Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-02-2018, 15:43   #71
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 13.015
Konular: 616
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 65636
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 65636
Mesajlar: 13.015

Standart

Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Off abi.... Abi yeter ya. Bak bu BaB'ı seviyom cidden ama... Abi Punk'ın her BaB'ta yırtık dondan fırlar gibi çıkmasından sıkıldım artık. Senin Punk'a gerek kalmadan da iyi iş yapabildiğini biliyorum. Şart mıydı?
Punk bize çok kazandırıyor


LOPW Episode 23
LA Mahalia Jackson Theater Attandance : 1,957


Şovumuzu CM Punk açıyor. Bu gece LOPW’da düzeni sağlayacak hareketleri yapacakmış kendisi. CM Punk konuşurken Eric Bischoff geliyor. Gecenin sonunda otorite üyelerinin ve Punk’ın takımının teker teker 1vs1 maçlarda kapışacağını söylüyor ve segmenti kapatıp şovu başlatıyor.

******

Andrew Everett Vs Larry Orator
Şirketin Dojosundan çıkan genç yetenek Larry yeteneklerini gösteriyor ringde. Maçı Andrew Everett kazansa da Larry’nin performansı beğeniliyor.

******

Julio Clutch Vs Ace Perry
Şirketin Dojosundan çıkan bir diğer yetenek olan Julio Clutch geceden galibiyet ile ayrılıyor. Maç içerisinde yasak nesne kullanarak rakibini yere yıkıyor ve tuş bulup maçı kazanıyor.

******

The Young Bucks Vs Besties In The World
Young Bucks geçen ayki mağlubiyetten sonra bu galibiyet ile kendilerine geliyorlar. Slophunters’a meydan okuyorlar maçtan sonra.

******

Pete Dunne arka alanda. Bu gece Tyler Bate’i son kez yenerek bu işe son vereceğini söylüyor. Bate bu geceki mağlubiyetten sonra Bate bir daha ona meydan okuyamayacakmış.

******

LOPW Internet Championship
(C)Zack Sabre Jr. Vs Jack Swagger

Sabre Jr. şampiyonluğunun üçüncü koruma maçından galibiyet ile ayrılıyor. Senior Stretch ile Swagger’ı pes ettirmeyi başarıyor.

******

Matt Sydal Vs Ethan Page
Matt Sydal’ın momentum kasma maçında iyi bir ring içi izliyoruz. Sydal maçı üstünlük ile kazanıyor. Shooting Star Press ile tuşu buluyor.

******

Matt Riddle Vs Marty Scurll Vs Jimmy Havoc
Son şovların sessiz isimleri kapışıyor. Matt Riddle bu maçtan galibiyet ile ayrılıyor.

******

Pete Dunne Vs Tyler Bate
Pete Dunne maçı üstün götürürken dışarıdan birisi onun dikkatini dağıtıyor bu Trent Seven! Trent ona ne yapıyorsun diyor sinirli bir şekilde derken Bate! Bate roll-up’a alıyor ve maçı kazanıyor! Tyler Bate şampiyonu mağlup ediyor! Bate ile Trent Seven bakışırken diğer segmente geçiyoruz.

******

CM Punk Vs Jay Lethal
LOPW’daki ilk maçından galibiyet ile ayrılıyor CM Punk. Gecenin en iyi maçı oluyor bu maç. İkilinin maçından sonra hemen Karl Anderson ve EC3 ringe geliyor maçları için. Punk ve Lethal ringin dışına çıkıyorlar.

******

Ethan Carter III Vs Karl Anderson
EC3 maçta üstün olmasa da rakibini alt etmeyi başarıyor Punk’ın yardımı ile. EC3 maçı kazandıktan sonra hemen onlar da güvenlikler tarafından ringin dışına alınıyor. Merlock ringe geliyor.

******

Merlock Vs Will Ospreay
Merlock rakibini bekliyor ve rakibi Ospreay! Will Ospreay otoriteye katılıyor! Ospreay sürpriz isim olarak sahaya geliyor üstüne maçı da kazanıyor!

******

Will Ospreay’in maçı kazanmasının ardından EC3’ün takımı ringe dalıyor ve Ospreay’e saldırıyorlar. Ospreay’i savunmaya Lethal ve Anderson giriyor ringe ama onları da alt ediyorlar! CM Punk Lethal’i sırtlıyor ve GTS! EC3 de Anderson’a One Percenter yapıyor! Merlock ve Ospreay yerde. EC3, CM Punk ile birlikte ringde sevinç gösterisi yapıyor derken Punk EC3’ü sırtlıyor ve GTS! CM Punk EC3’ü satıyor! Seyirciler şaşkın halde bakarken Punk eline mikrofonu alıyor, konuşurken bir yandan da yere düşen kemeri alıyor ve kemeri kaldırıp işte düzen böyle sağlanır diyor ve şovu CM Punk kapatıyor.

Haberler

LOPW Episode 23 şovu THE CW kanalında 3,962 PPV Alım Oranı yakalamış. Yine The CW, Youtube(Mexico) ve TNT Serie kanallarında toplam 26.720 kişiyi ekrana çekmiş.

Zack Sabre Jr. Vs Jack Swagger ve Matt Sydal vs Adam Page maçları B- not alınca yönetim oldukça memnun kalmış. İki maçtan da yeni feud çıkartılabilirmiş.

Chris Sabin şirkete geri dönmüş ancak emekli olmuş. Sakatlığı güreşmesine engelmiş.

Trent Seven’ın dönüşü, IC Feudunun yeniden Triple Threat olmasına haberciymiş.

Episode 24 şovu LOPW Şirketinin yeni döneminin 1.Yıldönümü olacak, şirket bu şovun çok iyi olması için her şeyi yapacakmış.
imza
Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla