Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-03-2018, 14:25   #78
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 12.988
Konular: 613
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 59315
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 59315
Mesajlar: 12.988

Standart

Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi 3 maça çıktılar direkt HoF ilginç değil mi?
Maçlar güzel. Swagger iyi gelişiyor bakalım ana kemere kadar yolu olacak mı bu arada...Pepsi Plunge ulan!
Chris Sabin LOPW'da sakatlandı ve kariyeri bitti. Austin Aries ise bulunduğunu dönemde şirkete baya ün ve para kazandırdı.


LOPW Episode 25
OR Compton Arena Attandance : 2.802 People


Şovu açan isim yeni LOPW şampiyonu CM Punk oluyor. Şirkete geliş sebebini tamamladığını ve sıradaki hedefin kemeri sonsuza kadar tutmak olduğunu söylüyor. Onu bölen isim Eric Bischoff ve tayfası oluyor. Kendisi bu gece EC3’ün burada olmadığını ve Punk’ın da kemeri Will Ospreay’e karşı koruyacağını söylüyor.

******

Gabriel Fuerza Vs Brian Pillman Jr.
Şirketin gelecek vaadeden iki yıldızının kapıştığı maçtan galip ayrılan isim Fuerza oluyor.

******

Fenix Vs Cody Hall Vs Josh Woods
Gecenin çoklu maçından Cody Hall galip ayrılıyor. Hall maçı Woods’u tuş ederek kazanıyor.

******

Eddie Edwards Vs Dan Moloney
Edwards kolay rakibini Achilles Lock ile pes ettirerek mağlup ediyor.

******

Lethal&Anderson arka alanda karşımızda. Bu gece kemerlerini yine zayıf bir takıma karşı koruyacaklarmış. Kemerleri onlardan alabilecek biri yokmuş.

******

Angélico Vs David Starr
Gecenin hızlı maçından Angélico galip ayrılıyor. Angélico rakibini Cruceta Invertidas ile pes ettiriyor.

******

Matt Riddle Vs Nick Jackson
Gecenin sert maçı seyirciler tarafından çok beğeniliyor. Maçı Matt Riddle Guillotine Choke ile rakibini pes ettirerek kazanıyor.

******

LOPW Tag Team Championship
(C)Team Authority Vs Besties In The World

Bu maç da seyirciler tarafından oldukça beğeniliyor. Maçı kazanan taraf otorite takımı oluyor. Jay Lethal, Mat Fitchett’i Flying Elbow Drop’un ardından tuş ederek takımına galibiyeti getiriyor.

******

LOPW Internet Championship
(C)Zack Sabre Jr. Vs Jack Swagger Vs Cody Rhodes

Gecenin beğenilen bir diğer maçında Zack Sabre Jr. iplerden destek alarak Cody Rhodes’u tuş ediyor ve maçı kazanıyor. Maçı kazandıktan sonra Swagger’ın saldırısına uğrasa da kaçmayı başarıyor.

******

LOPW International Championship
(C)Pete Dunne Vs Tyler Bate Vs Trent Seven

Episode 24 Tekrar Maçından Pete Dunne yine galip ayrılıyor. Eleme usulü yapılan maçta sona Trent Seven ve Pete Dunne sona kalıyor. Dunne rakibine acımadan sert oynuyor ve kemerini korumasını başarıyor.

******

LOPW Future Championship
Zachary Wentz Vs (C)Merlock

Zachary Wentz ringde Merlock’a meydan okuyor ve o kemeri hak eden birinin taşıması gerektiğini söylüyor. Merlock geliyor ve bunu kabul ediyor. Future kemerini bıraktığını ve Episode 25’de Internet kemeri için bir fırsat istediğini söylüyor. Eric Bischoff bunu kabul ediyor ve Merlock’a kemer koruma hakkı veriyor. Zachary Wentz maçı maçı zor da olsa kazanıyor ve yeni şampiyon oluyor.

******

LOPW Heavyweight Championship
(C)CM Punk Vs Will Ospreay

Gecenin en iyi maçından CM Punk galip ayrılıyor. Maçı Episode 24’de de olduğu gibi Pepsi Plunge ile kazanıyor CM Punk. Maçtan sonra Will’e saygı olarak elini uzatıyor ama Ospreay kabul etmiyor ve ringden ayrılıyor. CM Punk’ın gövde gösterisi ile şovu kapatıyoruz.

Şov B Not Aldı

Haberler

LOPW Episode 25 şovu THE CW kanalında 4,195 PPV Alım Oranı yakalamış. Yine The CW, Youtube(Mexico) ve TNT Serie kanallarında toplam 29.620 kişiyi ekrana çekmiş.

Şirketin yaratıcı takımı Merlock’a kemeri verme konusunda tedirginmiş. Zack Sabre ile yapacağı maç beğenilirse Merlock ikinci fırsatta kemeri alabilirmiş.

CM Punk kemerini uzun süre koruması bekleniyormuş. Bu uzun dönemde Punk’ın rakipleri Angélico, Jay Lethal, Ethan Carter III, Karl Anderson ve Will Ospreay olacakmış.

CM Punk Vs Will Ospreay maçı hem seyirciler hem de arka alan takımı tarafından beğenilmiş. Tekrarı olabilirmiş.

imza
Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla