Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-08-2018, 22:36   #57
Banned
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 904
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 196551
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fetiborn41 fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 196551

Alıntı The Eater of Worlds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neyse 2 sene önceye dönmek istemiyorum. Zaten forumda çok uzun zamanım kalmadı yine birileriyle küfürleşerek ayrılmak istemiyorum. Bu saçma tartışmaya son vermek için ironi yapmadan şunları söylemek istiyorum:

Fetiborn nickli arkadaş yine kendi görüşüne zıt görüste olanlara yönelik bir yakıştırmada bulunmuş. Bunu daha önce birkac konuda yapmıştı. Ayrıca Dave Meltzer konusu da mağlum, kabak tadı verdi. Bunları eleştirerek bir ironi üzerine mesaj yazdım. Ki sen(xeno) da sık sık yapıyorsun bunu. Herkes ironi üzerinden bir çok mesaj yazıp hibir ceza almazken ben uyarı aldım. Neyse bu tartısma küfürleşme gitmeden son vermek istiyorum ki dediğim gibi zamanında bu tartışmalar çok kötü yerlere gitti.
Bak güzel kardeşim. Sen bu forumda uzun bir süredir yoksun. (En azından ben geldiğimden beri) Sen çıkıp şu forumu kış aylarında geri kalan herkes yatarken sırtında taşıyan 3 adamdan birine çıkıp "güreş yorumu bilmeyen, salak veled" muamelesi yapıyorsun. İşin komik yanı da şu, seni yönetimden destekleyenler çıkıyor ve hatta ben sırf seni alıntılayacak cesarette olduğum için ben ceza puanı alıyorum, senin sadece mesajının silinmesi için bile 20 dakika uğraşıyorum. Yani 8 aylık yönetim kariyerimi bir kenara koy, hala emekliliğimde bile bu forum için savaşıyorum. Burası çok önemli ayrıntı bak. Sen küfür ederek forumdan gidersin, ben ne yaparsam yapayım ne kadar sinirlenirsem sinirleneyim ne kadar çıldırırsam çıldırayım yönetim kurulu başkanının veya adminin bir ulaşımında yine tüm gururumu kenara koyup bu forum için zamanımı harcamaya geri dönerim. Bunun adı yaptığın işi, çalışma arkadaşlarını sevmektir. Yani öncelikle alay ettiğin, ironi yaptığın adama dikkat et. O adamın bu forumun 1 saat daha aktif kalabilmesi için yaptığı şeyleri duysan o küçük dilini yutarsın.

Senin dediğin mantıksız boş yoruma dönersek; ben son zamanlarda (son 6 aydır, ki sen yine yoktun) sadece bir iki arkamdan desteksiz sallayan arkadaşı sinir etmek haricinde Meltzer ve NJPW'ya vurmadım. Bu forumda belki de zamanında aramın en çok bozulduğu adamlardan biri olan Doktor'la konuşmamı da buradan okuyabilirsin, inanmıyorsan.Meltzer ile ilgili savunduğum detayı da söyleyeyim sana. Meltzer bu kadar global, saygıdeğer ve büyük bir gazeteciyken açık ara şirket ayırması (bunun adı farklı puan değerlendirmeleri olabilir, amacım sallamak değil gerçekleri uygun bir dille ifade etmek) onun saygınlığını düşüren bir unsur. Şu ülkede bir gazeteci komik bir şey yazdığında adam gazetesinden atılma noktasına getirilirken; bu ülkenin başka bir neferinin global manada taraflı yorumlar yazan bir gazeteciyi eleştirmemesi sence de iki yüzlülük olmaz mı? Bence olur, olacak da.

Sözümü sonlandırayım. Kişisel olarak zor bir zamandan geçtiğimden ve artık tüm hayatı forum olmuş adamları kişisel olarak kaldıramadığım için yönetimi bıraktım. Atılma falan yok yani, çıkarın onu aklınızdan. Bu manada yukarıda belirttiğim zor zamanlardan ötürü sana biraz sert çıkışmış olabilirim ama asıl sinirim sana değildi, asıl sinirim arkamdan sallayanlaraydı. İşi düşünce gelecek kadar yüzsüz, işi bitince arkamdan sallayacak kadar double yüzsüz. Sadece sen bir anlık sinirin kurbanı oldun, hatta Zeno bile "Sen ne kadar agresifleştin oğlum ne oluyor sana" diye bir şaşırma eyleminde bulundu bana. Zeno bak, yönetimin tamamını tek bir mesajıyla sinir krizi geçirttiren adamdan bunu duydum ben. Kendimle ilgili sorunlardan ötürü de forumdan uzak duracağım zaten, sana söylediğim için üzgünüm. Senden ricamı da ilk paragrafı bir kez daha özetleyerek bir kez daha anlatacağım: "Bu forum için neler yaptığını tahakkuk edemeyeceğin adamlara gelip komik komik yakıştırmalar yapma."
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla