Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2018, 17:55   #1
Banned
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2017
Nereden: İzmir
Mesajlar: 12.000
Konular: 592
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Puanı: 121377
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 121377
Mesajlar: 12.000

Standart Ember Moon | Kariyer İncelemesi

Hazırlayan: Tahsin ''King Balor'' YaşarGerçek Adı: Adrienne Reese
Boyu: 1.55 m.
Kilosu: 54 kg.
Doğum Tarihi: 31 Ağustos 1988 (29 Yaşında)
Doğum Yeri: Garland, Texas, Birleşik Devletler
Ring Adları: Adrienne, Adrienne Reese, Athena, Ember Moon, Trouble
İkamet Ettiği Yer: Orlando, Florida, Birleşik Devletler
Kim Tarafından Eğitildi: Lance Hoyt, Booker T, Skandor Akbar, Rodney Mack | WWE Performance Center
Debut: 2007

Adrienne Reese, Amerikalı bir profesyonel güreşçidir. Şu anda WWE'nin RAW brand'inde Ember Moon ring adıyla güreşmektedir.

Moon, daha önce Athena ring adıyla Shimmer Women Athletes, Women Superstars Uncensored, Inspire Pro Wrestling ve Anarchy Championship Wrestling gibi bağımsız federasyonlarda güreşmiştir. Üç kez ACW American Joshi Championship kemerini almıştır.

Ana kadroya çıkmadan önce NXT'de, NXT Kadınlar Şampiyonu idi.

Erken Kariyeri ve Anarchy Championship Wrestling (2007–2012)

Reese profesyonel güreşe büyükbabası tarafından başlatıldı ve Nisan 2007'de Skandor Akbar'den eğitim almaya başladı. Daha sonra 2007'de Houston, Teksas'ta bulunan Booker T'nin Pro Wrestling Alliance (şu an Reality of Wrestling) adlı şirketinde Trouble ring adıyla çalışmaya başladı. 10 Kasım 2007'de Athena adı altında, Professional Championship Wrestling'e (PCW) debut yaptı, Mace Malone ile takım olarak Claudia ve Mike Foxx'a kaybetti. 2008'in başlarında PCW'da düzenli olarak çalışmaya başladı ve 17 Mayıs'ta PCW Tag Team Şampiyonları Jerome Daniels ve Nobe Bryant'la kemerler için partneri Brandon Collins'le başarısızlıkla sonuçlanan bir maç yaptı.

Athena, ayrıca Austin'de bulunan Anarchy Championship Wrestling (ACW) başta olmak üzere çeşitli Texas tabanlı şirketlerde çalıştı. 21 Şubat 2010'da, Rachel Summerlyn'e ACW American Joshi Championship için meydan okudu, ancak kazanamadı. 29 Mayıs'ta, Summerlyn ve Lillie Mae'yi üçlü bir maçta ACW American Joshi Championship için yendi ve yeni şampiyon oldu. 12 Haziran'da Malia Hosaka'yı yendi. Ertesi gün, Athena, Mae'ye karşı kemeri başarılı bir şekilde korudu, ancak daha sonra kemeri tekrar Summerlyn'e kaybetti. 19 Eylül'de, Portia Perez'den kemeri kazanamadı ve 10 Şubat'ta Perez, Amanda Fox ve Jen-Alise'in bulunduğu dörtlü bir maçta yine başarısız oldu. Haziran 2011'de ACW American Joshi Championship'e contender olabilmek için bir turnuvaya girdi; ilk turda Angel Blue'yu yendi. Yarı finalde de Amanda Fox'ı yendi ancak finalde Rachel Summerlyn'e kaybetti (ula Summerlyn, ne çekmişiz senden he). 18 Eylül'de Athena, Lady Poison'u yendi ve ikinci kez ACW American Joshi Şampiyonu oldu. 23 Ekim'de dörtlü bir maçta Barbi Hayden, Lillie Mae ve Portia Perez'e karşı kemerini başarıyla korudu ve 4 Kasım'da Mae ve Jessica James'i yenerek saltanatını devam ettirdi. 6 Kasım ve 11 Aralık'ta kemerini altılı maçlarda başarıyla korudu. 15 Ocak 2012'de Athena, şampiyonluk kemerini Angel Blue'ya kaybetti. Haziran ayında, Queens AC turnuvasına katılırken, ilk turda Su Yung'ı, yarı finalde Christina Von Eerie'yi ve finalde Jessicka Havok'u yenerek turnuvayı kazandı. 18 Ocak'ta Su Yung'ı yenerek ACW American Joshi Championship'i üçüncü kez kazandı, ancak daha sonra şirketten ayrıldı ve 23 Ağustos'ta unvanı boşa çıkarıldı.

Shimmer Women Athletes (2010–2015)

11 Eylül 2010'da Illinois merkezli Shimmer Women Athletes'te, Volume 33'te, Bonesaw'le takım olduğu bir maçta Jessica James ve Rachel Summerlyn'e kaybederek debut'unu yapmış oldu. Daha sonra Athena, Volume 34'te Tenille ve Volume 36'da Nevaeh'e kaybetti.

O, 3 Ekim 2011'de, Volume 42'de Shimmer'e döndü. Burada Jessie McKay ve Mia Yim'i üçlü bir maçta yendi.

Face Turn (2011-2014)

Volume 43'te Mercedes Martinez ile double count-out'la sonuçlanan bir maça çıktı ve sonra Volume 44'de diskalifiye ile Martinez'e karşı kazandı. Volume 45'te, Martinez'i tuş ederek mağlup etti ve Volume 47'de, Sassy Stephie'yi ve Volume 48'de Ray'ı yendi. Volume 49, Ekim ayında Athena, Shimmer Championship için yapılan bir maçta Saraya Knight'a yenildi. Volume 50'de Tomoka Nakagawa'yı yendi. Athena, 6 Nisan 2013 tarihinde Volume 53 IPPV'de Ayako Hamada'yı yendi. Volume 55'te, Taylor Made'i yendi ve Volume 57'de Kimber Lee'yi yendi. Volume 62'de Athena, Candice LeRae'yi yendi. Volume 64'te Cherry Bomb'ı ve Volume 65'te Kay Lee Ray'i yendi. Volume 68'in ana etkinliğinde Athena, Matthews'ün kazandığı dörtlü maçta Shimmer Championship için Madison Eagles, Cheerleader Melissa ve Nicole Matthews'e karşı mücadele etti. Volume 72'de, 'üç tuşun ikisini bulan kazanır' maçında Mia Yim'i yendi.

Women Superstars Uncensored (2011–2015)

Athena, Niya'ya yenilerek 11 Ocak 2011'de WSU The Final Chapter'da Women Superstars Uncensored'e (WSU) debut yaptı. 5 Mart'ta WSU'nun 4. Anniversary Şovu'nda Leva Bates'i yenerek WSU'ya dönüşünü gerçekleştirdi. 5 Mart 2012'de 5. Anniversary Şovu'nda, bir kez daha Bates'i yendi. Nisan ayında Athena, 2012 J-Cup turnuvasına katıldı ve ilk turda Kimber Lee'yi yendi, finale kadar çıktı, ancak finalde Brittney Savage'a yenildi. 28 Nisan WSU Y.O.L.O.'da Rain'e yenildi. WSU'da 9 Şubat 2013 tarihinde Ultraviolent Affair'de WSU Championship için Jessica Havok'la bir maç yaptı ve kaybetti.

Mayıs ayında, 2013 WSU King and Queen of the Ring turnuvasında Athena, AR Fox ile takım olarak çalıştı; İlk turda Ezavel Suena ve Latin Dragon'ı, ikinci turda Addy Starr ve Matt Tremont'u yendiler, finalde Drew Gulak ve Kimber Lee'yi yenerek turnuvanın kazananları oldular. Daha sonra Athena, sakatlık nedeniyle bir süre ara verdi. 7 Şubat 2014'te Hania The Howling Huntress'i yenerek WSU'ya döndü. Ertesi gün, WSU Championship için bir adaylık maçında LuFisto'ya yenildi. LuFisto tarafından, 10 Mayıs'ta yapılan yıllık Queen and King of The Ring etkinliğinde, bu kez WSU Championship için yapılan 'üç tuşun ikisini bulan kazanır' maçında yenildi. 21 Şubat 2015'te Athena, bir TLC maçında Hania The Howling Huntress'i yendi, maç bittikten sonra Hania The Howling Huntress, Athena'ya saldırdı. 9 Mayıs Power'da WSU Spirit Championship turnuvasının ilk turunda Niya'yı yendi.

Diğer Şirketler (2012–2015)

Athena, 16 Mart 2012'de All American Wrestling'e (AAW) debut yaptı ve burada Sara Del Rey, Portia Perez ve Nicole Matthews takımını yenmek için Christina Von Eerie ve MsChif ile birlikte takım olarak çalıştı. Absolute Intense Wrestling (AIW) Girls Night Out 7 etkinliğinde, Athena, Sassy Stephie'yi yendi. 3 Kasım'da Kanadalı şirket NCW Femmes Fatales'da güreşti, Cheerleader Melissa'yı ve Angie Skye'yi yendi. daha sonra Athena, o gece NCW Femmes Fatales Championship için bir maç hakkı kazandı ve şampiyon Kalamity, Athena'yı yenerek kemeri korudu. Athena, Ivelisse Vélez'i yenerek 16 Kasım'da SHINE 5 iPPV'de şirkete debut yaptı. Şubat 2013'te MsChif'e yenilerek Ring of Honor'a (ROH) debut yaptı. AIW etkinliği Girls Night Out 8'de Kimber Lee'yi bir eleme maçında mağlup etti ve o geceden sonra Veda Scott'a dörtlü bir maçta kaybetti. 6 Nisan'da Cherry Bomb, MsChif ve Scarlett Bordeaux'yu dörtlü bir maçta mağlup etti ve ROH'e geri döndü. 1 Haziran'da ROH'in In the Heart of Texas etkinliğinde Barbi Hayden'ı yendi. 11 Temmuz'daki ROH etkinliği Reclamation Night 1'de, MsChif'i yendi, ancak sonraki gece Reclamation Night 2'de dörtlü bir maçta kaybetti.

Mart 2014'te AIW etkinliği Girls Night Out 12'de Athena, Mia Yim'i mağlup etti. Daha sonra Allysin Kay'i AIW Women's Championship için no countout, no disqualification maçında mağlup etti. 26 Temmuz'da Heidi Lovelace'e karşı AIW All In'de kemerini başarıyla korudu. Aynı gün AIW Battle of the Sexes etkinliğinde, Louis Lyndon'ı yendi. Girls Night Out 14'de Athena, Veda Scott'a karşı kemerini korudu ve 12 Ekim'de KC Warfield ve Paige Turner'a karşı bir kez daha başarıyla kemerini korudu. 24 Nisan 2015'te, Veda Scott, Candice LeRae ve Mickie James'in de yer aldığı dörtlü bir maçta kemerini bir kez daha başarıyla korudu. 11 Eylül'de AIW Faith No More'da şampiyonluğu Heidi Lovelace'e kaybetti.

WWE

NXT (2015-2018)

10 Ekim'de bir NXT canlı etkinliğinde, takım maçında debut yaptı. Ekim 2015'ten Haziran 2016'ya kadar Adrien Reese veya Adrienne Reese olarak güreşti. 8 Haziran 2016'da NXT TakeOver: The End'de Peyton Royce'ı yeni ring ismi Ember Moon adı altında dark match'de mağlup etti. Bir dizi tanıtım videosundan sonra Moon, TV debut'unu 20 Ağustos'ta NXT TakeOver: Brooklyn II'da Billie Kay'i yenerek yaptı. Moon, gelişini takip eden aylarda bir galibiyet serisi yakaladı. İlk kaybı 1 Nisan'da NXT TakeOver: Orlando'da geldi ve NXT Kadınlar Şampiyonu Asuka'ya şampiyonluk maçında kaybetti. 8 Mayıs 2017'de WWE, Moon'un Asuka'nın saldırısından sonra bir omuz zedelenmesine maruz kaldığını ve NXT TakeOver: Chicago'daki NXT Kadınlar Şampiyonluğu için yapılacak dörtlü karşılaşmada mücadele edemeyeceğini açıkladı. Maç daha sonra Asuka, Nikki Cross ve Ruby Riot arasında üçlü bir maça dönüştürüldü.

Moon, NXT'nin 21 Haziran günü yayınlanan bölümünde Royce'u yendiği bir maçta geri döndü. 19 Ağustos'ta NXT TakeOver: Brooklyn III'de Moon bir kez daha NXT Kadınlar Şampiyonluğu maçında Asuka'ya kaybetti. Ağustos ayında, Asuka NXT Kadınlar Şampiyonluğunu bir sakatlık nedeniyle boşa çıkartmak zorunda kaldı.

NXT Women's Champion (2017–2018)

18 Kasım'da Moon, boşta olan NXT Kadınlar Şampiyonluğu'nu, Peyton Royce, Nikki Cross ve Kairi Sane'in de bulunduğu dörtlü bir maçta kazandı. Asuka şampiyonluğu Moon'a bizzat teslim etti. Aralık NXT'de, Moon, ilk başarılı kemer savunmasını Sonya Deville'i yenerek yaptı. Maçtan sonra Moon, Shayna Baszler tarafından saldırıya uğrayan Sane tarafından karşılandı. Daha sonra Moon, kolunun sakatlanmasına rağmen (storyline) NXT TakeOver: Philadelphia'da şampiyonluğunu Baszler'a karşı korudu. Ertesi gece, ana kadroda ilk görünümünü yaptı ve RR2018'de ilk kadınlar Royal Rumble'ında yer aldı. 23. numaradan girdi ama Asuka tarafından elendi. 7 Nisan'da, NXT TakeOver: New Orleans'da, NXT Kadınlar Şampiyonluğunu technical submission ile Baszler'a kaybetti.

Raw (2018–günümüz)

9 Nisan Raw after Wrestlemania'da, Moon resmi debut'unu gerçekleştirdi ve Alexa Bliss & Mickie James'i Raw Kadınlar Şampiyonu Nia Jax ile birlikte bir takım maçında yendi. Sonraki hafta Raw'da, Moon tekli bir maçta Mickie James'i yendi. Daha sonra Moon, RAW'un 7 Mayıs bölümünde Women's Money In The Bank'de yer alabilmek için Sasha Banks ve Ruby Riott'ı double Eclipse ile yendi.

Hareketleri

Bitirici Hareketleri: Eclipse (WWE'de) / O-Face (Bağımsız şirketlerde) (Diving corkscrew stunner), Sitout scoop slam piledriver

İmza Hareketleri: Double underhook suplex, Fallaway slam, Handspring elbow smash (köşedeki rakibe), Springboard diving crossbody, Handspring stinger splash, Headscissors takedown, Suicide dive (bazen ardı ardına)

Takma Adları

"The Wrestling Goddess"
"The War Goddess"
"The Shenom"

Giriş Müzikleri

"Take My Hand" by Simple Plan (Bağımsız şirketler)
"Rockstar 101" by Rihanna feat. Slash (Bağımsız şirketler / Shimmer)
"Free the Flame" by CFO$ (NXT; 20 Ağustos 2016 – günümüz)

Başarıları

• Absolute Intense Wrestling
AIW Women's Championship (2 kez)

• Anarchy Championship Wrestling
ACW American Joshi Championship (3 kez)
ACW Televised Championship (1 kez)
ACW Queen of Queens Tournament (2012)

• Pro Wrestling Alliance
PWA Women's Championship (1 kez)

• Pro Wrestling Illustrated
Ranked 18 of the top 50 female wrestlers in the PWI Female 50 in 2017

• Women Superstars Uncensored / Combat Zone Wrestling
Queen and King of the Ring (2013) – AR Fox ile birlikte

• WWE NXT
NXT Women's Championship (1 kez)
Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla