Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-01-2018, 15:42   #18
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 13.012
Konular: 615
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 65636
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 65636
Mesajlar: 13.012

Standart

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Keşke 4. şovda Dunne yerine Trent Seven olsaydı Bate tam abisini çağırmış gibi görünürdü. OVE vs. British Strong Style'a bağlanabilir feud aslında.
Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Takım rosterı dehşet olmuş yalnız, Sydal, Ricochet takımını epeyseverim onları burada görünce mutlu oldum. Cody Osperay feudu gayet güzel başlamış, iyi gidecek gibi geldi, Scrull bence sonraki maçı kazanacaktır, nedense bu feudun bu kadar hızlı biteceğini sanmıyorum.
Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İki şovu da okudum. Aşırı sürpriz bir takım olmayınca Young Bucks beklendiği gibi galip ayrılmış turnuvadan. 4. bölümde de Dunne, Cody, Ospreay gibi isimlerin kullanılması çok iyi olmuş. Görünen o ki 3’ü de kalıcı olacak. Sıradaki şovda ZSJ, Callihan, Sabin gibi isimlerin bulunmayacak olması iyi olmuş. Çaylak isimlerin ön planda olacağı bir şovda bulunmaları iyi olmazdı. Riddle’ın Scurll’u yine devirip saltanatına güle oynaya devam edeceğini düşünüyorum.
Daha ne debutlar olacak hey yavrum hey..


LOPW #5 King Of Youngs
OR Klamath County Event Center In Front Of 2.338 People


Şovun açılışında Michael Canny’i görüyoruz. Kendisi elinde mikrofonla seyircilerin desteği eşliğinde ringe geliyor. Ringde üzeri örtülü bir kemer olduğunu görüyoruz. Canny şirketin ilk dört şovunun harika geçtiğini, genç ve ünlü güreşçilerden herkesin memnun olduğunu ve LOPW’nun herkese kafa tutabilecek potansiyeli olduğunu söylüyor. Canny biraz daha konuştuktan sonra seyircileri daha fazla bekletmek istemediğini ve kemer tanıtılmadan önce bundan sonra LOPW şovlarında yöneticilik yapacak olan iki yeni kadın güreşçiyi çağırıyor onlar....


Tenille Ama onun yanında Summer Rae de geliyor! Tenille & Rae LOPW’da! Seyirciler çıldırıyor adeta ikiliyi arenada görünce! Bir yandan Thank You Canny diğer yandan da Tenille ve Rae chantleri atılıyor arenada! İkili ringe geliyor seyircileri selamlayarak ve ringe girip sırayla Canny ile el sıkışıyorlar. Kendilerini LOPW evrenine tanıtıyorlar kısaca ve hemen ardından üzeri örtülü olan kemerin örtüsünü açıyorlar ve LOPW Future Championship kemeri ortaya çıkıyor! Canny’nin isteği üzerine ikili şirketteki ilk maçlarını duyuruyorlar ve bu maçın Future Championship için 10 Man Battle Royal maçı olacağını söylüyorlar. Seyircilerin destekleri eşliğinde kameralar kapanıyor ve diğer segmente geçiyoruz..

******

Cody Rhodes Def. Will Ospreay Via.Count Out
Seyircilere orta süreli bir güreş şöleni izletiyor ikili. Maç içerisinde sık sık atışıyorlar ve hakem ayırmak zorunda kalıyor. Maçın sonlarına doğru Cody Rhodes üstün çıkamadığı bir anda ringin dışına kaçıyor ve dışarıda bir kovalamaca başlıyor. Rhodes en sonunda hakem görmeden Ospreay’in kafasına ringin altında bulduğu bir demir çubukla vuruyor ve onu yere yıkıyor. Count 10 olmadan ringe giriyor ve Cody ringe girdiğinde count 10 oluyor maçı da kazanıyor böylece..

******

Lucha Brothers Def. The Lions Of Future Via.Pinfall
Lucha Brothers geçen ayki şovun acısını şirketin genç aslanlarından çıkarıyor ve şirketteki ilk galibiyetlerini alıyorlar.

******

Johnny Vandal Def. Dan Maloney Via.Pinfall
Dan Maloney bu geceki Battle Royal maçında olmayacağını çünkü Tenille ve Rae tarafından yeterli görülmediğini söylüyor. Kendisi için bir rakip ayarlanmış ve bu rakip Johnny Vandal oluyor! Vandal ringe gelip maçtan önce Maloney ile el sıkışıyor. Maçı da pek zorlanmadan kazanıyor Vandal.

******


DALTON WANTS IT NOW!

Bu Dalton Castle! Dalton Castle seyircilerin desteği ve oğlanları ile ringe geliyor. Seyircilerin tezahüratlarından sonra mikrofonu eline alan Castle, buraya Rae & Tenille’in daveti üzerine geldiğini ve LOPW’ya güzelliği getireceğini söylüyor Castle ve burada büyük işler başaracağız diyor. Castle konuşmasını bitirdikten sonra bu gecelik ringden ayrılıyor.

******

David Finlay Jr. Def. Trevor Lee
David Finlay Jr. Son şovlardaki iyi performansını sürdürse de Trevor Lee karşısında zor bir galibiyet alıyor. İkilinin performansı beğeniliyor.

******

Tyler Bate Def. Eddie Edwards Via.Pinfall
Tyler Bate ringe geliyor ve bu gece Callihan olmadığı için bir rakibe ihtiyacı olduğunu söylüyor. Ona rakip olarak Eddie Edwards geliyor ama maçı kaybediyor. İkilinin ring içi performansı çok teknik ve hareketli geçiyor. Tyler Driver 97 ile maçı kazanıyor Bate.

******

LOPW Tag Team Championship
British Strong Style Def. (C)The Young Bucks Via. DQ

The Young Bucks ringde ve kendilerine rakip arıyorlar. Chris Sabin sakat olduğu için MCMG bu gece rakipleri olamayacakmış. İkilinin karşısına Pete Dunne çıkıyor ve yalnız gelmedim deyip Trent Seven’ı da çağırıyor! İkili hemen ringe giriyor ve maç başlıyor. Maçın sonlarında Nick Jackson ringin dışında Pete Dunne ile kapışırken Pete’e sandalye ile vuruyor ve hakem de bunu görüp diskalifiye ediyor ve maçı British Strong Style kazanıyor ama kemerleri alamıyorlar. Young Bucks ekibi kemerleri alıp arka alana gidiyorlar ve titantron önünde ringdeki ikiliye gülüp el sallarken diğer segmente geçiyoruz..

******

Steel Cage Match For LOPW International Championship
(C)Matt Riddle Def. Marty Scurll Via.Cage Escape

Main Event öncesi son maçta Matt Riddle kemerini bir kez daha koruyor Scurll’a karşı. Riddle maç boyu heel tavırlarını sürdürüyor ve tam anlamıyla Heel turn yapıyor diyebiliriz. Riddle kafesten kaçarak maçı kazanıyor ve maçtan sonra bu gecenin main eventini kazanan güreşçiye LOPW Episode Six’de kemer şansı vereceğini açıklayıp öyle arka alana gidiyor. Gençleri gömmek istiyormuş Riddle.

******

10 Man Battle Royale Match For LOPW Future Championship
Mark Andrews son dörtte Zachary Wentz, Austin Theory ve Andrew Everett’e karşı galip geliyor ve yeni dönemin ilk Future şampiyonu oluyor, gençlik adına meşaleyi eline alıyor. Kendisini tebrik etmeye ringe Rae & Tenille geliyor. İkili onu tebrik ederken Matt Riddle! Riddle aniden arkadan fırlıyor ve Andrews’u yere seriyor! Yerdeki Andrews’u kavrıyor ve Bromission! Ringe güvenlik görevlilerini çağırıyor Summer Rae ancak güvenlikler de ayıramıyor ikiliyi. Mark Andrews bayılınca Riddle onu bırakıyor ve seyircilere, kameralara kemerini göstererek güvenlik eşliğinde arka alana gidiyor şov da böyle kapanıyor.

Haberler(Önemli)

LOPW #5 Şovu TNT Serie ve Youtube RED kanallarında yayınlanıp 0.04 reyting elde etmiş ve 30.030 kişi tarafından canlı izlenmiş.

Yönetim bundan sonra şovların LOPW Episode ** olarak adlandırılmasına karar vermiş. Sıradaki şovun adı LOPW Episode Six olarak belirlenmiş.

Şovun yapıldığı mekan olan OR Klamath County Event Center’ın kapasitesi 2800 kişilikmiş ve şova katılan 2.338 kişilik rakam iyi olarak görülüyormuş. Yönetim ilerleyen zamanlarda 5Bin kişilik yerlerde şovlar yapmayı düşünüyormuş.

LOPW şirketi, LOPW 5 şovundan sonra World Wrestling Network birliğine dahil olmuş ve Evolve, Dragon Gate, SHIMMER, Full Impact Pro ve SHINE Wrestling gibi şirketler ile çalışacakmış. LOPW Episode Six şovunda WWN Championship kemerinin savunulması bekleniyormuş. Kemerin şu anki sahibi Brian Cage.

Zack Sabre Jr. LOPW Episode Six şovunda kemerini Matt Sydal’a karşı son kez koruyacakmış ancak şirket kemeri Sydal’a vermek istemiyormuş onun yerine daha önemli ve sürpriz bir isim Sabre’den kemeri almak için gelebilirmiş.

Şirkete yeni debut yapan Tenille, Summer Rae, Dalton Castle ve Trent Seven iyi reaksiyon almışlar. Özellikle Tenille ve Rae’nin debut yaptığı an ekran başındaki seyircinin en çok olduğu an olmuş. Yönetim ilerleyen şovlarda yeni yıldızları şirkete katmaya devam edecekmiş.

LOPW Episode Six Şovuna Duyurulan Maçlar:

LOPW Tag Team Championship Match
British Strong Style Vs (C)The Young Bucks Vs Lucha Brothers

LOPW Heavyweight Championship Match
(C)Zack Sabre Jr. Vs Matt Sydal

Tables Match
Cody Rhodes Vs Will Ospreay

World Wrestling Network Championshp Match
(C) Brian Cage Vs Dalton Castle

LOPW International Championship
(C)Matt Riddle Vs Mark Andrews

imza
Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion


Konu Re7olutioN tarafından (13-01-2018 Saat 15:45 ) değiştirilmiştir.
Re7olutioN isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla