Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-08-2018, 11:58   #14
8-24
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 19
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 268550
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 268550

Merhaba ben Seth Rollins, kendisinden 7 kat yetenekli olduğum adam ile ana kadro görünümümü yaptım. Başlarda ekibin beyniydim fakat sonra her şey değişti. Kalas arkadaşım 4 kez WM ana olayına çıktı, sınırsız şans aldı. Elbette ben de şanslar aldım ama bunların yarısı kadar değil. Arkadaşım Rumble’ın tanrısı gibi sürekli son ikiye kalıyor. Yıllar geçti ben her hafta harika maçlar çıkartmak için bedenimi çürütüyorum, üstüne üstlük kendi hakkımı yiyen ve 2 hareket yaparak ulu yüce İmparatorumuzu koruyorum. Çünkü ben bir aptalım.

Merhaba ben Dean Ambrose, her yıl en çok maça çıkan adamdım yıllardır. Elimden geleni yapıyorum. Ben de Seth gibi kalas arkadaşımla çıktım ana kadroya. Ekibin delisiydim. Seth gibi ring içinde harikalar çıkartamasam bile mikrofonda iyiyim. Kalas arkadaşı bu yönden kurtarıyorum. Ve evet yıllar sonra sakatlandım ve uzun bir süre yoktum. Çalıştım, yenilendim ve döndüm. Kalas arkadaşımızın yıllardır alamadığı tezahüratı tek dönüşümle aldım. Herkes acaba ne yapacak diyordu. Heel turn mu? Hayır. ICC mi? Hayır. Yoksa ana kemere mi gidecektim? Hayır hayır ve hayır. Bunlardan çok daha iyi bir görevim vardı. ULU İMPARATORUN KORUMALIĞINI YAPMAK. Evet bu görev tam da benim dönüşüme göreydi. Çünkü ben bir aptalım.

Yıllardır Shield’i izlerim, dün çözdüm. İmza hareketleri her şeyi anlatıyor. 150 kilo Strowman’ı Dean ile Seth taşıyarak işin ağır kısmını yaparken işin gösterişli ve şaşalı kısmı Roman’a kalıyor. Uaaaa diye bağırıyor ve itiyor. Bütün spot ışığı yine Roman’ın üstünde.

Öncelikle Shield’i herkes sevmek zorunda değil. Her gördüğümüz zaman ahhh Shield diye bağırmak zorunda da değiliz. Ayrıl, toplan, ayrıl, toplan. Yalama oldular. Bomboş ekip sevmiyorum. Seth bunlardan yetenekli, harcanıyor. En çok Dean’ı sevmeme rağmen söylüyorum bunu. Roman ise bunlardan faydalanıyor resmen. Berbat ekip.

Strowman, şovmen reis en azından Lesnar’a kaybettirmeseydin bugün 3vs1 değil, Lesnar vs Strowman olurdu.

Balor reis, Filli boya sponsorluğu mu çekti? Nerede boyan? Çalı süpürgesi saçların da yok. He sen ben Roman’ı yenemem, bari bunun inandırıcılığını kaybetmeyeyim diye gelmedin. Yenilsen insanlar Demon denen şeyin zırvalıktan başka bir şey olmadığını anlayacaktı.

Yukarılarda bir mesaj var, Fatih cevaplamıştı ama silinmiş. Evet arkadaşım bahsettiğin şeyleri yaparsan iyi bir izleyici olabilirsin. Yapınca gel sertifikanı al.

Edit: Corbin kralsın. Vur geç yiğidim.
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla