Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-07-2018, 11:16  
Keanu "Jesus" Reeves
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 12.617
Konular: 562
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 34754
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 34754
Mesajlar: 12.617

Standart


GTW Showoff TV Show
Ağustos 1.Haftası Çarşamba 2018
O’Kelly-Riddick Stadium Katılım : 9.262


Şovun başlaması ile KONTROLLIEREN arenada yankılanıyor ve Money Makerz karışık tepkilerle ringe geliyor. Seyircilere bakıp gülüyor biraz eliyle bağırın işareti yapıyor seyircilere. Makerz geçen hafta hile falan yapmadığını tam aksine Eric Bischoff’un işleri adilleştirdiğini söylüyor. Maç resmen 2vs1 yapılmış ve Makerz haksız bir maçın içine sokulmuş. Bischoff’a teşekkür ediyor tekrar. Önümüzdeki PPV şovunda şampiyon olacağım ve Critorax GTW sahnesinden çok çabuk silinecek diyor. Makerz’ın konuşmasını Critorax bölüyor! Şampiyon da karışık tepkilerle geliyor ringe. Dağdan gelip bağdakini mi kovuyorsunuz, siz kimsiniz oğlum? Diye çıkışıyor Makerz’a. İşin gücün hile hurda, güreşi bırak git bilgisayarda oyna diye kafiyeli laf sokuyor Critorax. Makerz’ın cevabı boş yapma oluyor. Critorax beleş bir şekilde şampiyon olmuş ve hak etmiyormuş o kemeri. Tarihin en kötü şampiyonu Critorax’mış ona göre. PPV şovunda görüşeceğiz ve aklını alacağım diyor Makerz. Critorax gülerek ve alkışlayarak ringden ayrılıyor biz de şova geçiyoruz.

MosqiG Def. RomanTruthReigns
İki tarafın da yer yer üstün götürdüğü maçtan MosqiG galip ayrılıyor ve şirketteki ilk galibiyetini alıyor. Reverse STO ile tuşu buluyor MosqiG.

Mr.Gür’ün odasındayız. Devil geliyor odaya ve Gür’den Darklord’a karşı bir şans istiyor. Kendini insanlara kanıtlamak istiyormuş Devil. Gür ricalara daha fazla dayanamayıp bu akşam WL Rotunda ile karşılaşacaksın, onu yenersen Darklord’un karşısına çıkarsın diyor. Devil kabul ediyor bunu ve oradan ayrılıyor.

Asifzade&Leeroy Def. Last Chance&Cookie
Şirketin ilk tag team maçını da izliyoruz böylece. İki takım da güzel bir ring içi performansı ortaya koyuyor. Leeroy Last Chance’e RKO yapıyor ve takımına tuşu getiriyor.

Mr.Gür arka alanda karşımızda yine. Yanında birisi var yüzünü göremiyoruz. Gür onu çağırınca yüzünü kameraya çeviriyor ve bu Look A Wizard! Ero1Numero tişörtü ile şov yapıyor Wizard. Gür’ün kendisine bir uyarısı varmış. Haftaya Aschentef’e yapılacak olan sürpriz Wizard’ı da ilgilendiriyormuş. Wizard onu onayladıktan sonra Gür oradan ayrılıyor.


Önümüzdeki hafta Tag Team Championship maçı için Fatal-4 Way maçı izleyeceğimiz duyuruluyor.


Aschentef Def. LeonardoAraujo
Şansı iki şovda yaver gitmeyen Aschentef bu akşam galibiyeti yakalıyor. Güzel bir galibiyet alsa da sevinemiyor kendisi. Hakkımız yendi ve şimdi kemerden uzaklaştırılmaya çalışıyorum, buna izin vermeyeceğim deyip ringden ayrılıyor.

Devil Def. WL Rotunda
WL Rotunda maçı üstün götürürken Aschentef birden ring kenarında beliriyor ve Devil hakemi oyalarken WL Rotunda’nın kafasına sandalye ile vuruyor Aschentef. Baygın şekilde ringe düşen WL Rotunda’ya 1916 yapıyor Devil ve tuşu bulup Darklord’un karşısına çıkmaya hak kazanıyor.

Maçtan sonra Mr.Gür’ü görüyoruz tekrar ekranlarda. Aschentef ve WL Rotunda kavgası fazla büyümeden buna çözüm getireceğiz, ikili haftaya No DQ maçta karşılaşacak ve kazanan GTW Championship kemerinin etrafında kalmaya devam edecek diyor.

GTW International Championship
Lucifer Def. Re7olutioN, The Lone Man, Ambrose Section

Şirketin ana kemerden sonra en önemli kemeri olan International Championship sahibini buluyor bu maçta. Maç 4 adam arasında da gidip gidip geliyor sürekli ama Lucifer Re7olutioN’a yaptığı Black Mass ile diğer iki rakibi ringin dışındayken tuşu buluyor ve şirketin ilk International Championship kemeri sahibi oluyor.
(Şampiyon ilk kez belirleneceği için kendi adımı katmadan 3 kişi arasında kura çekimi yaptım. Şu andan itibaren bütün şampiyonluklar(TTC Hariç), şampiyonların konuya gösterdiği ilgiye göre değişecek veya sabit kalacaktır.)

Haberler
Şirketin ilk TV Şovu olan Showoff TNT ve Eurosports kanallarında toplam 6,8 Milyon kişi tarafından izlenmiş. Şirket sadece bu şovdan 100Bin Dolar TV reklam geliri elde etmiş.

Ana kemer etrafında dönen mücadele oldukça fazla hit almış ve bu yönetimi memnun etmiş. Her şovdan sonra güreşçiler ile özel olarak toplantılar yapılıyor ve güreşçilere tavsiyeler veriliyormuş.

GTW Yönetimi yeni katılımcıların gelmesinden de memnunmuş. Şirketin üstün yetenekleri ile mücadele etmeleri adına dışarıdan birkaç yabancı güreşçi şirketin bünyesine dahil edilebilirmiş.
imza

RPG: Ace Austin


Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla