Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-08-2017, 00:00   #2997
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1237
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 328137
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Pyrolar patlıyor ve şov başlıyor.

Smackdown
02.08.2017

KILL
STEEN
KILL

Kevin Steen: Şu an sadece küfürler savurmak istiyorum. Hepinizi karşıma alıp bağırmak istiyorum. (Seyircileri tek tek göstererek.) Seni s**eyim. Senide s**eyim. Seni hatta üstüne seni s**eyim. Hissettiklerim kelimelerle ifade edilemeyecek kadar berbat. Hayatım benden çalındı. İhtiyacım olan şey benden çalındı. Bütünlüğüm parçalandı ve ben ise bunun önüne geçemedim. Kemerimi haftalarca, aylarca korudum. Buna rağmen lanet olası bir o***pu çocuğu gelip benim tüm geçmişimi s**ip attı! (Kevin Steen ringin dışına çıkıyor ve bir sandalye alıp ringe atıyor. Ardından ise sandalyeyi açıp oturuyor.) Bu hayatta yaşanan her şeyin bir sebebi vardır. Daima bir şeyi yaparken bir sebebin olur fakat o adamın bir sebebi yoktu. Bu şirkette herkes Kevin Steen ismini haykılıyordu ve daima Kevin Steen isminden korkuyordu. O ise haftalarca bir bok çuvalı gibi sağdan sola atılıp duruyordu. Demek maskeni takıp eski günlerine geri dönmeyi tercih ettin ha? Seni eski günlerine döndüreceğim şerefsiz herif. (Eliyle orta parmağını gösteriyor.) Bu parmağı tam senin kıçına sokarak eski günlere dönmeni sağlayacağım. Şimdi sıra bende!

(Kevin Steen mikrofonu yere atıyor ve Kill, Steen, Kill yankınlanmaya başlıyor. Bu görüntülerle kameralar kapanıyor.)

Zack Ryder&Curt Hawkins vs. The Briscoes

''Maçtan önce The Briscoes ikilisi durumları hakkında promo kesiyorlar. Maç ise oldukça kısa sürüyor ve The Briscoes Spike Jay Driller yaparak maçı kazanıyor. Maçın sonunda ikili tekrar mikrofonu alıyorlar ve Summerslam şovunda son kez Young Bucks ile yüzleşmek istediklerini dile getiriyorlar. Eğer bu maçı kaybederlerse bir daha onların karşılarına çıkmayacaklarmış.''

Chris Hero vs. Vileanger

'' Chris Hero maçta oldukça dominant bir performans sergiliyor ve Cyclone Kill yapıyor. Ardından ise kaldırıp Death Blow yapıyor ve tuş edip kazanıyor. Maçın ardından Vileanger yerden kalkamıyor. Bu esnada hızla koşarak Jay Lethal ringe giriyor ve Vileanger'ı yerde yumruklamaya başlıyor. Seyircilerden yuhalama reaksiyonu oluşuyor. Jay Lethal şimdi Vileanger'ın kalkmasını bekliyor ve kalktığı esnada üstüne doğru koşuyor. Tam bu esnada Vileanger onu yakalıyor ve Spinebuster! Ardından yerde Anaconda Vise bağlıyor. Vileanger tüm gücüyle sıkıyor ama bir süre sonra hakemler geliyor ve onları ayırıyor. Jay Lethal yerde acı içinde yatarken Vileanger arka alana dönüyor.''

(Kameralarımız bir eğlence kulübünün içerisinde. Adam Cole, Matt Jackson ve Nick Jackson şampiyonluk kutlamaları yaparken görüntüleniyorlar. Arkadaşları Kevin Steen oldukça sinirli ve üzgün bir durumdayken onlar eğlenmenin peşindeler.)

Neville vs. Will Ospreay vs. Kofi Kingston

'' Will Ospreay resmi olarak debut yapıyor. Ring içi olarak seviyenin çıtaya çıktığı bir maç oluyor. Kofi Kingston maçın sonlarına doğru Neville'ye Trouble In Paradise yapacağı esnada Neville çekiliyor ve ardından Kofi Kingston tam arkasına döndüğü esnada Superkick geçiriyor. Şimdi ise yerdeki rakibine Standing Shooting Star Press yapıyor. Tam bu esnada Will Ospreay apronda ve iplerden zıplayıp Springboard forearm smash yapıyor. Şimdi Neville'nin kalkmasını bekliyor ve tam kalkacağı esnada Essex Destroyer deniyor ama Neville bir diz darbesi vuruyor. Ardından ise Will Ospreay'ın saçlarından tutup ona bakıyor ve Spinning Back Kick Front Dropkick Combo yapıyor. Neville ringe köşesine tırmanıyor ve Red Arrow! Hemen tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor.''

(Aleister Black ve Ryan Brown arasında yaşananları izliyoruz. Ardından ise To The Death şovundaki maç ekranlara geliyor. Şimdi kameralarımız arka alanda Aleister Black Ryan Brown'u sürüklerken görüntüleniyor. Şimdi bir odanın kapısını açıyor ve Ryan Brown'u odanın içerisine atıyor. Kendisi ise dışarından kapıyı kilitleyip oradan uzaklaşıyor.)

C.J Ross vs. Bobby Roode

'' Glourios Domination! Bobby Roode girişte görünüyor ve ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. To The Death şovundan sonra seyircilerden kendisine yönelik oldukça olumlu reaksiyon var. Bobby Roode mikrofon alıyor ve seyircilere bakıp sırıtmaya başlıyor. To The Death şovundaki maçından bahsediyor. Kemere oldukça yaklaştığını fakat Undertaker denilen adam yüzünden bundan uzak kaldığını söylüyor. Zamanı geldiğinde o kemer için tekrar bir fırsat yaratacakmış. Diğerlerinin aksine fırsatı kendisi yaratacakmış ve şirketin en görkemli şampiyonu olarak tarihe geçecekmiş. Bunun için ne arka alandakilere nede bu lanet seyircilere ihtiyacı yokmuş. Bobby Roode konuşmasına devam ederken THE END! C.J Ross girişte görünüyor ve hızla ringe geliyor. Mikrofon alıyor ve bir süre Bobby Roode'a bakıyor fakat hiçbir şey söylemiyor. Daha sonra ise mikrofonu ağızına yaklaştırıyor ve seni fahişem yapacağım Roode diyip mikrofonu yere atıyor. Hakem ringe giriyor ve maç başlıyor. Maçın sonunda C.J Ross Brainbuster için yakalıyor fakat Bobby Roode birden çevirip Glourios DDT için yakalıyor. Bu seferde C.J Ross reverseliyor ve birkaç adım geriye gidip Superkick yapıştırıyor! Bobby Roode iplerin önüne doğru düşüyor. C.J Ross onu ringe çekip tuş etmeyi deneyeceği esnada Bobby Roode kendini ringin dışına bırakıyor. C.J Ross ringin dışına iniyor fakat Bobby Roode birden onu tutup spiker masasının üzerine doğru fırlatıyor. Ardından ise görevlilerin arasından bir sandalye kapıp C.J Ross'un sırtına geçiriyor. Hakem maçı bitiriyor. C.J Ross DQ sonucu maçı kazanmayı başarıyor. Bobby Roode spiker masasının üstünde yatan C.J Ross'un sırtına birkaç defa daha sandalye ile vuruyor ve arka alana dönüyor.''

(Rosemary arka alanda bir sandalyede otururken görüntüleniyor. Kameralar ona doğru yaklaşırken diğer taraftan koşarak Charlotte Flair geliyor ve ona saldırmaya başlıyor. Rosemary'i kaldırıyor ve ardından beton zemine DDT yapıyor. Charlotte Flair oldukça sinirli bir şekilde yerde onu tekmelerken görevliler geliyor ve onu Rosemary'den uzaklaştırıyor.)

Jimmy Havoc vs. Drew McIntyre

'' Gecenin ana şovunda Jimmy Havoc ve NXT'den Smackdown'a yükselen 2. isim olan Drew McIntyre karşılaşıyor. Oldukça sert ve acımasızca dövüşüyor ikili. Seyircilerden maç esnasından yoğun bir şekilde DIE HAVOC DIE chantleri oluşuyor. Jimmy Havoc şimdi yerde seri bir şekilde diz darbeleri vurduğu Drew McIntyre'ı kaldırıyor ve kavrayıp Acid Rainmaker yapacağı esnada bir ses duyuluyor. DEAN FUCKING AMBROSE!''

'' Jimmy Havoc şaşkın bir biçimde etrafına bakıyor. Neler olduğunu anlamaya çalışıyor ve ardından hırsla girişe bakarak Dean Ambrose'u bekliyor. Gelen giden olmuyor fakat bir süre sonra ışıklar kapanıyor. Arenada yoğun bir sessizlik hakim. Bu sırada motorlu testeri sesi duyuluyor ve bağırış sesleri yükseliyor. Işıklar tekrar açıldığında Jimmy Havoc kanlar içinde yerde yatıyor ve Drew McIntyre ise üzerinde yatıyor. Hakem sayıyor. 1....2....3! Drew McIntyre kazanmayı başarıyor ve hemen ringden çıkıp arka alana dönüyor. Jimmy Havoc yerden bir süre sonra kalkıyor fakat her yeri kanlar içerisinde. Şimdi ringden iniyor ve sinirle arka alana gidiyor. Reklamlara gidiyoruz.''

Seth Rollins: Başardım! (Yuhalamalar var.) Ben kimseye bir kötülük yapmadım çocuklar. Ben hakkım olan maça çıktım ve şu an ise şirketin en prestijli kemerini omzumda tutuyorum. To The Death gecesi herkes için bir şeylerin farkına varma gecesiydi. Eğer bu çantayı kullanmam gerekirse en yakın dostumun üzerinde bile kullanabileceğimi herkese söylemiştim. CM Punk bunu biliyordu ve hala biliyor. Onun zayıflığından yararlandım ve başardım, şu an ise bu ringde ihtiyacınız olan gerçek bir adam olarak duruyorum. Pişman olacak bir şey yapmadım ve bundan utanmıyorum. Sizin saçma yuhalamalarınız benim bu şirketin şampiyonu olduğumu ve aynı zamanda bu şirketin en iyisi olduğum gerçeğini asla değiştirmeyecek!

CM PUNK! Best In The World girişte görünüyor ve ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Bu sırada To The Death şovunda yaşananları hatırlıyoruz. CM Punk şimdi ringe giriyor ve Seth Rollins ile bir süre face to face yapıyor. Bir süre kemere bakıyor. Seth Rollins'in ise konuşmaya başlıyor. ''Biliyorsun Punk. Tüm bu olanlar dostluğumuzu etkilemeyecek. Biz To The Death şovunda birlikte başardık. Birlikte şampiyon olduk ve bu şirketi birlikte daha iyi bir hale getireceğiz. Güven bana dostum.'' CM Punk mikrofonu birden Seth Rollins'in elinden alıyor ve seyircilerden yoğun bir şekilde CM Punk chantleri oluşuyor. CM Punk konuşuyor. '' Şu an tam bu ringin ortasında yapmam gereken tek şey seni omuzlayıp tam suratını ortasına dizimi yapıştırmak olacak.'' Seyircilerden YES! YES! YES! chantleri oluşuyor. CM Punk konuşmasına devam ediyor. ''Ama bunu yapmayacağım Rollins. O kemeri hak ettin. Sen gerçek bir şampiyonsun adamım.'' CM Punk Seth Rollins'in elini havaya kaldırıyor ve ardından ikili sarılıyorlar. Seyircilerden yuhalama reaksiyonları var. Şov bu görüntülerle son buluyor.
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

''GWA Internet Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla