Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-01-2018, 18:06   #25
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 13.012
Konular: 615
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 65636
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 65636
Mesajlar: 13.012

Standart


LOPW Episode Se7en
NJ Mennen Arena In Front Of 2,100 People


Şovumuzu açan isim Dalton Castle oluyor. Kendisi Brian Cage karşısında kaybetmesinin tam bir talihsizlik olduğunu ancak bunu Episode 8’de telafi edeceğini söylüyor.

******

Merlock Def. PJ Black Via.Pinfall
Şirketin yeni güreşçisi Merlock, sakatlıktan yeni dönen PJ Black’i Emerald Flowsion ile mağlup ediyor. Merlcok bu maç ile birlikte aynı zamanda “Monster” Gimmickinin de debutunu yapmış oldu.

******

Alex Reynolds Def. Austin Theory Via.Submission
Gelenekleşen genç yeteneklerin kapışmasında Alex Reynolds rakibini pek zorlanmadan Reynolds Wrap ile pes ettirerek maçı kazanıyor.

******

#1 Contenders Match For LOPW Future Championship
David Finlay Jr. No Contest. Tyler Bate

Maç başlamadan önce Mark Andrews ring kenarına geliyor maçı izlemek için. Maçın sonlarına doğru Sami Callihan maça müdahale ediyor ve maçın No Contest bitmesine sebep oluyor. Callihan iki isme de güzel bir dayak attıktan sonra Mark Andrews ringe giriyor ve önce Sami Callihan’ı daha sonra da Finlay Jr. ve Tyler Bate’i alt ederek şovu ayakta kapatan isim oluyor.

******

Summer Rae ekranda. Kendisi LOPW Episode 8’de Future kemeri için Triple Threat bir maç yapılacağını ve Sami Callihan’ın maça müdahale edemeyeceğini söylüyor.

******

Brent Tate Def. Darby Allin,Tony Cage Via.Pinfall
Üç güreşçinin de güzel bir ring içi performans sergilediği maçı Brent Tate kazanıyor.

******

LOPW Tag Team Championship
(C)British Strong Style Def. Matt Sydal&Ricochet Via.Pinfall

Maçı adeta Pete Dunne ve Ricochet taşıyor ring içi anlamda. 15 Dakika süren bu teknik kapasitesi yüksek maçı BSS kazanıyor ancak maçtan sonra Matt Sydal ringe sandalye ile dalıyor ve sevinen BSS üyelerini yere seriyor ve LOPW 8’de tekrar görüşeceklerini söylerken ringe Young Bucks ekibi dalıyor ve Sydal ile Ricochet’i Superkick ile yere seriyorlar! Young Bucks ekibi kendilerinin hala bir kemer hakkı olduğunu söylüyor ve bu hakkı Episode 8’de istiyorlarmış. Tenille o anda stagede beliriyor ve bu karışıklığa Episode 8’de çözüm bulacaklarını açıklıyor.

******


Lucha Brothers Def. The Young Bucks Via.Pinfall
Şovun en iyi ikinci maçını Lucha Brothers kazanıyor. Maçtan sonra ikili Tag Team kemerleri için asıl adayların onlar olması gerektiğini söylüyorlar ve Episode 8’de bunu elde edeceklermiş. Episode 9’da da kemerler onların elinde olacakmış.

******


LOPW International Championship
(C)Matt Riddle Vs ????Ladies And Gentleman.
E
C
3
!


E C 3 LOPW arenasında! Matt Riddle şaşkın, EC3 ve seyirciler mutlu! EC3 zaman kaybetmeden ringe geliyor ve maçın başlamasını istiyor. Maçın ortalarına doğru Matt Riddle EC3’e karşı üstün çıkamayınca ringden iniyor ve kemerini alıp arka alana doğru gidiyor ama EC3 onu bırakmıyor derken Riddle kemerler EC3’ün kafasına vuruyor! Riddle bu hareketten sonra diskalifiye ediliyor ve maçı EC3 kazanıyor ancak Riddle hala şampiyon. Riddle EC3’ün üzerinde sevinirken Scurll! Marty Scurll birden arka alandan fırlıyor ve Riddle’a saldırıyor! Riddle’ı yerde bir süre yumrukladıktan sonra ayağa kalkıyor ve International kemerini kaldırıp seyircilere poz veriyor Scurll. Şovu da ayakta kapatıyor.


******

Main eventten önce Michael Canny ringde yanında iki genel menajeri ile birlikte. Canny’nin yüzünde üzgün bir ifade var. Kendisi şirketin hisselerinin büyük bir kısmının bir adam tarafından satın alındığını söylüyor. Bu adam Episode 8’de gelecekmiş ve her şeyi açıklayacakmış.

******

LOPW Heavyweight Championship
Austin Aries Def. (C)Zack Sabre Jr. Via.Count-Out

Aries’in ring içi debutunu yaptığı maç çok güzel geçiyor. Maçın sonlarına doğru iki isim de yerde kalıyor birbirlerine Clothesline yaparak. Zack Sabre ilk kalkan oluyor ve maçı kazanamayacağını anlayıp kemerini alıp arka alana doğru gidiyor. Sabre gidene kadar count 10 oluyor ve maçı Aries kazanıyor. Sabre kemeri garantiye aldıktan sonra tekrar ringe dalıyor ve Austin Aries’e saldırmaya başlıyor ama Aries ona karşı koyuyor ve Discus FiveArm! Zack Sabre çok kötü düşüyor yere! Aries hemen bir mikrofon alıyor eline ve Episode 8’de bir NO DQ bir maç istediğini söylüyor. Michael Canny şirketin yeni sahibinin bunu kabul ettiğini söyleyip maçı ayarlıyor. Geceği Aries’in üstünlüğü ile kapatıyoruz..

Haberler

Episode Se7en şovu 0.04 Reyting elde etmiş ve 31.690 kişi tarafından izlenmiş.

EC3’ün debut yapması büyük ses getirmiş PW Evreninde. Şirketin hisselerinin yeni sahibi olarak adlandırılan kişinin de büyük ses getireceği iddia ediliyormuş. LOPW bir an önce “Cult” bir şirket olmaya çalışıyormuş ve bu yüzden böyle hızlı adımlar atılıyormuş.

İki ay sonra yapılacak olan LOPW Episode 10 şovunda özel isimlerin bir gecelik ringde olması bekleniyormuş. Bazı WWE efsaneleri de güreşmek için olmasa bile şirketi tanıtmak için ringde olabilirmiş.

LOPW Episode 8 Şovuna Duyurulan Maçlar

LOPW Tag Team Championship Match
(C)British Strong Style Vs TBA

LOPW International Championship Match
(C)Matt Riddle Vs Ethan Carter 3 Vs Marty Scurll

LOPW Future Championship Match
(C)Mark Andrews Vs Tyler Bate Vs David Finlay Jr.

LOPW Heavyweight Championship NO DQ Match
(C)Zack Sabre Jr. Vs Austin Aries
imza
Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion


Konu Re7olutioN tarafından (15-01-2018 Saat 21:35 ) değiştirilmiştir.
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla