Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-09-2017, 01:43   #3580
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1242
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 328137
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

RAW
11.09.2017

(Pyrolar patlıyor ve şov başlıyor. Aschentef Mcmahon şovu açan isim!)

Aschentef Mcmahon: Bayanlar ve baylar, bugün burada herkese ilgilendiren bir konuyu çözmek için bulunuyorum. Bu konu özellikle şirketin geleceğini yakından ilgilendiriyor. Hepiniz biliyorsunuz ki son zamanlarda yaşananlar gerçek anlamda bir dönüm noktası oldu. Şirket yapısında büyük değişikliklere gitti, yeni isimler hiç olmadığı kadar muhteşem bir ihtişam ile aramıza katıldı, mükemmel şovları geride bıraktık. Fakat tüm bu olumlu işleri sadece kendi etrafına çekmek isteyen bencil bir adam hala bu şirketin sözleşmeli bir güreşçisiymiş gibi NXT arenasına ayak basmayı cürret etti. (NXT şovundan görüntüler ekrana geliyor.) Öncelikle burada en mağdur durumda olan şampiyonumuz Kazuchika Okada'yı ringe çağırmak istiyorum.

(Kazuchika Okada'nın müziği duyuluyor ve kendisi şık bir takım elbise ile yavaş adımlarla ringe geliyor. Tam söze gireceği sırada...)

Aschentef Mcmahon: Dur Okada, burası benim ringim, burası benim sorumluluğumda ve bu gece söylenmesi gereken tüm detayları bu izleyenlere ben aktaracağım. FBI denilen adamın beni hangi cehennemden dinlediğini bilmiyorum fakat bu gece buraya gelmek zorunda. Çünkü tüm geleceği benim ellerim altında. Benden nefret ediyor çünkü onun tüm hayatı benim ufacık bir sözüme bakıyor. (Cebinden bir zarf çıkartıyor ve ardından yavaşca zarfı açıyor.) Bunu görüyor musunuz!? Bu FBI'ın tüm geleceğini temsil ediyor. Bu zarf büyük bir şirketin malını bilerek ve isteyerek çalmanın bedelini anlatıyor. Şu an dört bir yanda alanıyor ve yakalandığı an ise titrek bir köpek gibi kafese sıkışacak! Oldukça basit görünüyor öyle değil mi? (Kahkaha atmaya başlıyor.)

(Bu FBI! NXT Championship kemeri ile birlikte girişte görünüyor ve bir süre etrafına bakıyor. Seyircilerden kendisine karşı mükemmel bir reaksiyon var. Görevliler ona yaklaşır gibi oluyor fakat Aschentef Mcmahon eliyle talimat vererek görevliler durduruyor. Şimdi FBI bir mikrofon alıyor ve umursamaz tavırlarla ringe giriyor.)

Kazuchika Okada: O benim!

FBI: (FBI Okada'nın tam suratına doğru orta parmağını gösteriyor.) Hala anlamıyorsunuz değil mi? Bu arenada bulunan kimse hala anlamıyor. Burada belirli bir düzen yok, burada belirli bir sistem yok. Burası sadece yalanlar üzerine kurulmuş olan bir tiyatro. Bullet Club denilen o**spu çocuklarına akıl vermem gerektiği zaman hiç düşünmeden kendimi ön plana attım. Bunun tek nedeni hakettiklerimi alabilmek içindi. Şirketin bana verdiği ne ha? BeckyFan ile otel odasında birbirimizi camdan atarak becermemiz mi? Yada Summerslam'de kazandığım 3 dakikalık Universal Championship ünvanı mı? Senden nefret ediyorum Aschentef, sen ve senin gibi yetki manyağı zengin p*çlerinden nefret ediyorum.

Aschentef Mcmahon: Burası ben...

FBI: Vahşetin Tartışılmaz Savaşçısı ile aynı ringde bulunduğun an bile hala burasının kendine ait olduğunu söyleyecek kadar aptal mısın? Bana gerçekten buranın kendi ringin olduğunu göstersen adi herif. Bu kez adımı ben atıyorum ve tam burada kafanı koparmak için hiç olmadığım kadar istekliyim. Hadi gel ve bana göster.

(Aschentef Mcmahon bir süre ifadesiz bir tavır takınıyor fakat daha sonra ceketini çıkartıyor ve sinirli bir şekilde FBI ile yüz yüze geliyor. İkili birbirileri ile kafa kafaya geliyor bu sırada Kazuchika Okada araya giriyor.)

Kazuchika Okada: Buraya benim mevzum içi...

SUPERKICK! SUPERKICK! WTF? FBI ve Aschentef Mcmahon aynı anda Kazuchika Okada'ya Superkick geçiriyorlar! Aschentef Mcmahon yerdeki Okada'ya bakarak kahkaha atmaya başlıyor. FBI ise üzerini düzeltiyor ve pis pis sırıtıyor. Kazuchika Okada yere yapışıyor ve acı içinde kafasını tutuyor. Seyircilerden yuhalama reaksiyonları var fakat bir kısım oldukça hoşnut görünüyor. Aschentef Mcmahon ve FBI birbirlerine bakıyorlar. İkili bir süre sonra tokalaşıyorlar ve birbirlerine sarılıyorlar! FBI NXT Championship kemerini Okada'nın üzerine atıyor. Aschentef Mcmahon ise FBI'ın kolunu havaya kaldırıyor. Ardından ise FBI'ın müziği duyuluyor. Bu görüntüler eşliğinde kameralar kapanıyor.

Windham Lawrence Rotunda vs. Dalton Castle

''Gecenin ilk maçı oldukça kısa sürüyor ve Windham Lawrence Rotunda maçı oldukça dominant götürüyor. Seyircilerden sık sık booring ve you can't wrestle chantleri oluşuyor. Fakat Windham Lawrence Rotunda oldukça umursamaz bir tavırlı Dalton Castle'a uppercut darbeleri vuruyor ardından ise yerdeki rakibine Double foot stomp yapıyor. Bir süre sonra seyircilere dönerek tauntunu yapıyor ve yuhalama reaksiyonu daha fazla gelmeye başlıyor. Dalton Castle ayağa kalktığı esnada Windham Lawrence Rotunda onu omuzluyor ve Go To Sleep! Hemen tuşa gidiyor ve maça kazanan isim oluyor.''

''Windham Lawrence Rotunda maçı oldukça rahat kazanıyor. Derken Evolution üyeleri girişte görünüyorlar! Batista, Captain Sucks, Randy Orton ve Ric Flair hızlı ringe doğru ilerliyorlar. Bu sırada seyircilerin arasından Pete Dunne ve Ethan Carter III atlayıp Evolution üyelerine saldırıyorlar. Şimdi Windham Lawrence Rotunda'da geliyor ve direk Batista'ya Superkick yapıştırıyor. Batista yere yapışıyor. Pete Dunne ve Randy Orton birbirlerini yumruklamaya devam ediyorlar. Bu sırada EC3 Captain Sucks'a bir dirsek darbesi yapıştırıyor ardından ise headbutt yapıştırarak rakibin yere gömüyor. Randy Orton Pete Dunne'a üstünlük kurduğu sırada Pete Dunne birden onu çeviriyor ve itiyor. Windham Lawrence Rotunda ise Randy Orton'ı omuzluyor ve Go To Sleep! Üç isim yerdeler. Ric Flair ise gizli gizli arka alana doğru kaçmaya çalışıyor. Tam girişe ulaştığı sırada karşısına birisi çıkıyor. Bu Triple H! Ric Flair adeta kabusun içine düşmüş gibi gözlerini açıyor ve geri geri gitmeye çalışırken Triple H birden ona bir tekme geçiriyor ardından ise Pedigree! Evolution üyeleri yıkıma uğradı. Şimdi ise Dark Evolution üyeleri girişte kollarını kaldırıyorlar. Triple H pis pis gülerken kameralar arka alana dönüyor.''

(Arka alandayız ve karşımızda The Miz var. Bu gece Suzuki ile çıkacağı maç hakkında neler düşündüğü soruluyor. Suzuki'nin kim olduğu veya nereden geldiği kendisinin umurunda değilmiş. Karşısına çıktığı zaman işler oldukça farklı bir boyuta ulaşacakmış çünkü bu gece yaşanacak her şey oldukça mükemmel olacakmış. Suzuki Japonya'dan gelmiş olabilir fakat şu an Amerika topraklarındayız ve burada o aptallara yer yok diyor. Muhabir bir soru daha yöneltmek istiyor fakat The Miz daha fazla soru cevaplamak için fazla mükemmelim diyor ve oradan uzaklaşıyor.)

Becky Lynch vs. Sasha Banks

''Becky Lynch maçı baştan sona üstün götürüyor ve rakibine dis-arm-her bağlayarak oldukça rahat bir galibiyet alıyor.''

(Hell In A Cell için açıklanan ilk maç ekranlara geliyor. Evolution (Batista&Randy Orton&Captain Sucks /w Ric Flair) vs. Dark Evolution (Pete Dunne&Windham Lawrence Rotunda&Ethan Carter III /w Triple H)

(Kameralar Broken Matt'in evinde ve King Maxel ile geçirdiği vakitler ekrana geliyor. Fakat King Maxel oldukça tepkisiz ve adeta gözleri babasını görmüyor. Daha sonra ise bir şey fısıldırıyor. ''Babam Wyattır.'')

Finn Balor vs. Kerem Kılınç - United States Championship Match

''Kerem Kılınç'ın geçen RAW şovunda aldığı galibiyet ekranlara geliyor ve bu gece kemeri kazanmak için ringde. İkili oldukça güzel bir maç çıkartıyorlar fakat Finn Balor bir adım daha üstün güreşiyor. Kerem Kılınç'ı iplere gönderiyor ve dönüşünde clothesline yapıştırıyor. Kerem Kılınç hemen kalkıyor fakat Finn Balor üstüne bir Dropkick yapıştırıyor ve Kerem Kılınç ringin köşesine kadar gidiyor. Şimdi tauntunu yapıyor ve seyircilerden oldukça karışık bir reaksiyon oluşuyor. Finn Balor ringin köşesine çıkıyor ve hazırlanıyor. Coup De Grace!! HAYIR! Kerem Kılınç birden çekiliyor ve ardından roll up yapıyor: 1....2... Fakat birden tuşu bırakıyor ardından ayağa kalkıyor ve iplerden sekip Finn Balor'a spear yapıştırıyor! Şimdi ise tekrar tuş denemesi: 1....2....3! Bitiyor inanılmaz! Kerem Kılınç şampiyonluk maçında Finn Balor'u mağlup ediyor ve yeni United States Champion olmayı başarıyor. Görevlilerden kemerini alıyor ve büyük bir mutluluk içerisinde sevinç gösterileri yapıyor. Ringin köşesine çıkıyor ve kemerini havaya kaldırıyor derken...''

Bullet Club
fo
fo
fo
for life!

''CM Punk, AJ Styles, Kenny Omega kısacası şampiyonlar ligi gibi karma hızla seyircilerin arasından ringe doğru geliyorlar. Kerem Kılınç olacaklara hazırlanıır gibi kemerini kavrıyor fakat birden Luke Gallows ve Karl Anderson ikilisi Kerem Kılınç'a arkadan saldırıyorlar ve yerde tekmelemeye başlıyorlar. Bu sırada Kenny Omega ve CM Punk ringe giriyorlar. AJ Styles ise apronda bekliyor. Şimdi hazırlanıyor ve Phenomenal Forearm! Kerem Kılınç yerde ve Bullet Club üyeleri etrafını sarmış durumda. Şimdi Kenny Omega onu saçından tutup kaldırıyor ve CM Punk'a bırakıyor. CM Punk ise Kerem Kılınç'ı omuzluyor ve Go To Sleep! İyi uykular Kerem...''

(Kameralarımız bir evin içerisinde ve karşımızda Universal Champion The Lone Man var. Kendisi bir koltuğa uzanmış durumda ve oldukça endişeli bir surat ifadesi var.)

The Lone Man: Onu bulmaya hala başaramadım. Kimim ben, kime dönüşüyorum böyle ben. (The Lone Man bir süre kafasını öne eğiyor ve saçlarını geriye atıyor.)

The Lone Man: Hala Renee'ye ulaşamadım. Zavallının tekiyim. S*ktir!

(Birden televizyon açılıyor ve ekranda Dean Ambrose var. Ambrose'un suratında kanlar var ve üstü aşırı bir şekilde yıpranmış vaziyette. Sadece bir şeyler fısıldıyor. ''Bu sadece saçma bir başlangıç, bu sonun anlamı, bu gidişatımızın şekli, ölümün noktası...'' Dean Ambrose kahkaha atmaya başlıyor derken The Lone Man televizyona bir yumruk geçiriyor ve televizyonun ekranı parçalanıyor ardından ise çızıltılı bir şekilde kapanıyor. The Lone Man'ın eli kanlar içerisinde. Sesleri duyan Paul Heyman ve The Popi Man ikilisi The Lone Man'ın yanına geliyorlar ve durumuna bakıyorlar.)

The American Alpha vs. Cryme Tyme

''İlk olarak ringe The American Alpha üyeleri yanlarında Kurt Angle ile birlikte ringe giriyorlar ve rakiplerini bekliyorlar. Cryme Tyme'ın müziği duyuluyor fakat gelen giden olmuyor. Bir süre sonra titantron açılıyor ve John Cena, Shad ve JTG bir mekandalar. Cena içki şişesinden bir yudum alıyor ve derin bir oh çekiyor. Bu mekan Kurt Angle ve The American Alpha üyelerinin geçen hafta bulundukları yer. Kurt Angle ringde oldukça sinirli bir şekilde titantrondan olanları izliyor. Bu sırada John Cena bir levye kapıp mekanın camlarını indiriyor! Shad ise başka bir sopa tarzı nesneyle içki şişelerini yere indiriyor. Cryme Tyme ve John Cena adeta mekanı darmadağın ediyorlar. Bir süre mekanı parçalamaya devam ediyorlar. Bu sırada John Cena bir Kurt Angle'ın el ile çizilmiş resmini farkediyor. Şimdi onu kapıyor ve bir süre bakıp üzerine votka döküyor. Ardından ise çöpe atıyor. John Cena kameraya tuhaf tuhaf bakıyor ve bir p*ç gülüşü atıyor ardından ise kameralar kapanıyor.''

(Arka alandayız ve The Miz sıradaki maç için arka alanda ringe doğru ilerliyor. Bu sırada Kevin Steen! Bir Kendo Stick ile The Miz'in sırtına yapıştırıyor ve ardından seri bir şekilde yerde vurmaya başlıyorlar. Kendo stick parçalanıyor fakat Kevin Steen durmuyor ve The Miz'i kaldırıp Powerbomb şeklinde duvara çarpıyor. Ardından ise yerde daha sert bir şekilde yumruklamaya başlıyor. Arenada Kill Steen Kill! chantleri var. Kevin Steen şimdi The Miz'i tekrar kaldırıyor ve kavrayıp Package Piledriver! The Miz adeta ölü gibi yere yığılıyor.)

Minoru Suzuki vs. Kevin Steen

''Suzuki-Gun üyeleri ringe geliyorlar. Minoru Suzuki ringde ve rakibi The Miz'i bekliyor. Fakat The Miz yaşanan son olaylardan sonra gelecek gibi görünmüyor. Bu sırada Kill Steen Kill! Kevin Steen hızla ringe doğru ilerliyor. Ve ringe girip Minoru Suzuki'nin karşısına dikiliyor. Suzuki sen kimsin ya tarzı bir bakış atıyor fakat hakem bir mikrofon alıp ringe giriyor. Hemen şimdi bu ringde Minoru Suzuki ve Kevin Steen arasında bir maç gerçekleşecek. İkilinin maçı oldukça sert bir biçimde başlıyorlar. Suzuki maçın hemen başında üstünlüğü alıyor ve sert bir headbutt geçiriyor. Fakat Kevin Steen adeta hiç etkilenmemiş gibi birden ayağa kalkıyor ve Suzuki'yi seri bir biçimde yumruklamaya başlıyor. Seri yumruk darbeleri ve dirsek darbeleri yapıştırıyor fakat bu kez ise Suzuki etkilenmiyor ve bir kez daha headbutt geçiriyor. Kevin Steen geri geri gidiyor ama birden geri dönüp Superkick yapıştırıyor. Ardından Suzuki'yi kaldırıyor ve German Suplex! Suzuki zar zor ayaklanmaya çalışıyor fakat Kevin Steen İplerden sekiyor, Running Knee Lift! Şimdi Rope Hung DDT! Tuşa gidiyor: 1.... Kick Out! Suzuki atıyor ve Kevin Steen onu hemen kaldırıp ringin köşesine gönderiyor. Cannonball! Hemen köşeye çıkmaya başlıyor, Diving Senton! Bu sırada Zack Sabre JR birden Kevin Steen'ı ringin dışına çekiyor ve yumruklamaya başlıyor. Hakem maçı bitiriyor ve seyircilerden aşırı bir şekilde yuhalama reaksiyonları yükseliyor. Zack Sabre Kevin Steen'ı yumruklamaya devam ediyor ve Kota İbushi'de gelip ona katılıyor. Derken Kevin Steen birden ikiliye Double Clothesline yapıştırıyor. Şimdi ise Nakamura gelmeye çalışıyor fakat Kevin Steen birden ona Superkick yapıştırıyor. Şimdi Kevin Steen hızla ringe giriyor ve Suzuki'yi kaldırıp Package Piledriver yaparak yere gömüyor! Seyircilerden Kill Steen Kill sesleri var! Bu sırada....''

Bullet Club
fo
fo
fo
for life!

''Bullet Club üyeleri tekrar seyircilerin arasında görünüyorlar. Ringin etrafını sarıyorlar. Kevin Steen sinirli bir şekilde onlara bakıyor. Fakat bu sırada Matt Johnson elinde bir sandalye ile koşarak geliyor ve hemen sandalye ile AJ Styles'ın sırtına yapıştırıyor. Şimdi ise Kenny Omega'nın karnına yapıştırıyor. Kevin Steen ringin dışına çıkıyor ve CM Punk'ı yumruklamaya başlıyor. Seyircilerden Thıs Is Awesome chantleri yükseliyor. CM Punk dirsek darbeleri vurarak üstün çıkıyor ve ardından aprona zıplıyor. Şimdi Kevin Steen'ın üzerine atlıyor fakat Kevin Steen tekmeyi atıp Apron Powerbomb çakıyor! Matt Johnson diğer tarafta seri bir şekilde Kenny Omega ve AJ Styles'a sandalye darbeleri vururken Karl Anderson ve Gallows koşarak geliyorlar. Kill Steen Kill! tezahüratları artıyor. Tam bu esnada ise Matt Johnson ve Kevin Steen hızla ringe doğru gelmeye çalışan Anderson ve Gallows ikilisine Superkick yapıştırıyorlar! İkili şimdi CM Punk'ı kaldırıp ringe sokuyorlar ve kendileride ringe giriyorlar. CM Punk acı içinde yerde ve yavaş yavaş kalkmaya çalışıyor. Tam kalktığı sırada Matt Johnson bir superkick yapıştırıyor. Kevin Steen ise tekmeyi yerleştirip kaldırıyor ve Package Piledriver! Bullet Club üyeleri adeta denize dökülüyorlar. Matt Johnson oldukça hırslı bir şekilde tauntunu yapıyor ve Kevin Steen'ın sırtını sıvazlıyor. FAKAT BU SIRADA! Kevin Steen Matt Johnson'a bir tekme yapıştırıyor ve ardından Package Piledriver! ''Mr.Wrestling'' Kevin Steen adeta geceyi yargı dağıtarak kapatıyor. Kollarını iki yana açıyor ve sırıtmaya başlıyor. Matt Johnson'ın karnına sert bir tekme yapıştırıyor ve arka alana geri dönüyor. Suzuki-Gun, Bullet Club üyeleri ve Matt Johnson ayrı yerlerde yerde yatarken Kevin Steen girişte kolunu havaya kaldırıyor. Seyircilerden daha yüksek sesle Kill Steen Kill chantleri yükseliyor. Şov bu görüntüler ile son buluyor.''

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

''GWA Internet Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla