Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-02-2018, 12:04   #51
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 13.012
Konular: 615
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 65636
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 65636
Mesajlar: 13.012

Standart


LOPW Episode 16 : Canada Fever!
AB Casman Centre In Front Of 1.010 People


Şovu açan isim yeni Heavyweight şampiyonu EC3 oluyor. Eric Bischoff ve Jay Lethal’in bu şirketin üzerine çökmüş bir lanet olduğunu söylüyor EC3. EC3 rakiplerine saydırırken Jay Lethal geliyor ve onu susturuyor. Rövanş hakkını bu gece istiyormuş Lethal. EC3’de istiyorsan alırsın deyip ikili main event için anlaşıyor.

******

Merlock Def. Ryan Kidd Via.Pinfall
Şirketin yeni geliştirme yeteneği Ryan Kidd bu maç ile debut yapıyor ancak Merlock tarafından domine ediliyor.

******

David Finlay Jr. ringde! Kendisi teker teker bütün LOPW hayranlarına teşekkür ediyor ve NJPW ile tam zamanlı sözleşme imzaladığını açıklıyor. Bu başarıda LOPW’nun payı büyükmüş. Kemerini boşa çıkarttığını da belirtiyor David Finlay ve seyircilerin tezahüratları eşliğinde ringden ayrılıyor.

******

Cody Rhodes ringde. Kendisi yakında yeniden yükseleceğini söylüyor. LOPW’nun mevcut olan bütün kemerleri için adaymış Rhodes ve bunu yakında kanıtlayacakmış.

******

Adam Page Def. Alex Colon Via.Pinfall
Adam Page kolay bir galibiyet alıyor. Turn The Page ile galibiyeti koparıyor Page.

******

The Young Bucks Def. Besties In The World Via.Pinfall
Young Bucks kolay bir galibiyet alıyor. Maçtan sonra Briscoes ringe geliyor ve face2face yapıyorlar rakipleriyle. Takımlar bir kavga çıkarmadan biraz tartıştıktan sonra ringden ayrılıyorlar biz de diğer segmente geçiyoruz.

******

LOPW Internet Championship
(C)Will Ospreay Def. Zack Sabre Jr. Via.Pinfall

İki ismin de teknik ring içi şölen izlettiği maçı Ospreay kazanıyor. Maçtan sonra Sabre Ospreay’in ringden ayrılmasına izin vermiyor ve ondan rövanş istiyor. Ospreay bunu kabul edip ringden öyle ayrılıyor.

******

Pete Dunne Def. Eddie Edwards Via.Pinfall
Dunne bu bir nevi kendini kanıtlama maçından galibiyet ile ayrılıyor. Dunne maçtan sonra David Finlay Jr.’dan boşa çıkan International kemeri için adaymış ve bu kemer için yapılacak maçta yer almalıymış.

******

LOPW Future Championship
(C)Tyler Bate Def. ZZ Loupe Via.Pinfall

Şampiyon Bate kolay bir galibiyet alıyor. Bate maçtan sonra yeni International şampiyonu belli olduktan sonra ona meydan okuyacağını söylüyor ve ringden ayrılıyor.

******

LOPW Heavyweight Championship
(C)Ethan Carter III Def. Jay Lethal Via.DQ

EC3 maçı kazanacakken Eric Bischoff ringe geliyor ve sandalye ile EC3’ün sırtına vuruyor. Jay Lethal önce Bischoff’a kızsa da sonra o da saldırıya katılıyor ve birlikte EC3’ü pataklamaya başlıyorlar. Lethal yerdeki Heavyweight kemerini alıp seyircilere gösteriyor ve şovu bu şekilde noktalıyoruz.

Haberler

LOPW Episode 16 : Canada Fever! Şovu The CW Kanalında 0.01’lik satın alma oranı yakalayarak 3,750 adet satın alma yapmış. Şov ayrıca The CW,Twitch(Mexico) ve TNT Serie kanallarında toplam 5,025 kişiyi ekrana çekmiş.

Episode 16 şovu şirketin Kanada’da yaptığı ilk şov olmuş. 2300 kişilik arenaya Bin kişinin gelmesi yönetimi memnun etmiş.

David Finlay Jr., Austin Aries, Ricochet gibi yıldızların ayrılmasından sonra yönetim yeni yıldızlar almak yerine kendi yıldızlarını yaratmaya karar vermiş. Merlock, Gabriel Fuerza, Zachary Wentz gibi isimler daha çok pushlanacakmış.

Episode 17 Şovunda International kemeri için bir Battle Royal yapılabilirmiş.

imza
Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla