Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-02-2018, 12:56   #56
X'O
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun
Mesajlar: 13.419
Konular: 652
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 84286
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 84286
Mesajlar: 13.419

Standart


LOPW Episode 18
CA Chukchansi Gold Casino
Attandance : 2.109


Şovumuzu Cody Rhodes açıyor. Bu gece Tyler Bate’i yenip kemerini koruyacakmış. Bate’in kendisine karşı kazanma şansı yokmuş.

******

Ethan Page Def. John Silver Via.Pinfall
Genç ismimiz Ethan Page, sakatlıktan dönen John Silver’ı zorlanmadan malup ediyor.

******

Alex Shelley Def. Brent Tate Via.Pinfall
Alex Shelley bir nevi momentum kasma maçından zorlanmadan galibiyet çıkarıyor. Maçtan sonra Sabin’in yokluğunun onu etkilemeyeceğini ve yoluna Sabin dönene kadar tek devam edeceğini söylüyor.

******

Jay Lethal ringde. Bu gece yapılacak olan #1 Contenders maçından galip ayrılacakmış ve EC3’den kemeri alacakmış. Bunun için birinin yardımına da ihtiyacı yokmuş.

******

Merlock Def. Darby Allin, Dan Moloney Via.Pinfall
Şirketin yükselen genç yıldızı Merlock galibiyetlerine devam ederek seyircilere David Finlay Jr.’ı hatırlatıyor. Merlock boşa çıkarılan Future kemerine adaymış.

******

Zack Sabre Jr. Def. Will Ospreay Via.Submission
Kemerin ortada olmadığı maçta Sabre Jr. şampiyonu pes ettirerek kazanıyor. Maçtan sonra Sabre Internet kemerini alıp kaldırıyor ve seyircilere gösteriş yaparak segmenti kapatıyor.

******

Dalton Castle Def. Fénix Via.Pinfall
Dalton Castle uzun aradan sonra tekrar LOPW’da maça çıkıyor ve kazanmasını da biliyor. Castle LOPW’da olmaya devam edeceğini söyleyip ringden ayrılıyor.

******

Eddie Edwards Def. Jack Swagger Via.Pinfall
Eddie Edwards uzun süren buhranın sonucunda bir galibiyet almayı başarıyor. Swagger’ı Cross–Legged Fisherman's Buster ile yenmesini biliyor.

******

LOPW International Championship
(C)Cody Rhodes No Contest. Tyler Bate

Maç devam ederken sonlara doğru ringe birisi dalıyor bu Pete Dunne! Dunne dağıtıyor ortalığı! Önce Rhodes’u yere seriyor ardından Bate’e saldırıyor. Pete Dunne iki güreşçiyi de yere serdikten sonra bir eline kemeri diğer eline mikrofonu alıyor ve Bischoff’un kendisine hak ettiğini vermediğini söylüyor. Dunne konuşurken Eric Bischoff acele ile oraya geliyor ve Episode 19 için Cody Rhodes Vs Tyler Bate Vs Pete Dunne maçını duyuruyor.

******

#1 Contenders Match For LOPW Heavyweight Championship
Angélico Def. Jay Lethal, Sami Callihan, Matt Riddle

Gecenin ana maçından sürpriz bir şekilde Angélico galip ayrılıyor ve #1 Contender oluyor. Maçtan sonra EC3 ringe geliyor ve Angélico ile face2face yapıyor. EC3 Angélico’ya kemerini gösterirken şovu kapatıyoruz..

Haberler

LOPW Episode 18 Şovu The CW Kanalında 0.01’lik satın alma oranı yakalayarak 3,585 adet satın alma yapmış. Şov ayrıca The CW,Twitch(Mexico) ve TNT Serie kanallarında toplam 8,450 kişiyi ekrana çekmiş.

Angélico’nun #1 contender olmasının sebebi yönetimin farklı isimleri de main eventte denemek istemesiymiş. Angélico iyi bir tepki almış ve Heavyweight Title feuduna eklenebilirmiş.

International kemeri etrafında Dunne,Bate ve Rhodes olacakmış. Bu üçlünün feudu uzun süre izlenebilirmiş.

LOPW anlaştığı söylenen Karl Anderson WWE’den ayrılmış ve artık Indy arenasında boy gösterecekmiş. LOPW Debutunu Episode 19’da yapabilirmiş.

Episode 19 Match Card

LOPW International Championship

(C)Cody Rhodes Vs Tyler Bate Vs Pete Dunne

LOPW Heavyweight Championship
(C)Ethan Carter III Vs Angélico

LOPW Future Championship Tournament

LOPW Internet Championship
(C)Will Ospreay Vs Zack Sabre Jr.
imza

GTW Career
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla