Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-01-2018, 11:32   #2
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 13.013
Konular: 615
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 65636
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 65636
Mesajlar: 13.013

StandartLOPW #1 Return
MI GVSU Fieldhouse In Front Of 3.228


Açılışta bizleri Michael Canny karşılıyor. Şirketin yeni bir döneme girdiğini, tekrardan inşa edilme sürecinin harika geçtiğini ve bundan sonra şirketin gerçek misyonunda devam edeceğini söylüyor. Seyircilere geldikleri için teşekkür edip şovu başlatıyor Canny.

******

Ace Perry Def. Alex Colon Via.Pinfall
Yeni dönemin ilk maçında Ace Perry, Alex Colon'ı German Suplex&SuperKick kombosu ile tuş ederek maçı kazanıyor. Maç seyircileri şov için ateşliyor diyebiliriz.

******

David Finlay Jr. Def. David Starr, Cody Hall Via.Pinfall
David Finlay Cody Hall'e Celtic Cross yapıyor ve tuşu bularak yeni dönemin ilk çoklu maçını kazanıyor.

******

Zack Sabre Jr. için bir tanıtım videosu yayınlanıyor. Videodan sonra Michael Canny gecenin main eventinde LOPW Heavyweight kemeri için çoklu bir maç izleyeceğimizi söylüyor.

******

Ethan Page Def. Mark Andrews Via.Pinfall
Spinning Facebuster ile maçı kazanan Page, maçtan sonra bu şirkete kendini göstermek için geldiğini ve ancak kendisine tam olarak inandığı zaman kemer mücadelesine gireceğini söylüyor ve ringden ayrılıyor.

******

BJ Whitmer Def. Markus Crane, Zachary Wentz Via.Pinfall
BJ Whitmer kendisi için kolay olan iki rakibini kolayca alt ediyor. Markus Crane'e Reversed Pinfall yaparak tuşu buluyor.

******

LOPW International Championship Match
Matt Riddle Def. Joey Matthews, Marty Scurll, Alex Shelley Via.Submission

Seyircileri iyice ayağa kaldıran maçta Matt Riddle, Joey Matthews'ı Guillotine Choke ile pes ettirerek yeni dönemin ilk şampiyonu oluyor. Maçtan sonra ön sıralardaki seyircilere tek tek kemerini gösteriyor Riddle ve ardından ringden yüzünden kocaman bir gülümseme ile ayrılıyor.

******

LOPW Heavyweight Championship Match
Zack Sabre Jr. Def. Matt Sydal, Sami Callihan, Tyler Bate Via.Submission

Zack Sabre Jr. Şovu çalan bu maçta Matt Sydal'ı Senior Stretch ile pes ettirerek yeni dönemin ilk Heavyweight şampiyonu oluyor. Maçtan sonra Sabre, Galloway ve Sydall'dan sonra yeni dönemde kemeri kazanmanın bir onur olduğunu ve bunu en iyi şekilde taşıyacağını söylüyor. Michael Canny şovun sonunda gelip kendisini bizzat tebrik ediyor ve şov kapanıyor.


Haberler

LOPW #1 Return şovu Youtube RED üzerinde yayınlanmış ve 28.090 kişi izlemiş şovu.Youtube RED abone sistemi ile çalışan bir yayın platformu olduğu için şirket iyi bir gelir elde etmiş. Ayrıca arenaya gelen seyirci sayısı da yönetimi çok memnun etmiş.

İlk şovun en iyi maçları International ve Heavyweight Championship maçları olmuş ve yönetim bu maçların içinden feudlar çıkarmaya karar vermiş.

Zack Sabre Jr. ve Matt Riddle'ın kemer alması seyircilerin arenadan memnun ayrılmasını sağlamış. Çoğu izleyici şov çıkışında yeni şampiyonları konuşmuş.

Yönetim yeni güreşçileri şirkete getirmek için çalışmalarına devam ediyormuş.

Şirketin sıradaki şovu LOPW #2 High Voltage olarak duyurulmuş resmi internet sitesinde.
imza
Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion


Konu Re7olutioN tarafından (09-01-2018 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla