Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-07-2017, 00:21   #2683
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1242
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 328137
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Pyrolar patlıyor ve şov başlıyor.

Smackdown
28.07.2017

Bütün güreşçiler sırayla koltuklarına oturuyor. Hepsinin elinde mikrofon var. Steen başlıyor.

Kevin Steen: Bayanlar ve baylar çok uzatmadan konuklarımı tanıtıyorum size. Kendilerine şimdiden kaybedenler de diyebilirsiniz, bugün buraya kaybetmeye geldiler. Bunu biliyoruz.

CM Punk: Kes kes kes kes artık şu saçmalığı Steen. Her kemer maçına çıkmadan önce kazanacağını, en güçlüsü olduğunu söyleyip insanların boş boş şeyler dinlemesini sağlıyorsun. Kes artık şu saçmalığı. Sen en iyisi değilsin, en güçlüsü de değilsin. Sen sadece kaybedensin ve WWE Championship kemeri için yapılacak maçı da bana kaybedeceksin.

Kevin Steen: Ben mi en iyi değilim ha? Ben mi en iyisi, en güçlüsü değilim? Her şov o ringe çıkıp rakiplerimi paramparça ediyorum, hepsine Package Piledriver vurup onları öldüresiye dövüyorum ve buna rağmen mi ben en güçlüsü değilim? Bu şirketin ana kemerini kazandım ve muhteşem bir serüven yaptım. WWE kemeri en çok benim elimde değer kazandı, benim elimde gerçek bir kemer haline geldi.

Jimmy Havoc: S**eyim. Hahaahahaahhahaha. (Seyircilerden yoğun bir cheer hakim.) Saçmalamayı kesin artık. Şu an şirketin en formda ve en gözde ismi benim, durdurulamaz bir kıç tekmeleme makinesi gibiyim ve her karşılaştığım rakibimin kafasını paramparça ediyorum. Şişe patlatıyorum, sandalye darbeleriyle belini söküyorum, telli masaların üstünde Double Foot Stomp yapıp telleri bellerine sokuyorum falan. Bunlar sizin için ne anlam ifade ediyor biliyorsunuz değil mi? Bilmiyorsanız hemen açıklayayım; bunlar sizin sonunuzu ifade ediyor! Şovda hepinizi paramparça edeceğim! Gecenin sonunda sizden akan kanı düşünebiliyor musunuz? Size vereceğim zararı hissedebiliyor musunuz? İliklerinize kadar hissedeceğiniz o acıyı düşünebiliyor musunuz? Düşünemezsiniz. Yaşamadıkça bilemezsiniz...

Bobby Roode: Vay vay vay, Jimmy farkında mısın bilmiyorum ama ana kemer maçına çıkacağız dostum. Ana kemer maçına çıkan güreşçilere öyle extreme hareketler yapmayı falan düşünüyorsan düşünmekten öteye geçemeyeceğini de bilmen gerekiyor. Burası yeteneklerin konuştuğu yer dostum, barbarlığın değil.

Kevin Steen: Tamam tamam size yeterince konuşma fırsatı verdim. Galip gelecek ismi bu kadar konuşmalardan uzak tutmanızı tasvip etmediğimi belirttiğim gibi benim dengimde güreşçiler olmadığınızı da bilmenizi istiyorum.

CM Punk: Senin ben büyük zaafın ne biliyor musun Steen? Bence biliyorsun. Ama sadece bunu göstermemeye çalışıyorsun. Rakiplerini fazla küçümsüyorsun Steen. Dört tane rakibin var ve maçın her anında ringde olman mümkün değil. Evet, belki sen tuş olamayabilirsin ama başkası tuş olsa bile maçı kaybedeceksin. Kendine bu kadar fazla güvenme, çünkü maçta tadacağın çok fazla hareket sunacağım sana.

Kevin Steen: Ben rakiplerimi küçümsemiyorum Punk, ben kendime güveniyorum. Her mikrofonu aldığımda en iyisi ve en güçlüsü olduğumu boşuna mı söylüyorum zannediyorsun? İşte tam olarak bu yüzden söylüyorum.

Bobby Roode: Şu an bu konuşmalardan oluşturduğum bazı sonuçlar var. Punk ve Steen kendilerine karşılıklı ithamlarda bulunuyor, Havoc ise yine extreme yönünü maçta ortaya koyacağını söylüyor. Tabii, hepiniz haklısınız. Hepinizin kendine göre silahları var ama karşınızda Bobby Roode var. TNA'de kazanmadığım başarı kalmadı, dünyanın her yerine kemer kazandım, her yerinde başarılar elde ettim, her yerde en iyisi olduğumu kanıtladım. Daha ne yapmalıyım beyler? Siz söyleyin. Steen en iyisi olduğunu iddia ediyorsun ama unutma ki asla benim kadar başarı kazanamadın, asla benim gibi bir güreşçi olamadın. Gittiğim her yerde dünyanın en iyi güreşçilerinden biri olarak gösterildim, sen hiç gösterildin mi Steen? Pardon ya, unutmuşum. Senin konuşulduğun tek alan göbeklerindi. Evet öyleydi. Punk sen de gelmiş kemeri kazanacağını falan söylüyorsun, bundan önce ne kazandın da bunu söylüyorsun dostum? Her hafta mikrofonu alıp boş boş konuşmaların dışında ne sergileyebiliyorsun ring içerisinde? Ne kazanabiliyorsun?

Jimmy Havoc: Vay canına, Roode'a katılacağım hiç aklıma gelmezdi. Söylediklerinde haklısın ahbap, ama maçta benden çok büyük darbeler alacaksın. Hepiniz büyük darbe alacaksınız. Söylediklerimi tekrar ediyorum diye düşünmeyin, yapacaklarımı önceden söylüyorum diye düşünün. O şov, sizin sonunuz olacak!

Undertaker: S****im sizin konuşmalarınızı. Ne boş heriflersiniz a*k.

''Undertaker birden mikrofonu Kevin Steen'ın suratına yapıştırıyor. Kevin Steen yere yığılıyor ve herkes şimdi birbirlerine dalmaya başlıyor. CM Punk ve Bobby Roode ikilisi birlik oluyorlar ve seri bir şekilde Undertaker'ı yumruklamaya başlıyorlar. Seri yumruklaşmaların ardından Bobby Roode Undertaker'ın dizine bir tekme atıyor. Undertaker düşüyor gibi oluyor fakat birden kalkıyor ve ikilinin boğazından yakalıyor. Şimdi Double Chokeslam için kaldırmaya çalışıyor fakat Bobby Roode ve CM Punk ikilisi kurtulup Undertaker'a Suplex yapıyorlar. Bu sırada Jimmy Havoc geliyor ve CM Punk'a bir clothesline yapıştırıyor. Ardından ise Bobby Roode'a bir Dropkick yapıştırıyor! Şimdi ikisi birden sersemlemiş bir şekilde ayaklanıyorlar bu sırada Jimmy Havoc ikisini birden yakalıyor ve Double Acid Rainmaker deniyor fakat ikiside Jimmy Havoc'un karnına tekme atıyorlar. Şimdi Bobby Roode onu kavrıyor ve Glorious DDT! Jimmy Havoc yere yığılıyor derken diğer tarafta Kevin Steen geliyor ve CM Punk'ın karnına bir tekme atıyor ardından ise Package Piledriver! Kevin Steen gülmeye başlıyor ve ardından Bobby Roode ile face to face yapıyorlar. Kevin Steen yerden kemerini alıyor ve ringden iniyor. Ringin dışında kemerini kaldırırken kameralar kapanıyor.''

AJ Lee vs. Sasha Banks&Naomi

'' Şampiyonlar şampiyonu AJ Lee vasat rakiplerine şans tanımıyor ve maçı oldukça üstün götürüyor. Adeta tek başıma ikinize birden bedelim edası veriyor. Önce Naomi'ye sert bir clothesline vuruyor ve ringin dışına gönderiyor ardından ise yerdeki Sasha Banks'e yöneliyor ve Black Widow bağlayarak pes ettiriyor. Maçın sonunda Charlotte Flair ringe dalıyor ve AJ Lee'ye saldırmaya başlıyor. Onu oldukça sert bir biçimde hırpalıyor ve ardından seyircilere poz veriyor. Charlotte Flair tauntunu yaparken titantron açılıyor ve Rosemary görünüyor. Rosemary Charlotte Flair'e bakarak gülmeye başlıyor ve birden arena karalıyor. Titantron kanlanmaya başlıyor ve bu görüntüler ile kameralar kapanıyor.''

(Arka alanda Jay Lethal ve Vileanger ikilisi konuşurken görüntüleniyorlar.)

Jay Lethal: Hadi ama dostum. Bunu istediğimi sende çok iyi biliyorsun ve bana söz vermiştin.

Vileanger: Evet biliyorum fakat ben bunu gerçekten hak ediyorum.

Jay Lethal: O zaman Money In The Bank şovunda hak ettiğini kanıtlaman gerekirdi.

Vileanger: Olanları sende biliyorsun Lethal. O temiz bir maç değildi!

Jay Lethal: O maçta sadece sen hasar görmedin. Diğerleride hasar gördüler fakat Adam Cole şansını kullanıp kazanmayı başardı. Ona bu şansı sen verdin. Şimdi burada lütfen saçmalama.

Vileanger: Gerçekten saçmaladığımı mı düşünüyorsun. (Vileanger yaklaşıyor.) S**tir oradan!

(Jay Lethal bu tepkinin ardından şaşırıyor derken Adam Cole kemeriyle oraya geliyor.)

Adam Cole: Siz ikiniz gerçekten ciddi misiniz? Yoksa benimle t**şak mı geçiyorsunuz? Benim olan bir kemer için birbirinize şans mı veriyorsunuz? Oldukça zavallısınız aciz herifler. Seni yendim, seni ise yenilmekten beter bir duruma soktum!

Jay Lethal: Bana hiçbir şey yapamadın!

Adam Cole: Öyle mi Lethal? Geçmişi hatırlamaya ne dersin? 19.08.2016 tarihini hatırla. Düşün ve içi boş olan beynini biraz kullan.

Jay Lethal: O bambaşka bir yerde bambaşka bir şeydi!

(Bu sırada Roman Reigns geliyor.)

Roman Reigns: I'm not a good guy. I'm not a bad guy. I'm the guy.

Vileanger: Bu ne demek oluyor?

Roman Reigns: Uaaaağhhhhhhhhhhh

Jay Lethal: Ciddi misin?

Roman Reigns: This is my yard now. (Adam Cole birden Roman Reigns'in suratına Superkick yapıştırıyor.)

Adam Cole: Sustu sonunda a... evladı.

(Kurt Angle geliyor.)

Kurt Angle: Neler oluyor burada? Bu adam niye yerde yatıyor. Her neyse, istediğinizi biliyorum ve bunun için sizlere oldukça hoşnut davranacağım. Sırada Jay Lethal vs Vileanger maçı gerçekleşecek. Kazanan isim Adam Cole vs. Roman Reigns maçına eklenecek. Roman Reigns'i bu maça ekliyorum çünkü Adam Cole bunu ona kendi elleri ile verdi. Hem siz iki kardeş bir kemer için tartıştığınıza göre bunu ring içinde halletmeniz daha mantıklı olacaktır. (Kurt Angle'ın telefonu çalıyor ve telefonla konuşmaya başlayarak oradan ayrılıyor.)

Chris Hero vs. Cesaro

'' İkili birbirlerine öfkeyle ve kinle bakıyorlar. Chris Hero ihanetine rağmen maçın başında elini uzatıyor rakibine. Seyircilerden oldukça karışık bir reaksiyon oluşuyor. Cesaro seyircilere bakıyor ve ardından elini uzatıyor. İkili tokalaşıyorlar derken Chris Hero sert bir elbow smash yapıştırıyor. Cesaro yere yığılıyor ve Chris Hero kahkaha atmaya başlıyor. Seyircilerden aşırı bir şekilde yuhalama reaksiyonu var. Chris Hero Cesaro'yu yavaş yavaş kafasından tutup kaldırıyor ve ardından çevirip Hero's Welcome yapıyor! Hemen tuşa gidiyor. 1...2...3! Chris Hero aklını kullanıyor ve oldukça rahat bir galibiyet alıyor.''

(Ryan Brown arka alanda röportaj veriyor. Aleister Black'in beyninin mağduru olduğunu ve hayatında yapabileceği en büyük hatayı yaptığını söylüyor. Onu karanlığına hapsedeceğini ve yok edeceğini söyleyeceği esnada Black Mass! Aleister Black aniden gelip Black Mass yapıştırıyor. Sesi kulaklarımıza kadar geldi resmen. Aleister Black şimdi üzerine düzeltiyor ve üstündeki tozları atıyor. Şimdi yavaş yavaş oradan uzaklaşıyor.)

Jay Lethal vs Vileanger

Maç başlamazdan önce iki isim birbirlerinin elini sıkıyor ve maç başlıyor. Maç uzun süre head-lock'larla geçiyor. Şimdi Lethal iplere gidiyor ama dönüşünde Vileanger powerslam yapıyor ve tuşa gidiyor. Lethal hemen kurtulup kendini dışarıya atıyor. Bir süre dışarıda durduktan sonra ringe gidiyor. Vileanger, Lethal'ın üstüne hızlıca koşuyor ama Lethal çok sert bir Big Boot çakıyor. Vileanger'ı yerde yumrukluyor. Sonra ayağa kalkıyor. Vileanger'a ard arda snap suplexler yapıyor. Vileanger'ın karşılık verecek dermanı kalmamış durumda. Daha sonra Lethal, onu iplere yolluyor dönüşünde de spinebuster yapıyor. Sonra Ric Flair tauntunu yapıp Vileanger'a Figure Four Leglock yapıyor. Vileanger uzun süre direniyor ve kurtuluyor. Ardından Lethal'a clothesline yapmak istiyor ama Lethal eğiliyor ve iplere gidiyor. Lethal Injection yapıyor!!! Sonra da tuşa gidiyor 1...2...3!!! Lethal maçı alıyor.

(Lethal maçtan sonra Vileanger'ı teselli etmek için kaldırıyor. Vileanger köşeye çıkıp seyircileri selamlarken Lethal aniden Vileanger'a saldırıyor. Yerde uzun süre yumrukluyor. Vileanger'ın kafası kanlar içinde. Lethal ringin altından iki sandalye alıyor ve birini Vileanger'ın kafasının altına koyuyor. Diğeri ile de Vileanger'ın kafasına vuruyor. Vileanger'ın kafası tost oluyor. Daha sonra hakemler geliyor ve Lethal'ı oradan uzaklaştırıyor.)

(Geçen şovda yayınlanan Dean Ambrose'un akıl hastanesinde yaptıkları ekrana geliyor. Şimdi kamera açılıyor ve ormanlık bir alanda Dean Ambrose koşarken görüntüleniyor. Kamera ise elinde ve sadece ağaçları ekrana çarpan ufak dalları görebiliyoruz. Dean Ambrose birden kendini yere bırakıyor ve dinlenmeye başlıyor. Kamerayı kendine çevirip konuşuyor. Oldukça çaresizim, hayatımın ellerimden kaydığını hissediyorum, kimim ben? Neredeyim ben? Ne yapıyorum ben! (Ağlamaya başlıyor.) Beni rahat bırakın lanet olasıcalar, beni yalnız bırakın, terkedin buraya! (Dean Ambrose bağırmaya başlıyor fakat bir süre sonra aniden susuyor ve kendi kendine gülmeye başlıyor.) Nasılsın Seth? Hey Roman lütfen yanıma otur. CM Punk rahatsız olma sende gel baksana burası çok güzel. Bu sırada Dean Ambrose aniden kalkıyor ve ağaca kafa atmaya başlıyor. Birden kameralar kapanıyor)

Adam Cole&Kevin Steen vs. Roman Reigns&CM Punk

Maçın daha zili çalmadan dörtlü birbirine girişiyor. Uzun süre ringin dışında kavga ediyorlar. Roman Reigns ile Adam Cole seyircilerin arasında kavga etmeye başlıyorlar. Hakem ikilinin yanına gidiyor. Şimdi ise Kevin Steen ile CM Punk ringe giriyor. CM Punk, Steen'e Roundhouse Kick geçiriyor ve köşeye çıkmak istiyor. Ama o sırada Matt ile Nick geliyor. CM Punk'ı aşağı itiyorlar. Punk hemen ayağa kalkıyor ama Nick ve Matt ona superkick geçiriyor. Daha sonra hakemi görüyorlar ve oradan uzaklaşıyorlar. O sırada da Steen tuşa gidiyor 1...2...2,32 Punk kurtuluyor. Steen şaşırıyor. Punk'a sövüyor. Ama o sırada ringe Reigns geliyor. Steen'e Superman Punch yapıyor. Adam Cole'da ringe giriyor ona da Superman Punch yapıyor. Roman, spear yapmak için köşeye gidiyor "uuaaa" yapıp Steen'in üstüne gidiyor ama Adam Cole, Steen'i itiyor. Roman Reigns, Spear'ı Cole'a yapıyor. Roman şaşkın bir şekilde Adam Cole'a bakarken Kevin Steen, Roman'a superkick vuruyor ardından da iplere gönderiyor. Pop-up Powerbomb kaldırıyor fakat ardından birden yere bırakıyor ve sert bir tokat atıyor. Ardından iki eliyle orta parmaklarını gösteriyor ve karnına bir tekme atıp Package Piledriver için kaldırıyor. Şimdi ise Package Piledriver! Kevin Steen tuşa gidiyor. 1...2...3!!! Kevin Steen ve Adam Cole maçı kazanıyor. Maçın sonunda ikili kemerlerini alıyorlar ve sevinç gösterileri yapıyorlar. Şimdi ise Young Bucks üyeleri ringe geliyorlar. The Mount Of Rushmore hem birlikte kemerlerini havaya kaldırıyorlar ve adeta Smackdown brandının kendilerine ait olduğunu gösteriyorlar. Derken titantron açılıyor ve büyük bir yazı görünüyor. Kevin Steen sinirle titantrona doğru bakıyor. Bu görüntüler ile şov son buluyor.

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

''GWA Internet Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla