Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-02-2018, 00:49   #66
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 13.012
Konular: 615
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 65636
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 65636
Mesajlar: 13.012

Standart


LOPW Episode XXI
AZ Tempe Auditiorium Attandance : 1.849


Şovu Bischoff ve ekibi açıyor. LOPW’da artık yeni bir dönem başlıyormuş ve bu yeni dönemin öncüleri Lethal ile Anderson olacakmış. Bischoff bu dönemin fikir babası olduğu için de kendisi ile gurur duyuyormuş. Bu gece EC3’nin yanındaki iki adama karşı handicap maça çıkacağını duyuruyor Bischoff ve şovu başlatıyorlar.

******

Gabriel Fuerza Vs Flip Gordon
ROH’dan transfer olan Gordon bu maçta debut yapıyor ancak Fuerza’nın gazabına uğruyor. Gabriel Fuerza maçı rakibini pes ettirerek kazanıyor.

******

Matt Riddle Vs PJ Black
Uzun süredir boşlukta sürüklenen Riddle bu maç ile kendine geliyor bir nebze de olsa. Rakibini adeta squashlıyor, maçı da Guillotine Choke ile PJ Black’i pes ettirerek kazanıyor.

******

Besties In The World Vs Slophunters
Slophunters sonunda bir galibiyet almayı başarıyor. John Silver, Matt Fitchett’a Enzuigiri yaptıktan sonra tuşa gidiyor ve maçı sürpriz şekilde kazanıyorlar.

******

Pete Dunne ringde. Bu gece kemerini Tyler Bate’e karşı koruyacakmış. Bu maçın harika olacağını söylüyor ama Bate için değil, kendisi için harika olacakmış.

******

Matt Jackson Vs Jay Briscoe
Mark Briscoe’nin sakatlığından dolayı şovlarda bulunamaması kemer maçlarını aksatıyor. Matt Jackson ve Nick Jackson bu olay hakkında ringde konuşurken Jay Briscoe geliyor ve kemeri ortaya koyuyor. Eğer Matt kazanırsa kemer boşa çıkacakmış. Matt Jackson Moonsault ile tuşu buluyor ve Tag Team kemerlerinin boşa çıkarılmasını sağlıyor.

******

Eddie Edwards Vs Andrew Everett
Bir başka momentum kasma maçından Edwards zaferle ayrılıyor. Achilles Lock ile rakibini pes ettirerek maçı kazanıyor Edwards.

******

LOPW International Championship
(C)Pete Dunne Vs Tyler Bate

Pete Dunne ilk kemer koruma maçını efsane rakibi Bate’in karşısında yapıyor. Oldukça teknik ve sert geçen maçtan Pete Dunne The Bitter End ile galip ayrılıyor.

******

LOPW Internet Championship
(C)Zack Sabre Jr. Vs Cody Rhodes

Sabre Jr. Episode 20’den sonra yeni rakibini buluyor. Cody Rhodes çağrıya cevap veriyor ve maça çıkıyor ancak kazanamıyor. Zack Sabre Jr. ipleri kullanarak rakibini tuş ediyor ve maçı hileli şekilde kazanıyor.

******

LOPW Heavyweight Championship
(C)Ethan Carter III Vs Jay lethal & Karl Anderson

Gecenin ana maçında EC3 pek de adil olmayan şartlarla rakiplerinin karşısına dikiliyor. Maçın sonralarına doğru Jay Lethal rakibin tuş edecekken bir anda Merlock’un müziği duyuluyor ancak gelmiyor.EC3 fırsattan istifade Dikkati dağılan Jay Lethal’i roll-up’a alıyor ve maçı kazanıyor.

******

EC3 maçı kazandığına sevinemeden Lethal ve Anderson ona saldırıyor. İkili EC3’i haşata çevirirken Merlock! Bu sefer kendisi geliyor ve ağır silahlı geliyor! Elindeki sandalye ile önce Anderson’a ardından Lethal’e vuruyor ve EC3’i kurtarıyor! Lethal ve Anderson kaçarken Bischoff stagede görünüyor ve sinirli şekilde Merlock’a bakıyor. Merlock eline bir mikrofon alıyor..

Merlock:Evet neden onu kurtardım değil mi? Ben sadece şirketin genç yeteneğiyim ve bundan dışarıya çıkmamam gerek değil mi?! Sen bir yalansın Bischoff sen ve senin yeni dönem saçmalıkların bir yalan! Canny’e gençleri arka plana attığı için kızıyordun ama şimdi kendi haline bak! Gençleri boşver elindeki yıldızları bile idare edemiyorsun, onları açılış maçına koyuyorsun bizi rezil ediyorsun! Şu anki Future Şampiyonu olarak ve Ethan Carter’ın yanındayım ve senin planların dağılmadan onun yanından ayrılmam!

Merlock ve Bischoff’un bakışmaları eşliğinde şovu kapatıyoruz.

Haberler

LOPW Episode XXI Şovu The CW Kanalında 0.01’lik satın alma oranı yakalayarak 3,310 adet satın alma yapmış. Şov ayrıca The CW,Twitch(Mexico) ve TNT Serie kanallarında toplam 8,460 kişiyi ekrana çekmiş.

Merlock’un ana kemer feudunda rol almasının sebebi şirketin genç yeteneklerinin daha önemli olaylarda bulunma imkanı yakalaması içinmiş. Merlock’un performansı gayet beğenilmiş. Kendisinin promosu da özel olarak yazılmış.

LOPW Episode 22 Şovu Chicago'da.

Kazuchika Okada emekli olmuş ve NJPW Hall Of Famer listesine alınmış.

Episode 22 Kesinleşen Maçlar

LOPW International Championship
(C)Pete Dunne Vs Tyler Bate Steel Cage Match

LOPW Tag Team Championship
The Young Bucks Vs Slophunters Vs Besties In The World

Ethan Carter III & Merlock Vs Jay Lethal & Karl Anderson
imza
Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion


Konu Re7olutioN tarafından (07-02-2018 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir.
Re7olutioN isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla