Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-02-2019, 14:50   #95
Modern Thug
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: Glasgow
Mesajlar: 14.628
Konular: 2872
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 360697
Rep Derecesi: ReQuem isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 360697
Mesajlar: 14.628

Standart

(Lapsekili Mark Henry şovun açılışını yapar)(WALTER ülkücü arkadaşlarıyla girişte gözükür)(WALTER eline mikrofon alıp slogan atmaya başlar)WALTER: Seven Star ovası bozkurtlar yuvası!

Seyirciler: SEVEN STAR OVASI BOZKURTLAR YUVASI

WALTER: Seven Star tek kale bozkurtlar el ele!

Seyirciler: SEVEN STAR TEK KALE BOZKURTLAR EL ELE!

WALTER: Bütün ülkücüler bir ordu katılmayan kaçaktır. Töremizde yazılı harpten kaçan alçaktır. Biz buradayız ve kavgaya hazırız!

(Mikrofonu bırakır ve girişe doğru bakar ancak gelen giden yoktur. Mikrofonu tekrardan eline alır)

WALTER: Bozkurtlar burada çakallar nerede!

Seyirciler: BOZKURTLAR BURADA ÇAKALLAR NEREDE!
(Canbazo girişte gözükür ama konuşmaz)(Nico Stein girişte gözükür ama o da konuşmaz)(Andy Brown girişte gözükür arkadaşlarına bakar ve ringe doğru koşmaya başlarlar)

Spiker: [/B ]Brown ringe girer girmez WALTER'dan Big Boot! Stein ona saldırıyor ve bir Superkick indiriyor ama WALTER düşmüyor ve bir Knife Edge Chop! Stein ring dışına uçuyor. Canbazo'yu da yakalıyor Powerbomb denemesi ama Canbazo harika bir şekilde kaçıyor ve ring dışına çıkıyor. Arka alana doğru koşuyor.

(WALTER eline mikrofon alır)

WALTER: Bir gece ansızın gelebiliriz!

Seyirciler: BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ!

(Canbazo boo sesleri eşliğinde arka alana gider)(Geçen haftadan görüntüler ekrana gelir Cody'nin köpeği Aschentef'i ısırmıştır)(Aschentef arka alanda yürümektedir)

Aschentef: Lanet olası köpek! Elimi acıttı.

(O sırada Cody gelir)

Cody: Dua et başka bir yerlerini ısırmadı.

Aschentef: Orayı ısırmak karına ait!

(Cody çok sinirlenir ve Aschentef'e yumruk atar)(Meltzer ortama girer)

Meltzer: Neler oluyor burada?

Cody: Patron bu çürük domates karıma sulanıyor...

Aschentef: Bu yumuşak soğan erkeği bu kadını hak etmiyor.

Meltzer: Benim bir fikrim var. Hayat bir oyun değil midir? Evet, o yüzden Brandi'nin ortada olduğu bir 3 ellik okey maçının duyurusunu yapıyorum.


Cody:
NE!

Aschentef: Son zamanlarda aldığım en güzel haber.

(Kamera kapanır)

(Killian Dain ringe gelir)(David Starr ringe gelir)

Killian Dain vs David Starr Sakal Maçı

Spiker: Dain çok hızlı başlıyor maça ve Bicycle Kick! Ardından Piledriver! Dain ring dışına çıkıyor. Kırbaç ve Kendo Stick'i alıp ring içine giriyor. Kendo Stick'i yere fırlatıyor. Köşeye çekiliyor Starr'ın kalkmasını bekliyor ama Starr hemen Kendo Stick'i kapıyor ve ard arda vuruyor Dain'e. Dain düşecek gibi oluyor ama Starr durmuyor. Dain iplerden destek alıyor ama Starr yine Kendo Stick ile vuruyor ve iplerden sekip Rolling Elbow! Ring dışına düşüyor Dain. Starr taunt'unu atıyor. Ve ringden dışarıya çıkarken Dain kırbaç ile saldırıyor ona. Sırtına durmaksızın vuruyor. Ardından bir kelepçe çıkarıyor ve köşeye kelepçeliyor. Tıraş makinesini eline alıyor ve sakallarını tıraş ediyor.

Kazanan: Killian Dain

(Maçı kaybeden Starr aynı zamanda erkekliğini de kaybetmiştir)Starr: Çok yakıştı ayol...

(Ve kameralar kapanır)(Kamera arka alana döner garip karanlık bir odayı çekiyor kamera)AMENO! AMENO!

(Jesus Cyborg içeride ayin yaparken odaya bir isim girer)

Oguz Sasi: Ne oluyor lao!

(Jesus Cyborg kafasını çevirir ve daha da bağırmaya başlar)

Jesus Cyborg: AMENO!

(Sasi Jesus Cyborg'e bakar)(Ve korkudan altına işeyip kaçar kamera kapanır)(Sırada INTERNET Şampiyonluğu maçı var)(INTERNET Şampiyonu The Destroyer ringe giriyor)(Stan Fernweh ringe giriyor)

The Destroyer vs Stan Fernweh INTERNET Şampiyonluğu MKS (Monitör-Klavye-Sandalye Maçı

Spiker: İki isim karşı karşıya geliyor. Destroyer ard arda yumruklar indiriyor ve iplere yolluyor Spinebuster! Köşeye çıkıyor hıp hızlı bir şekilde Phoenix Splash! Ama Fernweh kasa fırlatıyor! İplerden sekip geliyor ve Curb Stomp! Tuş denemesi 1...2...3!

Kazanan ve yeni INTERNET Şampiyonu: Stan Fernweh

Fernweh kemerini havaya kaldırır ve arka alanın yolunu tutar.(Arka alanda Andy Brown ve Nico Stein Canbazo'yu aramaktadır)

Nico Stein: Nerede bu adam?

Andy Brown: Kendini kırbaçlamaya mı gitti yoksa?

Nico Stein: Fanteziye bak be...

(Tam o anda silahlı üç adam gelir ve Andy'nin topuğuna sıkarlar o sırada Stein ölmeden önce dine gireyim diyerekten şehadet getirir ve kalp krizi geçirir)(Ambulans gelir ve ikiliyi hastaneye kaldırırlar Stein'in durumu kritikmiş)(Sırada Hardcore şampiyonluğu maçı var)(Todeskampf Jr. kemeri ile ringe giriyor ve rakiplerini bekliyor)(Kara Murat geliyor)(Kozbişov ringe çiftetelli oynayarak giriyor)(Ege The Man geliyor ringe)(Jesus Cyborg dua ederek ringe giriyor)

Spiker: Maçımız başladı. Kara Murat hızlı başlıyor ve Todeskampf Jr.'a Spear denemesi ama üstünden atlıyor Todeskampf Jr. ve Roundhouse Kick! Ardından Bridging German Suplex! Cyborg ile Ege karşı karşıya geliyor. Ege ard arda yumruklar indiriyor ve bir tekme vuruyor. Cyborg iplerden destek alıyor ve MenoKick! Todeskampf Jr. Cyborg'a saldıracakken Cyborg bir şey çıkarıyor ve bu bir Voodoo bebeği. Yere atıyor ve üzerine basıyor. Todeskampf Jr.'a yapılıyor bu büyü. Ardından dışarıya fırlatıyor ve Todeskampf Jr. kendini ringin dışında buluyor. Cyborg tam Kozbişov'a saldıracakken Kozbişov onu durduruyor ve bir müzik duyulur.Kozbişov Cyborg'un karşısında oynuyor ve bir anda elinde ki kaşıkları kafasına fırlatıyor. Lariato denemesi ama Cyborg'dan A-Cutter! Ardından kaldırıyor ve Amenos! Tuş denemesi 1...2...3!

Kazanan ve yeni Hardcore Şampiyonu: Jesus Cyborg

Jesus Cyborg yere oturuyor ve kemerini de yere koyup duasını ediyor. Ardından ayağa kalkıyor ve AMENO eşliğinde arka alana gidiyor.(Kameralar bir odaya çevrilir Orton odanın içinde ve kızları kucağına oturtmuştur)Kız 1: Randy canım lolilop istiyor. Çilekli istiyorum.

Kız 2: Ben de istiyorum Randy ne olur bana da ver.

Randy Orton: Ah kızlar sakin olun fazlasıyla lolipopum var. Tadını çıkarın çok tatlılardır.

[B ]Kız 1:
Doyur bizi Randy!

(Kamera kapanır ve ringe döner)(SSW Şampiyonu Shane Castle ringe giriyor ve 5 kişinin kemeri için kapışacağını söylüyor kazanan haftaya benimle kemer maçına çıkacak diyor)(Mr. Pacman geliyor)(Toretto geliyor)(John Jackson geliyor)(Villain geliyor)(Oco Phenomenal geliyor)

(Sırada Nico Stein'in yerine gelecek adam var ve o isim)(Bu Randy Orton kızları ile geliyor ve ringe girerken kızları arka alana gider)

Spiker: Evet bu maçı kazanan haftaya SSW şampiyonu Shane Castle ile karşılaşacak. Maçımız başladı. Villain Toretto'ya Dropkick indiriyor ardından ard arda tekmeler indiriyor ve Superkick! Toretto iplerden destek alıyor ve bir anda arkasına geçip German Suplex! İki isimde yerde. Jackson geliyor ve Toretto'yu kaldırıp German Suplex denemesi ama Toretto bir anda F-5 pozisyonuna getiriyor. Tam F-5 yapacakken Oco'dan Spear! Toretto ve Jackson yerde. Oco ayağa kalkıyor ve köşeye çekiliyor Villain'a Superman Punch denemesi ama Villain'dan Crossface Chickenwing! Bitebilir Oco çok kötü durumda. O sırada Jackson köşeye çıkıyor ve Shooting Star Press! Kilit bozuluyor. Pacman Randy ile kapışıyor. V Trigger indiriyor ve iplerden sekip Superman Punch köşeye çıkıyor. Frog Splash! Ama Randy'den RKO! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan ve kemer maçına çıkacak isim: Randy Orton

Randy ayağa kalkarken Şampiyon Shane Castle geliyor ve kemerle saldırıyor ona. Ard arda durmak bilmeden vuruyor. Kemerini havaya kaldırıyor ve arka alanın yolunu tutuyor.(Kameralar bir kahvehaneye çevrilir)Aschentef ve Cody karşı karşıya otururlar. Brandi'de Cody'nin yanına oturuyor. Okey maçı başlıyor. Taşlar dağıtılıyor ilk el Aschentef çok talihsiz başlıyor ve sahte okey geliyor ama elinde patlıyor. Cody kazanıyor 1-0 oldu durum.

Cody: Çok kolaysın ezik

Aschentef: Oyun sonunda karımı ver ne olur diye yalvaracaksın

(Cody sinirlenir ama Brandi onu sakinleştirir)

2. tur başlar. Aschentef'e harika bir el gelir ve çok çabuk bir şekilde kazanır.Aschentef: Kazancağım Homo

Cody: Sağ elinle uğraşmaya devam edeceksin aptal herif

3. tur başlar. Ve iki isime de çok güzel bir el gelir ama Aschentef'in bir taşı eksiktir. Cody tam bitirecekken dur kocacım biraz dön alay edelim bunla der. Cody güler ve nasıl dersen karıcım diyerek devam eder. O sırada Aschentef taş beklerken alttan bir şey uzanır.Bu Brandi'nin ayağı taşı oradan alır ve yerleştirip ortaya atar. Aschentef Brandi'yi kapıyor.

Cody: Olamaz hile yaptın!

Aschentef: Şimdi sağ elinle uğraşma zamanı sende Cody!

(Brandi'yi kucaklar ve koşa koşa otel odasına götürür bu görüntülerle şovumuz sona erer)
imzaForum Başarılarım


ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla