Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-08-2017, 00:22   #2956
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1237
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 328137
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

RAW
31.07.2017 Pazartesi

(Şovun Triple H açıyor. Geçen hafta yaşananlardan bahsediyor. The Rock'ın oldukça zavallı birisi olduğunu ve bir utanç kaynağı olduğunu söylüyor. Kendisi ile maça çıkmak istemesinin sebebi sadece para ve güç hırsıymış. Eğer onunla maça çıkarsa The Rock istediği para ve güç hırsını elde edecekmiş. Bu yüzden asla ona istediğini vermeyeceğini söylüyor. Asıl hedefinin Evolution'ın mükemmel bir hale gelmesi olduğunu ve Evolution isminin eskisi gibi tüm güreş aleminde en saygı duyulan ve aynı zamanda en korkulan isim olacağını belirtiyor. Asıl oyunun şimdi başladığını ve bu oyunda karşımıza çıkan herkesin kıçlarını becereceğiz diyor. Mikrofonu yere atıyor ve "Line In the Sand" eşliğinde arka alana dönüyor.)

NothingMan&Kerem Kılınç vs. The American Alpha - Non Title Match

''Kerem Kılınç maçta oldukça üst düzey bir performans gösteriyor fakat tag verdiği zaman NothingMan aynı performansı ortaya koyamıyor. Chad Gable ilk olarak Exploder suplex yapıyor ve daha sonra Ankle Lock bağlayarak rakibini pes ettiriyor. Summerslam öncesi gayet harika bir galibiyet alıyor The American Alpha.

(Arka alanda bir limuzin arenaya giriş yaparken görüntüleniyor. Limuzinin içindeki isimi veya isimleri göremiyoruz fakat şimdi Aschentef Mcmahon kameralara giriyor ve özel olarak limuzini karşılıyor. Daha sonra kameralar kapanıyor ve ringe dönüyoruz.)

The Miz vs. Daniel Bryan - Normal Match

'' 6 dakika süren bir maç izliyoruz. Daniel Bryan oldukça sert ve acımasızca güreşiyor. The Miz'in saçlarından tutup kafasını defalarca ringin köşesine vuruyor ve ardından yere fırlatıyor. The Miz kalktığı esnada Running High Knee geçiriyor fakat tuşa gidip maçı kazanıyor. Maçın sonunda ringin dışından bir sandalye alıp defalarca The Miz'e vurmaya başlıyor. Daha sonra sinirli bir halde ringi terk ediyor.''

(Shinsuke Nakamura arka alanda röportaj veriyor. AJ Styles'ı daha önce mağlup ettiğini belirtiyor ve isterse bunu tekrar yapabilirmiş. Summerslam şovunda onunla yüzleşmek istediğini söylüyor. İşte o zaman kendisinin ondan daha iyi olduğunu bir kez daha kanıtlayacakmış.)

Matt Johnson vs. Frankie Jason - United States Championship Match

'' 10 dakika süren rekabetin en seviyede yaşandığı bir maç oluyor: Frankie Jason erkenden yakalamış olduğu şampiyonluk şansını çok iyi değerlendiriyor ve Superkick+ 450 Splash kombosundan sonra tuşa gidiyor. Ama Matt Johnson bundan inanılmaz bir şekilde kurtuluyor. Frankie Jason hırslanıyor ve Matt Johnson'ı kaldırıp yumruklamaya başlıyor. Biraz gerilip Superkick yapacağı sırada Matt roll up yaparak tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor.''

(Kameralar Bray Wyatt'ın kulübesinde. Bray Wyatt ve King Maxel yan yana oturuyorlar. Bray Wyatt kameraya yaklaşıyor ve o oldukça mutlu Matt ve seni istediğini sanmıyorum. Onun gerçek bir adama, gerçek bir babaya ve gerçek bir tanrıya ihtiyacı var. Tanrı onun yanında ve onu koruyor Matt. Onu görmek istiyorsan gözlerinin önündeki ışığı takip et ve beni bul. Kameralar bir süre sonra kapanıyor.)

Shinsuke Nakamura vs. ETR - Normal Match

''Shinsuke Nakamura oldukça dominant bir galibiyet alıyor. ETR adeta kendisine dokunamıyor bile. Önce Landslide ve daha sonra Kinshasa yaparak maçı kazanıyor. Shinsuke Nakamura adeta AJ Styles'a gövde gösterisi yapıyor. Maçın sonunda ETR ayağa kalkamıyor ve sağlık görevlileri hemen ringe gelip ona müdahale ediyorlar. İlerleyen dakikalarda gelen bilgilere göre ETR'nin ciddi bir sakatlık yaşadığı belirtiliyor.''

John Cena vs. Windham Lawrence Rotunda - Normal Match

'' John Cena'da ciddi bir performans eksikliği görünüyor. Windham Lawrence Rotunda maçı domine ediyor ve John Cena'ya fırsat bile vermiyor. Cena bir ara kendine geliyor ve AA için Windham Lawrence Rotunda'yı omuzluyor. John Cena AA deniyor fakat Rotunda ayaklarının üzerine düşüyor ve ardından Cena'yı çevirip Snap DDT yapıyor. Şimdi seyircilere bakıyor ve tauntunu yapıyor. Ardından ise Double Foot Stomp! Windham Lawrence Rotunda şimdi Cena'yı kavrıyor ve Calf Crusher bağlayarak pes ettiriyor. Maçın ardından Windham Lawrence Rotunda arkasına bile bakmadan arka alana dönüyor. John Cena yerden zar zor kalkmaya çalışırken bir müzik duyuluyor.

MEDAL! Smackdown GM Kurt Angle girişte görünüyor. YOU SUCK! YOU SUCK! YOU SUCK! Kurt Angle ring içi kıyafetleri ile hızla ringe doğru ilerliyor. Seyircilerden inanılmaz bir reaksiyon var. Kurt Angle hemen ringe giriyor ve yerden kalkmaya çalışan John Cena'ya bakıyor. John Cena tam ayaklandığı anda yakalıyor ve Angle Slam! Kurt Angle John Cena'yı resmen yıkıyor. Şimdi ringin ortasına geçiyor ve tauntunu yapıyor. Pyrolar patlıyor ardından ise Medal duyuruluyor. Bu görüntülerle reklamlara gidiyoruz.

Ekranlara The Lone Man'ın promosu geliyor.

Alıntı The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
(The Lone Man, FBI'ın saldırı anını anlatan bir video çekmiş şu anda o videodan kesitler izliyoruz)

TLM: Öncelikle herkese merhaba. Şu an başım cidden çok fena ağrıyor. Hem FBI'ın aniden odaya girip bize dalmasından hem de çok fazla viski içmekten başım çok fena ağrıyor. Ne olduğunun pek farkında değildim. Bugün gerçekleşen PPV hakkında ise pek konuşmayacağım. FBI'ın bana saldırması hakkında konuşacağım. Şimdi olay anına geçelim. Anlatacaklarım var. Şovda olan olaylar buz dağının sadece görünen yüzü. Bu yüzden bu herkesi derinden etkileyebilir.

TLM: İşte biz tam burada Paul ile şovun başlamasını bekliyorduk. Popi tuvaletteydi. Popi tuvaletten çıkar çıkmaz bir kapı çaldı. Servis bize viski getirmiş, aslında biz iyi eğitim almış, onurlu insanlar olarak o viskiyi almazdık ama o adam bize viskiyi Aschentef McMahon tarafından getirildiğini söyledi biz de kıramadık ve viski şişesini odaya aldık. Popi masa getirdi ve viskiyi oraya koyduk. Ben Kick-Off'u izlerken sinirlendim ve Breaking Bad'i açtım, ne olduysa o an olmaya başladı. Breaking Bad'de Walter'ın başına gelenleri izledikçe dertlenip viski içmeye başladım. Daha sonra Paul benim durumumu görünce diziyi kapattı ve To The Death şovunu açtı. Biz uzun süre izlemeye devam ettik. Daha sonra yine oda servisi geldi, bize yemek getirmişler bizde yemeği içeri aldık yedik. Allah'tan ben çok yemedim. Paul ise hepsini bitirdi. Biz, Cole ve Young Bucks'un maçlarında coştuk. Şimdi biraz daha derine ineceğiz.

TLM: Biz, Cole ve Young Bucks'u arayıp tebrik ettik. Ben ise o an viskiyi bırakmıştım ama kamera tam beni tam içerken çektiği için herkes yanlış anladı. Neyse devam edeyim. Paul ile bir ara evlilik muhabbeti ettik. O anda ağzımdan çıkan kelimelerin gerçekçi olduğunu sanmıyorum, bu yüzden o cümlelerimi BeckyFan yanlış anlamasın, anlarsa da anlasın be, onunla mı uğraşacağım! Popi Man ile Paul bana şaşkın şaşkın baktılar. Neden diye sorun bi neden? Çünkü herkes benim üstüme oynuyordu. TV'de beni kötü bir insan olarak göstermeye çalışıyorlardı. Bu konuyu daha sonra bir basın toplantısında konuşurum. Şimdi ise konumuza dönelim. Bir anda Popi'nin telefonu çalıyor, aynı anda da odanın kapısı çalıyor. Popi'den çok yüksek bir bağırık sesi geliyor ve bir anda ses kesiliyor ve kapı kapanıyor. FBI bizim olduğumuz odaya geldiğinde ise Paul ile ben çok şaşırıyoruz. Paul beni korumak için FBI'ın üstüne gidiyor. Ben Paul dur desem de Paul gidiyor o sırada Paul'un kafasını TV'ye vuruyor. Paul'un kafası kanlar içinde... Ben ise anlatılanın aksine FBI'ın üstüne gidiyorum ama o elindeki sandalyeyi kullanarak beni etkisiz hale getiriyor.

TLM: Paul'un yanına yerde sürüne sürüne gidiyorum ve bu nasıl olur diye sordum. O da Aschentef'in işi, bize viskiyi o getirtmiş ve bizi sarhoş etmiş dedi. Ben de Aschentef McMahon'u aradım açmadı, en az 20 kere aradım ama açmadı. Ve o andan sonra FBI ile Aschentef McMahon'un aslında ortak olduğunu düşündüm. Sonra da ben hemen, doktor ve sevgilim olan The Wo-Men'i aradım. Geldi; ben, Paul ve Popi ile ilgilendi. Bizi tedavi etti. Bundan sonra bizim yanımızda olacağını söyledi.

TLM: Son olarak FBI, benim babam Paul'u, kardeşim Popi'yi bu hale getirdiğin için senin vücudundaki her deliğe bir cisim sokacağım, vücudundan geçen bütün damarlardan kanını alacağım. O kanlar ile bir göl yapacağım ve seni o göle atacağım. Kendi kanında boğulacaksın. Video biter ve Zirvedeki adamlar kaçar.

(TLM son olarak bu lafı söylüyor ve videoyu sonlandırıyor.)
The Lone Man&Alexa Bliss vs. BeckyFan&BeckyLynch

''Gecenin ana maçında Mixed Tag Team maçı izliyoruz. BeckyFan ve Becky Lynch ikilisi maçtan üstün taraf gibi görünüyorlar. Şimdi ringde The Lone Man ve BeckyFan var. BeckyFan The Lone Man'ı iplere gönderiyor ardından ise dönüşünde clothesline yapıyor. The Lone Man kalkıyor fakat Becky Lynch spinebuster yapıyor ardından ise yerde sert yumruk darbeleri vuruyor. BeckyFan bir süre sonra bırakıyor ve The Lone Man'ın kalkmasını bekliyor. Şimdi üstüne koşuyor fakat The Lone Man eğiliyor! Şimdi BeckyFan arkasını dönüyor ve The Lone Man Sweet Chin Music yapıştırıyor! Tuşa gideceği sırada...

Bullet Club
Fo
Fo
Fo
For Life!

'' Bullet Club üyeleri girişte görünüyorlar ve yavaş adımlarla ringe doğru ilerliyorlar. The Lone Man adeta aşırı korkmuş bir vaziyette onlara bakıyor. Şimdi ringin etrafını sarıyorlar ve aprona zıplıyorlar. The Lone Man ayağa kalkıyor ve onlara bakıyor. Bullet Club üyeleri FBI'ın talimatı ile ringe giriyorlar ve The Lone Man'ın etrafını sarıyorlar. Tam bu sırada The Lone Man Alexa Bliss'i ringin ortasına çekiyor ve arkasına saklanıyor. AJ Styles ve Kenny Omega birbirlerine bakarak gülmeye başlıyor. Ve tam bu sırada aynı anda Alexa Bliss'e Superkick yapıştırıyorlar! The Lone Man Alexa Bliss'e bakarken FBI onu itiyor ve Karl Anderson koşarak Spinning Spinebuster! The Lone Man yerde yatarken Finn Balor ringin köşesine çıkıyor ve Coup De Grace! The Lone Man adeta yok oluyor. Şimdi Luke Gallows onu kaldırıyor ve ayakta durmasını sağlıyor. Tam bu sırada FBI ona Trouble In Paradise yapıştırıyor. The Lone Man tekrar yerde! FBI görevlilerin arasından Universal Championship kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor. Diğer Bullet Club üyeleri ise büyük bir Bullet Club bayrağı açıyor. Şov bu görüntülerle son buluyor.''
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

''GWA Internet Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era

Konu Aschentef tarafından (01-08-2017 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir.
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla