Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-11-2017, 14:24   #9
Lonely Man
The Vigilante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2015
Nereden: Bakü Azerbaycan
Mesajlar: 22.065
Konular: 1856
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 5630
Rep Derecesi: The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.
The Vigilante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Vigilante The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5630
Mesajlar: 22.065

StandartKick-OffWWE Cruiserweight Championship Match
Enzo Amore(c) vs. Kalisto


İlk önce Enzo Amore geliyor. Güzel bir promo kesiyor. Enzo Amore Kalisto'yu aşağıladıktan sonra Kalisto girişini gerçekleştiriyor ve hakem maçı başlatıyor. Enzo Amore yine hileler ile rakibini alt etmeye çalışıyor. Ancak Kalisto buna izin vermiyor ve maçta üstün oluyor. Yaklaşık 10 dakika süren maçın sonunda Kalisto Salida del Sol deniyor. Ancak Enzo Amore buna izin vermiyor ve Air Enzo'yu yapıştıyor. Enzo Amore tuşa gidiyor: 1,2,3.

Kazanan: Enzo Amore

Enzo Amore kemerini korumayı başarıyor. Enzo Amore kemeriyle galibiyetini kutlarken bir müzik duyuluyor.


Bu Rey Mysterio. Enzo Amore şaşkınlığından ne yapacağını bilemiyor. Rey Mysterio ringe girer girmez Enzo Amore'yi iplere atıyor ve 619. Enzo Amore kendini dışarı atıyor. Rey Mysterio ise yerde olan Cruiserweight kemerine bakıyor ve seyircilerin desteği ile kemeri yerden alıp kaldırıyor. Bu görüntülerle Kick-Off sona eriyor.


Ana Şov6-Man Tag Team Match
The Shield vs. The New Day


İlk önce The New Day, daha sonra The Shield ringe geliyor. Hakem maçı başlatıyor. Maçta The Shield'in üstünlüğü var. The Shield'in dominantlığını izlediğimiz maçın sonunda yorgun olan Kofi Kingston Seth Rollins'e Dropkick yapıp Big E'ye tag veriyor. Bu sırada Seth Rollins Roman Reigns'e tag vermiş. Big E gazla içeri girip Roman Reigns'e saldırıyor ancak Superman Punch'i yiyor. Şimdi Roman Reigns Spear için köşeye gidiyor. Ancak Xavier Woods ona engel oluyor. Bunu gören Dean Ambrose hemen ringe girip Xavier Woods'a Dirty Deeds yapıyor. Şimdi Kofi Kingston Dean Ambrose'ye Trouble In Paradise yapmak istiyor. Bu kez Seth Rollins ringe girip ona engel oluyor ve Ripcord Knee'yi yapıştırıyor. Bu sırada Roman Reigns ayaklanmış ve Kofi Kingston'a Spear yapıyor. Şimdi ringde Shield üyeleri ve Big E var. Dean Ambrose ve Seth Rollins Big E'yi kaldırıyor ve Triple Powerbomb. Roman Reigns tuşa gidiyor: 1,2,3.

Kazanan: The ShieldThe Shield maçı kazanmayı başarıyor. Dean Ambrose, Seth Rollins ve Roman Reigns galibiyetlerini kutlarken kameralarımız arka alana gidiyor.

Intercontinental Champion vs. United States Champion
The Miz vs. Baron Corbin


Yaklaşık 15 dakika süren normal bir maç izliyoruz. The Miz maçta bir süre The Miztourage'in yardımı ile üstün oluyor. Onun dışında Baron Corbin üstün. Maçın sonlarında yine The Miztourage Baron Corbin'in dikkatini dağıtmaya çalışıyor. Ancak aniden The Miztourage'in yanında bulunan Sin Cara ilk önce Curtis Axel'i daha sonra Bo Dallas'ı alt ediyor. The Miz ise ringde şaşkınlıkla olanları izliyor. Baron Corbin bu fırsatı kaçırmıyor ve The Miz'i çevirip End of Days'ı yapıştırıyor. Baron Corbin hemen tuşa gidiyor: 1,2,3.

Kazanan: Baron Corbin

Maçtan sonra Sin Cara ringe girecekmiş gibi yapıyor ancak girmeyip arka alana gidiyor. Bunu gören Baron Corbin ise ringde rahatlıkla galibiyetini kutluyor.

Women's 5-on-5 Survivor Series Elimination Match
Team SmackDown (Becky Lynch, Carmella, Naomi, Tamina & Natalya) vs. Team RAW (Alicia Fox, Nia Jax, Asuka, Sasha Banks & Bayley)


Bayanlar yerlerine geçiyor ve hakem maçı başlatıyor. Maça Sasha Banks ve Carmella başlıyor. Carmella Sasha Banks'a hiçbir şey yapamıyor. Sasha Banks rahatlıkla Bank Statement bağlıyor. Carmella dayanamıyor ve hemen pes ediyor.

Elenen: Carmella Eleyen: Sasha Banks

Diğer Team SmackDown üyeleri Carmella'ya çok sinirleniyor. Carmella ise çantasını alıp hızlıca arka alana gidiyor. Team SmackDown üyeleri kimin gireceğini tartışırken Bayley habersiz Sasha Banks'dan tag alıyor. Sasha Banks şaşırıyor ve mecbur kalıp ringden çıkıyor. Bayley ise "sıra bende, rahat olun" diyor. Ancak Bayley arkasına döner dönmez Tamina Superkick'i yapıştırıyor. Tamina hemen tuşa gidiyor: 1,2,3.

Elenen: Bayley Eleyen: Tamina

Bu kez Team RAW üyeleri Bayley'e sinirli. Tamina ringde rakibini beklerken Nia Jax gülerek ringe giriyor. Tamina ve Nia Jax başta face to face yapıyor ve kavgaya başlıyorlar. Herkesin heyecanla izlediği bu kavganın sonunda Nia Jax Tamina'yı iplere atıyor. Nia Jax Tamina'nın üzerine koşunca her ikisi ringden düşüyor. Hakem saymaya başlıyor. Ancak Nia Jax ve Tamina çok yorgun ve ayağa kalkamıyorlar. Hakem 9'u söylediğinde Nia Jax ayaklanıp ringe girmeye çalışıyor. Ancak Tamina ona engel oluyor. Bu sırada hakem 10'a kadar sayıp bitiriyor.

Elenenler: Nia Jax, Tamina Eleyen: -

Elenmelerine rağmen Nia Jax ve Tamina dışarıda kavgaya devam ediyor. Hakemlerin hemen oraya doluşuyor ve ikiliyi arka alana götürüyor. Şimdi sıra kaptanlarda. Alicia Fox ve Becky Lynch ringe giriyor. Alicia Fox dönüp Asuka'ya tag vermek istiyor ancak Becky ona izin vermiyor ve Suplex yapıyor. Şimdi Becky Lynch hızla iplere çıkıyor ve Diving Front Dropkick. Becky hiç zaman kaybetmiyor ve hemen Dis-Arm-Her'i bağlıyor. Alicia Fox dayanmaya çalışıyor bir süre. Ancak kurtulamıyor ve pes ediyor.

Elenen: Alicia Fox Eleyen: Becky Lynch

RAW takımı 2 kişi kalıyor. Asuka ringe girmek istiyor ancak Sasha Banks izin vermiyor ve kendisi giriyor. Sasha Banks ringe girer girmez Becky Lynch ona saldırıyor. Ancak Sasha banks eğiliyor ve Bankrupt yapıyor. Bundan sonra ikili maçın tepmosunu kaldırıyor. Sasha Banks ani bir Bank Statement bağlıyor. Becky Lynch kurtuluyor ve roll-up: 1,2,3.

Elenen: Sasha Banks Eleyen: Becky Lynch

Asuka 3 SmackDown üyesine karşı yalnız kalıyor. Art arda 2 kişi eleyen Becky Lynch Natalya'ya tag veriyor. Natalya ringe giriyor ve garip garip sırtıyor. Natalya şimdi ringden çıktı. Natalya hızlı adımlarla arka alana gidiyor. Becky ve Naomi Natalya'nın arkasından bağırıyor. Ancak Natalya arkasına bile bakmadan arka alana gidiyor. Hakem ise 10'a kadar sayıyor.

Elenen: Natalya Eleyen: -

Asuka bu durumdan çok memnun. Becky ve Naomi ise sinirliler ancak maça devam etmek zorundalar. Naomi ringe giriyor ve Asuka'ya elini uzatıyor. Ancak Asuka'dan Spining Heel Kick. Asuka tuşa gidiyor: 1,2,3.

Elenen: Naomi Eleyen: Asuka

Şimdi ise Becky Lynch ringe giriyor. Becky ringe girer girmez Asuka'nın üzerine koşuyor ve Side Kick. Bekcy iplere çıkıyor ve Diving Leg Drop. Becky Lynch tuşa gidiyor: 1,2. Asuka kurtuluyor. Şimdi Becky Lynch Asuka'yı kaldırıyor ve Bexploder. Becky Asuka'yı bir kez daha kaldırıyor ancak Asuka onun arkasına geçiyor ve Asuka Lock. Becky pes etmek istemiyor. Ama Asuka'nın bırakmak gibi bir niyeti yok. Becky daha fazla dayanamıyor ve pes ediyor.

Elenen: Becky Lynch Eleyen: Asuka

Kazanan: Asuka (Team RAW)Asuka RAW'a galibiyeti getirmeyi başarıyor. Zar zor ayağa kalkan Asuka galibiyetini kutluyor.

RAW Tag Team Champions vs. SmackDown Tag Team Champions
Cesaro & Sheamus vs. The Usos


20 dakikayı geçen mükemmel bir maç izliyoruz. Maçın sonlarına doğru The Usos üstünlüğü ele alıyor. Şimdi herkes ringde. Jey Uso Sheamus'a, Jimmy Uso ise Cesaro'ya Superkick yapıyor. Jey Uso hemen Sheamus'u dışarı atıp iplere çıkıyor ve Superfly Splash. Jey Uso tuşa gidiyor: 1,2,3.

Kazanan: The UsosJey Uso ve Jimmy Uso kemerleriyle beraber galibiyetlerini kutluyor.

RAW Women's Champion vs. Smackdown Women's Champion
Alexa Bliss vs. Charlotte Flair


Kısa süren normal bir maç oluyor. Alexa Bliss hileler ile maçı kazanmaya çalışıyor. Ancak Charlotte daha üstün oluyor. Maçın sonunda Charlotte Flair Four Leg Lock bağlıyor. Alexa Bliss dayanamayıp hemen pes ediyor.

Kazanan: Charlotte FlairMaçtan sonra Charlotte galibiyetini kutluyor.

WWE Universal Champion vs. WWE Champion
Brock Lesnar (with Paul Heyman) vs. AJ Styles (Daniel Bryan)


Hakem maçı başlatıyor ve AJ Styles Brock Lesnar'a yaklaşıp seri yumruklar atmaya başlıyor. Ancak Brock Lesnar bunun devam etmesine izin vermeyip Spinebuster ile AJ Styles'ı yere yıkıyor. Brock Lesnar AJ Styles'ı kaldırıyor ve Backbreaker. AJ Styles acı içerisinde yerde kıvrılıyor. Brock Lesnar AJ Styles'ı bir kez daha kaldırıyor ve Fisherman Suplex. Brock Lesnar maça çok iyi başlıyor. Paul Heyman ise kenardan işini bitir diye bağırıyor. Brock Lesnar AJ Styles'ın saçlarından tutup yukarı kaldırıyor. Ancak AJ Styles rakibini itiyor ve Pele Kick. Brock Lesnar ayakta durmaya çalışıyor. AJ Styles'dan Dropkick. Brock Lesnar bu kez yıkılıyor. AJ Styles iplerine arkasına geçiyor ve Superman yapıyor. AJ Styles yeniden iplerin arkasına geçiyor. Brock Lesnar ayaklanıyor ve AJ Styles'dan Phenomenal Forearm. AJ Styles tuşa gidiyor: 1,2. Brock Lesnar rahatlıkla kurtuluyor. AJ Styles ayağa kalmaya çalışırken Brock Lesnar çoktan kalkmış. Brock Lesnar rakibinin arkasına geçiyor ve German Suplex. Bir tane daha German Suplex. Üçüncü kez German Suplex yapıyor Brock Lesnar. AJ Styles öldü resmen. Ancak Brock Lesnar durmuyor ve 3 tane daha German Suplex yapıyor. Brock Lesnar bu kez AJ Styles'ı F-5 için kaldırıyor ancak bir müzik duyuluyor.


Goldberg girişte gözüküyor. Paul Heyman şokta. Brock Lesnar ise sinirlenip ringden çıkmak istiyor. Ancak hakem Brock Lesnar'ın karşısına çıkıp ona engel oluyor. Brock Lesnar hakemi kaldırıp F-5 yapıyor. Bu sırada Goldberg ringe giriyor ve kavga başlıyor. İkili bir birine çok sert yumruklar atıyor. Goldberg daha sonra Brock Lesnar'ı iplere atıyor ve Spear. Şimdi Goldberg Brock Lesnar'ı yukarı kaldırıyor ve Jackhammer. Goldberg AJ Styles'ı Brock Lesnar'ın üzerine atıyor. Daha sonra hakemi sayması için kaldırıyor. Hakem saymaya başlıyor: 1,2,3.

Kazanan: AJ StylesPaul Heyman hemen ringe girip yerde yatan Brock Lesnar'ın durumunu kontrol ederken AJ Styles zar zor ayağa kalkıp galibiyetini kutluyor. Goldberg ise girişte durup ringde olanları izliyor.

Men's 5-on-5 Survivor Series Elimination Match
Team SmackDown (Shane McMahon, Randy Orton, Bobby Roode, Shinsuke Nakamura & John Cena) vs. Team RAW (Kurt Angle, Braun Strowman, Finn Balor, Samoa Joe & Triple H)


İlk önce SmackDown daha sonra RAW takımı ringe geliyor. Herkes yerine geçdikten sonra hakem maçı başlatıyor. Maça Bobby Roode ve Samoa Joe başlıyor. Samoa Joe üstün başlıyor ancak Bobby Roode ara sıra ona karşılık veriyor. Yaklaşık 3 dakika süren bu mücadelenin sonunda Samoa Joe Bobby Roode'yi kafasının üzerine kaldırıp Muscle Buster yapıyor. Samoa Joe rahatça tuşa gidiyor: 1,2,3.

Elenen: Bobby Roode Eleyen: Samoa Joe

SmackDown maça çok kötü başlıyor. Samoa Joe'nin karşısına çıkan ise John Cena oluyor. John Cena ilk önce yumruklarla Samoa Joe'ni yıkmayı başarıyor. Daha sonra iplere gidiyor ve döndüğünde Five Knuckle Shuffle yapıyor. John Cena Samoa Joe'yi kaldırıyor ancak Samoa Joe onu RAW takımının olduğu köşeye atıp CCS Enzuigiri yapıyor ve hemen Braun Strowman'a tag veriyor. Braun Strowman ringe girer girmez John Cena'yı kaldırıyor ve Running Powerslam. Braun Strowman tuşa gitmek istiyor tüm arena karanlığa bürünüyor. 20 saniye sonra işıklar geri geliyor. Braun Strowman yerde. John Cena ise onun üzerinde. Hakem saymaya başlıyor: 1,2,3.

Elenen: Braun Strowman Eleyen: John Cena

Braun Strowman elendiği an köşelerden ateş çıkmaya başlıyor. Herkes bir anlık duruyor. Ancak ateşler kesilince maça devam ediyorlar. Yorgun John Cena hemen Nakamura'ya tag veriyor. RAW takımından ise maça Finn Balor giriyor. Nakamura ve Finn Balor güzel bir mücadele çıkartıyor. Nakamura roll-up ile Finn Balor'u elemeye çalışıyor. Ancak Finn Balor kurtuluyor ve Pele Kick'i yapıştırıyor. Nakamura kafasını tutarak yere yıkılıyor. Finn Balor ise Triple H'e tag veriyor. Triple H ringe girip Nakamura'yı kaldırıyor ve Pedigree. Triple H tuşa gidiyor: 1,2,3.

Elenen: Nakamura Eleyen: Triple H

Triple H Nakamura'yı rahatça eliyor. Şimdi ise SmackDown takımının kaptanı Shane McMahon maça giriyor. Bunu gören Kurt Angle ise Triple H'den habersiz tag alıp maça giriyor. Triple H sinirleniyor ama köşeye geçip maçın devamını izliyor. Kurt Angle ve Shane McMahon ilk önce face to face yapıyor. Daha sonra yumruklaşmaya başlıyorlar. Kurt Angle Shane McMahon'u yakalıyor ve Belly to Belly Suplex. Kurt Angle iplere çıkıyor. Arkasını dönüyor. Kurt Angle Moonsault mı yapacak? Evet, Kurt Angle zıplıyor. Ancak Shane McMahon çekiliyor. Kurt Angle boşa zıplıyor. Shane McMahon Kurt Angle'yı dışarı atıyor ve kendisi de çıkıyor. Shane McMahon spiker masasını boşaltıyor ve Kurt Angle'yı masaya uzatıyor. Kendisi ise iplere çıkıyor. Shane McMahon taunt atıyor ve Leap of Faith.Hayır. Maskeli iki kişi Kurt Angle'yi masadan kaldırıyor ve Shane McMahon boş masaya zıplıyor. Kurt Angle hemen ringe giriyor. Maskeli iki kişi ise seyircilerin arasından kaçıyor. Hakem çoktan 10'a kadar saymaya başlamış. John Cena ve Randy Orton gidip Shane McMahon'a yardım etmeye çalışıyor. Ancak Finn Balor aynı anda ikisinin üzerine zıplıyor. John Cena ve Randy Orton ayaklanana kadar hakem sayıp bitiriyor.

Elenen: Shane McMahon Eleyen: -

SmackDown sadece 2 kişi kalıyor. Triple H'in yüzünde gülümseme var. Kurt Angle Finn Balor'a tag vermek isterken Randy Orton ayağından yakalıyor ve izin vermiyor. Randy Orton Kurt Angle'yi kaldırıyor ve RKO. Randy Orton tuşa gidiyor: 1,2,3.

Elenen: Kurt Angle Eleyen: Randy Orton

Şimdi Randy Orton köşesine geçerek rakibini bekliyor. RAW takımından Samoa Joe ile Finn Balor aynı anda ringe giriyor ve tartışma başlıyorlar. Samoa Joe Finn Balor'u itiyor. Finn Balor ise Dropkick yapıyor ancak Samoa Joe yıkılmıyor ve Finn Balor'u kaldırıp Muscle Buster yapıyor. Daha sonra Samoa Joe ringden çıkıyor. Bunu gören Randy Orton hemen tuşa gidiyor: 1,2,3.

Elenen: Finn Balor Eleyen: Randy Orton

SmackDown'da Randy Orton ve John Cena, RAW'da ise Triple H ve Samoa Joe kalıyor. Triple H Samoa Joe'ya bağırıp ringe giriyor. Bu sırada bir müzik duyuluyor.


Jason Jordan hızlı adımlarla ringe geliyor. Hakem onu durdurmaya çalışıyor ancak Jordan hakemi dışarı atıyor. Triple H ve Jason Jordan kavgaya başlıyor. Samoa Joe ringe girip Triple H'e yardım etmek istiyor ama John Cena onu yakalayıp AA yapıyor. Bu sırada Randy Orton Jason Jordan'ın yardımıyla Triple H'e RKO yapıyor. Randy Orton tuşa gidiyor: 1,2,3.

Elenen: Triple H Eleyen: Randy Orton

Randy Orton hiç zaman kaybetmiyor ve John Cena'dan AA yemiş Samoa Joe'ye birde RKO yapıp tuşa gidiyor: 1,2,3.

Elenen: Samoa Joe Eleyen: Randy Orton

Kazananlar: Randy Orton & John Cena (Team SmackDown)John Cena ve Randy Orton'un galibiyet kutlaması ile Survivor Series 2017 sona eriyor.
The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır