Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-02-2019, 19:59  
Banned
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: --
Konular: 100
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 51631
Rep Derecesi: Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Abhaz Abhaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 51631

(Lapsekili Mark Henry şovun açılışını yapar)

(Kameralar internet kafeye döner)

(Anavae ve Oco Phenomenal vs Maestro ve The Destroyer CS:GO Yoldaş oynamaktadır)

E-spor spikeri: İlk raunt başladı. Anavae ve Oco CT diğer takım da T oluyor. CT'ler harika bir iş çıkarıyor ve 3-0 öne geçiyorlar. Maestro çok sinirleniyor ve fareyi masaya vuruyor. Ardından Destroyer sakin olmasını söylüyor ama Oco ağlayacaksan oynama ulan diye Maestro'ya çıkışıyor. Maestro bunu duyduğu anda ana bacı küfretmek suretiyle hücuma kalkıyor ve klavyeyi Oco'ya fırlatıyor. Anavae'de monitörü söküp Maestro'ya fırlatıyor. Destroyer'da sandalyeyle Anavae'ye saldırıyor. Maestro'da Destroyer'a iyi oynamadığı için ard arda yumruklar indiriyor. Herkes birbirini yumrukluyor. Anavae arkadan Maestro'yu yakalıyor ve bilgisayar masasının üstüne Jackknife Powerbomb yapıyor ve masa kırılıyor.

(Akabinde ortama şirketin kudretli patronu Mr.Meltzer girer)

Meltzer: Neler oluyor burada?

Maestro: Kavga istiyorum patron.

Anavae: Burada yediğin hareketi ringde de mi yemek istiyorsun?

Meltzer: Tamam o zaman size Fatal 4-Way maçı ayarlıyorum. Kazanan yeni ve ilk İnternet Şampiyonumuz olacak.

(Kameralar arka alana döner Cody, karısı ve köpeği Pharaoh arka alanda yürümektedir)

Cody: Ne kadar güzel bir şirket buraya katılarak geleceğimizi garanti altına aldık.

Brandi: Aynen kocacım.

Cody: Seninle burayı ele geçirip Mr. Rhodes ve Mrs. Rhodes olacağız.

(Aschentef arka alanda ilerlerken Cody ve karısına denk gelir)

Aschentef: Ne kadar güzel bir kadın keşke onunla seks yapabilsem.

(Bunu duyan Cody sinirlenir ve köpeği Pharaoh'u Aschentef'in üstüne salar. Aschentef kaçmaya çalışsa da Pharaoh tarafından ısırılır)

(Internet şampiyonluğu için 4 kişi MKS (Monitör-Klavye-Sandalye) türü bir maça çıkacaktır)

(Anavae gelir)

(Oco Phenomenal gelir)

(Maestro'da gelir)

(Son The Destroyer da gelir ve maç başlar)

Spiker: Herkes birbirine saldırıyor. Anavae'den Oco'ya German Suplex ardından kaldırıyor ve kasanın üstüne German Suplex! Kasa paramparça oluyor. Maestro'da Destroyer'a sandalyenin üstünde Fairytale Ending! Ardından Anavae koşarak geliyor ve bariyerlere Spear! Bariyerler yerle bir oluyor. Çok hızlı başladılar. Oco bariyerlerden destek alıp ayağa kalkıyor ve Destroyer'ı ringe sokuyor. Ardından ringe bir de monitör sokuyor. Oco tam ringe girerken Destroyer'dan Monitör'ün üstüne Curb Stomp! Tuş denemesi 1...2... ama Maestro hakemi dışarıya çekiyor. Destroyer eski CS:GO takım arkadaşına nefretle bakıyor ve iplerden sekip Suicide Dive denemesi ama Maestro kafasına sandalye fırlatıyor ve ringe sokup. Freak Accident! ama Anavae'den Top Rope Elbow Drop! Ardından Oco'dan Spear! Ama Anavae'den Fury Implant DDT! Ve hemen ardından Crippler Crossface bağlıyor. Maç bitecek gibi ama Destroyer'dan Anavae'ya Curb Stomp! Tuş denemesi 1...2... 3! Kazanan ve ilk INTERNET Şampiyonu The Destroyer!

(Şampiyon kemerini büyük bir heyecanla kaldırır ancak kafasına bir kasa gelir. Kasayı fırlatan Stan Fernweh'dir. Destroyer'ın kafası yaran Stan kemeri havaya kaldırır ve arka alana gider)

(WALTER arkadaşlarıyla birlikte arka alanda çay içip Nihal Atsız kitabı okumaktadır. O sırada Canbazo aynı ortamda Sovyet marşını söyleyip WALTER'ın kitap okumasına engel olur.)

Canbazo: Sooyuz neruşimiiiy respublikk svobodnih...

WALTER: Sessiz ol seni adi...

Canbazo: Splotilaaa naveki velikaya rus...

(Bunun üzerine WALTER çay bardağını Canbazo'nun kafasında kırar ve kavga çıkar)

WALTER: Seni adi hamamböceği! Büyük annen Rus ayısından sıkıldıysa onu bana getir, gerçek bir ayı nasılmış ona göstereyim.

(Canbazo yanıt olarak yumruk atar ancak WALTER Canbazo'yu masaya fırlatır. Karmaşadan sonra görevliler ikiliyi ayırır ve kamera kapanır)

(EnesTR ringe gelir ve rakiplerini beklemeye başlar)

(Santino ve Curt ringe gelir)

EnesTR vs Santino Marella ve Curt Hawkins Handicap Match

Spiker: Maç başlar başlamaz Hawkins'e Ushigoroshi! Ardından Marella'ya Hawkins'in üstüne Styles Clash! Tuş denemesi 1...2...3!

(EnesTR maçı kazanır arka alana gider)

(Kamera arka alanı çekmeye başlar. Randy Orton arka alanda kadın hayranlarıyla oturmaktadır.)

Kız 1: Randy çok yakışıklısın sana bayılıyorum.

Kız 2: Randy lütfen bu gece benim odama geel!

Kız 3: Hayır benim odama gelsin!

Kız 4 ve kız 5: Hayır bizim odamıza gelmeli, cehenneme 3 kişilik biletimiz var ve biri Randy'ye ait.

Randy: Ahh kızlar... Bazen yakışıklı olmak benim için bir lütuf mu yoksa bir ceza mı anlayamıyorum. (Kız 4 ve kız 5'e bakarak) Kızlar benim hepimize yetecek kadar biletim var ve hepinizle cehenneme gitmek istiyorum.

(Randy kızları alır ve odasına gider)

(Siren sesleri arenada yükselir ve son derece gizemli Todeskampf Jr. maskeli bir biçimde elinde bıçakla girişte gözükür)

(Tagrn da gelir ve ringe girer)

Todeskampf Jr. vs Tagrn Hardcore Şampiyonluğu Maçı Extreme Rules

Spiker: Todeskampf üzerine doğru koşuyor ama Tagrn'dan Brogue Kick! Ardından kaldırıyor ve Spinebuster! Köşeye çekiliyor ve Spear denemesi ama Todeskampf çekiliyor ve Tagrn hızını alamayıp köşeye yapışıyor. Arkasını sersemlemiş bir halde döndüğü an Todeskampf'dan Jumping Back Knee Strike! Tagrn düşmüyor yere ama bir kez daha Jumping Back Knee Strike! Bu sefer yere düşüyor ve tuşa gidiyor. 1..2...3!

Kazanan ve yeni Hardcore Şampiyonu Todeskampf Jr.

(Todeskampf Jr. kemerini alır ve siren sesleri eşliğinde arka alana gider)

(Kamera Randy Orton'ın odasına döner)

(Randy Orton odasında kızlarla eğlendikten sonra canı dans etmek istemiştir ancak yorgundur)

Randy: Kızlar benim için dans etmenizi istiyorum.

Kız 1: Çok yorgunuz Randy bizi parçaladın resmen.

Kız 2: Ayneen...

Kız 3: Benim bir fikrim var!

Kız 4: Nedir??

Kız 3: Brodus Clay ve Toru Yano bizim için dans edebilir!

Randy: İki Alabama domuzunun dansını izlemek mi? İlginç.

(Kız 3 odaya Brodus Clay ve Toru Yano'yu çağırır, ikili odaya girer ve dans etmeye başlar ancak Randy sızıp kalmıştır.)

(Özel anonsör ringe gelir ve gecenin ana maçını duyurur)

Anonsör: Bayanlar ve baylar! Gecenin ana maçı için birbirinden özel 6 ismimiz var. Villain, Toretto, John Jackson, Pacman ve Nico Stein bu gece SSW kemeri için mücadele edecek.

(Villain ringe gelir ve rakiplerini bekler)

(Toretto ringe gelir)

(John Jackson ringe gelir)

(Pacman ringe gelir)

(Nico Stein ringe gelir)

(Son olarak Shane Castle gelir ve maç başlar)

Spiker: Herkes birbirine saldırıyor. Toretto ve Jackson ring dışında kapışıyor. Toretto onu bariyerlere yapıştırıyor. Ardından kaldırıp bariyerlere F-5! Toretto hızını alamıyor ve dışarıda ki Pacman'a bir Clothesline ardından kaldırıyor ve bariyerlere doğru German Suplex! Toretto dağıttı ortalığı resmen. Ringe girecekken Stein'den Tope Can Giro! Ardından Toretto'yu kaldırıyor ve Apron Powerbomb! Stein ringe giriyor. Villain ile yüz yüze geliyor. İkili birbirlerini yumruklar indiriyor Stein sert bir yumruk indiriyor ama Villain'den Superkick! Strong iplerden destek alıp Calf Kick! İki isimde yerde kalıyor. Maçın başından beri görünmeyen Castle ringe koşarak giriyor. Ringe girer girmez Stein'e Lionsault! Ardından Jackson'a Suicide Dive! Ama Jackson yakalıyor ve ringin dışında Package Piledriver! Ringe giriyor Villain'a saldıracakken Pacman'den V Trigger! Villain'a yardım ediyor ve Stein'e Double Superkick! Stein ring dışına düşüyor. Pacman taunt'unu atarken. Villain'dan Crossface Chickenwing! Villain ne yaptı öyle! Pacman çok zorlanıyor ama üstünden geçip kurtuluyor ve Sleeper Hold bağlıyor. Çok zorlanıyor Villain. Pes edecek gibi duruyor ama Toretto geliyor ve Kimura Lock bağlıyor Pacman'a aynı anda 2 kilit hareketi var şuan. Toretto çok avantajlı ama Stein ringe giriyor ve Superkick! Toretto bırakmıyor ardından bir kez daha vuruyor ve Toretto bırakıyor. Son olarakta bir Jumping Knee Strike! Toretto yerde! Pacman'da lock'ı bırakıyor o durumda. Villain'ı kaldırıyor Stein ve End of Heartache denemesi ama Villain şemsiyesini açıyor ve saldırıyor Stein'e. Ard arda vuruyor. O sırada Castle'dan Codebreaker denemesi ama Villain yakalıyor ve onu fırlatıyor. Üzerine doğru koşarken RKO! AMAN TANRIM! Bu Randy Orton! Pacman ringe giriyor ama RKO! Castle'ı kaldırıp tuşa götürüyor 1...2...3!

Kazanan ve yeni SSW Şampiyonu Shane Castle

(Castle'ın kazanmasına yardım eden Orton Castle'nin yanına gider ve elini kaldırır. Ancak Randy Orton beklenmedik bir anda şampiyona RKO vurur ve yerde yatan şampiyona eğilerek bir şeyler der)

Randy Orton: Herkes RKO'mun tadına bakacak...

(Randy sözünü bitirdikten sonra kameralar kapanır)

Konu Abhaz tarafından (03-02-2019 Saat 20:13 ) değiştirilmiştir.
Abhaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla