Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-08-2018, 22:47   #16
Banned
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2015
Mesajlar: 10.417
Konular: 470
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 109887
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 109887
Mesajlar: 10.417

StandartTarih: 19 Ağustos 2018
Arena: Barclays Center
Şehir: Brooklyn, New York


Kick Off

Then…Now…Forever

Summerslam’in Kick Off şovu ile karşınızdayız. Karşımızda Renee Young ve konukları var. Stüdyo da sürpriz konuklarımız var ve kamera onlara doğru dönüyor. Karşımızda Edge ile Christian var!

Renee Young: Yaz aylarının en büyük şovu olan Summerslam’e hoş geldiniz. Size de hoş geldin demek istiyorum. Bu gece Kick Off şovunda beraberiz, sizlerin bu gece hakkında ki heyecanınızı ve beklentinizi merak ediyorum. Başlayalım isterseniz.

Edge: Renee, tekrardan burada olmak harika! Ve daha harika olan şey ise bugün çok beklenen Summerslam’in gerçekleşecek olması… Biliyor musunuz zamanında Christian ile Summerslam’in tozunu attırmıştık. Renee açıkça söylemek gerekirse, Summerslam için çok heyecanlıyım. The Miz ve Daniel Bryan arasında geçecek mücadeleyi çok merak ediyorum. İkilinin birbiri arasındaki hikayenin nasıl sonlanacağını benimle birlikte çok insan merak ediyordur.

Christian: Katılıyorum Edge. Senin gibi bende bu şov için heyecanlıyım. WWE ve Evrensel Şampiyonluk unvanlarının ortada olduğu maçlar için çok daha merak içerisindeyim. Kimlerin kazanacağı ve neler olacağını pek kestiremiyorum doğrusu. İzleyip göreceğiz, bakalım yazın en büyük şovunu kimler ayakta kapatilecek?

Renee Young: Heyecanınızı anlayabiliyorum baylar. Bu heyecana RAW Takımlar Şampiyonluk maçı ile başlıyoruz. İyi seyirler…Önce ringe Team Revival geliyor. Scott ve Dash ringe gelip, içeri giriyorlar. Ardından The Team-B! Şampiyonlar girişte görünüyor. Onlar da ringe geliyor, hakem iki takımı da kontrol edip unvanları havaya kaldırıp maçı başlatıyor.

RAW Tag Team Championship Match
Team Revival vs. The Team-B ©


Maç düşük tempoda başlıyor. İlk olarak Scott ve Axel içerde başlıyorlar. İki takım arasında güzel bir mücadele oluyor. İki takımda bir türlü üstünlüğü ele geçiremiyor, üstünlük sürekli el değişiyor. Maçın sonlarına doğru The Team-B üstünlüğü ele geçirip Dash’e uyguladıkları Double Team Neckbreaker ile maçı kazanmayı başarıyorlar!

Kazanan: The Team-B

Team-B seviniyor, bizde arka alana dönüyoruz.Maç öncesi Cedric Alexander ile Charly Caruso bir röportaj gerçekleştiriyor.

Charly Caruso: Öncelikle hoş geldin Cedric. Wrestlemania’da olağanüstü bir maç sonrası bu unvanı kazanmayı başarmıştın. Şimdi ise diğer büyük bir şovda Drew Gulak’a karşı bu kemeri savunmak ile yükümlüsün, düşüncelerin neler?

Cedric Alexander: Düşüncelerimden çok duygularım daha önemli Renee. Wrestlemania’da altın çağını yaşayan bu çocuk bu unvanı beline geçirerek, büyük başarılara adım atmadan önce neler yapacağını gösterdi. Şimdi ise 205 Live’ın daha iyi yerlere gelmesi için çalışıyorum. Bunları gerçekleştirirken çok farklı duygular içerisindeyim, içimde hala bitmek bilmeyen bir heyecan duygusu ve güreşe karşı olan bir sevgi duygusu var. İşte beni en iyi yapan nokta kesinlikle bu. Charly, büyük şovların büyük ismi olmak için elimde güzel bir fırsat geçti ve bu fırsatı kesinlikle en doğru şekilde değerlendireceğim. Bu unvanın ne idüğü belirsiz isimlerin eline geçmesine izin vermeyeceğim ve emin olabilirsiniz ki bu gece saltanatım sona ermeyecek. Bu unvanın sahibi olmaya devam edeceğim.Bu görüntünün ardından kameralar arka alana çevriliyor. Gulak maça hazır durumda ve ringe doğru geliyor. Gulak’ın müziği duyuluyor ve girişini gerçekleştiriyor! Ringe girip rakibini beklemeye koyuluyor derken Cedric Alexander! Şampiyon girişte görünüyor ve o da hızlı bir şekilde ringe giriyor. Hakem Cruiserweight Şampiyonluğu’nu havaya kaldırıyor ve ardından maçı başlatıyor!

Cruiserweight Championship Match
Drew Gulak vs. Cedric Alexander ©


Maç oldukça tempolu ve sert geçiyor. Maç içerisinde denge sürekli el değişiyor. Maçın ortalarına doğru Gulak biraz üstün götürse de Alexander maçtan hiç kopmuyor. Gulak maç içerisinde kilit hareketleri ile Alexander’ı yormaya çalışıyor. Alexander ise estetik hareketler ile maçın içerisinde kalıyor. Maçın ortalarında Alexander iplerden sekip Gulak’a harika bir Handspring Gamengiri geçiriyor! Ancak bu maçı kazanmasına yetmiyor. Maçın ilerleyen dakikalarında Gulak, Alexander’ı bir anda Gu-Lock pozisyonuna alıyor. Alexander bir süre kıvranıyor ancak ters dönüp kurtulmayı başarıyor. Alexander bir hayli yoruluyor, Gulak iplerden seken Cedric’e bir Superkick geçiriyor ve ardından onu Powerbomb ile köşeye çarptırıp tuşa gidiyor ama o da yeterli olmuyor. Maçın sonlarına doğru Cedric Alexander, Queen’s Crowning’in ardından gelen Lumbar Check ile maçı kazanmayı başarıyor.

Kazanan: Cedric Alexander

Alexander kazanıyor ve unvanını başarıyla korumayı başarıyor. Alexander köşeye çıkıp sevinç gösterilerinde devam ederken bizde diğer maçımıza geçiyoruz.

Rusev, “Rusev Day” t-shirtini giymiş ve Lana ile birlikte ringe doğru geliyor. Ringe girip gösterilerini yaptıktan sonra Andrade Almas’ın müziği duyuluyor. O da yanında bir güzellik ile ringe geliyor. Zelina Vega ve Almas ringe doğru gelip içeri giriyorlar. Almas, Rusev’in karşısında iplerin arasına geçip Tranquila yapıyor. Seyircilerden güzel bir destek var. Daha sonra hakem ikiliyi kontrol edip maçı başlatıyor!

Rusev & Lana vs. Andrade “Cien” Almas & Zelina Vega

İlk olarak maça Almas ve Rusev ikilisi başlıyor. İkili birbirine üstünlük kurmaya çalışıyorlar ancak bu konuda pek başarılı değiller. Bir süre sonra Almas tekmeler ile Rusev’e karşı üstünlüğü ele alıyor. Rusev’i köşeye alıp yumruklar geçiriyor. Maçın temposu iyice artıyor, maçın ortalarına doğru Rusev, Almas’ı Snap Suplex ile zemine çarpıyor. İkili yerde ve köşede Lana ve Vega tag bekliyor, ikili de tag alıyor. İkisi de içeri giriyor ve Lana hemen Vega’nın üzerine çullanıyor. Bir süre Lana onu yumrukluyor. Vega ise bir boşluk bulup oradan kaçıp Almas’a tag veriyor. Bu durumda Lana’da tag vermek zorunda kalıyor. Maçın sonlarına doğru Vega aprondan inip Lana’nın yanına gidiyor ve onu ayaklarından yere düşürüyor. Ardından onu tutup çelik basamaklara geçiriyor, Rusev ise oraya bakarken Almas onu doğrultuyor ve La Sombra! Almas, Rusev’in zafiyetinden yararlanıp tuşa gidiyor, 1….2…..3!

Kazanan: Andrade “Cien” Almas & Zelina Vega

Almas ve Vega hemen ringin dışına inip girişe doğru yöneliyorlar. Rusev yerde yatarken, Lana’da başını tutarak onun yanına geliyor. Rusev’in durumunu sorarken bizde Kick Off şovunun sonuna geliyoruz.Pre-Show

Pyrolar patlıyor ve Summerslam başlıyor! Yazın en büyük şovuna hoş geldiniz! İlk olarak Finn Balor, “Constable” Baron Corbin maçı ile başlıyoruz! İlk olarak Baron Corbin ringe geliyor. Ardından da Balor geliyor. Hakem ikiliyi kontrol edip maçı başlatıyor.

Singles Match
"Constable" Baron Corbin vs. Finn Balor


Maçın başlarında Corbin üstünlüğü ele alıyor. Balor’ı yıldırmaya çalışıyor, köşede sürekli stomp darbelerine maruz bırakıyor kendisini. Balor’ı köşeye atıp sıralı yumruklar geçirip, shoulder thrust’lar vurmayı daha ihmal etmiyor. Maçın ortalarına doğru Balor yavaş yavaş toparlanıp üstünlüğü ele alıyor. Balor maçın ortalarına doğru köşeye çıkıp Crossbody ile Corbin’in üzerine atlıyor ama Corbin harika bir reverse sonrası Deep Six hareketini başarı ile gerçekleştiriyor. Corbin maçın sonlarına doğru, Balor’ı ani bir şekilde tutup End of Days yapıyor! Ancak bu maçı bitirmeye yeterli olmuyor. Balor’da Bloody Sunday ile tuşu bulamıyor. Balor ilerleyen dakikalarda, Corbin’e Shotgun Dropkick’i geçiriyor ve ardından köşeye çıkıp Diving Double Foot Stomp’u yerleştiriyor ama tuşa gitmiyor! Tekrardan köşeye çıkıyor ve bir Diving Double Foot Stomp daha! Bu kez tuşa gidiyor, 1….2…..3!

Kazanan: Finn Balor

Balor kazanıyor. Corbin ise köşede kendine gelmeye çalışırken hakem Balor’ın elini kaldırıyor. Ardından köşeye çıkıp taunt atıyor ve bu maçın sonuna geliyoruz.

Sırada Smackdown Live Takımlar Şampiyonluğu maçı var! İlk olarak The New Day tüm neşeli halleri ile girişte görünüyor! Ringe geliyorlar ve rakiplerini beklemeye koyuluyorlar. Ve Şampiyonlar! Harper ve Rowan girişte görünüyor. Alışıla gelmiş girişlerini gerçekleştiriyorlar. Baltaları ile rampanın sonuna kadar geliyorlar ve baltalarını bırakıp ringe giriyorlar. İçeri girdikten sonra unvanlarını hakeme veriyorlar, New Day’den Woods aşağı iniyor. Hakem unvanları havaya kaldırıyor. Ve maç başlıyor. İlk olarak Rowan ve Big E içeride.

Smackdown Live Tag Team Championship Match
The New Day vs. Bludgeon Brothers ©


Maç Bludgeon Biraderlerin üstünlüğü ile başlıyor. Maç içerisinde Harper daha aktif bir görüntü sergiliyor. Harper maç boyunca iyi bir performans gösteriyor. New Day tarafında ise ağırlıklı olarak Kofi Kingston ayakta kalmaya çalışıyor. Maçın ortalarına doğru Rowan içeri girince, Big E üstünlüğü ele alıyor. Big E, bir süre üstün götürüyor maçı. Maçın sonlarına doğru Big E, Rowan'ı Midnight Hour pozisyonuna alıyor ancak Harper ringe girip Big E'ye Big Boot'u yerleştiriyor. Ancak Kofi'de ringin içerisine sıçrayıp Trouble in Paradise ile Harper'ı indiriyor. Rowan'a da bir Superkick yerleştiriyor ve Rowan'da ring dışına düşüyor. Kofi, ikilinin de dışarıda olduğunu görünce iplerden sekiyor ve Corkscrew Plancha ile ikilinin üzerine uçuyor! Big E, yavaş yavaş doğrulup Rowan'ı ringin içerisine sokuyor, bu sırada Kofi tag alıp köşeye çıkıyor ve Big E ise, Rowan'ı Midnight Hour pozisyonuna alıyor ancak Harper ringin içerisine giriyor ve Big E'nin kafasına Double Axe Handle'ı geçiriyor. Rowan'da şimdi yere iniyor, Kofi onlara doğru Crossbody ile uçuyor ancak Harper onu havada yakalıyor ve Fallaway Slam ile fırlatıyor! Harper şimdi tag alıyor, ardından Rowan'a işaret veriyor. Kofi köşede yaslanmış vaziyette. Harper, Rowan'ı gönderiyor ama Kofi ayaklarını kaldırıyor. Rowan ringin dışına düşüyor, Harper da ona doğru koşuyor ancak Kofi'den bir tekme de ona geliyor. Harper sendelediği anda Harper'a bir Superkick!! Harper iplere doğru gidiyor ancak döndüğünde harika bir Discus Clothesline! Harper şimdi tuşa gidiyor, 1....2..... Big E içeri girip tuşu bozuyor! Şimdi Big E, Harper'ı kaldırıyor ve Midnight Hour pozisyonuna alıyor. Kofi yavaş yavaş doğrulmaya çalışıyor ancak Rowan içeri giriyor ve Big Boot! Big E yerde, Kofi doğruluyor ve Rowan'ın tam kafasına Trouble in Paradise!! HAYIR! Rowan çekiliyor ve karnına bir tekme ardından Vertical Suplex ile zemine çarpıyor! Harper'da doğruluyor ikili Kofi'yi tutuyor ve Double Crucifix Powerbomb! Harper tuşa gidiyor, 1...2....3! Bludgeon Brothers unvanlarını korumayı başarıyorlar!

Kazanan ve Hala SD Live Takımlar Şampiyonu:Bludgeon Brothers

Harper ve Rowan kazanmayı başarıyorlar. İkili unvanlarını havaya kaldırıyorlar, müzikleri de arenada yankılanmaya başlıyor. Harper ve Rowan gövde gösterilerine devam ediyorlar ardından da ringden ayrılıyorlar.

Jeff Hardy girişte görünüyor ve ringe geliyor. İçeri girip rakibini bekliyor. Ve Şampiyon! Nakamura girişte! Nakamura ringe geliyor. Hakem unvanı alıyor, ikili hazırlıklarını tamamlıyor ve ardından hakem unvanı havaya kaldırıp maçı başlatıyor.

United States Championship Match
Jeff Hardy vs. Shinsuke Nakamura ©


Hakem maçı başlatıyor. Maç güzel başlıyor. Nakamura ve Hardy oldukça estetik bir maç izlettiriyor bize. Nakamura'nın biraz daha üstün olduğunu görüyoruz. Nakamura maçın sonlarına doğru, Hardy'i çelik basamaklara geçiriyor. Nakamura ring dışında Hardy'i Suplex ile çelik basamakların üzerine fırlatmak istiyor ancak başarılı olamıyor. Hardy kurtulup, Nakamura'yı itiyor. Nakamura kafasını çelik basamaklara çarpıyor. Hardy, hemen Nakamura'yı ringin içerisine sokuyor. Karnına bir tekme çakıyor ve Twist of Fate! Hardy şampiyonluk için köşeye çıkıyor ve atlıyor! AMA NAKAMURA DİZLERİNİ KALDIRIYOR! Shinsuke Nakamura hemen ayaklanıyor ve köşeye geçip Hardy'nin doğrulmasını bekliyor. Hardy yavaş yavaş doğruluyor, Nakamura koşuyor ama HARDY'DEN HARİKA BİR ENZUIGIRI! Nakamura ring dışına yığılıyor! Hardy, yorgun bir şekilde köşeye çıkıyor... Nakamura'ya doğru bakıyor ve MOONSAULT! Jeff hemen Nakamura'yı ringin içerisine sokuyor şimdi. Nakamura'yı Twist of Fate pozisyonuna alıyor ancak Nakamura bir hamle ile kurtulup Jeff Hardy'i ittiriyor ve HARDY HAKEME ÇARPIYOR! Nakamura fırsattan istifade edip LOW-BLOW! LOW-BLOW! Nakamura şimdi köşeye geçiyor... Hardy ise acılı bir şekilde doğrulmaya çalışıyor, hakem de yavaş yavaş doğruluyor, Nakamura koşuyor VE KINSHASA! KINSHASA! TUŞA GİDİYOR, 1....2...... JEFF HARDY ATIYOR! Nakamura şok oluyor! Şimdi Nakamura tekrardan köşeye geçip, Jeff'in doğrulmasını bekliyor... Jeff doğruluyor, Nakamura koşuyor AMA JEFF'DEN BİR TEKME ARDINDAN ALLEY OOP FACEBUSTER!!! Jeff Hardy şimdi köşeye çıkıyor ve SWANTON BOMB! TUŞA GİDİYOR! 1....2..... ANCAK JEFF HARDY'İ ÇEKEN BİRİSİ VAR! BU... BU... RANDY ORTON! VE ANİDEN R K O!

DQ ile Kazanan: Jeff Hardy
Hala Amerika Birleşik Devletler Şampiyonu: Shinsuke Nakamura


Nakamura unvanını almış ve seyircilerin arasına doğru atmış kendisini. Orton, Hardy'i yumruklayarak spiker masasının oraya götürüyor. Hardy'i kafasından tutup spiker masasına vuruyor. Masayı temizliyor ve üzerine çıkıyorlar. Randy şimdi Hardy'i tutuyor ve RKO! Masa kırılıyor, Hardy yerde. Orton sinirli bir şekilde ona doğru bakıyor. Orton, Hardy'e doğru bakarken bizde reklamlara gidiyoruz.Kameralar arka alana çevriliyor. Roman Reigns, Kurt Angle ile konuşuyor.

Kurt Angle: Bu gece çok önemli bir maça çıkacağını biliyorsun değil mi Roman? Bu gece senin ve kariyerin için atacağın adımlar için son önemli şans olabilir. Bunu değerlendiremezsen eğer, bunca zamandır verdiğin emeklerin hiçbir karşılığını alamamış olacaksın.

Roman Reigns: Merak etme Kurt, bu sefer farklı olacak. İnanıyorum ki, gerçekten farklı olacak. Brock Lesnar bu sefer yumruklarımın ve mızrağımın esiri olacak. Onu Summerslam’den ağlayarak göndereceğim. Bir kez daha bu şirkete yüzsüz gibi gelme fırsatını bulamayacak. Vince McMahon’a karşı duygu sömürüleri yapıp, yeni bir kontrat kapma fırsatına erişemeyecek. Emin ol Kurt, bunun sadece benim değil herkesin, hatta tüm WWE aleminin ihtiyacı var. O yüzden bunu sadece kendim için değil, herkes için de başaracağım. Ve aldığım bu fırsat, benim için büyük bir mücevhere dönecek. O büyük mücevher; Evrensel Şampiyonluk unvanı Kurt. Şimdi gitmem gerek…

Roman oradan ayrılıyor. Kurt ise arkasından bakıyor. Bizde tekrardan ringe dönüyoruz.

Kameralar ringe çevriliyor. I came to Play! The Miz, Maryse ile birlikte girişte görünüyor. Maryse bir öpücük konduruyor. Miz ve Maryse ringe doğru geliyorlar. Miz ringe girip üstünü çıkartıyor. Ve Flight Of The Valkyries! Daniel Bryan büyük bir çoşku ile girişte görünüyor. Seyircilerin desteği ile beraber ringe doğru geliyor. Ringe giriyor, hakem ikiliyi kontrol ediyor ve maçı başlatıyor.

Singles Match
The Miz vs. Daniel Bryan


Maç başlıyor. Maç tempolu geçiyor, ikilinin ismine yakışır bir maç oluyor. Miz maçın başlarında daha etkili taraf olsa da maçın sonlarına doğru Bryan üstünlüğü ele geçiren taraf oluyor. Maçın sonlarına doğru Bryan, Miz'in göğsüne shoot kick'ler vurmaya başlıyor. Seyirciler de "YES" chantleri ile eşlik ediyor. Bir süre Shoot Kick vuruyor ve sonunda Randhouse Kick'i deniyor ancak Miz kafasını eğiyor ve Roll-up pozisyonuna alıyor, 1...2... Bryan atıyor ve ikili hemen ayağa kalkıyor, Miz'den Bryan'ın karnına ani bir tekme Bryan dizlerinin üzerine düşüyor ve SNAP DDT! Miz hemen ayaklanıyor ve Bryan'ın ayağa kalkmasını bekliyor. SCF için saniyeleri sayıyor Miz, şimdi Bryan doğruluyor. Miz, SCF pozisyonuna alıyor ve hareket başarılı! Scull Crushing Finale geliyor! Miz şimdi tuşa gidiyor, 1....2.... HAYIR! BRYAN ATTI! Miz şok olmuş biçimde ayaklanıyor, tekrardan SCF için hareketleniyor. Bryan'da kendisine gelip yavaş yavaş ayaklanıyor, Bryan tam ayağa kalktığında Miz, SCF pozisyonuna alıyor, ama bu sefer Bryan onu itiyor! Miz iplere doğru gidiyor, arkasını dönüyor ve RUNNING HIGH KNEE İLE KARŞILAŞIYOR! Şimdi tuşa giden taraf Daniel Bryan, 1....2..... HAYIR! BU SEFER DE MIZ ATIYOR! Maryse kenardan Bryan'e doğru bağırıyor. Bryan'da ona el hareketi ile "fazla konuşma" diyor. Miz bir anda arkadan onu çeviriyor ve bir tokat geliyor! Çok sert bir tokat! Ardından Miz yumruklamaya başlıyor, Bryan'da dahil oluyor. İkili seri yumruklara başlıyor. Bryan tekmeler de dahil ediyor ve üstün çıkan taraf oluyor. Bryan hemen iplerden sekiyor, Miz'in Clothesline darbesinden sıyrılıyor ve iplerden gelince RUNNING HIGH KNEE!! RUNNING HIGH KNEEE! Daniel Bryan, hemen Miz'i kavrıyor ve YES LOCK! YES LOCK! Miz acı içerisinde kıvranıyor, iplere doğru sürünmeye çalışıyor... ANCAK BRYAN ONU GERİ ÇEKİYOR VE TAM ORTADA KALIYORLAR! Ardından Miz daha fazla dayanamıyor ve PES EDİYOR! BRYAN KAZANIYOR!

Kazanan: Daniel Bryan

Daniel Bryan kazanıyor! Bryan temiz bir şekilde Miz'i alt ediyor. Ringde sevinirken Miz'de ring dışında Maryse'nin dizinin dibinde ayaklanmaya çalışıyor. Bryan sevinirken bizde arka alana dönüyoruz.Kameralar arka alana çevriliyor. Charlotte Flair ve babası Ric Flair konuşuyor. Kamera onlara yakın çekim yapıyor.

Ric Flair: Bu şirkete adım attığından beri yaptıkların ortada kızım. Bu zamana kadar başardıkların zaten senin bu şirketin en iyi ismi olduğunu gösteriyor. Şu anda karşında baban olarak bulunmuyorum Charlotte Flair. Bu gece karşında bu şirkete büyük emekler vermiş ve karşılığında Hall of Fame yüzüğünü takmış bir Ric Flair olarak bulunuyorum. Bu zamana kadar hangi yoldan gittiysen yine aynı yoldan gitmeye devam et. Çünkü bu yol senin yolun Charlotte. Sen her zaman kazanmayı bildin ve yine kazanacaksın. Summerslam’de bu şirketin en iyi kadınının kim olduğunu göstereceksin. Ve bunu kendi yolundan giderek göstereceksin. Babanı ve geçmişi şimdilik unut, kazanman gereken bazı şeyler var.

Charlotte Flair: Bu gece karşımda babamı değil de Ric Flair’i görmek bana daha iyi geldi. Bana her zaman güvendiğini ve yaptıklarımın yanında olduğundan dolayı sana minnettarım. Bu gece kadınlar devriminin en iyi ismine tanıklık edecekler. Bunu yapacağım, bu gece en iyi kadının kim olduğunu göstereceğim baba!

İkili sarılıyorlar ve Charlotte Flair oradan ayrılıyor.

Sırada ki maçımız Smackdown Live Kadınlar Şampiyonluk maçı! İşte ilk isim Becky Lynch! Becky Lynch girişte görünüyor ve kollarını iki yana açıp tauntunu atıyor. Ringe girip iplere çıkıp seyircileri selamlıyor. Ve Charlotte Flair! Kraliçe girişte görünüyor. Charlotte bütün ihtişamı ile ringe gelip içeri giriyor. Hazırlıklarını tamamlıyor derken Carmella! MELLA IS MONEY! Carmella girişte görünüyor. Şampiyonluk unvanını havaya kaldırmış bir şekilde ringe geliyor. İçeri girdikten sonra üçlü hazırlıklarını tamamlıyor ve hakem unvanı havaya kaldırıp maçı başlatıyor!

SD Live Tag Team Championship Match
Becky Lynch vs. Charlotte Flair vs. Carmella ©


Maç genel olarak Charlotte ve Becky'nin Carmella'ya atakları üzerinden geçiyor. Carmella biraz daha kaçak dövüşmeye başlıyor. Maçın sonlarına doğru Charlotte ile Becky ringde kalıyor. Becky'den bir tokat geliyor! Charlotte sinirleniyor ve o da bir tokat geçiriyor! Şimdi birbirleriyle yumruklaşmaya başlıyorlar. Bir Charlotte vuruyor, bir Becky vuruyor. Charlotte şimdi Becky'i köşeye alıyor ve orada yumruklamaya devam ediyor. Yumrukların ardından Knife Edge Chop'lar geçiriyor, seyircilerden de "WOOO" chantleri geliyor. Charlotte şimdi Becky'i kavrıyor ve Snap Suplex! Tuşa gidiyor, 1.....2.... Carmella içeri girip bozuyor tuşu! Carmella şimdi Charlotte'un kafasına tekmeler vurmaya başlıyor. Ardından Charlotte kendisini köşeye atıyor, Carmella orada stomplamaya başlıyor şimdi. Carmella, Charlotte'un kafasını köşeye çarptırıyor, kolundan tutup iplere gönderiyor, Carmella'da iplerden sekiyor ve Crossbody ile üzerine uçuyor ancak Charlotte onu Body Slam için yakalıyor, ancak Carmella kendisini arkaya atıyor ve Charlotte'un saçlarından tutuyor Mat Slam! Şimdi tuşa gidiyor, 1...2... Becky içeri giriyor ve tuşu bozuyor! Becky, Carmella'yı kavrıyor ve Exploader Slam ile fırlatıyor! Becky hemen köşeye çıkıyor ve Diving Front Dropkick! Becky hemen Fujiwara Armbar bağlıyor! Becky iyice sıkıyor! Ancak Charlotte içeri giriyor ve Becky'i kafasından tutup ring dışına fırlatıyor. Carmella'da kolunu tutarak yavaş yavaş ayağa kalkıyor, Charlotte iplerden sekiyor ve Spear! Spear! Charlotte hemen Carmella'yı tutuyor ve Natural Selection! Charlotte hemen Carmella'yı kavrıyor ve FIGURE EIGHT LEG LOCK! Carmella fazla dayanamıyor ve PES EDİYOR! CHARLOTTE YENIDEN SMACKDOWN LIVE KADINLAR ŞAMPİYONU OLUYOR!

Kazanan ve Yeni SD Live Kadınlar Şampiyonu: Charlotte Flair

Charlotte kazanıyor. Charlotte unvanını alıyor ve sevinç gösterileri yapıyor. Charlotte sevinç gösterilerine devam ederken bizde reklamlara gidiyoruz.

Şovun en önemli maçlarından bir tanesinde sizlerleyiz. Fight! Kevin Owens girişte görünüyor! Owens ringe gelip içeri giriyor ve Strowman'ı beklemeye koyuluyor. I Am Stronger! Money in the Bank sahibi Braun Strowman girişte! O da hızlı adımlarla ringe geliyor ve içeri giriyor. Hakem ikiliyi kontrol ediyor ve çantayı havaya kaldırıp maçı başlatıyor!

Money in the Bank Contract Match
Kevin Owens vs. Braun Strowman


Maç genellikle Braun Strowman'ın üstünlüğü ile geçiyor. Owens, Strowman'a karşı koymaya çalışıyor. Maçın sonlarına doğru Kevin Owens biraz hareketleniyor, Jinder Mahal kenarda Braun Strowman'ı kışkırtıyor. Strowman ringden inip, Mahal'e doğru koşuyor. Singh'de kaçıyor, Strowman bir anda ikisini birden yakalıyor ve bariyerlere geçiriyor. İkili bariyerlerin orada yatarken, Strowman koşuyor ve Spear! İkisi de bariyerlere göçüyor! Hakem de bu sırada saymaya devam ediyor. Tam 10 olacak iken Strowman ringe girmeyi başarıyor. Owens, Strowman'ın bacağına tekmeler ile çalışıyor. Owens şimdi iplerden sekiyor ve Strowman'ın bacağına Front Dropkick! Strowman diz üstü çöküyor. Owens tekrardan iplerden sekiyor ve bir Dropkick daha! Bu sefer tam kafasına! Strowman yerde, Owens köşeye çıkıyor. Owens köşeye çıkıyor ve Frog Splash ile atlıyor! BAŞARILI! Owens hemen tuşa gidiyor, 1...2..... HAYIR! Strowman adeta üzerinden fırlatıyor Owens'ı. Owens yorgun bir biçimde köşeye yaslanmış durumda, Strowman doğruluyor ve onu görüp Avalanche için koşuyor! AMA OWENS ÇEKİLİYOR! Owens hemen iplerden sekiyor ve SHOTGUN DROPKICK! Strowman köşe saplanıyor ve ardından yere düşüp köşede oturur vaziyette bekliyor. Owens hemen iplerden sekiyor ve Cannonball! Strowman yığılıyor yere, Owens hemen köşeye çıkıyor ve SWANTON BOMB! HAYIR STROWMAN ÇEKİLİYOR! Strowman şimdi Owens'i kavrıyor ancak Mahal aprona çıkıyor. Strowman onu bırakmak zorunda kalıyor, Mahal'e doğru gidiyor ancak Mahal aprondan iniyor. Arkasını döndüğünde Owens'dan tam çenesine bir Superkick! Superkick! Strowman sendeliyor, Owens şimdi iplerden sekiyor ama Strowman onu yakalayıp düzeltiyor ve RUNNING POWERSLAM! RUNNING POWERSLAM! Strowman tuşa gidiyor, 1.....2..... VE 3! Strowman kazanıyor! Strowman çantasını korumayı başarıyor!

Kazanan ve Hala Money in the Bank Sahibi: Braun Strowman

Strowman çantasını koruyor! Strowman, Monster in the Bank kalmaya devam edecek. Owens ringin dışına düşüyor. Mahal ise dışarda yatıyor vaziyette. Strowman ringin ortasında çantasını havaya kaldırıyor, ardından da ringden ayrılıyor.Kameralar Ronda Rousey'in odasına çevriliyor. Rousey maça hazırlanmaya çalışıyor. Rousey strike hareketleri yaparken kameralar ringe çevriliyor.Sırada RAW Kadınlar Şampiyonluk mücadelesi! İlk olarak Ronda Rowdy Rousey girişte görünüyor! Kendisine seyircilerden büyük bir destek geliyor. Rousey, ringe girip üstünü çıkartıyor ve hazırlıklarını yapıyor. Ve Şampiyon! Alexa Bliss girişte! Alexa Bliss bütün zerafeti ile ringe doğru geliyor. Rousey'in gözü onda, Bliss'de tedirgin bir şekilde ona doğru bakıp içeri giriyor. Hakem ikilinin hazırlıklarını tamamlamasını bekledikten sonra unvanı alıp havaya kaldırıyor ve maçı başlatıyor!

RAW Women's Championship Match
Ronda Rousey vs. Alexa Bliss


Maçın başlarında Alexa Bliss kaçıyor Ronda Rousey kovalıyor. Maçın genel üstünlüğü Ronda Rousey'de, Ronda Rousey ağır üstün şekilde götürüyor maçı. Alexa Bliss pek karşılık koyamıyor, maçın sonlarına doğru Ronda Rousey, Alicia Fox'u spiker masasına gömüyor! Ringde ise Alexa Bliss'i tutuyor ve Regal Plex ile fırlatıyor! Rousey hemen Alexa Bliss'i kavrıyor ve Samoan Drop pozisyonuna alıyor, hareket başarılı! Şimdi Bliss'i tutuyor ve ARMBAR! ARMBAR! Ronda iyice sıkıyor, Alexa dayanmaya çalışıyor ve iplere doğru sürünüyor ancak Rousey onu çekiyor ve iyice sıkıyor! Alexa dayanamıyor ve PES EDİYOR! Ronda Rousey kazanıyor ve Yeni RAW Kadınlar Şampiyonu oluyor!

Kazanan ve Yeni RAW Kadınlar Şampiyonu: Ronda Rousey

Ronda Rousey artık şampiyon! Rousey, Yeni RAW Kadınlar Şampiyonu! Rousey, Natalya ile birlikte seviniyor. Seyircilerden büyük destek var. Rousey gövde gösterisi yaparken bizde reklamlara gidiyoruz.

Kıtalararası Şampiyonluk maçı için kameralar ringe çevriliyor ve ilk olarak Seth Rollins geliyor! Yanında yeni imajı ile Dean Ambrose var. İkili ringe girip taunt atıyorlar. Ardından Şampiyon geliyor! Ziggler girişte! Onun da yanında Drew var. Ambrose ve Drew destek vermek için aşağı iniyorlar. Hakem unvanı kaldırıyor ve maçı başlatıyor!

Intercontinental Championship Match
Seth Rollins (w/Dean Ambrose) vs. Dolph Ziggler © (w/Drew McIntyre)


Maç oldukça iyi geçiyor. Şovu çalabilecek türde bir maç oluyor. Maç içerisinde Drew ve Ambrose'da aktif rol oynuyorlar. Ring dışında da çetin bir mücadele geçiyor. Maçın sonlarına doğru Drew, Ambrose'a saldırıyor ve onu bariyerlere gömüyor. Drew aprona çıkıyor, Seth ise ona bakarken Ziggler ona doğru zıplıyor ve Sleeper Hold pozisyonuna almaya çalışırken, Seth bir anda Drew'e çarpıyor ve Drew ringin dışına düşüyor. Ziggler, Sleeper Hold pozisyonunda tutmaya devam ediyor. Seth hareketlenmeye başlıyor ve geri geri gidip Ziggler'ın sırtını köşeye çarptırıyor! Ambrose'da ring dışında ayaklanıyor, Seth şimdi Ziggler'ı tutuyor ve iplere gönderiyor. Ziggler iplerden sekiyor ve Seth'den Dropkick! Bu arada ring dışında, Ambrose, Drew'in üzerine zıplıyor ve onu yumruklamaya başlıyor. Kafasından tutup onu çelik basamaağa gömüyor. Karnına bir tekme vuruyor ve DIRTY DEEDS! Ringe işaret veriyor Ambrose! Seth'de Ziggler'ın karnına bir tekme çakıyor, Powerbomb pozisyonuna alıyor ve Turnbuckle Powerbomb! Ziggler köşeden ring ortasına doğru geliyor, Seth'de Curb Stomp için iplerden sekiyor AMA AMBROSE'DAN LARIAT GELİYOR! AMBROSE, HEEL TURN GEÇİRİYOR! Hakem zili çalıyor!

DQ ile Kazanan: Seth Rollins
Hala Kıtalararası Şampiyonu: Dolph Ziggler

Drew ise spiker masasının oradan ringde olan biteni izliyor. Bir yandan da bu olay hoşuna gidiyor ve sırıtıyor! Ziggler, ring dışında ve elinde kemeri ile birlikte olan bitene anlam verememiş durumda. Ambrose hemen Rollins'i kavrıyor ve DIRTY DEEDS! DIRTY DEEDS! Ambrose, Rollins'in kulağının dibine inip bir şeyler söyleyip ringden ayrılıyor.

Smackdown Live'ın en üst düzey unvan maçı için hazır mıyız? Samoa Joe! Samoa Joe girişte görünüyor! Ağır adımlarla etrafı süzerek ringe doğru geliyor. Ringe girip rakibini beklemeye koyuluyor. Phenomenal! WWE Şampiyonu AJ Styles girişte! AJ Styles girişini gerçekleştiriyor ve ringe geliyor. Hakem ikiliyi kontrol edip unvanı havaya kaldırıyor ve maç başlıyor!

WWE Championship Match
Samoa Joe vs. AJ Styles ©


Summerslam'in en iyi maçı oluyor. Samoa Joe çok sert bir maç geçiriyor, AJ Styles ise estetik bir görüntü sergiliyor. AJ Styles maç içerisinde daha aktif rol oynuyor. Maçın sonlarına Samoa Joe biraz daha üstün giriyor. Köşede Samoa Joe, AJ Styles'ı stompluyor. Samoa Joe'dan uzun bir süre Facewash geliyor. AJ Styles'ı yıldırmaya çalışıyor. Maçın içerisinde ikili bir hayli yoruldu. Samoa Joe şimdi AJ Styles'ı kavrıyor ve Chimera-Plex! Tuşa gidiyor, 1...2.... AJ Styles atıyor. Şimdi Styles, Joe'nun ayaklarından yardım alarak ayağa kalkmaya çalışıyor, Joe'da bir şeyler söylüyor ona. Joe şimdi iplerden sekiyor ve Big Boot! Joe hemen koşuyor ve Senton Splash! Tekrardan tuşa gidiyor, 1...2.... Hayır, yine olmuyor! Samoa Joe şimdi Crossface bağlıyor. İyice sıkıyor, AJ Styles ise sürünerek iplere gitmeye çalışıyor. Yavaş yavaş iplere gidiyor ve ipleri tutuyor! Joe şimdi AJ Styles'ı ayağından çekmeye çalışıyor ancak olmuyor. En sonunda sert bir şekilde çekiyor ama AJ Styles ayakları üzerine düşüyor! Ve bir anda Randhouse Kick! Joe şimdi iplerin arkasına geçiyor, Joe'da yavaş yavaş kalkıyor ve Phenomenal Forearm! AJ Styles şimdi tuşa gidiyor, 1....2..... HAYIR! JOE ATIYOR! AJ Styles şimdi Joe'nun karnına bir tekme ve Styles Clash için kavrıyor! Ancak Joe bir anda Body Toss ile fırlatıyor onu! AJ Styles hızla ayağa kalkıyor, Joe'dan bir Superkick! Superkick! Joe hemen onu tutuyor ve Muscle Buster pozisyonuna alıyor ancak Styles kendisini arkaya atıyor! AJ Styles'dan bir tekme ve STYLES CLASH! STYLES CLASH! AJ Styles tuşa gidiyor, 1.....2.....3! STYLES KAZANIYOR VE KEMERİNİ KORUYOR!

Kazanan ve Hala WWE Şampiyonu: AJ Styles

AJ Styles unvanını bu harika maçta korumayı başarıyor! AJ Styles ringde seviniyor, Samoa Joe ise ringin dışına atıyor kendini. AJ Styles köşeye çıkıp gövde gösterisine devam ederken bizde reklamlara gidiyoruz.

Ve Summerslam'in ana olayı! Roman Reigns girişte! Ağır adımlarla ringe geliyor. Seyircilerden yuhalamalar geliyor. Reigns anons edildikten sonra rakibini beklemeye koyuluyor. Next Big Thing! Evrensel Şampiyonluk unvanının sahibi Brock Lesnar, Paul Heyman ile birlikte girişte! Lesnar pyroları patlatıp ringe doğru geliyor. Ringe giriyorlar ve Lesnar unvanını hakeme veriyor. Hakem ikiliyi kontrol edip, unvanı havaya kaldırıyor ve maçı başlatıyor!

Universal Championship
Roman Reigns vs. Brock Lesnar ©


Maç tempolu başlıyor. Maç Lesnar'ın German Suplex'leri ile devam ediyor. Reigns'de Superman Punch ile karşılık vermeye çalışıyor. Reigns'in yaptığı Spear'lar pek fayda etmiyor. Maçın sonlarına doğru Brock Lesnar, 10 defa üst üste German Suplex yapıyor ardından F-5 pozisyonuna alıyor ancak Reigns kendisini arkaya doğru atıyor ve iplerden sekip SPEAR! Tuş, 1...2.... HAYIR! Reigns köşeye geçip, Lesnar'ın kalkmasını bekliyor. Lesnar kalkıyor ve arkasını dönüyor bu sırada Reigns koşuyor ama Lesnar onu kavrıyor ve F-5! F-5! Tuş, 1...2.... HAYIR! Reigns attı! Şimdi Lesnar tekrardan Reigns'i tutuyor ve German Suplex! Bırakmıyor ve bir daha German Suplex! Bir German Suplex daha! Şimdi Lesnar, Reigns'i tutuyor ve F-5! HAYIR! Reigns ayakları üzerine düşüyor. Reigns, iplerden sekiyor ve Spear! Tuşa gidemiyor, Lesnar kalkıyor. Reigns tekrardan iplerden sekiyor AMA LESNAR ONU YAKALIYOR VE F5! F5! Tuşa gidiyor, 1.....2.....3! VE BİTİYOR! LESNAR KEMERİNİ KORUYOR!

Kazanan ve Hala Evrensel Şampiyonu: Brock Lesnar

Brock Lesnar unvanını alıyor ancak Heyman spiker masasına çıkmış ve elinde bir mikrofon var, hemen söze giriyor.

Paul Heyman: Müvekkilim Brock Lesnar, her zaman yaptığı gibi Roman Reigns'i fethetti. Onun en iyi yaptığı iş fethetmek. Değil! Onun en iyi yaptığı iş ne biliyor musunuz? Vince McMahon'ın karşısına dikilip, ona birkaç kelime sarf edip yeni bir kontrat almak. Bundan daha iyi yaptığı bir iş daha var, o da bu şirketi bir hiç saymak. Bu şirkete değer vermemek, onun yaptığı en iyi iş. Bu gece Roman Reigns'i fethederek, bu şirketin de sonunu getirecek bir hamle yaptığını düşünüyorsunuz öyle değil mi? Evet öyle yaptı. Çünkü Brock Lesnar, istediği zaman bu ringe gelip, istediği zaman şovlara çıkan birisi. Maalesef egosu her şeyden önce geliyor. Şu anda herkes bu konuşmanın sonunu merak ediyor. Paul Heyman, neden bu konuşmayı yapıyor öyle değil mi? İşte bu soruların cevabı!

Paul Heyman girişi gösteriyor. Brock Lesnar şaşırmış bir şekilde oraya bakıyor. Ancak gelen giden yok. O DA NE! BİR ANDA BRAUN STROWMAN ÇANTAYI LESNAR'IN KAFASINA GEÇİRİYOR! PAUL HEYMAN PİS PİS SIRITIYOR! Braun Strowman hakeme çantayı teslim ediyor. Hakem, Brock Lesnar'ın durumunu kontrol ediyor. Strowman ona ısrarla maçı başlatmasını söylüyor. Brock Lesnar hafif toparlanıyor ve hakem maçı başlatıyor. Strowman şimdi Lesnar'ı kavrıyor ve RUNNING POWERSLAM! VE TUŞ DENEMESİ! 1......2...... AMA BROCK LESNAR ATIYOR! BROCK LESNAR ATTI! PAUL HEYMAN ŞOK! Strowman'da ne olduğunu anlayamadı. Strowman şimdi Brock Lesnar'ı tekrardan kavramayı deniyor ama BROCK LESNAR KENDİSİNİ ARKAYA ATMAYI BAŞARIYOR VE BRAUN STROWMAN'I BİR ANDA KAVRIYOR VE F5!!!!!! TUŞ DENEMESİ! 1........2........ STROWMAN ATIYOR! PAUL HEYMAN RİNG DIŞINDA DÜŞÜNCELİ. Brock Lesnar çok yorgun, Strowman şimdi kalkıyor. Brock Lesnar tekrardan kaldırmaya çalışıyor ancak olmuyor! Brock Lesnar çöküyor! BRAUN HEMEN TOPARLANIYOR VE LESNAR'I KAVRIYOR ARDINDAN RUNNNING POWERSLAMMM!!! TUŞA GİDİYOR, 1........2........ VE 3! BRAUN STROWMAN KAZANIYOR! YENİ EVRENSEL ŞAMPİYONU BRAUN STROWMAN!

Kazanan ve Yeni Evrensel Şampiyonu: Braun Strowman

Paul Heyman hemen kendisini ringin içerisine atıyor ve Braun Strowman'ın yanına gidip onu tebrik ediyor. Braun Strowman hakemden unvanı alıp havaya kaldırıyor ve kükrüyor! Heyman ise eliyle Strowman'ı gösterip sırıtıyor. Strowman şampiyonluk gösterisini yaparken bizde Summerslam'in sonuna geliyoruz.

Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır