Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-02-2018, 21:33   #69
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 616
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 65636
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 65636

LOPW Episode 22
Odeum Expo Center Chicago, Attandance : 2,500

Şovu EC3 ve Merlock açıyor. İki şampiyon ringde racon kesiyorlar Bischoff ve ekibi ile alakalı. Bu gece onları ringe gömeceklermiş ve Bischoff’un hayalleri başlamadan bitecekmiş.

Eddie Edwards Vs Cody Hall
Edwards’ın momentum maçında güzel bir ring içi izliyoruz. Eddie Edwards maçı Achilles Lock ile rakibini pes ettirerek kazanıyor.

LOPW Tag Team Championship
Besties In The World Vs Slophunters Vs The Young Bucks

Bu hızlı ve sert maçı kazanan takım Slophuntes oluyor. İkili tüm seyircileri şaşırtıyor bir nevi. Yeni şampiyonların sevinci ile şova devam ediyoruz.

Zachary Wentz Vs PJ Black
Genç yetenek Zachary Wentz bu maçı zorlanmadan, rakibini pes ettirerek kazanıyor.

Flip Gordon Vs Dan Moloney
Flip Gordon şirketteki ikinci maçından galibiyet ile ayrılıyor. Rakibine hakem görmeden yabancı cisim ile vurup tuş ederek maçı kazanıyor Gordon.

Jay Briscoe Vs Jimmy Havoc
Seyirciyi ayağa kaldıran bu maçtan galip ayrılan isim Jay Briscoe oluyor. Maçı Double Underhook Piledriver ile kazanıyor Briscoe.

LOPW International Championship – Steel Cage Match
(C)Pete Dunne Vs Tyler Bate

British Strong Style’ı fazlasıyla görüyoruz ringde. Şovun en iyi maçından Pete Dunne galip ayrılıyor. Dunne maçtan sonra ringin dışında sevinirken kafes kaldırılır kaldırılmaz Tyler Bate ayağa kalkıyor ve Dunne’a saldırıyor. Dunne yerdeyken kemeri kaldırarak segmenti kapatıyor.

Ethan Carter III & Merlock Vs Lethal&Anderson
Gecenin ana olayında güzel bir takım aksiyonu izliyoruz. Face taraf maçtan galip ayrılmayı billiyor. EC3, Karl Anderson’ı tuş ederek takımına galibiyeti getiriyor. Maçtan sonra ikili sevinirken Lethal! Lethal elindeki Kendo Stick ile saldırıyor EC3 ve Merlock’a! İkisini darmaduman ediyor yerde Lethal. Anderson da ayağa kalkıyor ve ona katılıyor. Seyircilerin yoğun yuhalamalarını bir müzik cheerlara çeviriyor..

CULT OF PERSONALITY

JBL:What The Hell?! Neler oluyor?!!

COP duyuluyor arena çılgına dönüyor! Bütün arena ayakta! CM Punk chantleri eşliğinde CM Punk’ın stage’e geldiğini görüyoruz. Kollarını açmış seyirciyi selamlar şekilde geliyor Punk. Ringdekiler Dünyaları şaşmış şekilde Punk’a bakıyorlar. Punk eline bir mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

CM Punk:Benim adım C M PUNK! Buraya birinin çağrısı üzerine geldim. Görüyorum ki burada işler kirli yollarla yürütülüyor ve ben, CM PUNK! Bu kirli yolları temizlemeye geldim. Bundan sonra işleri benim yollarım halledeceğiz ama önce Eric Bischoff’un icabına bakacağız. Sizinle Episode 23’de görüşeceğim..

CM Punk’ın sözlerinin ardından şovu ringdekiler ve Punk’ın bakışları eşliğinde kapatıyoruz.

Haberler

LOPW Episode 22 Şovu The CW Kanalında 0.01’lik satın alma oranı yakalayarak 3,602 adet satın alma yapmış. Şov ayrıca The CW,Youtube(Mexico) ve TNT Serie kanallarında 0.03 reyting almış ve toplam 25,440 kişiyi ekrana çekmiş.

Televizyon reytingindeki bu artışın sebebi CM Punk efect olarak gösterilmiş.

CM Punk’ın görünüşü büyük yankı uyandırmış. Kendisini ikna etmek de bir o kadar zor olmuş. Yönetim, Punk’ı Episode 24’e kadar şovlarda kullanmak istiyormuş. Punk Episode 24’de büyük bir maça çıkabilirmiş.

CM Punk otorite feudunda EC3 ve Merlock’un tarafında olacakmış. Otorite takımına da birisi eklenecekmiş önümüzdeki şovlarda.
imza

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship