Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-07-2018, 11:04   #312
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 12.782
Konular: 586
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 31280
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 31280
Mesajlar: 12.782

Standart

Dün yaşadığım internet sıkıntısı nedeniyle şovu bugün atmak zorunda kaldım. Keyifli okumalar.GWF Showoff TV Show
Eylül 1.Hafta Çarşamba 2018
Coors Field Katılım : 35.785


Şova başlıyoruz ve başlar başlamaz Eric Bischoff karşılıyor bizleri. Yoğun tepkiler var kendisine. Makerz’a ihanet etmesinin sebebinin onda potansiyeli artık görememesiymiş. Makerz şampiyon olacak kalitede birisi değilmiş ve hiçbir zaman da olamazmış. Makerz indy arenasının dandik şirketlerinde bile güreşemezmiş. Bischoff konuşurken Makerz geliyor ringe aşırı öfkeli şekilde. Bischoff’un etrafını korumalar sarıyor hemen. Makerz buraya kargaşa yaratmaya gelmediğini ve Critorax’a karşı hemen bir rövanş maçı istediğini söylüyor. Makerz’ın bu isteğini bölen isim Aschentef. Sen hakkını kaybettin şimdi sıra bende diyerek olaya dahil oluyor Aschentef. Şampiyon Critorax geliyor! Critorax bu olaya müdahale edeceğini, main eventte Aschentef Vs Makerz Vs WLRotunda maçı görmek istediğini söylüyor. Bischoff kabul ediyor bunu ve şovu başlatıyoruz.

Devil Def. MrPacman
Yeni şampiyon Devil şampiyonluk sonrası ilk testini başarı ile veriyor. Maçı hile ile kazansa da hanesine bir galibiyet yazılıyor.

Maçtan sonra Devil arka alanda. Birden arkasından biri yaklaşıyor ve onun kafasına siyah bir torba geçirip yere yıkıyor ardından birkaç yumruk ile bayıltıp Devil’i omuzlayıp götürüyor saldıran kişi.

Arka alandayız. The Lone Man tag team işinde iyi olmadığını, daha büyük işler peşinde olması gerektiğini ama önce Attitude Adjustment ile işini bitireceğini söyleyip oradan ayrılıyor.


HellRaiser Def. Attitude Adjustment
Hala Showdown’ın etkisinde olan Attitude kendini maça veremiyor. Hellraiser hakemin görmediği anda bir Low Blow vurarak rakibini bayıltıyor ve tuş bulup maçı kazanıyor.

Attitude üzgün şekilde ringden ayrılacakken Lone Man! Lone Man ringi basıyor ve dalıyor eski takım arkadaşına. İkili uzun süre yumruklaşıyorlar ama birbirlerine üstün çıkamıyorlar. Birkaç güvenlik ekibi gelip onları ayırıyor ve arka alana götürüyor zorlukla.

Asifzade&Leeroy Def. Mattsydal&TruthReigns
Yeni takım şampiyonları da ilk testlerinden başarı ile ayrılıyor. İki taraf için de güzel bir maç oluyor ama Leeroy Mattsydal’ı tuş ederek takımına galibiyeti getiriyor.

GWF International Championship
(C)Lucifer Def. Punisher

Kemeri kazandığından beri tam dördüncü kemer koruma mücadelesi oluyor bu Lucifer’ın. Punisher onu baya zorlasa da galibiyet elinden kıl payı kaçıyor diyebiliriz. Lucifer maçı her zamanki gibi Black Mass ile kazanıyor.

Critorax Def. LeonardoAraujo
Şampiyon gecenin en iyi maçını çıkarıyor. Leonardo ile çok üst düzey bir performans sergiliyorlar. Critorax maçı Package Driver ile kazanıyor.

Ambrose Section Def. domtoretto34
Main eventten önceki son maçta Ambrose Section rakibini pek zorlanmadan pes ettirerek mağlup ediyor.

Kazanan GWF Championship için #1 Contender Olur.
WLRotunda Def. Money Makerz, Aschentef

Gecenin en iyi ikinci maçını izliyoruz. Maçın sonlarında WLRotunda yerde, Money Makerz da Aschentef’e Claymore vuruyor. Tam tuş edecekken Critorax! Critorax ringe giriyor ve Makerz’ın kafasına kemerle vuruyor Makerz yerde! WLRotunda’yı sürükleyip Aschentef’in üzerine koyuyor ve tuş! WLRotunda #1 Contender oluyor! Critorax şeytani bir şekilde sırıtarak ringden ayrılıyor ve WLRotunda’nın şok ile karışık sevinci eşliğinde kameraları kapatıyoruz.

Haberler

GWF yeni anlaşmalar sonrası Meksika’da, Kanada’da, Avustralya’da, Avrupa’da ve Amerika’da eş zamanlı yayınlanmış ve tüm kanallarda toplam 24Milyon kişiyi ekrana çekmiş. Şirket sadece bu şovdan 385Bin dolar kazanmış ve bu şovun bilet gelirinden ise 1Milyon Dolar para kazanmış.

Hikaye sıkıntısı yaşanmaması için yazar ekibi her güreşçiye bir senaryo olacak şekilde şovlar hazırlamaya başlamış.
imzaOld RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla