Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-01-2018, 17:55   #43
The Caped Crusader
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 12.701
Konular: 573
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 31280
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 31280
Mesajlar: 12.701

Standart


LOPW Episode 13 At ID Reed GYM
In Front Of 2,421 People


Şovu 20 genç yeteneğin ringe gelişi ile açıyoruz. Future Championship için kapışacaklar.

LOPW Future Championship
Tyler Bate Def. 19 Other Stars..

Tyler Bate son dörtte Mark Andrews, Merlock ve Andrew Everett’i eleyerek kemere ulaşıyor ve yeni Future Şampiyonu oluyor.

******

Will Ospreay ringde. Bu gece Internet Championship için yapılacak olan Battle Royale maçını kazanacakmış.

******

LOPW International Championship
(C)David Finlay Jr. Def. Ethan Carter III

David Finlay ilk kemer koruması maçında EC3’ü mağlup etmeyi başarıyor. David Finlay maçtan sonra bu kemeri almak için rakiplerinin bir orduya ihtiyaçları olacağını söylüyor ve ringden ayrılıyor.

******

LOPW Tag Team Championship
The Young Bucks Def. (C)Matt Sydal & Ricochet

Young Bucks kemeri temiz şekilde kazanıyor. Maçtan sonra ikili ringden ayrılıyor ve Ricochet LOPW’dan ayrılacağını açıklıyor. Ricochet’in bu açıklamasından sonra Matt Sydal ona saldırmış ve tek tabanca devam edeceğini söylemiş.

******

LOPW Internet Championship Match 10 Man Battle Royale
Will Ospreay Def. 9 Other Superstars

Will Ospreay son dörtte Alex Shelley, Pete Dunne ve Sami Callihan’a karşı üstün geliyor ve maçı kazanıyor. Şirketin ilk Internet Şampiyonu oluyor Ospreay.

******

Zack Sabre Jr.Def Matt Riddle
Zack Sabre Jr. Rakibini Jimmy Havoc’un yardımı ile mağlup ediyor. Maçtan sonra Havoc Riddle’ı iyice benzetiyor ve Riddle’ın üzerinde segmenti kapatıyor.

******

LOPW Heavyweight Championship
(C)Jay Lethal Def. Austin Aries

Jay Lethal maçı yabancı nesne yardımı ile kazanıyor. Lethal maçtan sonra Eric Bischoff ile birlikte ringden ayrılıyor ancak Aries onlara meydan okuyor ancak Eric Bischoff kendisinin kovulduğunu söylüyor Aries’a ve şovu Aries’ın üzüntüsü ile kapatıyoruz.

Haberler

LOPW Episode XII Şovu The CW Kanalında 0.01’lik satın alma oranı yakalayarak 3.590 adet satın alma yapmış. Şov ayrıca The CW,Twitch(Mexico) ve TNT Serie kanallarında toplam 6.830 izlenme sayısı yakalamış.

Ricochet ve Austin Aries bir şirket ile kalıcı sözleşme imzalamışlar bu yüzden Episode 13 şovundaki maçlarını kaybetmişler ve ayrıldıkları açıklanmış. Yönetime göre bu ikilinin gidişi bir kayıp değilmiş aksine bu ikilinin kalıcı sözleşme imzalamalarında LOPW’nun iyi bir payı olduğunu düşünüyorlarmış. Bu iki güreşçinin de yeri dolacakmış.

Şirketin yeni güreşçi arayışları durmaksızın devam ediyormuş. Ayrıca yönetim de sürekli yeni yatırım yolları arıyormuş.
imza


Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla