Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-05-2018, 19:27  
Darklord1905
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ordu
Konular: 1093
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 125784
Rep Derecesi: domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

RAW, Mayıs 29 - Dallas, TX

Then... Now... Forever...

Geçen hafta yaşananları hatırlıyoruz. Roman Reigns ve Randy Orton, SummerSlam'e kadar uzaklaştırılmış, Nakamura ve Seth Rollins arasındaki kavga alevlenmiş ve Rusev, Nakamura'ya BattleGround'da USC kemeri için meydan okumuştu. Ringde dönüyoruz ve John Cena'nın müziğini duyuyoruz. Cena belinde Hardcore kemeri ile birlikte tauntunu yaparak ringe geliyor ve kenardan mikrofon alarak konuşmaya başlıyor.

John Cena: Geçen hafta, Braun Strowman'ın işini bitirdim. Evet, kibar olmayacağım dostlarım. Ona bir fırsat vermiştim, bu kemer için ve o bunu kullanamadı. Yapacak bir şey yok. Artık yeni isimlere fırsat verebilrim. Mesela, Seth Rollins. Ah, onun Evrensel kemer etrafında dolandığını unutmuşum. Chris Jericho? Kendisi şu anda buralarda değil. Evet baylar, soyunma odasında bu kemer için kim mücadele etmek istiyorsa işte şans. Buraya gelin ve benimle yüzleşin. Şampion burada!

John Cena mikrofonu attıktan sonra tişörtünü çıkartıyor ve rakibini beklemeye başlıyor. LARS SULLIVAN!! Lars Sullivan'ın müziğini duyuyoruz. Sullivan, geçen hafta kapanan NXT'nin bir üyesiydi ve bu gece ilk kez RAW'da gözüküyor. Sullivan, Cena'nın şaşkın bakışları arasında ringe gelip karşısına dikiliyor. Cena, yüzünde gülümseme ile kemeri hakeme verip yerini alıyor ve hakem maçı başlatıyor.

John Cena (c) def. Lars Sullivan for Hardcore Championship - [I]Çok çekişmeli geçen bir maç oluyor. Maçın genelinde Lars Sullivan'ın üstünlüğü göze çarpsa da John Cena, Freak Accident'den kurtulmayı başararak Sullivan'ı sırtına alıyor ve AA çakıyor. Sullivan tuşu atmayı başarıyor. John Cena'yı kaldırıp iplere atıp big boot çakmak istiyor ama Cena eğilerek tekrar sırtına alıyor ve yine bir AA yapıştırıyor. Bu sefer tuşu bulmayı başarıyor. John Cena kemerini alıp girişte galibiyetini kutlarken Lars Sullivan da ringde ayağa kalkıp öylece Cena'ya bakıyor. Reklamlara gidiyoruz.

Arka alanda Seth Rollins'i görüyoruz. Seth Rollins konuşmaya başlıyor.

Seth Rollins: Geçen hafta, Shinsuke'ye gerçekleri anlattıktan sonra bana saldırmaya kalkışmıştı. Ve evet, onu defetmeyi başarıyordum. Ta ki onun yancısı, menejeri Eric Bischoff yoluma çıkana kadar. O da biliyor ki Nakamura, temiz şekilde karşımda duramayacak. Shinsuke, BattleGround'da geçen hafta yaptığın aptalca davranışın bedelini ödeyeceksin dostum. Seth ''Freakin'' Rollins tekrar şampiyon olacak.

Seth Rollins alandan ayrıldıktan sonra ringe dönüyoruz.

Charlotte Flair'in müziğini duyuyoruz. Flair, seyircilerin desteği eşliğinde ringe gelip rakibini beklemeye başlıyor.

Asuka'nın müziğini duyuyoruz. Asuka, yüzünde maskeyle dans ederek ringe gelip Charlotte'nin karşısına dikiliyor. İkili yerini aldıktan sonra hakem maçı başlatıyor.

Singles Match
Charlotte Flair def. Asuka
Çok çekişmeli geçen bir maç oluyor. Asuka, Charlotte'ye Asuka Lock bağlıyor ancak Charlotte iplere tutunarak rope break yapmayı başarıyor. Asuka hemen kaldırıp iplere atmak istiyor ama Charlotte dropkick vurduktan sonra Figure 4 Leg Lock bağlıyor Asuka'ya. Asuka zor durumda kalsa da iplere tutunmayı başarıyor. Charlotte şaşkınlık içinde Asuka'yı kaldırıyor ama Asuka hemen roll up denemek istiyor. Ancak Charlotte kurtulup hızlıca roll up ile tuşa alıyor ve başarılı. Charlotte ringin dışında galibiyetini kutlarken Asuka gülümseyerek şaşkınlık içinde ona bakıyor. Reklamlara gidiyoruz.

Arka alanda genel menejer Kurt Angle'nin yanında RAW Kadınlar şampiyonu Nikki Bella'yı görüyoruz. Nikki Bella, Kurt Angle ile konuşmaya başlıyor.

Nikki Bella: Bay Angle, bildiğiniz üzere bu kemerin prestijini gerek WWE'de, gerek WWE dışında olabildiğince yükseltmeye çalışıyorum. Büyük bir fan kitlem var ve ürün satışlarım harika denebilir. Kısacası bu şirkette her şeyi hak eden ender isimlerden birisiyim. Buna bağlı olarak, kemerimi Battleground'da savunmayacağım. Bu arada, bu bir izin değil, haber verme eylemiydi.

Kurt Angle: Nikki, zaten kimse senden kemerini savunmanı istemedi. BattleGround'da, SummerSlam için adaylık maçı yapılacak. Charlotte Flair, Shyna Baszler, Bayley ve Asuka birbirleriyle çarpışacak ve kazanan seninle SummerSlam'de yüzleşecek. Oh it's true, it's damn true!

Nikki Bella: Kim kazanırsa kazansın, onu SummerSlam'de bekleyeceğim...

Nikki Bella kemeriyle ofisten ayrılırken reklamlara gidiyoruz.

Ringe dönüyoruz ve Rusev'in müziğini duyuyoruz. Rusev, ringe gelip konuşmaya başlıyor.

Rusev: Şimdi susun ve beni dinleyin. Geçen hafta, Shinsuke denilen adama BattleGround'da USC için meydan okudum. Onu yeneceğim ve kemeri ait olduğu yere, omuzlarıma getireceğim. Shinsuke'nin iki kemere sahip olması onun için büyük bir dezavantaj çünkü her PPV'de iki maça çıkması gerekiyor. İkisinden birini savunmayı reddederse o zaman çizgiyi aşmış olur çünkü büyük başarılar büyük sorumluluk getirir Shinsuke. Senin içinden geçeceğim ve kemeri...

O sırada girişte Eric Bischoff'u görüyoruz. Eric Bischoff elinde mikrofonla konuşmaya başlıyor.

Eric Bischoff: Bayanlar ve baylar, beni tanıdığınızı umut ediyorum. Bendeniz Eric Bischoff. Şimdi, Bay Rusev. Ne kadar istekli, arzulu olduğunuzu görebiliyorum. Eminim ki kemeri kazanmak için her şeyinizi vereceksiniz. Ancak... Ancak Shinsuke sizden çekinmiyor Bay Rusev. O acımasızların acımasızı. Son Japon Rockstar. O Shinsuke Nakamura! Kemer ondayken asla kazanamazsınız. Sizi parçalara ayırmak için sabırsılanıyor. Sizin işinizi bitirmek için can atıyor Bay Rusev. Buna hazır olduğunuzu sanmıyorum.

Rusev: Eric, Eric, Eric, Eric... Çeneni bir kapasan artık. Senin müvekkilin bu gece burada bile değil be. Kime ne anlatıyorsun. Benden çekindiği aşikar. Eğer çekineseydi bu gece burada olur erkek gibi karşıma çıkardı.

Ardından bir anda ışıklar kararıyor ve Shinsuke Nakamura'nın müziğini duyuyoruz. Nakamura elindeki kemerleri Bischoff'a verdikten sonra hızlı adımlarla ringe giriyor ve Rusev'e saldırıyor. Rusev'i bir süre yumrukladıktan sonra boynuna Kinshasa çakıyor.

Eric Bischoff: İşte bundan bahsediyorum Rusev. O buradaki en iyisi. Sen asla onun seviyesine erişemeyeceksin.

Eric Bischoff mikrofonu Rusev'in üstüne attıktan sonra Nakamura'nın ardından ringden ayrılırken reklamlara gidiyoruz.

END OF DAYS!! Baron Corbin'in müziğini duyuyoruz. Corbin ağır adımlarla ve yuhlamalarla ringe yürüyor ve rakiplerini beklemeye başlıyor. DOWN SINCE, DAY ONE ISH!! Uso kardeşlerin müziği duyuluyor. Usolar omuzlarında kemerle birlikte ringe çıkıyor ve tauntlatını attıktan sonra yerlerini alıyorlar ve hakem maçı başlatıyor.

1-2 Handikap Match
Baron Corbin def. The Usos
Baron Corbin bir canavar edasıyla Uso kardeşleri parçalıyor. Önce Jey Uso'ya End of Days yaptıktan sonra aprondaki Jimmy Uso'ya sert bir big boot çakarak ringden düşürüyor ve Jey Uso üstünden tuşa gidiyor. Maçın ardından Baron Corbin galibiyetini kutlarken Big Cass'ın müziğini duyuyoruz. Cass, ağır adımlarla ringe gelip Corbin'in karşısına dikiliyor ve Corbin'in elini kaldırıyor. Corbin ise gülümseyerek galibiyetini kutlarken arka alana gidiyoruz.

Arka alanda Rusev'i görüyoruz. Kafasını tutarak GM Kurt Angle'nin ofisine gidiyor ve konuşmaya başlıyor.

Rusev: Az önce Nakamura'nın bana yaptıklarını gördün mü? Bana yaptığı bu saygısızlık için bana bir açıklama borçlusun Bay Angle.

Kurt Angle: Sakin ol Rusev.

Rusev: Sakin mi olayım? O *** kurusunun en kötülerini hak ettiğini düşünüyorum. Battleground'da, Last Man Standing maçı yapmak istiyorum. Maçın türünü buna çevir Bay Angle. Bunu hak etti.

Kurt Angle: Benden bunu isteyemezsin. Bir gecede iki kemeri de savunacak. Last Man Standing sayesinde bunda asla başarılı olamaz.

Rusev: Bu gram umrumda değil. Nakamura bu gece bana yaptıklarından sonra bunu hak etti. Onu parçalayacağım Kurt.

Kurt Angle: Pekala Rusev, pekala...

Kurt Angle çaresiz biçimde kabul ederken Rusev de yüzünde sinsi bir gülümseme ile alandan ayrılıyor. Böylelikle BattleGround'daki USC maçına Last Man Standing türü ekleniyor. Reklamlara gidiyoruz.

Ringe dönüyoruz ve Mr. MITB Kevin Owens'ın müziğini duyuyoruz. Kevin Owens elinde çantasıyla ringe gelip mikrofon alarak konuşmaya başlıyor.

Kevin Owens: İki hafta önce, Money in the Bank'te elimden gelen her şey yaptım ve bu çantayı kazandım. Elimde geri çevrilmeyen avantajlar var mesela istediğim zaman, istediğim yerde bir kemer maçı hakkına sahibim. İster SummerSlam'de, ister BattleGround'da, ister WrestleMania'da. Her zaman her yerde kemer maçı elde edebilirim. Ve size yemin ederim Los Angles, en doğru anı biliyorum ve hiç ummadığınız anda Mr. Money in the Bank ringe gelecek ve başarılı bir şekilde cash in yaparak kemerini geri alacak. Ne yani, bu çantayı kullanamayacak mıyım? Bunu düşünen varsa buradan defolup gitsin çünkü karşınızda tarihin en zeki güreşçisi bulunuyor. En doğru kararları verebilme becerisine sahibim. Bir iş yaparken en ince ayrıntıya kadar planlarım ve bu gece, bu gece sizlere geleceğe dair planlarımı anlatıyorum. Yeni Evrensel şampiyon Kevin Owens! İşte bu! Bu, birkaç ay veya birkaç gün sonra göreceğiniz tablo. Tarihin en iyi Evrensel şampiyonu kemerini geri aldı ve akıl almaz bir reigne başladı. Shinsuke Nakamura'yı daha önce devirdiğimi hatırlıyorum. Seth Rollins'i de öyle. Roman Reigns'i saymış mıydım? Ha bir de şirketin kaç yıldır değilşmeyen yüzü John Cena'yı da yenmiştim. İşte bundan bahsediyorum, ben buradaki her şeyi herkesten daha çok hak ediyorum. Bu çantayı, parayı, prestiji, her şey...

Kevin Owens konuşurken onu bölen isim Brock Lesnar oluyor. NE!! Brock Lesnar yanında Heyman ile girişte tauntunu attıktan sonra Owens'ın şaşkın bakışları arasında ringe girip Owens'a saldırıyor. Art arda üç tane german suplexin ardından sırtına alıyor ve F5 çakıyor. Owens çantasıyla beraber yere yapıştıktan sonra Brock Lesnar güzel bir geri dönüş gerçekleştiriyor. Lesnar, Owens yerde yatarken hiçbir şey olmamış gibi ringden ayrılarak Heyman ile arka alanın yolunu tutuyor.

I COME FROM MONEY!! Ted DiBiase JR.'in müziğini duyuyoruz. Bu bir return!! Ted DiBiase belinde Million Dollar Championship ile birlikte girişte gözüküyor. Seyirci şaşkın vaziyette ona bakarken Ted DiBiase, ağır adımlarla ringe yürüyüp kendini bekleyen yerel güreşçinin karşısına dikiliyor. Hakem iki tarafı da kontrol edip maçı başlatıyor.

Single Match
Ted DiBiase Jr. def. Local Wrestler
DiBiase birkaç yumruktan sonra Dream Crusher yaparak maçı kazanmayı başarıyor. Maçın ardından mikrofon alarak burada kalıcı olacağını ve artık bambaşka bir Ted DiBiase göreceğimizi söylüyor. Ted galibiyetini kutlarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde arka alanda Kurt Angle'nin yanındaki Ted DiBiase'yi görüyoruz. Kurt Angle sıcakkanlı bir şekilde ona hoşgeldin dileklerini iletip şans diliyor. Ted DiBiase gülerek teşekkür ederken yanına gülücükler saçarak Summer Rae geliyor. Summer Rae ayrılmıştı!! Anlaşılan bir geri dönüş daha geliyor sayın seyirciler. Şaşkınlık içindeyiz. Summer Rae, Ted DiBiase'nin yanağına bir öpücük kondurduktan sonra koluna giriyor ve ikili alandan ayrılıyor.

Soyunma odasında hazırlık yapan Adam Cole'ü görüyoruz. Adam Cole eline bandaj bağlarken Dolph Ziggler omzunda sargı ile alana geliyor ve Cole ile konuşmaya başlıyor.

Dolph Ziggler: Geçen hafta beni yenmeyi başarmıştın. Tebrikler Adam. Ancak, bir kez daha yüzleşme teklif ediyorum. Son bir maç. Ve kaybedersem söz veriyorum peşini bırakacağım. Sadece, sadece seni yenebileceğimi biliyorum. Senden daha iyi bir göreşçi olduğum aşikar ve Cole, sana bu gece burayı dar etmek istiyorum.

Adam Cole ayağa kalkarak Ziggler'in karşısına dikiliyor ve cevap veriyor.

Adam Cole: Bu bir daha asla olmayacak Dolph. Seni bir kez yendim. Bu iş orada bitti. Devamı yok. Anlıyor musun?

Dolph Ziggler o sırada sertçe Adam Cole'ü itiyor.

Dolph Zziggler: Senle ben, birazdan diskalifiyenin olmadığı bir maçta karşılaşacağız Cole.

Ardından sert şekilde kapıyı çarptıktan sonra alandan ayrılıyor. Reklamlara gidiyoruz.

Ringe dönüyoruz. İlk olarak Dolph Ziggler'in müziğini duyuyoruz. Dolph Ziggler öfkeli biçimde ringe gelip rakibini beklemeye başlıyor.

SHOCK THE SYSTEM! Adam Cole girişte öfkeli bir biçimde destekler eşliğinde ringe geliyor ve Ziggler'in karşısına dikiliyor. Hakem ikiliyi kontrol ettikten sonra maçı başlatıyor.

No Disqualification Match
Dolph Ziggler def. Adam Cole
Çok sert ve çekişmeli geçen bir maç oluyor. Dolph Ziggler, demir merdivenin üzerine ZigZag yapıştırıyor ama Cole, düşmeden önce suratına SuperKick vurmayı ihmal etmiyor. İkili bir süre yerde yattıktan sonra hakem saymaya başlıyor. Tam dokuz dediği sırada Ziggler ayağa kalkıyor ve Cole'ün diskalifiye olmasına sebep oluyor. Zar zor ayakta galibiyetini kutlarken demir merdiveni kaldırıp yerde hareketsiz yatan Cole'ün üstüne fırlatıyor. Ardından sendeleyerek kenardaki sandalyeye yöneliyor ve sandalyeyi zar zor kaldırarak Cole'ün sırtında patlatıyor. Sandalyeyi atıp girişte üstünlüğünü kutlarken Cole ile sağlık ekipleri ilgileniyor. Şovumuz bu görüntülerle noktalanıyor.
Monday Night RAW
Survivor Era ©
2018
Bütün Hakları Saklıdır

Konu domtoretto34 tarafından (28-05-2018 Saat 19:42 ) değiştirilmiştir.
domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla