Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2018, 11:37   #80
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 12.988
Konular: 613
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 59315
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 59315
Mesajlar: 12.988

StandartSon Dakika Haberleri

- LOPW şirketi son aylarda elde ettiği başarı ile bölgesel seviyeden kült seviyeye yükseldi ve rosterındaki çoğu güreşçi ile kalıcı kontrat imzaladı.

- Eventler için kullanılan PPV odaklı The CW kanalı ile anlaşma sona erdirildi, yerine daha büyük bir kanal olan Cablevision ile anlaşıldı. Cablevision PPV şovlarını Amerika'da yayınlarken, İngiltere için de Front Runner kanalı ile anlaşıldı.

- LOPW Weekly Fire haftalık şovu için Spike TV ile anlaşıldı. Şov 2 Saat olacak ve her Perşembe günü canlı olarak yayınlanacak.USA Network kanalının da LOPW'a teklif yapan kanallar arasında olduğu biliniyor.

- Haftalık şovların gelmesi ile birlikte PPV adlarının değişmesi bekleniyor. Episode olarak adlandırılmak yerine her ay özel PPV ve her PPV'a özel isim gelebilir.


İşte ilk Weekly Fire Şovu

LOPW Weekly Fire #1
DC Bender Arena 4.094 People


Şovu açan isim Eric Bischoff! Hepiniz LOPW’nun yeni haftalık şovuna hoşgeldiniz! Eric Bischoff bize yaptığı devrimden, getirdiği başarılardan bahsediyor uzun uzun ama onu CM Punk bölüyor. Punk’a göre LOPW’nun bu seviyeye gelmesinin sebebi onun şampiyon olmasıymış. Bu şova özel kemerini koruyacakmış Punk ve rakibini Bischoff seçsin istiyormuş. Eric Bischoff Punk’a rakip olarak Karl Anderson’ı seçiyor! Punk ve Bischoff’un bakışmaları ile şovun ilk maçına geçiyoruz.

******

Gabriel Fuerza Vs Brent Tate
İki güreşçinin de elinden geleni yaptığı maçtan Fuerza galip ayrılıyor ve Wentz yenilgisinin ardından galibiyet ile buluşuyor.

******

Besties In The World Vs Vandal Theory
Şirketin yeni takımı Johnny Vandal&Austin Theory’i izliyoruz. İkili güzel uyum yakalıyorlar ve maçı da kazanıyorlar. Austin Theory, Davey Vega’yı tuş ederek takımına galibiyeti getiriyor.

******

Angélico Vs Eddie Edwards
Yönetimi şaşırtan derecede iyi olan maçtan Angélico galip geliyor. Son şovlardaki çıkışını devam ettiriyor Angélico ve rakibini Superman Senton ile mağlup etmeyi başarıyor.

******

Jack Swagger Vs Merlock
Maçtan önce Swagger ringde. Episode 27’de kemer maçına çıkacağını söylüyor ama bu gece Merlock’u denemek istiyormuş. Merlock bunu kabul ediyor ve ettiğine de pişman oluyor. Swagger rakibini hileli şekilde mağlup ediyor.

******

Tyler Bate ringe gelirken kamerayı görüyor ve konuşuyor. Pete Dunne bu gece burada değilmiş o yüzden Trent Seven ile karşılaşacakmış. Episode 27’de kemer benim olacak diyor Bate.

******

Trent Seven Vs Tyler Bate - Tables Match
Hızlı geçen bu maçı Tyler Bate kazanıyor ve Pete Dunne’ın kemeri üzerinde tekrardan hak iddia ediyor. Dunne’dan kendisine yanıt yok.

******

LOPW Heavyweight Championship
(C)CM Punk Vs Karl Anderson

CM Punk zorlu rakibini hile ile mağlup etmeyi başarıyor. Roll-Up yaparken iplerden destek alan Punk rakibini bu şekilde tuş ediyor.

******

Punk ringde sevinirken Anderson ayaklanıyor birden ve onu kovalamaya başlıyor ama Punk Anderson’ı sandalye ile yere seriyor. CM Punk ringi fethederken Bischoff ringe geliyor ve Episode 27 için CM Punk vs Jay Lethal&Karl Anderson maçını duyuruyor.

Şov B- Not Aldı.

Haberler

Weekly Fire #1 Şovu Spike TV Kanalında 0.75 Reyting aldı ve 566.770 kişiyi ekrana çekti.

İlk şovun reytingi yönetimi aşırı derecede memnun etti. Arenaya 4Bin kişinin gelmesi de aynı şekilde yeni bir rekor oldu.

Bazı isimlerin şovda olmamasının sebebi kontrat görüşmelerinin hala devam etmesiymiş.

Episode 27’nin adı LOPW ReVolutioN olarak değiştirilmiş.
imza
Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion


Konu Re7olutioN tarafından (02-04-2018 Saat 12:04 ) değiştirilmiştir.
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla