Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-02-2018, 11:14   #64
X'O
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun
Mesajlar: 13.419
Konular: 652
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 84286
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 84286
Mesajlar: 13.419

Standart


LOPW Episode XX
VT Barre Auditorium Attandance : 1.654


Şovumuzu EC3 ile açıyoruz. Bu gece Angélico’ya şans vermesinin sebebi onun azmini taktir etmesiymiş. O diğerleri gibi kirli oyunlar yapmıyormuş. EC3 konuşurken onu Eric Bischoff bölüyor ve bu gece EC3 için Jay Lethal’den daha büyük bir sürprizi olacağını söylüyor. EC3 her şeye hazır olduğunu söyleyip ayrılıyor ringden.

******

Gabriel Fuerza Vs Alex Colon
Fuerza pushlanmaya ve momentum kasmaya devam ediyor. Maçı Colon’ı pes ettirerek kazanıyor Fuerza.

******

Clash Of Future Match
Darby Allin Vs David Starr Vs ZZ Loupe Vs Ryan Kidd

Yeni duyurulan bu maç türünde genç yetenekler çoklu maçlarda kapıştırılıyor. Bu maçtan David Starr galip ayrılıyor. Ryan Kidd’i Release German Suplex’in ardından tuş ederek maçı alıyor Starr.

******

LOPW Future Championship
(C)Merlock Vs Zachary Wentz

Şampiyon Merlock başarılı bir kemer savunma maçına çıkıyor. İkili iyi reaksiyon alıyor seyirciden. Merlock Wentz’i Emerald Flowsion ile tuş ederek maçı kazanıyor.

******

1 Vs 2 Handicap Match
Matt Jackson Vs The Briscoes

Maçtan önce Matt Jackson bu gece Nick’in burada olmadığını ama yine de Briscoe kaçıklarını yenebileceğini söylüyor ama yenemiyor. Mark Briscoe, Matt’i tuş ederken ayakları ile iplerden destek alıyor ve maçı öyle kazanıyor. Kemerleri ile ringden ayrılıyorlar.

******

Matt Sydal Vs Johnny Vandal
Sydal bu momentum toplama maçından galip ayrılıyor. Here It Is Driver’ın ardından tuş bularak maçı kazanıyor Sydal.

******

LOPW International Championship Match – NO DQ
(C)Cody Rhodes Vs Pete Dunne Vs Tyler Bate

Gecenin en iyi maçlarından biri oluyor bu maç. Birçok riskli hareket, uçmalar kaçmalar görüyoruz. Tam bir kaos ortamına sahip olan maçta Pete Dunne, Tyler Bate’i The Bitter End’in ardından tuş ederek kemerin yeni sahibi oluyor.

******

LOPW Internet Championship Match – Tables Match
(C)Zack Sabre Jr. Vs Will Ospreay

Zack Sabre ilk kemer korumasından başarılı bir şekilde zaferle çıkıyor. Will Ospreay’i köşeden masaya Hurracannara ile atarak maçı kazanıyor Sabre.

******

LOPW Heavyweight Championship
(C)Ethan Carter III Vs Angélico

Dostluk içinde geçen maçtan EC3 galip ayrılıyor. Sweet Man Sizzler’ın ardından tuş bularak maçı kazanıyor EC3. Maçtan sonra Angélico üzgün şekilde ringden ayrılırken EC3 seviniyor.

******

EC3 ringde sevinirken Karl Anderson! Anderson ringe dalıyor ve EC3’e saldırıyor! EC3 yerde baygın, seyirciler coştu! Anderson eline bir mikrofon alıyor ve artık LOPW’da yıkım zamanı olduğunu söylüyor. EC3 gibi zayıfların değil, kendisi gibi güçlülerin hüküm sürdüğü bir döneme giriliyormuş. Eric Bischoff ve Jay Lethal da ringe geliyor ve Anderson’ı tebrik ediyorlar. Şovu bu üçlünün zafer gösterisi ile kapatıyoruz.

Haberler

LOPW Episode XX Şovu The CW Kanalında 0.01’lik satın alma oranı yakalayarak 3,890 adet satın alma yapmış. Şov ayrıca The CW,Twitch(Mexico) ve TNT Serie kanallarında toplam 9,300 kişiyi ekrana çekmiş.

Karl Anderson’ın debutu en çok izlenen an olmuş. Şovun en pozitif not alan olayı ise şovu açılışındaki EC3 – Bischoff atışması olmuş.

Anderson – Bischoff ve Lethal üçlüsünden bir otorite stablesi çıkarılmış. EC3 artık Heavyweight kemerini bu otoriteye karşı koruyacakmış. Otorite Vs Carter Feudunun ilgi çekeceği düşünülmüş.
imza

GTW Career
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla