Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-08-2017, 23:07   #8
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 787
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 177262
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart Dean Ambrose vs. AJ Styles | Feud İncelemesi

Şirket: WWE.
Feud: Dean Ambrose-AJ Styles.
Tarih: 2016. Ağustos-Aralık.
Kazanan: AJ Styles.

''23 Ağustos 2016 tarihli Smackdown şovundayız. Bir türlü bitiriciliğini konuşturamayıp sürekli tokat yemek zorunda kalan Dolph Ziggler arka alanda bir küçük Emrah edasıyla otururken görüntüleniyor. Daha sonra AJ Styles geliyor ve Summerslam'de John Cena'yı mağlup etmesinden bahsediyor. Yeni yüzün, fenomenin burada olduğunu belirtiyor ve Dolph Ziggler'e Summerslam üzerinden laf atıyor. Bunu duyan ''küçük Emrah'' Dolph Ziggler adeta karşısında Nuri Alço varmış gibi atarlanıyor ve saldırmaya başlıyor. Güreşçiler ve hakemler onları ayırmayı başarıyor. Daha sonra ise ringe dönüyoruz. Güreşçiler ringdeler aynı zamanda Shane Mcmahon ile Daniel Bryan ikilisi ringdeler ve yeni kemerleri tanıtıyorlar. Shane Mcmahon konuşurken ve Slater kendi bir partner ararken gelen isim AJ Styles oluyor! AJ Styles, olanlardan bahsediyor ve ne çeşit bir gemi yürütüyorsunuz diyor. Şampiyonluklar için gelmedim, Slater'ın partneride olmayacağım, burayı yöneten kişi hakkında konuşmak istiyorum diyeceği esnada Dolph Ziggler kokuyu alır ve tekrar AJ Styles'a saldırıyor. Güreşçiler yine onları ayırıyorlar. Şovun ilerleyen saatlerinde AJ Styles ringe geliyor ve bir promo kesiyor. Summerslam şovunda John Cena'yı yendiğini tekrar belirtiyor. Ben bu mekanı yöneten yüzüm! Ve ben WWE Dünya Şampiyonluğu için bir numaralı aday olmalıyım diyor. Bu sırada Dolph Ziggler tekrar gelmeye çalışıyor fakat görevliler ona engel oluyorlar. Daha sonra bu durumdan bıkan Daniel Bryan gecenin sonuna bir maç duyuruluyor. Dolph Ziggler vs. AJ Styles! Eğer AJ Styles kazanırsa Backlash şovunda Dean Ambrose ile yüzleşecek fakat Dolph Ziggler kazanırsa bu üçlü bir maç olacak ve Dean Ambrose vs. Dolph Ziggler vs. AJ Styles maçı izleyeceğiz. Gecenin sonunda gerçekten mükemmel bir maç izliyoruz. Dolph Ziggler bir Zig Zag yapıyor fakat AJ Styles kurtulmayı başarıyor. Daha sonra ise Dolph Ziggler'e bir Styles Clash yapıyor ve maçı kazanan isim oluyor. Daha sonra Dean Ambrose spiker masasından kalkıyor ve AJ Styles ile yüz yüze geliyor. Backlash gecesi şampiyon Dean Ambrose kemerini AJ Styles karşısında korumaya çalışacak.''

'' 30 Ağustos 2016 tarihli Smackdown Live şovundayız. Gecenin ilerleyen saatlerinde AJ Styles ile Apollo Crews karşı karşıya geliyorlar. AJ Styles bu maçı phenomenal forearm yaparak kazanıyor. Gecenin main eventinde ise şampiyon Dean Ambrose kemerin ortada olmadığı bir maçta Baron Corbin'in karşısına çıkıyor. AJ Styles maçı spiker masasından takip ediyor. Baron Corbin maçı üstün götürüyor ve Dean Ambrose'u ringin dışında bariyerlere vuruyor. Bu sırada AJ Styles spiker masasından kalkıp geliyor ve Baron Corbin ile yüz yüze geliyor. Bu sırada Dean Ambrose koşarak geliyor ve Baron Corbin'e arkadan saldırıyor. AJ Styles ise yere yığılıyor. Dean Ambrose Corbin'i ringe sokup köşeye tırmanıyor ve Diving Elbow Drop yapıp tuşa gidiyor. Baron Corbin tuştan kurtulmayı başarıyor. Daha sonra AJ Styles aprona çıkıyor ve Dean Ambrose üzerine koşuyor fakat AJ birden iniyor ve Corbin gelip roll up yapıyor. Dean Ambrose kurtuluyor ve Dirty Deeds pozisyonuna getiriyor. Şimdi ise Baron Corbin kurtuluyor ve iplere doğru ittiriyor onu. Tam bu sırada aprona çıkmış olan AJ Styles Baron Corbin'e Enzuigiri geçiriyor ve hakem maçı bitiriyor. Baron Corbin DQ ile kazanıyor. Maç biter bitmez Dean Ambrose AJ Styles'ın üzerine atlıyor ve onu yumruklamaya başlıyor. Onu kaldırıp spiker masasına atacağı sırada AJ Styles sıyrılıyor ve Dean Ambrose'u spiker masasına gönderiyor. AJ Styles hakeme bir şeyler derken Dean Ambrose tekrar geliyor ve Styles'a saldıyor. Bu seferde Baron Corbin geliyor ve Dean Ambrose'a bir yumruk atıyor ve ringe sokuyor fakat ringde Dean Ambrose onu yakalıyor ardından ise Dirty Deeds! Diğer tarafta ise AJ Styles iplere geçiyor ve springboard forearm atlayacağı sırada Dean Ambrose ipi çekiyor ve AJ Styles iplerin üzerine oturur bir vaziyette düşüyor! Kısacası testislerinden darbe alıyor. Dean Ambrose krallığını konuşturuyor ve halden anlıyor. AJ Styles'ın saçını okşuyor, tokalaşıyor. Oldukça sevecen bir tavır gösteriyor fakat daha sonra ipleri oynatmaya başlıyor ve AJ Styles daha fazla acı çekiyor. Dean Ambrose daha sonra kemerini istiyor ve müziği duyuluyor. Şov bu görüntüler ile son buluyor. ''

''6 Eylül 2016 tarihli Smackdown Live şovundayız. Dean Ambrose ve AJ Styles arasında bir segment gerçekleşiyor. AJ Styles yine ve yeniden John Cena'yı tam ringin ortasında temiz bir şekilde yendiğinden bahsediyor. Aynı zamanda Dean Ambrose senide Backlash şovunda yeneceğim diyor. Dean Ambrose ben John Cena değilim, ben ondan daha iyi bir güreşçiyim diyor. Backlash şovunda ise senin kafanı bu ringde ezip hala WWE Şampiyonu olarak ayrılacağım. Bir süre sessizlik oluyor ve daha sonra AJ Styles yapıştırıyor low blow'u! Dean Ambrose acı içinde yatarken şov son buluyor.''

Backlash 2016

Alıntı Captain of Peepulation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dean Ambrose (c) vs AJ Styles | WWE World Title Match

Maç başlıyor ve lock up geliyor, Dean arkadan tutuyor ama AJ'den snapmare geliyor ve AJ sırıtıyor. Dean sırıtıyor. Lock up geliyor ama AJ'den small package! 1 2 olmadı. AJ bunu bütün gün yapabilirim diyor. Dean tam çeneme vur diyor. Lock up ve AJ arkadan tutup waist lock takedown yapıyor. Dean iplere tutunuyor. AJ ona bağırırken itiyor ama Dean atıp düşürüyor. AJ kalkıyor öfkeyle ama Dean yumruklar atıp sıyrılıyor ve arm drag geliyor ardından bir tane daha ve body slam! AJ dışarıya çıkıyor. Oh Fuck dedin duyduk AJ, bu hiç de PG değil. Dean çıkıyor, AJ kaçıyor. Dean girince AJ'den double axe handle geliyor ardından stomplar vuruyor. AJ kaldırıp yumruk atıyor ardından iplere atıyor ve eğiliyor ama sunset flip Dean'den! 1 2 ama AJ kurtuluyor ve forearm smash! Dean yerde! Dean'i kaldırıyor AJ ve knife edge chop ardından köşede corner shoulder blocklar yapıyor. İki isim de destek alıyor o sırada. İplere atıp eğiliyor ama Dean'den tekme ve seri darbeler. Tekrar iplere atıyor ve back body drop! AJ dışarıya çıkıyor, Dean iplerden sekiyor ama AJ giriyor ve engel olup iplere çarptırıyor Dean'i! AJ bir tokat atıyor! AJ kaldırıyor ve neckbreaker! AJ kaldırıyor ve iplere alıp boğuyor, 1 2 3 ve bırakıyor AJ. AJ kaldırıyor ve kafasını iplere vuruyor. Dean zar zor nefes alıyor.

AJ kaldırıyor ve bir dirsek darbesi Dean'in ensesine ve chinlock. Dean yavaştan kalkıyor ve kilidi açıyor ardından bir tekme ve headbutt. İplerden sekiyor ama AJ'den leapfrog, ducking ve dropkick! AJ taunt yapıp destek alıyor. Dean kendinde değil. AJ sırtına tekme atıp tuş deniyor ama başarı yok. AJ kaldırıp Dean'in kafasını köşeye vuruyor. Karnına yumruklar atıyor. AJ'den body slam geliyor ardından iplerden sekiyor ve jumping knee drop! 1 2 olmadı. AJ kaldırıyor tekrar ve Dean'in kafasına diz darbesi. AJ forearm smash vuruyor köşede. Bir tane daha. AJ geriliyor ama Dean köşeye alıp seri darbeler vuruyor! Dean kaldırıp köşeye atıyor ardından koşuyor, corner shoulder block gelecekken Dean çekiliyor ve Dean omzunu ring direğine vuruyor. Dean yerde. AJ kaldırıyor ve tekrar yere atıyor yumruk ile. Kalkınca Dean headbuttlar vuruyor ardından yumruk ve tekmeler atıyor ama AJ karşılık veriyor. AJ geriliyor ve corner clothesline gelecekken Dean çekiliyor ardından köşeye kaldırıyor, top rope back suplex mi gelecek? Dean dirsek darbeleri vuruyor ve kurtulacakken Dean arkadan tekrar vuruyor, Spider-Plex! AJ yüzüstü düşüyor! Harika! İkisi de yerde!

Hakem sayıyor. Yavaştan kalkıyorlar. Dean aniden tekme atıyor, Dirty Deeds gelecekken AJ kurtuluyor ama Dean sıyrılıp clotheslinelar vuruyor. İplere atacakken AJ atıyor ama clothesline Dean'den. AJ köşede, Dean koşuyor ama AJ'den bir tekme. Atlıyor ancak Dean tutuyor ve swinging backbreaker on knee! 1 2 olmadı. Dean yavaştan köşeye çıkıyor. Ancak AJ dışarıya atıyor kendini. Dean yine de köşede ayağa kalkıyor ve flying elbow! İkisi de dışarıda yerde. Dean kaldırıp içeriye atıyor. Hakem sayıyor. Dean ringe giriyor. Dean köşede bekliyor, corner clothesline gelecekken AJ çekiliyor arkadan tutacakken Dean tutuyor ve sitout wheelbarrow facebuster! 1 2 olmadı! Köşede kalkıyor Dean, AJ gelince üstünden geçiyor, Dean koşuyor, AJ Calf Crusher deniyor ama Dean kalkıyor ve suplex deniyor ama AJ izin vermiyor ve suplex ile köşeye atıyor Dean'i! İkisi de yerde. AJ aprona geçiyor ve Phenomenal Forearm gelecekken Dean çekiliyor, bir tekme, DD gelecekken AJ sırtlıyor ama Dean kurtulup köşeye geçiyor, tekme gelecekken AJ tutuyor ve bir leg breaker! Çok fena! Dean acı içinde dizini tutuyor. AJ tekmeler atıyor bacağına. Dean kalkamıyor. AJ bir tekme atıyor bacağına. AJ bir tekme daha atıyor ama Dean pes etmiyor.

AJ kaldırıp bacağına tekme atıyor ardından leg lock. Dean kafasına bacağı ile seri şekilde vuruyor ve kurtuluyor. Ayağa kalkmayı denerken bacağını tutuyor. Dean bacağını kontrol ediyor ardından kaldırıyor, suplex gelecekken AJ engelliyor ve Calf Crusher! Dean pes edecek mi? Dean sürünmeyi deniyor. Sürünüyor ve iplere tutunuyor! Dean pes etmiyor! AJ kaldırıyor yavaştan ardından tekrar Calf Crusher bağlıyor! Dean aniden kafasından yakalayıp seri şekilde yere vuruyor! İkisi de yerde. Yavaştan kalkıyorlar. AJ bacağa tekme atıyor, Styles Clash için tutuyor ama Dean iplere tutunuyor ve aprona geçiyor ama AJ'den enzuigiri! Dean aprona düşüyor. AJ aprona geçiyor ardından Dean'i kaldırıyor, DIŞARIYA STYLES CLASH Mİ YAPACAK? Ancak Dean'den double leg takedown ve catapult ile ring direğine atıyor AJ'i! Dean dışarıya çıkıyor ve reverse clothesline! Ardından içeriye atıyor, kendisi de giriyor, yumruk atıyor Dean. AJ köşede. Dean geriliyor ve corner forearm smash ardından running bulldog! Bir de inside cradle! 1 2 olmadı!

İkisi de yerde, kalkıyorlar ama AJ seri darbeler vuruyor ve bir de clothesline ile yere seriyor, sırtlıyor ve Fireman's Carry into backbreaker on knee! 1 2 olmadı! AJ kaldırıyor ve Styles Clash için tutuyor ama Dean engelliyor ve back body drop! AJ köşede, corner forearm smash Dean'den koşacakken AJ çekiyor, sırtlıyor Argentine Backbreaker gibi ama spintout powerbomb! 1 2 olmadı! Styles ne kadar yaklaşsa da olmuyor. AJ tekrar kaldırıyor ve bir front slam geliyor ardından aprona geçip bekliyor! SUPERMAN! SUPERMAN! SUPERMAN! 1 2 OLMADI! OLMADI! AJ inanamıyor! Hakeme üçtü diyor! Dean dizleri üstünde. AJ darbeler vurup iplerden sekiyor ama Dean sıyrılıyor ve spinning neckbreaker! Dean öfkeli şekilde kalkıyor ve yumruklar vuruyor, diz darbeleri de vuruyor ve yuhalamalar var. İplerden sekiyor ve baseball slide! Çok sert! AJ dışarıda! Tam karnına! Dean iplerden sekiyor ve Suicide Dive! AJ spiker masasına çarpıyor! Hatta öbür tarafına geçiyor! Dean onu kaldırıp tekrar masanın üstünde atıyor ardından bariyerlerin öbür tarafına atıyor! Dean çıldırdı! Dean ringe girip sayımı tekrar başlatıyor ve çıkıyor, masaların üstüne geçiyor ve AJ'in üstüne atlıyor!

AJ yerde. Dean kaldırıyor ve tekrar ring dışına atıyor. Dean de giriyor ve ringe atıyor. Ambrose clothesline yapacakken Pele Kick! Ancak Lunatic Lariat geliyor! Yuhalamalar var! Dean yuhalanıyor. Dean kaldırıyor ve Dirty Deeds gelecekken AJ, Dean'i itiyor ve hakeme çarpıyor Dean! Hakem yerde! Dean gelirken aniden low blow AJ'den! Ardından Styles Clash deniyor ve zor da olsa yapıyor! 1 2 3!

Kazanan ve yeni WWE Dünya Şampiyonu: AJ Styles

''13 Eylül 2016 tarihli Smackdown Live şovundayız. Yeni şampiyon AJ Styles ringe geliyor. Seyircilere sizlere demiştim şeklinde bağırıyor. Summerslam'de John Cena'yı yeneceğimi söylemiştim ve yendim diyor. Ardından Dean Ambrose'u yeneceğimi söylemiştim ve onu yenip WWE World Champion oldum diyor. Ben burayı yöneten yüz değilim, ben buranın şampiyonuyum! Ben buranın yüzüym diyor. Tam bu sırada His name is John Cena! John Cena girişte görünüyor ve seyircilerden yoğun bir şekilde John Cena sucks reaksiyonu var. John Cena ringe giriyor ve AJ Styles'a sende bana ait olan bir şey var diyor. AJ Styles bandanayı atıyor ve buna ihtiyacım yok fakat ünvan var bende diyor. John Cena hala sende bana ait bir şey var! Ve sonunda bunu almak istediğime karar verdim. Bu Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu diyor. Sen burasının yüzüsünün ancak ben buranın pes etmeyen adamıyım ve 16. kez dünya şampiyonu burada olacak diyor. Bu sırada Retaliation duyuruluyor ve Dean Ambrose ringe geliyor. Dean Ambrose AJ Styles ile bakışıyor ardından ise bir maç kaybetmek sorun değil. Ancak sen malum yere tekme attın ve bunu çaldın diyor. Artık AJ Styles'a sana söz veriyorum hayatını cehenneme çevireceğim diyor. Bunu duyan Cena durur mu? Adeta eski günleri yad edermişcesine lafı yapıştırıyor. Low blowa karşı kaybetmekten mi şikayet ediyorsun? Gerçekten de kavga etmişsin. Scsa haklıydı! Aslıda low blowun canını yakması beni şaşırttı çünkü WWE alemine gösterdiğin tek şey taş*aklarının olmayışı! Seyircilerden Cena sesleri yükseliyor. Dean Ambrose ise dediklerin umrumda değil. Senin için sabrım yok çünkü sen tembel bir part-timersin diyor. WWE seni kurumsal bir kukla olarak kullanıyor. Sabah şovlarında, gevrek kutularında iyisin ancak sen, ben ve herkes biliyor ki artık ringde iyi değilsin. Bu adamı bile SummerSlam'de yenemedin! Beni yenebileceğini nereden çıkardın derken Here Comes The Money! Dean Ambrose'a rövanş maçın olacak fakat şu an değil diyor. Çünkü AJ Styles kemerini No Mercy'de John Cena ve Dean Ambrose'a karşı üçte bir maçta koruyacak. Bu geceden bahsetmek gerekirse John Cena ve Dean Ambrose takım olacak. Ve AJ Styles ile seçeceği bir partner ile karşılaşacak. Gecenin ana şovunda AJ Styles & The Miz vs John Cena & Dean Ambrose maçı gerçekleşiyor ve bu maçı AJ Styles ile Dean Ambrose ikilisi kazanıyor. Maçın sonunda ikili sevinirken Dean Ambrose John Cena'yı kavruyor ve Dirty Deeds! Dean Ambrose şovu ayakta kapatıyor.''

''20 Eylül 2016 tarihli Smackdown Live şovundayız. AJ Styles arka alanda röportaj veriyor. John ve Ambrose bu gece birbirlerini parçalarken keyifle onları izleyeceğini ve şampiyonun burada olacağını söylüyor. Gecenin ana maçı gerçekleşiyor. Dean Ambrose vs John Cena! Maçın sonralarına doğru Cena AA için sırtlıyor fakat Dean Ambrose roll up yapıyor ve maçı kazanıyor! Dean kutlarken AJ Styles geliyor ve Phenomenal Forearm yapıyor Cena'ya! Ringe giriyor ve Dean Ambrose'dan sıyrılıp Pele Kick yapıştırıyor! Bu sırada arka alandan Daniel Bryan geliyor ve bu olağanüstüydü diyor. Ancak gelecek hafta Shane Mcmahon Ambrose'a birebir şampiyonluk maçı rövanşı sundu ve bu maç haftaya salı günü SD Live'da gerçekleşecek diyor. Tam bu esnada Dean kalkıyor ve AJ Styles'a Dirty Deeds! Dean şovu yine ayakta kapatıyor. ''

''27 Eylül 2016 tarihli Smackdown Live şovundayız. Dean Ambrose arka alanda ve muhabir bu gece gerçekleşecek olan ünvan maçını soruyor. Dean Ambrose aklında birçok şeyin olduğunu fakat bu ne yazık ki bir PG şovu diyor. AJ'nin suratını kıracağım ve egosunu sıkacağım diyor. Burasının yüzünü yere atıp ağlatacağım ve kemerimi geri alacağım diyor. Gecenin ana maçında Dean Ambrose ve AJ Styles karşılaşıyorlar. Dean Ambrose roll up yaparak tuşa gidiyor fakat Cena aprona çıkıyor ve hakem onunla ilgileniyor. Daha sonra Dean duşarıya çıkıp Cena'ya saldırıyor ama AJ Styles onu arkadan çekip roll up yapıyor ve hakem sayıyor. Maç bitiyor AJ Styles kazanıyor ve hala WWE Dünya Şampiyonu olmayı başarıyor. Maçın sonunda Cena ringe giriyor. Dean ile tartışıyorlar. Dean tekme atıyor, DD gelecekken Cena sırtlıyor ve AA! Cena taunt yapıyor! AJ ringe giriyor o sırada, bir tekme ama Cena sırtlıyor ve AA! Ona da You Can't See Me çekiyor! Cena kemeri alıp kaldırıyor! No Mercy'deki maçın tanıtımı ekrana gelirken şov sona eriyor. ''

''4 Ekim 2016 tarihli Smackdown Live şovundayız. Şampiyon AJ Styles burada! SD Live'ın fırsatların yeri olduğunu söylerler ve buna katılıyorum. SummerSlam'de John Cena'yı yenip The Face That Runs the Place oldum! Backlash'te ise Dean Ambrose'u yenip WWE Dünya Şampiyonu oldum. No Mercy'de ise Dean Ambrose ve John Cena'yı aynı anda yeneceğim derken Dean Ambrose geliyor. Ne olacaksın? Kasabanın Sahibi Palyaço mu? The Chump mı? diyor. Beni adil bir şekilde yensen harika olabilirdi ancak bunu çöpe attın! Tebrikler, aferin sana. O hala sendeyken tadını çıkar. Şu an öfkeliyim çünkü geçen hafta seni 25 saniye kadar pes ettim ancak John Cena maça karıştı! John Cena onu 2 hafta önce yendiğim gerçeğine katlanamıyor! Benim gibi bir varoş adamın hemen karşısında kemeri almasına dayanamadı ve maça karıştı! Gerçek yüzünü gösterdi derken John Cena geliyor. AJ Styles konuşuyor ve kapa çeneni diyor. Ardından ise 16. kez Dünya Şampiyonu olacaksın değil mi? Ne cüretle kendini Ric Flair gibi bir ikon, bir efsane ile karşılaştırırsın? Kaç kemer kazandın umrumda değil, Ric Flair ile asla aynı mertebede olamayacaksın diyor. Cena konuşacakken Dean konuşmaya başlıyor. John Cena'dan daha çok çalıştığını, daha çok mücadele ettiğini belirtiyor. Bana olan saygın 0 çünkü kıçını öpen, senden tavsiye isteyen adam değilim. Kurallarına göre oynamadım, oynamıyorum ve oynamaya da başlamayacağım. Eğer büyük bir superstar olmak için arka alanda yalaka olan sahte bir insan olmak gerekirse tamamdır. Sen ol çünkü ben Dean Ambrose olacağım! TV'de John Cena olmaktan keyif al diyor. Cena konuşmak değersiz diyor ve Dean'a saldırıyor. AJ geliyor fakat Cena onu atıyor ve ardından Dean'ı omuzlayıp AA! Tişörtünü çıkartıp atıyor ve kemeri alıp kaldırıyor. Tam bu sırada AJ'den spear geliyor ve yumruklar atıyor. Cena onu üstünden atıyor ve AA yapacakken AJ apronda ve high kick ardından ise Phenomenal Forearm! AJ kemerini alıp kaldırıyor ardından ise Dean saldırıyor ve bariyerlere fırlatıyor onu. Dean kemeri alıp kaldırıyor ve şovu ayakta kapatıyor.''

No Mercy 2016

AJ Styles (c) vs Dean Ambrose vs John Cena | WWE World Title Match

Anonslar yapıldıktan sonra büyük destek var arenada. AJ, ikisine de bağırıyor. Cena ve Dean tartışırken Dean ikisine de saldırıp Cena'ya DD deniyor ama Cena AA için sırtlıyor ama AJ çekiyor Dean'i, Styles Clash gelecekken Cena yumruk atıp iplerden sekiyor ardından clothesline ve üçü de yerde! Çok hızlı başladı maç! Dean ve Cena kalkınca birbirlerine darbeler vuruyorlar. AJ vuruyor ama Dean onu yere seriyor. Cena'ya tekmeler atarken AJ geliyor ama Dean yumruklar atıp iplerden sekiyor ve low dropkick! AJ dışarıda, Dean de çıkıyor ve bariyerlere atıyor. Cena geliyor ama Dean onu da bariyerlere atıyor ardından russian leg sweep! Tam bariyerlere! AJ'den Dean'e tekme, kafasını spiker masasına vuracakken Dean engelleyip vuruyor. Dean içeriye atıyor AJ'i, girecekken Cena onu çekiyor ama Dean'den bir tekme, flying elbow gelecekken Cena tutuyor ve sırtını ring direğine vuruyor! Dean yerde! Cena dinlenirken AJ'den Phenomenal Forearm dışarıda!

AJ kaldırıp içeriye atıyor. AJ Styles sesleri var. AJ yumruk atıyor ve Cena yerde. AJ taunt yapıyor. Dean apronda, AJ'e hotshot ardından suplex için tutuyor, AJ engellemeyi deniyor. AJ deniyor ama Dean ringe girip arkadan tutuyor ama AJ iplere tutunuyor ve waist lock yapıyor. Kaldırmayı deniyor, Dean engellerken Cena arkadan geliyor VE DOUBLE GERMAN SUPLEX! Cena'dan AJ'e, AJ'den Dean'e! İkisi de yerde. Harika başladı maç. Cena, Dean'i sırtlıyor ama Dean apronda ve forearm smash. AJ'den de ona forearm smash. Dean dışarıda. AJ kaldırıp Styles Clash yapacakken Cena'dan double leg takedown ve catapult ile köşeye atıyor ardından tutuyor ve bir nevi TKO yapıyor. Fallaway slam hold into swinging cutter gibi bir şey. Cena'nın ilk defa yaptığını görüyorum. Cena bekliyor, AJ'i sırtlıyor AA için yapacakken AJ ayaklarının üstünde ve PELE KICK! İkisi de yerde!

AJ kalkıyor. AJ kaldırıp Styles Clash yapacakken Dean apronda ve springboard sunset flip pin AJ'e! 1 2 olmadı! AJ kalkınca yumruktan sıyrılıyor, Phenomenal DDT gelecekken Cena da geliyor ama ona bir tekme ve ona da DDT! Aynı anda! AJ ikisini de tuş etmeyi deniyor ama ikisi de kurtuluyor! AJ, Dean'i kaldırıyor ama Dean yumruklar atıyor. AJ köşede, Dean koşuyor ama AJ üstünden dışarıya atıyor! Dean kafasını basamaklara çarptı! AJ, Cena'ya tekmeler atıyor ardından suplex için tutuyor ama Cena izin vermiyor ve front suplex slam! Cena ardından bir sunset flip powerbomb yapıyor! 1 2 olmadı! Cena köşeye alıp köşeye çıkıyor ve sırtlıyor! Top Rope AA mi gelecek? AJ inip Powerbomb deniyor ancak Argentine Backbreaker gibi tutuyor ve Spinning Powerbomb yapıyor! 1 2 ama Cena kurtuldu! AJ kaldırıyor tekrardan ama Cena yumruklar atıyor. Cena iplere atacakken AJ atıyor ardından Sleeper Hold geliyor! Cena elbette pes etmiyor ve iplere atıyor, Sleeper Hold bağlayan bu sefer Cena oluyor. AJ kafadan tutuyor ardından iplere atacakken Dean'den sleeper hold Cena'ya! AJ köşede, Cena ona çarpıyor ama Dean bırakmıyor! Tekrar çarpıyor Cena. Ve tekrar! Dean yumruk atacakken Cena sıyrılıyor ve klasik shoulder blocklarını vurup yuhalanıyor. Sıyrılıyor ve Protobomb! Cena elini kaldırıp taunt yapıyor ama AJ geliyor ve German Suplex ardından bırakmadan kaldırıyor ve back suplex into sitout facebuster! 1 2 olmadı!

Dean o sırada AJ'i kaldırıyor ve double chickeckenwing facebuster! 1 2 olmadı! Dean, AJ'i kaldıracakken AJ onu dışarıya atıyor. Cena da kalkıyor. Cena sıyrılıyor ve shoulder blocklar vurunca yine yuhalanıyor. Yumruktan sıyrılıyor ve Protobomb! O sırada elini kaldırıyor ama Dean köşede! You Can't See Me gelecekken flyign elbow! 1 2 olmadı! Dean, Cena'yı kaldırıyor, AJ Phenomenal Forearm yaparken Dean eğiliyor ve AJ, Cena'ya vuruyor. Cena dışarıda, AJ yerde. Dean kaldırıp tekme atıyor, DD gelecekken AJ köşeye alıyor. AJ köşede forearm smashler vurup köşeye çıkıyor ve Frankensteiner gelecekken çeviriyor tuşu Dean! 1 2 olmadı! Dean kalkına sıyrılıyor ve double chickenwing gelecekken AJ'den roll up! 1 2 olmadı. AJ kalkınca iki kez clotheslinedan sıyrılıyor ama ikisiden de clothesline! Dean tuş deniyor, 1 2 olmadı. O sırada Cena giriyor. İkisi de yerde. Karışık tepki var. Cena bir elini kaldırıyor ardından diğerini de ! YOU CAN'T SEE ME! İplerden sekiyor ve double five knuckle shuffle! Ardından AJ'e AA! Ancak AJ dışarıya çıkıyor hemen! Dean de o sırada Cena'ya tekme atıyor ve DD gelecekken Cena sırtlıyor ve AA! 1...2...

DEAN KURTULDU! Cena az kalsın rekoru egale edecekti! Cena yavaştan kalkıyor ve Dean'e STF bağlıyor! Dean pes etmiyor, tam durumu kötüleşirken AJ kilidi bozuyor. Cena apronda, This is Awesome sesleri var. AJ gelince Cena aniden sırtlıyor AA için ama AJ inip diz darbesi vuruyor VE APRONDA SUPLEX! AJ aprona çıkıyor ve SUPERMAN! DEAN'E SUPERMAN! 1 2 OLMADI! Dean kurtuldu. AJ aprona geçiyor. Cena orada, ona bir tekme. Dean yavaştan kalkıyor. Phenomenal Forearm gelecekken Dean'den tekme DD gelecekken AJ çeviriyor, eye rake ardından Styles Clash! Cena o sırada AJ'i çekiyor ve STF! STF! AJ acı içinde! O srıada Dean onun bir elinden tutuyor ve pes etmesini engelliyor. Cena'ya yumruklar atıyor Dean. Üçü de yerde. Dean, Cena'ya yumruklar atıyor. Cena köşede, AJ'e de ve Cena'ya Dean corner forearm smashler yaparken Cena köşede ikisine de corner clothesline yapıyor VE İKİSİNİ DE AA İÇİN SIRTLIYOR! İKİSİ DE SIRTINDA AMA AJ İNİYOR! Dean de indi. AJ geliyor ama Cena sırtlayp çevirerek atıyor, AJ'den Dean'e tekme! AJ'den de Cena'ya enzuigiri! Dean'den de rebound clothesline AJ'e! Hepsi yerde!

Dean köşeye alıp kaldırıyor, superplex mi gelecek? Ancak Cena geliyor ve Dean'e sitout powerbomb! 1 2 olmadı! AJ köşede o sırada ve Cena'ya crossbody yapacakken Cena tutuyor, düşüyor ama kalkıyor ve AA için sırtlıyor ama AJ iniyor ve Calf Crusher'a çeviriyor! Cena zor durumda! O sırada Dean bozuyor kilidi. Dean köşede bekliyor. AJ üstüne gidiyor ve Calf Crusher gelecekken Dean yapıyor! AJ acı içinde, Cena da geliyor ve AJ'e STF! AJ acı içinde ve pes ediyor! Zil çalıyor! Ancak kazanan kim? Hakem ikisi de pes ettirdi diyor. Dean ve Cena tartışıyor. Dean ve Cena yumruklaşıyor! Dean, rebound lariat yapacakken lariat ile yere seren Cena oluyor! Cena kaldırıp AA için sırtlıyor ama Dean iniyor, DD mi gelecek? Geliyor! 1 2 ama AJ hakemi dışarıya çekiyor! Hakem ona bağırırken Dean'den Suicide Dive ancak tam yapamadı! AJ'i tutup spiker masasının üstünden atıyor ardından köşeye çıkıyor ama Cena yumruklar atıyor. Cena köşeye çıkıp sırtlıyor ve TOP ROPE AA! O sırada AJ sandalye ile ringe giriyor ve Cena'nın önce karnına sonra sırtına vuruyor! 1 2 3!

Kazanan ve hala WWE Dünya Şampiyonu:
AJ Styles

''11 Ekim 2016 tarihli Smackdown Live şovundayız. AJ Styles ringde. Şampiyon burada diyor ve John Cena'yı yendim, Dean Ambrose'u yendim hatta No Mercy'de ikisini aynı anda yendim diyor. SD Live fırsatların yeri. Ben birisine bir fırsat vereceğim. Main Event fırsatı vereceğim! Uzatmayalım, rakibimi getirin! Daha sonra Dean Ambrose geliyor. Seninle işim bitmedi. Sen bana aitsin. Ve bu rosterdaki kimse sırama kaynayamaz diyor. AJ Styles ise bu adam rosterda değil! Rakip, gel diyor. Kim bu isim? Evet bu o! Krallar kralı, imparatorlar imparatoru, fatihler fatihi, yüce James hazretleri ringe geliyor. Ellsworth 3:16 der ki iki elin varsa dövüşme şansın vardır! Daha sonra Daniel Bryan geliyor ve bu maçta özel hakemin Dean Ambrose olacağını açıklıyor. AJ Styles ve James Ellsworth arasındaki bu maçı hakem Dean Ambrose'un Styles'a yaptığı Dirty Deeds ile James kazanıyor.''

''18 Ekim 2016 tarihli şovda ise AJ Styles vs James Ellsworth WWE World Title Match gerçekleşiyor ve DQ ile James Ellsworth yine AJ Styles'ı mağlup ediyor. Fakat maç DQ ile bittiği için kemer AJ Styles'da kalıyor. AJ çıldırdı. Dean mikrofonu alıyor. Ellsworth'ün kazandığını anons ediyor. Dean giriyor, AJ koşuyor ama Dirty Deeds! AJ yerde. Dean, Ellsworth'ü kaldırıyor ve elini kaldırıyor. Ellsworth sesleri var. Ellsworth kendinde değil. Dean onu kontrol ederken şov sona eriyor. 25 Ekim 2016 tarihli Smackdown Live şovunda ise Dean Ambrose ve AJ Styles arasında bir maç gerçekleşiyor. Eğer Dean Ambrose bu maçı kazanırsa kemere aday olacak. Maçın sonlarında doğru AJ taunt yapıp kaldırıyor Styles Clash gelecekken back body drop ile dışarıya atıyor Dean! AJ yerde. James çıldırdı onu görünce! James bekliyor ve No Chin Music! Kral yine yıktı şampiyonu. Dean şaşkın! Hakem ile konuşuyorlar ama DQ!James üzgün! Dean şaşkın! AJ ise keyifli. Şov böyle sona eriyor.''

''1 Kasım tarihli Smackdown Live şovundayız. Şovu Reis-i Wrestling James Ellsworth açıyor. Smackdown Live'a veda edeceğini ve genel menajerlerin buna izin verdikleri için teşekkür ettiğini söylüyor. Geçen hafta yaşananlardan ötürü Dean Ambrose'dan özür dilemeden hayatına devam edemeyeceğini söylüyor ve onu ringe davet ediyor. Bir süre sonra Dean Ambrose ringe geliyor. Dean Ambrose sana kızamam bu benim hatam diyor. Bana borçu değilsin, seni ringe getirmemeliydim diyor. James Ellsworh ise özür dilemem izin ver. Senin sayende iki kez AJ Styles'ı yendim fakat karşılığında seni şampiyonluk şansına mal oldum diyor.. Dean Ambrose ise sorun değil fakat bir daha asla ama asla yoluma çıkma diyor. Daha sonra ise Phenomenal! Şampiyon AJ Styles ringe geliyor. Ellsworth'a neden özür diliyorsun diyor. Neden Dean Ambrose denilen adamdan özür dileyesin ki? Bu adam seni kullanıyor ve sana saygı duymuyor diyor. Ona özür borçlu değilsin aksine bana borçlusun diyor. Benim sayemde insanlar senin suratının olduğu t-shirtler giyiyor! Senin suratın! Dürüst olalım, bana borçlusun. Ürünlerinden aldığın paradan fazlasını borçlusun, tüm kariyerini borçlusun diyor. Dean Ambrose ise James'i neden seviyorum biliyor musun? Çünkü o dürüst bir adam ve çalışıyor. Senin gibi kestirmeleri kullanmıyor diyor. İkili kavga edecekken James ayırıyor onları. AJ Styles James'ı itiyor ve ardından Dean'a enzuigiri yapıştırıyor. Daha sonra aprona geçiyor ve Phenomenal Forearm! AJ kemerini kaldırıyor. Dean ise vefat. Gecenin sonunda AJ Styles ve Dean Ambrose arasında bir maç gerçekleşiyor. Eğer Dean Ambrose kazanırsa Contender olacak. Dean Ambrose'un karışma demesine rağmen James Ellsworth maça karışıyor. Maçın sonuna doğru AJ dışarı çıkıyor ve James'i masanın üzerine itiyor. Daha sonra aprona geçiyor ve Phenomenal Forearm yapacağı sırada Dean Ambrose bir tekme atıp Dirty Deeds yapıyor. Ardından ise tuşa gidip maçı kazanıyor ve kemere aday oluyor. İkili Daniel Bryan tarafından Survivor Series için Smackdown'un kadrosuna açıklanıyorlar. Survivor Series dönemi boyunca ikili arasında pek fazla olay yaşanmıyor. ''

Survivor Series 2016

Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
5 on 5 Traditional Survivor Series Men's Elimination Match #3
Team RAW (Kevin Owens, Chris Jericho, Seth Rollins, Roman Reigns & Braun Strowman) vs Team SD Live (AJ Styles, Dean Ambrose, Shane McMahon, Bray Wyatt & Randy Orton) (w/James Ellsworth)
“Owens diğer tarafta RAW takımı adına çıkarken Dean ve AJ uzun süre tartışıyorlar, sonunda AJ çıkma kararı alıyor! İşte dream match be! Owens AJ’i yere alıp Facelock bağlamak istiyor ama AJ Side Headlock’a alıyor. Owens karnına yumruklar geçirip Headlock’u kendisi bağlıyor. AJ iplere atıp Dropkick vuracakken Owens ipleri tutuyor, Back Senton deniyor ama AJ kaçtı! Yumruklaşma başlıyor! Büyük bir destek geliyor! AJ iplerden sekerken Owens tekme atıp Pop-Up Powerbomb’a kaldırıyor, AJ arkasına inip Pelé Kick vuracakken Owens kaçıp Package Powerbomb deniyor ama AJ de kaçıp Styles Clash vuracakken Owens da kaçıyor. “Stupid Idiot” sesleri! Owens sana diyor deyip Jericho’ya tag veriyor! Bir anda seyirciler ayaklanıyor! Owens arkadaşına sarılıp moral veriyor. Jericho tişörtünü AJ’e atıp yumruklamaya başlıyor. Side Headlock bağlarken AJ tutup iplere yolluyor ama Jericho’dan Shoulder Block! İplerden sekerken AJ’den Dropkick! Jericho kalkıp Rollins’e niye gülüyorsun lan diye bağırıyor. Sonunda da göğsüne vurup tag veriyor. Ahhhhhh AJ vs Rollins! Ama AJ dönüp Dean’e tag veriyor. Lock-Up sonucu Dean Waist-Lock bağlıyor. Yere alırken Rollins kaçıp Facelock bağlıyor. Dean Armlock’a çevirirken Rollins taklalar atıp tuş deniyor, olmadı. Dean Side Headlock bağlarken Rollins iplere atıyor ama Dean’den Shoulder Block! İplerden sekip altından geçiyor, Dirty Deeds!? Rollins çevirip Pedigree deniyor ama Dean üstünden atıyor, Rollins ayaklarının üstüne iniyor. Bu sırada Jericho’dan blind tag! Ringe girip Dean’e “hala bana 1500 dolar borçlusun” diye bağırıyor. Dean bir anda köşeye alıp Stompluyor. Jericho Choplarla karşılık verip köşeye atacakken Dean atıp üstüne geliyor ama Jericho’dan Big Boot! Dean Armdraglar ile yanıtlayıp iplere yolluyor, Jericho kafasına tekme atıktan sonra Dean iplerden dönmek istiyor, Jericho Codebreaker deniyor, yapamayınca Walls of Jericho deniyor ama Dean itiyor. Jericho son olarak Step-Up Enzuigiri ile yanıtlıyor! Tuş denemesi başarısız. Suratını tokatlarken Dean dayanamayıp saldırıyor. Köşeye alıp üstüne çıkarak yumrukluyor. Shane tag alıp Jericho’yu yumruklamaya başlıyor. Jericho ringden inip sinirli bir şekilde dönüyor. Ama Shane çok hızlı! İplere yolluyor, Diving Back Elbow! Ardından Armdrag’lar! Köşeye alıp üstüne gelirken Jericho tekmeyi basıyor. Köşeye çıkıyor, Missle Dropkick! Rollins tag alıp Shane’e Suplex vuruyor. Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Reigns tag alınca Shane’in ayaklarına çalışıyor. Headbutt geçirip köşede Clothesline’ları indirmeye başlıyor. Son olarak da Uppercut! Rollins tag alıp köşeye çıkıyor, tam karnına doğru yumruğu indiriyor. Snapmare ile yere alıp Chinlock bağlıyor. Shane toparlanıp dirsekler geçiriyor. Rollins iplerden sekerken Shane’den Back Body Drop! Owens ve Dean tag alıyorlar. Dean iplreden sekip Clothesline’lara başlıyor. İplere atacakken Owens atıyor ama Dean’den bir Clothesline daha! Köşeye alıp Running Forearm Smash vuruyor! Bulldog deniyor ama Owens köşeye itiyor, Corner Clothesline! Cannonball’a geliyor ama Dean’den Lariat! Dışarı alıp üstüne Suicide Dive ile uçuyor! Ringe sokup köşeye çıkıyor, rakibinin arkasına geçerken Owens’tan Superkick! İplere yolluyor, Pop-Up? Ama Dean’den Headscissors Takedown! Dirty Deeds vuracakken Jericho arkasından saldırıyor! Bunun sonucunda bütün herkes ringe giriyor. Bu sırada Strowman da tag alıyor. KAVGA BAŞLADI! Herkes dışarı inip orada devam ederken Dean Strowman’a atlamak istiyor ama Strowman yakaladı! Ama AJ de Somersault Flying Forearm Smash ile atlıyor! Grup dışarıda kavga ederken Owens köşeye çıkıyor, GRUBA DOĞRU SOMERSAULT PLANCHA! AMA DAHA BİTMEDİ! Shane de köşeye çıkıyor FAKAT STROWMAN YAKALAYIP RİNGE ATIYOR! Peşinden girip saldırırken Dean ve AJ, Shane’in yardımına geliyor. Forearmlar attıktan sonra Shane de Clothesline ile Strowman’ı dışarı yollyuor! Reigns girip AJ’e saldırıyor. Rollins de Dean’e Leaping Enzuigiri vuruyor ama Dean’den Rebound Clothesline geliyor! Reigns AJ’e Superman Punch vuracakken AJ eğildi, Pelé Kick! Reigns ve Rollins ringden inse de AJ ve Dean kavgayı bırakmıyorlar. Sonunda Dean AJ’e dalıyor! Shane ikiliyi ayırmaya çalışıyor. Bu sırada AJ Dean’e arkadan saldırıyor! Strowman da ringe girip Dean’i omuzluyor, Running Powerslam! Tuşa gidiyor, 1..2..3!

Dean Ambrose Elendi

Strowman Shane’i ringe alıyor, Shane yumruklarken Strowman köşeye çarptırıp yumrukluyor. Açılıyor, Body Avalance! Bu sırada AJ üstüne Phenomenal Forearm ile atlamak istiyor AMA STROWMAN TUTUP ÇOK KÖTÜ BİR ŞEKİLDE DIŞARI FIRLATIYOR! AJ’İN ENSESİ TAM APRONA ÇARPIYOR! Bu sırada Orton ringe giriyor, RKO? Ama Strowman itip Clothesline ile yere alıyor. Shane’e Corner Clothesline geçirdikten sonra Orton’a gidiyor ama araya Wyatt giriyor! İki isim yüzleşirken Jericho oraya gelip “kaptan benim” diye bağırıyor. Strowman onun boğazını yakaladı! Ama bir anda bırakıp Wyatt’a saldırıyor! Köşeye alıp dirsekler indirdikten sonra iplerden sekip Dropkick ile dışarı fırlatıyor. Peşinden gidip sırtını aprona çarptırıyor. Spiker masasının üstünü temizlerken- RKO! RKO OUTTA NOWHERE! Wyatt ve Orton Strowman’ı masaya yatırırken SHANE! KÖŞEYE ÇIKIYOR, YOK ARTIK BEEEEE! LEAAAAAAAAAP OF FAITHHHHHH!!!!! MASA PARAMPARÇA! Diğer tarafta Reigns ve Rollins herkese dalıyor! AJ Shane’i toparlayıp ringe sokuyor. Hakem saymaya başlıyor, 1-2-3-4-5-6-7-8 Strowman toparlanıp ringe girmek istiyor, ama çekemiyor kendini niye çekemiyor!? 10! Elendi!

Braun Strowman Elendi

ELLSWORTH! RİNGİN ALTINDAN STROWMAN’IN AYAĞINA SARILMIŞ! Strowman Ellsworth’ü dışarı çekerken Ellsworth girişe koşmaya başlıyor ama düştü! Strowman Ellsworth’ü yakalayıp PLATFORMDAN MASALARA FIRLATIYOR! ELLSWORTH ÖLDÜ BEEEEE! Strowman arkaya dönerken Jericho Shane’in üstüne yatıyor, 1..2 olmadı. Owens tag alıp Shane’i yumrukluyor. Şimdi de Back Senton! Shane’in hareketini yaparak dalga geçiyor. Tuşa gitti ama başarısız. Kaldırıp köşesine getiriyor. Jericho tag alıp Dropkick indiriyor. Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Snapmare ile yere alıp Chinlock bağlıyor. Shane toparlanıp yumruklar attıktan sonra iplere yolluyor, Dropkick denemesi Jericho ipleri tuttu! Şimdi Lionsault!? Ama Shane dizleri kaldırdı! Small Package’a çekiyor, 1..2 olmadı. İkili toparlanırken Jericho’dan Codebreaker! Orton ringe giriyor ona da bir tane! Shane’in üstüne yatıyor, 1..2 olmadı. Rollins tag alıp Stompluyor. Kaldırıp köşesine yolladıktan sonra Jericho’ya tag veriyor. Shane’i Body Slam ile yere alınca Jericho köşeden Splash ile atlıyor ama Shane kaçtı! Sonunda da AJ tag alıyor! Jericho’yu Clothesline’layıp Running Forearm Smash vuruyor! Şimdi omuzladı, Death Valley Neckbreaker! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Bacaklarının arasına alıp kaldırmak istiyor ama Jericho yere indirip Walls of Jericho deniyor, AJ yumruklarla karşılık verip Calf Crusher bağlıyor! Ama Jericho kafasını ringe çarptırıp kilidi bozuyor, Walls of Jericho? AJ tuşa çekti, 1..2 olmadı! AJ seri tokatlayıp Low Kick ve Back Fist’i indiriyor! Owens’a saldırırken Jericho çevirmek istiyor, ama AJ Styles Clash’a tuttu, O DA NE!? OWENS ELİNDE LİSTEYLE GELİP AJ’İN SIRTINA METAL KISIMLA DARBELER İNDİRİYOR! ŞİMDİ İPLERE YOLLUYOR, POP-UP POWERBOMB! Hakem onu diskalifiye etti! NEEEEEEEEEEEEEE!?

Kevin Owens Elendi

Jericho yerdeki kağıtları toplarken Orton tag alıyor, RKO! Tuşa gidiyor, 1..2..3!

Chris Jericho Elendi

OFFF 4’E 2 KALDILAR! Rollins ringe girip Orton’ın karşısına dikiliyor. Rakibini yumruklayıp iplerden sekiyor ama Orton’dan Scoop Slam! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Köşesine getirince Wyatt tag alıp Uppercutlar indiriyor. Köşeye alıp üstüne koşuyor, Corner Clothesline! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Orton tag alıp karnına Stomp indiriyor. Aynı Stompları yerde de vurmayı ihmal etmiyor. Köşesine çıkartıp yumruklarken Rollins bir anda herkese saldırıyor. Orton tutup yeniden köşeye çıkartıyor, Super Plex! Ama Orton’ın tuşa gidecek hali yok! Sonunda Reigns ve AJ tag alıyorlar. Reigns AJ’i Clothesline’ladıktan sonra iplere yollamak istiyor, AJ yollayınca Reigns’ten Clothesline! Bir tokat da Wyatt’a! Orton’ı omuzladı, Samoan Drop! Wyatt’ı omuzladı, ona da bir tane! Şimdi de AJ’e Pop-Up Samoan Drop! Reigns ortalığın tozunu aldı adeta! Şimdi AJ’i sırtlıyor, Sitout Crucifix Powerbomb! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı! Superman Punch deniyor ama AJ’den Leaping Enzuigiri! Shane tag alıp Reigns’e seri yumruklar atmaya başlıyor. Reigns sert Uppercut atsa da SHANE ETRAFINDAN DÖNÜYOR, DDT! Ahhh bee! Rollins atlamak istiyor ama Shane kaçıp Clothesline vuruyor. Ayağından tutup kafasını dizine çarptırıyor! Şimdi kucakladı, Spinebuster! Vayyyy beeee! Reigns saldırmak istiyor ama Shane tutup ring demirine fırlatıyor! Reigns köşede baygın. YOKSA!!?!?!?!? YOKSA GELİYOR MU!?!? SHANE KÖŞEYE ÇIKIYOR, HADİ ASLANIIIIM! ATLADIIIIII- HAVADA SPEARRRR!!!!!!!!! HASSSSSSS- Tuş deniyor ama Shane o kadar bilinçsiz ki yanlışlıkla omzunu kaldırıyor. Sağlık görevlileri ringe girip Shane’in koluna girerek arkaya götürüyorlar.

Shane McMahon Elendi

Bu sırada SD ekibi dışarıda Reigns ve Rollins’e saldırıyor. Wyatt Reigns’i ringe sokup Back Senton yapıyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Köşesine getirince Orton tag alıp Reigns’e Stomplar indiriyor. Wyatt tag alıp suratına yumruklar geçiriyor. Açılıp üstüne koşarken Reigns’ten Clothesline! İki isim de yerde! AJ ve Rollins tag alıyor. Rollins Clotheslien geçirip köşeden Blockbuster ile atlıyor! Köşede kalkınca üstüne geliyor, AJ aprona alınca Rollins’ten Gomangoree! Şimdi de Flying High Knee! Wyatt’a Suicide Dive! Ringe girip köşedeki AJ’e koşuyor, Running Forearm Smash! Açılıp bir tane daha vuruyor! Köşeye çıkartıyor ama AJ inip üstüne geliyor, Rollins aprona atsa da AJ Forearm geçiriyor. Köşeye çıkarken Rollins’ten Leaping Enzuigiri! Şimdi üstüne çıkıyor, Super Plex! Devamında Falcon Arrow! Tuşa gidiyor, 1..2 ama Orton bozdu! Rollins Orton’ı dışarı alıp iplerden sekiyor ama Orton’dan çok sert bir yumruk! Şimdi kafasını dışarı doğru çekiyor ama Reigns izin vermiyor! Orton’ı Stompladıktan sonra Rollins ile beraber spiker masasının üstünü açıyorlar. Powerbomb yapacaklarken AJ ikiliye saldırıyor! Ringe girip rakip beklerken Dean Ambrose! Arkasından saldırıp feci yumrukluyor! Görevliler ringe girip ayırmak istiyorlar ama başarısız. Görevli ordusu gelince Reigns ve Rollins hepsine saldırıyor! BU NE BE!?!?!?!? YİNE Mİ SHIELD REUNION BE KARDEŞİM!? Dean ve Rollins AJ’i kaldırıyorlar, Reigns yakalıyor, MASAYA DOĞRU TRIPLE POWERBOMB!!! JBL’İN DEDİĞİ GİBİ YOU DAMN, FOOL AMBROSE! Rollins hemen AJ’i içeri sokup tuşa gidiyor, 1..2..3!

AJ Styles Elendi

Rollins ve Reigns rakiplerini beklerken Orton ve Wyatt iki apronu sarıyorlar. BU SIRADA LUKE HARPER! ÜÇÜNCÜ APRONA DA O GELİYOR! Rollins ve Reigns Harper’a saldırınca Orton ve Wyatt arkadan geliyor! Orton Reigns’i dışarı alırken Rollins Wyatt’ı yumrukluyor. Reigns Orton’ı demire fırlatırken Harper da takip edip Reigns’i itiyor! ARDINDAN SUPERKICK! Rollins iplerden sekip Wyatt’a Slingblade vuruyor! İplerden sekiyor, Harper’a Somersault Plancha! Ringe girip köşeye yolluyor. Açılıp üstüne Running Forearm Smash ile atlıyor! Orton girmek istiyor ama Rollins’ten Enzuigiri! Wyatt yere indirmek istiyor ama Rollins kaçıp Superkick vuruyor! Köşeye çıkıp Frog Splash için atlıyor, RKO!!!!! OHAAAA BU HARBİ OUTTA NOWHERE’Dİ! ORTON TAM HAVADA GEÇİRDİ! BU İKİLİNİN RKO DENEMELERİ KALP BEEEEEEEE! Wyatt tuşa gidiyor, 1..2..3!

Seth Rollins Elendi

Reigns zar zor ringe girerken “Let’s Go Smackdown” sesleri! Reigns’ten Orton’a Superman Punch! Wyatt’ı dışarı alıp kafasını merdivene çarptırıyor. Yumruklarken Orton müdahele etmek istiyor ama o da zındığı yiyor. Wyatt şansını denemek istiyor ama Reigns onu bariyerlere fırlatıyor! Ardından da Drive By! Rakibini ringe sokarken Harper saldırmak istiyor ama Reigns eğildi, SPEAR! Ringe girerken Wyatt Sister Abigail’a tutuyor ama Reigns dayanıyor. SUPERMAN PUNCH! Şimdi Spear için köşeye geçiyor, AMA ORTON ARAYA GİRİP SPEAR’I YİYOR! Wyatt hemen Reigns’i tutuyor, SISTER ABIGAIL! TUŞA GİDİYOR, 1..2..3!”

Roman Reigns Elendi

Kazananlar: Bray Wyatt & Randy Orton. (Team SD Live)

''22 Kasım tarihli Smackdown Live şovundayız. Şovu Shane Mcmahon açıyor ve Survivor Series şovunda yaşananlardan bahsediyor. Onu ise brand haini Dean Ambrose bölüyor. Hain köpek terk et lan burayı! Smackdown senin yüzünden kaybedecekti az kalsın. Shane Mcmahon'a neden şikayet ediyorsun sonuçta SD kazandı tarzı şeyler söylüyor. Shane Mcmahon ise Shield kankalarınla ufak bir yeniden birleşme yaptın ve bizim takım arkadaşımız AJ Styles'a Powerbomb yaptın, bunun SD'nin galibiyetini mahvedeceğinden haberin yoktu değil mi diyor. Dean ise olumsuz şeyi düşünüyorsun, birazda olumlu şeyleri düşünelim diyor ve Survivor Series gazisi, Braun Strowman denilen canavarı tek başına yok eden Reis-i Wrestling James Ellsworth'u ringe davet ediyor. Kral boyunluk ile ringe geliyor. Shane Mcmahon ise James Ellsworth ile kontrat imzalanacağını açıklıyor. Dean Ambrose ise bu gece izinliymiş. Tam ringi terk edecekleri sırada AJ Styles geliyor ve yine uzun konuşmaların ardından bu geceye duyuruluyor! James Ellsworth ve WWE Dünya Şampiyonu AJ Styles arasında bir merdiven maçı olacak! AJ Styles vs. James Ellsworth maçındayız. James Kazanırsa Hem SD Rosterında Yer Alır Hem de İleride WWE Dünya Kemeri İçin Maça Çıkacak. Dean Ambrose Shane Mcmahon'ın onca sözüne rağmen maça karışıyor ve James Ellsworth onun yardımı ile maçı kazanmayı başarıyor. Aynı zamanda seriyi 3-0 yapıyor. AJ Styles dünyanın en iyisi be kardeşim diyenler ağlıyor.''

''29 Kasım 2016 tarihli şovda Ambrose Asylum time! Konuğu ise SD Live kontratı sahibi olan ve AJ Styles'ı 3 defa mağlup eden Reis-i Wrestling James Ellsworth! İkili arasında uzun ve gereksiz konuşmalar yaşanırken şampiyon AJ Styles girişte görünüyor. AJ spiker masasına çıkıyor ve sen bana karşı olan bir hakaretten fazlası değilsin diyor Ellswortha. Bir aptal kadar zekisin fakat bir aptalın en azından çenesi var diyor. Dean Ambrose ise yani bir aptala üç kez mi kaybettin diyor. AJ Styles bunun onun yüzünden olduğunu söylüyor. Eğer Dean karışmasıyda Ellsworth'un kendisini yenme şansı olmazmış. AJ ringe giriyor. Seni öyle bir döverim ki James baban bile ayakta alkışlar diyor. Yani tabii ki böyle demiyor fakat bu tarz cümleler kuruyor. Anladınız artık siz. Dean Ambrose ise bu adamla uğraşmamalısın çünkü TLC zamanı zil çaldığında kıyım başlayacak diyor. Kendine geldiğinde benim olanı, WWE Dünya Şampiyonluğunu aldığımı göreceksin diyor. Bu sırada AJ Styles James'i itiyor. Dean'e çarpıyor James. Dean dışarıda. James'i masa üzerindeki sandalyelere atıyor. Dışarıya çıkıp Dean'i basamaklara atıyor ardından Dean'in üstüne basamakları atıyor. Ringe giriyor, James dövüşmek için bekliyor. AJ ona bakıyor. AJ'den bir tekme ve sırtına double axe handle! Merdiveni James'in sırtına vuruyor. James'i dışarıya atıyor. James'in ayakları iplere takılı kaldı. James'in sırtına sandalye ile vuruyor AJ! Ardından ise çelik merdivenlere doğru Styles Clash yapıyor! Sedye ile götürüyorlar James Ellsworth'u. Gecenin sonunda ise AJ Styles arka alanda Slater ile Rhyno ikilisine laf atarken Dean saldırıyor. Dean şimdi koltuğa atıp üstüne atlıyor! Yumruklaşıyorlar! Dean seri yumruklar atıyor ardından oradaki masanın üstünden atıyor! Kavga devam ederken şov sona eriyor.''

TLC 2016

AJ Styles (c) vs Dean Ambrose | TLC Match for WWE Title

Maç başlayında Dean yere alıp yumruklar atıyor ardından köşeye alıp tekmeler atıyor. Dean kaldırıp köşeye atıyor ardından corner back elbow geliyor. Dean kaldırıp chop vuruyor ve bir tane daha. İplere atıyor ve back body drop. Dean çıkıp merdiven alıyor ve ringe atıyor ama sandalye ile merdivene vuruyor AJ. Dean düşüyor dışarıda. AJ merdiveni alıp kuruyor ama ufak be o merdiven? AJ tırmanırken Dean gelip çekiyor ve tırmanıyor ama AJ de çekiyor yumruk atıp çıkıyor ama Dean de çıkıyor. AJ yumruklar atıp iplere atacakken Dean atıyor ve merdiveni itiyor AJ'e. AJ yerde. Dean'den clothesline geliyor ve dışarıda AJ. Dean tutup merdivenlere, masalara falan atıyor AJ'i ardından sırtına masayı atıyor. Sandalyeye oturup bağırıyor Dean ardından AJ'in kafasını sandalyeye vuruyor. Dean tutuyor ve bir suplex demir rampada! Dean kaldırıp yumruklar atıyor ardından uzaktaki bir masaya yatırıyor. Dean oradan tırmanıyor merdivene! bir hayli de büyük! Ancak AJ gidiyor oradan. Dean de peşinden gidiyor ve arkadan lariat yapıyor. Oradaki çöp kutusunu boşaltıyor. DEAN KENDİSİNİ ELİNE ALDI. ÇÖPLERİ YANİ KENDİSİNİ AJ'İN ÜSTÜNE DÖKÜYOR AJ ÇÖP KUTUSUNDA. DEAN KUTUSUNDA YANİ.

Dean tutup seyircilerin arasında ilerletiyor ardından ringin oraya atıyor. Dean bariyerlere çıkıyor ve AJ kalkınca atlıyor ama dropkick AJ'den! AJ koşuyor ve bir jumping lariat! Dean düşüyor. Bir yumruk atıyor AJ. AJ atlıyor ama Dean çekiliyor ardından bariyerlere oturuyor! AJ acı içinde. Sandalye alıyor Dean ve geriliyor ardından koşuyor sandalye ile ve kafasına vuruyor! Değişik bir şey yaptı. AJ düşüyor. Merdiveni kurup tırmanıyor Dean ama AJ onu itiyor. Merdiveni alıp fırlatıyor Dean'e. AJ kaldırıp body slam ile merdivene atıyor. Knee drop vuruyor AJ bir tane. Merdiveni iplere dayıyor ardından kaldırıyor Dean'i ve suplex deniyor ama Dean engelliyor, AJ atacakken engelliyor Dean, double leg takedown ve catapult ile atıyor merdivene! AJ dışarıda. Dean merdiveni tutuyor ve AJ kalkınca ona atıyor! Dean çıkıp ringe masa alıyor kurarken arkasına sandalye ile vuruyor AJ! Dean'in sırtına vuruyor. Undertaker sesleri var. AJ kaldırıyor ve sidewalk slam kurduğu sandalyenin üstünde!

AJ tekmeler atıyor ama Dean düşmüyor bir türlü. Bir sandalye vuruyor AJ ardından sandalyeyi kuruyor ve ringe birkaç sandalye daha atıyor. Yerde kal diyor AJ. İki sandalyeyi yanyana ve karşı karşıya koyuyor ardından tutuyor AJ, suplex mi? AJ tutuyor ancak Dean engelliyor ve yumruklar atıyor ardından flip suplex slam ile atıyor sandalyelere! AJ yerde! Holy Shit sesleri var. Ardından sandalye ile AJ'i tutuyor ve body slam Dean'den! Dean sandalye alıp turnbuckle'a çıkıyor ve sandalye ile elbow drop! Dean kaldırıyor ve AJ'i masanın ayağına atıyor! Ayağı kırıldı masanın. Köşeye dayıyor masayı Dean. Dean kaldırıyor ve AJ'i çekiyor ancak AJ seri darbeler vuruyor ancak Dean en son sıyrılıyor neckbreaker gelecekken AJ engelliyor VE MASAYA SUPLEX İLE ATIYOR! MASA KIRILDI! İKİSİ DE YERDE!

AJ tokatlar vuruyor, Dean hala ayakta. Dean yumruklar atıp iplerden sekiyor ama dropkick! Ancak Lunatic Lariat... Dean kaldırıp aprona alıyor ardından köşeye çıkıyor! AJ yumruklar atıyor ardından düşürüyor köşeden ve Phenomenal Forearm gelecekken bir tekme ve DD gelecekken AJ engelleyip darbeler vuruyor ardından koşuyor ama Dean üstünden dışarıya atıyor. Dean kemere bakıyor ardından iplerden sekiyor ve Suicide Dive! Spiker masasını dağıtıyor Dean ardından AJ'i yatırıyor. Başka bir masanın da üstüne merdiven kuruyor! AJ'in kafasını aprona vuruyor ardından yumruklar atıyor ve merdivene tırmanıyor ardından diving elbow drop! Masa kırıldı! Holy Shit sesleri var arenada! This is Awesome sesleri takip ediyor.

İkisi de yerde. Dean sürünüp ring altından masa alıyor ve merdiveni kurup çıkıyor. Ancak AJ apronda PHENOMENAL FOREARM! İkisi de yerde! Dean de tırmanıyor. AJ de çıkıyor. Karşılıklı yumruklar var ve en sonunda ikisi de düşüyor. Dean kalkıyor ve sıyrılıyor ardından DD gelecekken AJ engelliyor Styles Clash mi? Ancak sırtlıyor ve airplane ile AJ'in kafasını merdivene vuruyor Dean! Dean tırmanıyor merdivene ancak AJ ayağından tutuyor! AJ çekip yumruklar atıyor ve Powerbomb mu? Dean yumruklar atıyor ve headscissors ile dışarıya atıyor. AJ kalkıyor zar zor, Dean'i çekip yumruk atıyor. Aprona çıkıyor ama Dean geliyor ANCAK AJ'DEN PHENOMENAL DDT! MÜKEMMELSİN SEN MÜKEMMEL!

Dean yerde. AJ masa çekip yatırıyor Dean'i. AJ ringe giriyor ve İPLERE TUTUNUYOR HADİ OLSUN BU! SUPERMAN! SUPERMAN! SUPERMAN! SUPERMAN! SUPERMAN! MASA KIRILDI! HOLY SHIT SESLERİ VAR ARENADA! This is Awesome sesleri var. Merdiveni kurup çıkıyor ringde ancak Ellsworth! Yuhalamalar var! AJ çıkıyor ve bir tekme! Sırtına yumruk! Basamağı dağıtıyor ve James'i çekiyor ancak lariat Dean'den ve DD basamaklarda! Dean çıldırıyor ve merdiveni kurup tırmanıyor! Dean tırmanıyor! 2. kez alacak mı? Ancak AJ kalkıyor ve ringe giriyor. Karşıdan çıkıyor. Dean yumruk atıyor ve AJ düşüyor! Dışarıya! Dean çıkıyor AMA NEEEE? JAMES ELLSWORTH MERDİVENİ İTİYOR! DIŞARIYA DÜŞÜYOR DEAN! MASA KIRILDI! JAMES GEL DİYE BAĞIRIYOR! DEAN DIŞARIDA GÖZLERİ AÇIK, ŞAŞKIN GÖRÜNÜYOR! AJ RİNGE GİRİYOR, JAMES DESTEK VERİYOR VE KEMERİ ALIYOR AJ!

Kazanan ve hala WWE Dünya Şampiyonu: AJ Styles

''6 Aralık 2016 tarihli Smackdown Live şovundayız. Şampiyon AJ Styles şovu açıyor ve TLC'de yapacağım dediğim her şeyi yaptım. Dean Ambrose'un sırtında sandalyeleri yamulttum, onu masalara attım ve en önemlisi de benim WWE Dünya Şampiyonluğumdan mahrum ettim diyor. Bu gecenin tek olumsuz yanı ise James Ellsworth ile WWE Kemerim için karşılaşamayacak olmam diyor. Daha sonra James baba geliyor ve garip hareketler yapıyor. Seyircilerden Ellsworth chantleri var. James Ellsworth AJ'i 3 kez yendiğini söylüyor ve eğer kendisi olmasaydı TLC'de kazanamazdı diyor. Styles ise sence sonucun seninle alakası var mı? Her türlü kazanırdım ve o kadar çıldırmış olmasaydın... Kendi çintoniğini içtiğinin farkına varırdın! Anladın mı? WWE'de yaptığın her şey Dean Ambrose sayesinde. Tüm galibiyetlerin Dean Ambrose sayesinde ve sen o köprüyü yakıp attın, kendini de yaktın diyor. Daha sonra Dean Ambrose'un müziği duyuluyor ve hızla ringe geliyor. AJ Styles ise ringden çıkıyor. Dean Ambrose ringe girer girmez Ellsworth'a Dirty Deeds yapıştırıyor ve ardından ringden inip arka alana dönüyor. AJ Styles ise ringin dışından sadece gülüyor. 13 aralık tarihli Smackdown Live şovunda Dean Ambrose vs Dolph Ziggler vs The Miz vs Luke Harper arasından kazananın AJ Styles'ın rakibi olacağı bir maç gerçekleşiyor. Bu maçı Dolph Ziggler kazanıyor.''

''İlerleyen zamanlarda Dean Ambrose ve The Miz feuda giriyorlar. 3 Ocak tarihli Smackdown Live şovunda yeni Kıtalararası Şampiyonu olmayı başarıyor. AJ Styles ise Royal Rumble şovunda John Cena ile şampiyonluk maçına çıkıyor. John Cena bu maçı kazanıyor ve yeni WWE şampiyonu oluyor. Elimination Chamber'de ise IC kemeri kazananı Dean Ambrose ve AJ Styles yine aynı maçın içindeler. John Cena (c) vs AJ Styles vs Baron Corbin vs Bray Wyatt vs Dean Ambrose vs The Miz - Elimination Chamber Match for WWE Title! Dean Ambrose o maçta The Miz yüzünden eleniyor. AJ Styles ise en sona kalıyor fakat yeni şampiyon Bray Wyatt oluyor.''

Elimination Chamber

John Cena (c) vs AJ Styles vs Baron Corbin vs Bray Wyatt vs Dean Ambrose vs The Miz | Elimination Chamber Match for WWE Title

AJ Styles sesleri var. Cena ve AJ karşılıklı köşelerde! WWE tarihinin 20. EC maçı bu. Lock up geliyor. Side headlock Cena'dan. AJ iplere atıyor ama shoulder block Cena'dan. AJ köşede ona bakıyor. Kalkıyorlar. Birbirlerine bakıyorlar. Side headlock geliyor AJ'den. Cena iplere atıyor ve ducking ardından leapfrog ama AJ arkasında ve bacağa bir tekme! Bir yumruk! Cena karşılık veriyor. Karşı köşeye atıp koşuyor ama AJ çekilip sırtlıyor, Argentina Backbreaker into Spinout Powerbomb! 1 2 olmadı! AJ tekme atıp Styles Clash deniyor ama back body drop Cena'dan! Cena'dan sunset flip powerbomb! 1 2 olmadı! Cena yavaştan kaldırıyor ve yumruk atıyor. Karşılıklı yumruklaşıyorlar. Drop toe hold, STF gelecekken AJ itiyor Sırtlıyor ve Fireman's Carry Neckbreaker on Knee! 1 2 oladı!

Cena köşede. AJ karşıda. Corner splash gelecekken Cena çekiliyor, eğiliyor ve shoulder tacklelar geliyor. Spintout Powerbomb! AJ yerde! Taunt yapıyor, Five Knuckle Shuffle mı? Geri sayım başladı! Cena etrafına bakıyor. AJ de dışarıya doğru giriyor. Tepeden görüyoruz... Sırada... Dean Ambrose! Dean çıkıyor ve ringe giriyor! Sıyrılıyor ve clothesline! Dışarıya atıyor. Cena'yı zincirlere atıyor ve yine! Dean tekmeler atıyor. Boğazına tekme atıyor.AJ geliyor ve kafese atacakken Dean engelleyip zincirlere atıyor ardından clothesline ile ringe atıyor. AJ yine dışarıda Dean onu tutuyor ve suplex deniyor ama engelliyor AJ ve suplex deniyor ama Dean arkasında. Bir tekme ve Gourdbuster ile atıyor yere. Bu arada oraya neden güvenlik koydular ki? Yere koydukları şey iyi olamamış. Demir iyiydi. Holy Shit sesleri varken Cena köşede ama Dean itip hücrenin tepesine çıkıyor! Flying Elbow! İkisi de yerde!

Tekrarı izliyoruz. This is Awesome sesleri var. Dean ringe çekmeyi deniyor.. Başaramıyor, AJ girip çekiyor. Karşılıklı tutuyorlar ama Cena giriyor. Double German Suplex ikiliye! Let's Go Cena, Cena Sucks sesleri var. AA gelecekken Dean iniyor. AJ'i sırtlıyor, çeviriyor, Dean'e çarpıyor AJ. AJ iniyor ve Pele Kick Cena'ya! Dean de düşecekken Lunatic Lariat yapıyor AJ'e! Üçü de yerde ama geri sayım başlıyor! Kim gelecek? Bray Wyatt giriyor! Clothesline Dean'e! Cena sıyrılıyor ama ona back elbow! Dean'e bir tekme ve suplex slam! AJ yerde. Bray geliyor ama AJ ipleri çekiyor. Bray dışarıda. AJ atlayacakken Bray tutup zincirlere atıyor! He's Got the Whole Worlds söylüyor seyirciler. Bray bekliyor, koşuyor ama AJ çekilince ring direğine çarpıyor. AJ tekme atıyor ardından ringe giriyor ve slingshot leg drop Bray'in ensesine! Harika! Muazzam maç oluyor. Cena gidiyor oraya. AJ'i tutuyor ve sırtlıyor ama AJ iniyor. Bir tekme ardından forearm. AJ tırmanıyor şimdi! Cena da tırmanıyor! Yukarıda yumruklaşıyorlar. AJ düşecekken kalkıyor. Cena düşüyor! Hakem durumunu kontrol ederken AJ hücrenin üstünde. Dean de orada. Kafasını duvara vuruyor! Bir daha! Yine vuracakken AJ vuruyor! Dean tekrar vuruyor ve AJ hücrenin tepesinde oturuyor. Bray de Dean'i tutuyor. Dean atlıyor ama Bray yumruk atıyor! Bray ringe atıyor. Dean köşede. Bir aparkat Bray'den. Bray çıkıp headbuttlar vuruyor ama Dean karşılık veriyor. Powerbomb gelecekken AJ de iniyor, Tower of Doom! Ama tepeden overhead double chokehold suplex! Muazzam! Miz korku içinde bakıyor! Holy Shit sesleri var!

Maç harika ama eleme yok. Geri sayım başlıyor. Miz mi Corbin mi? Corbin! Corbin giriyor ve Dean forearmlar vuruyor. İplerden sekiyor ama clothesline Corbin'den. Dışarıya atıyor ve kafasını zincire vuruyor. Bir daha! Kafasını bastırıp ringe atıyor. Dean köşede. Baron gelince çekiliyor, corner forearm, bulldog gelecekken Deep Six! Baron ona bakıyor. Dean dışarıya çıkıyor. Baron tutacakken Bray arkadan saldırıyor. Bray Uranage yapacakken hücreye atıyor Baron ve big boot! Miz o sırada olanları korkuyla izliyor Bray'i zincire vuruyor Corbin ardından STO! Pis pis Miz'e bakıyor. Ringe giriyor ama AJ'den tekme. Yumruklar atıyor şimdi. İplerden sekiyor ama tutuyor ve End of Days! Ama Cena giriyor ve STF Corbin'e! Aniden! Corbin kurtuluyor ve End of Days! Cena'ya da yaptı! İkisi de dışarıda! Dean köşede ve missile dropkick! Clothesline ile dışarıya atıyor! Dean dışarıda kaldırıyor ve zincire atıyor! Tekrar! Tekrar! Tekrar atacakken Corbin itiyor. Corbin tutuyor ve body slam mi? Zincirlere atıyor! Tekrar kaldırıyor kafasını vuruyor hücreye. Corbin ringe giriyor.

Dean ringde. Köşeye atacakken engelliyor Dean, DD gelecekken köşeye itiyor Baron. Back elbow Dean'den. Köşeye çıkıyor ama zincire itiyor Baron. Baron ringde taunt yaparken geri sayım başlıyor! Miz korku içinde bakıyor! Herkes girdi ama kimse elenmedi! Gel diyor Corbin. Miz korku içinde çıkıyor. Korku içinde bakarken Baron bekliyor. Dean'den roll up aniden! 1 2 3!

Elenen: Baron Corbin Eleyen: Dean Ambrose

Corbin çıldırıyor. Hakemle tartışıyor. Dean kalkamadan clothesline yapıyor Corbin. Dean dışarıda. Kafes açık. Baron ona bağırıyor ve hücreye atıyor! Kırıldı orası! Hakemler git diyor! Corbin çıldırdı. Corbin tekrar kaldırıyr ve zincire dayıyor. Forearmlar vuruyor kafasına! Dean ringde! Baron tekrar giriyor. Hakemler yeter diyor ama takmıyor! End of Days! Hakemler çık diyor! Dean öylece yatıyor. Corbin çıkıyor artık. Miz hala hücresinde. Miz korkarak çıkıyor. Hemen ringe giriyor, 1 2 3!

Elenen:Dean Ambrose Eleyen: The Miz

Miz coştu. YES tauntu yapıyor. Cena ve Bray yerde. Tekmeler atıyor! Sağlı sollu ikiliye! YES sesleri var! No da var. Miz iplerden sekiyor ve low dropkick ikiliye! AJ giriyor ve ona da bir tekme! Köşeye alıp tekmeler atıyor! Cena köşede, Bray'e dropkick köşede! Cena'ya! DBleşti iyice! Bray geliyor ama onu dışarıya atıyor Miz. Corner dropkick AJ'e! Miz taunt yapıyor. Cena'ya en son! Koşuyor ve Awesome Clothesline! Köşeye çıkıyor ama Bray onu tutuyor ve dışarıya çekiyor. Yumruk gelecekken Miz çekiliyor ve SCF! Bray yerde! Miz köşede. Crossbody gelecekken tutuyor Cena! Sırtlıyor ve AA! 1 2 3!

Elenen: The Miz Eleyen: John Cena

Al işte. Cena kutlarken arkadan saldırıyor AJ ve Bray! Bray dizi ile boğuyor. Bray kaldırıyor. AJ de orada. Cena'ya yumruk atıyor AJ. AJ taunt yapıyor. Bray aniden aparkat vuruyor! AJ düştü! Cena'ya senton denemesi ama Cena çekildi! Shoulder blocklar AJ'e! Protobomb! Bray geliyor ve ona da! İkili yanyana! Elini kaldırıyor Cena, diğerini de kaldırıyor! Ten Knuckle Shuffle! Bray kalkınca sırtlıyor ve AA! AJ geliyor ve ona da AA mi? AJ iniyor ve Styles Clash! 1 2 ama Cena kurtuldu! AJ inanamıyor!

AJ apronda kalkıyor. AJ bekliyor Phenomenal Forearm için. Atlıyor ama Cena eğiliyor. Cena sırtlıyor ve AA! 1 2 ama AJ kurtuldu! Son anda! Cena inanamıyor! AJ kurtuldu! Muazzam maç muazzam. Cena inanamıyor buna! Cena birden tırmanıyor zincirlere! Cena hücrenin üstünde. Crossbody AJ ve Bray'e! Hepsi yerde. Tekrarı görüyoruz. Cena köşede kalkıyor yavaştan. Bray'i kaldırıyor ve sırtlıyor AA için ama Bray iniyor, tutuyor ve Sister Abigail! 1 2 3!

Elenen: John Cena Eleyen: Bray Wyatt

Cena gitti! Cena elendi! Yeni bir şampiyon olacak! Bray pis pis gülüyor. Haydi be AJ! Haydi! Bray de iyi ama hadi AJ! Bray kalkıyor ve kollrını açıyor. AJ ona bakıyor. Bray geliyor ama bir tekme AJ'den! Ancak Bray yere alıyor ve üstüne çıkıp yumruklar atıyor. Bray taunt yapıyor. Bray kaldırıyor ve köşeye atıyor. Bray taunt yapıyor ve geriliyor, ancak low dropkick dizlere! Bray yerde! AJ kalkıyor ve running forearm! 1 2 ama Bray kurtuluyor! AJ en başından beri burada! AJ kalkıyor ama Spider Walk! AJ gelince tutuyor ama roll up! 1 2 olmadı. AJ seri darbeler vuruyor ama lariat ile yere seriyor Bray! 1 2 olmadı!

WWE kariyerindeki ilk tekli kemere çok yaklaştı Bray! Ama AJ son anda kurtuldu! Bray ona bakıyor. Bray kaldırıyor ve çekiyor. Uranage gelecekken dirsek vuruyor AJ ve Pele Kick! Shining Wizard! Bray yerde! AJ tuşa gitmiyor ve aproan gidiyor. AJ dışarıda. Phenomenal Forearm mı gelecek? Superman mi yoksa?! Bray yerde! AJ kalkıyor... Superman! 1 2 ama olmadı! Bray son anda kurtuluyor! Gerçekten müthiş maç be. AJ kalkıyor şimdi. AJ apronda. Phenomenal Forearm mı gelecek? Dirsekliği çıkarıyor, Bray kalkınca atlıyor ama Bray tutuyor ve Sister Abigail! 1 2 3!

Kazanan ve yeni WWE Şampiyonu: Bray Wyatt

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Zack Sabre Jr.
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Bobby Roode
-Undisputed Era
-Kevin Owens
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla