Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-04-2019, 23:57  
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 441
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 82041
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart GTR Wrestling Entertaintment #1

16 Nisan 19.45

Arka alandayız. Telaşlı ve gergin bir ortam var. Bazı çalışanlar bir şey yetiştirmeye çalışıyor gibi. Bu sırada görevlilerden birisi birden yere düşüyor. Toparlanıp kafasını kaldırdığında ise Aschentef'i görüyor.

Aschentef: Kalkma rahat ol ya. Yat yere keyfini çıkar.

Görevli bir süre çekingen bir tavırla sadece Aschentef'e bakıyor.

Aschentef: Aferin oğlum aynen böyle devam.

Aschentef şimdi birden görevlinin yakasından tutup ayağa kaldırıyor.

Aschentef: 10 saniyen var.

Görevli: Ne İçin efendim?

Aschentef: 3 saniyen kaldı. Defol.

Görevli yavaş yavaş oradan uzaklaşıyor. Bu sırada yavaş yavaş birisinin yaklaştığını görüyor...

Code Yellow: Güzel şirket.

Aschentef: Ne?

Code Yellow: Harika patron.

Aschentef bakmaya devam ediyor

Code Yellow: Beğendim.

Aschentef ve Code Yellow birbirlerine anlamsız anlamsız bakarken kameralar kapanıyor.

17 Nisan 00:00

GTR Wrestling Entertainment'in ilk şovu için kameralarımız Sinan Erdem Spor Salonunda! Bildiğiniz gibi şovlar Türkiye bazlı gerçekleşecek. Her ayrı bölgede şovlar yapacağız. İlk durağımız Türkiye'nin en kalabalık, Marmara bölgesinin en kalabalık şehri İstanbul'dayız! Kameralar şimdi ringe dönüyor. Tüm güreş severler arenada, arena tıklım tıklım dolu. Şovu tam olarak 22.500 kişi izlemekte!

PATRONLARIMIZ PARAYA KIYIYOR VE PYROLAR PATLIYOR! GTR WRESTLING ENTERTAINTMENT'İN İLK ŞOVU BAŞLIYOR!

Spiker masasını şereflendiren isimler var. The Bulldogy, The Sinister Scotsman ve The Rising Generation...

The Rising Generation: Yeni şirket, yeni şovlar... Gerçekten çok heyecanlıyım baylar.

The Sinister Scotsman: Ve yeni dolgun bir maaş... sen işini biliyorsun. Buğra Gür'den istediğin paraları koparamıyorsun tabii. Şov, güreş felan geç bu ayakları.

The Rising Generation: Ne alakası var? Bakıyorum da sende öğretmenlikten istediğini alamamış gibisin. Hayırdır devlet baba bakamadı mı sana?

The Sinister Scotsman: Hadi, hadi, çok konuşma da işine bak sen.

The Bulldogy'nin koltuğu boş görünüyor....

The Rising Generation: Bu üçüncü malum şahıs nerede?

The Sinister Scotsman: Gelir birazdan, hadi işine bak.

The Rising Generation ekşi ekşi suratı ile The Sinister Scotsman'a bakarken, The Bulldogy oraya geliyor. Ve yerine geçiyor.

The Rising Generation: Neredesin yahu sen? Patron boşuna mı para ödüyor sana? Biraz sorumluluklarının farkında olsan iyi edersin.

The Bulldogy: The person you have called is not rich at the moment... Ne diyorum lan ben? Heh, ne yapayım kardeşim, bir rahat vermiyorlar ki şu forumda. Her gün bir olay, her gün ayrı bir tantana. Hem sana ne oluyor lan? Alıyorsun maaşını, benden sana ne? Hadi, hadi, işine bak sen.

The Rising Generation: Ne oluyor lan bugün? Bana mı oynuyorsunuz? Hasbinallah.

Kameralar tekrardan girişe çevriliyor ve bir müzik duyuluyor....

The Bulldogy: Kim bunlar? Jinder Mahal'in yeni yaverleri mi?

The Rising Generation: Adamlar Genel Menajerlerimiz, doğru konuşsan iyi olur.

The Sinister Scotsman: Aferin işine bakıyorsun.

Emrah Amir girişte! Ve yanında Beyefendi var! İkili ringe doğru geliyor. Ringe girip mikrofon alıyorlar. Emrah Amir söze giriyor.

Emrah Amir: Baylar ve kadınlar. Bayanlar diyince tepki çekiyoruz biliyorsunuz. Feministleri karşımıza almak istemeyiz. Her neyse, tarihi şirketimizin ilk şovuna hoş geldiniz!! Diğer şirketler gibi açılışı iki saat uzatmayacağız, gerekli açıklamaları yapıp yolumuza bakaca-

Bir müzik duyuluyor...

D-Wayd girişte görünüyor! Elinde bir mikrofon var, Emrah ve Beyefendi anlamsız bakışlarla girişe doğru bakıyor. D-Wayd girişte bir süre etrafa baktıktan sonra direkt söze atlıyor.

D-Wayd: DAĞILIN LAN BURADAN BE A BOOKER'I BEN KURDUM!!!!!!

Emrah, Beyefendi ve seyirciler ne olduğunu anlamamış bir şekilde girişe bakarken D-Wayd mikrofonu fırlatıp arka alana geri dönüyor.

Beyefendi ??????????????????????

Emrah Amir: Altımızda bezle gezerken kurmuş kral. Her neyse, şimdi konumuz bu değil. Öncelikle yeni şirketimizde tam olarak 4 adet şampiyonluk unvanı var. GTR Heawyeight, GTR Intercontinental, GTR Shitposter ve GTR Tag Team Championship olarak ayrılıyor. Bu şovdan itibaren unvanlar şampiyonlarını bulacak. Çünkü biz hızlı bir giriş istiyoruz!

Beyefendi: Ve şirketimizin ilk şampiyonu bugünün ana olayında belli olacak! GTR Intercontinental Şampiyonluk unvanı için Six Pack Challenge maç gerçekleşecek ve işte katılımcıları...

Beyefendi: Hüüdwin vs. The Lone Woman vs. Good Influence vs. OhYouMind vs. Gündüz vs. HoneyZakerz! Tabii ki duyurularımız bununla sınırlı değil. GTR Heawyeight Şampiyonluk unvanı için ise bir turnuva düzenleyeceğiz! Eleme şeklinde, 8 kişiden oluşan bir turnuva, bunun detaylarını da gelecek şovda vereceğiz. Ve son olarak, şovumuz bir maç ile start veriyor! Mr.Underdog vs. ReCuem! Herkese iyi eğlenceler!

Emrah ve Beyefendi mikrofonu bırakıp ringden ayrılıyorlar VE REKLAMLAR!

Kameralar tekrardan ringe çevriliyor. Mr.Underdog ve ReCuem sırasıyla ringe geliyor. Son kontroller yapılıyor ve maç başlıyor.

Mr.Underdog vs. ReCuem

Maçın başları çok durgun geçse de, sonradan iki güreşçi kendini toparlayıp maça asılıyor. ReCuem maçın ortalarına doğru üstünlüğü alsa da, tuşu bulamıyor. Maçın sonlarına doğru Mr.Underdog vurduğu Pele Kick sonrası tuşa gidiyor ancak galibiyet için yeterli olmuyor. Maçın sonunda ReCuem, Mr.Underdog'ı Death Valley Driver için tutuyor ancak Mr.Underdog bir anda roll-up pozisyonuna alıp tuşa gidiyor, 1....2....3! Mr.Underdog kazanıyor!

Kazanan: Mr.Underdog (5:32)

Kameralar arka alanda bir odada açılıyor. Kameraya arkasını dönmüş biri, beyaz tahtaya bakıyor. Adam arkasını dönüyor ve bu kişi Çitos! Kamera şimdi beyaz tahtaya zoom yapıyor... bu...bu... HASIM LİSTESİ! Ancak isimleri göremiyoruz. Kamera şimdi Çitos'a zoom yapıyor.

Çitos: Hepinizi listeye aldım... Hepinizin belası olacağım, hepinize musallat olacağım! Evinizin adreslerini buldum bile! BEKLEYİN ULAN BENİ!

Çitos bir anda harekete geçiyor ve kapıyı çarpıp oradan ayrılıyor.

Arenaya döndüğümüzde The Magicraiser çoktan ringe gelmiş bile. Şimdi ise bir ses duyuluyor.

Tarkovski!
Kubrick!
Zeki Demirkubuz!
Nuri Bilge Ceylan!

Şimdi sesler kesiliyor. Bana Clash'in müziği duyuluyor. Kendisi girişte görünüyor. Bir süre etrafına bakıyor. Şimdi ise ağır ve varoluşsal sancılar geçirerek ringe doğru ilerliyor.

Bana Clash vs. The Magicraiser

Maçtan önce ikili birbirlerine bakıyor. Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili bir süre birbirlerine tartıyorlar. Şimdi Lock Up ile başlıyorlar derken The Magicraiser birden rakibini itiyor. Bana Clash hızla tekrar rakibinin üzerine gitmek istiyor. The Magicraiser aniden durmasını istiyor ve eliyle bekle tarzı işaretler yapıyor. Bana Clash ne olduğunu anlamaya çalışırken The Magicraiser aniden cebinden bir mum çıkartıyor. Şimdi bir çakmak çıkartıp mum'u yakıyor. The Magicraiser şimdi tuhaf tuhaf anlamsız şeyler söylemeye başlıyor. Ardından ise mum'u üfleyip söndürüyor derken Bana Clash aniden Superkick patlatıyor The Magicraiser'ın suratında. Şimdi ise vakit kaybetmeden tuşa gidiyor: 1...2...3!

Kazanan: Bana Clash (6:32)

Bana Clash galibiyetini kutlarken bizde reklamlara gidiyoruz.

Kameralar arka alana çevrildiğinde Sefir-i ROH ekibine rastlıyoruz. İkili yürürken yanlarına doğru bir muhabir geliyor.

Muhabir: Öncelikle hoş geldiniz. Yeni bir şirket ve yeni şovlar, ne düşünüyorsunuz? Burada başarılı olabileceğinizi düşünüyor musunuz?

M416: Neden olamayalım ki? Biz takımlar divizyonunun en iyileriyiz. Biz bu işi severek yapıyoruz ve keyif almaya bakıyoruz. Ancak neden en iyi olduğumuzu da ispatlamayalım ki? Bak, güreş bizim için bir yaşam tarzı anlayabiliyor musun? Biz güreş üzerine yıllarca konuşmalar yaptık, yıllarca bu işin peşinden koştuk. EngineerMK ile Şeref Mecmuası adı altında türlü başarılara imza attık, güreş yorumlarımız tüm dünyayı sardı. Şimdi ise güreşçi olarak bir şeyleri kanıtlamak ve en iyi olduğumuzu göstermek istiyoruz. Tabii bu işten keyif alarak.

EngineerMK: Başarılı olacağız. Çünkü burada bizim karşımızda durmaya dayanabilecek bir kardeşlik bağı yok. Evet kardeşlik bağı... biz buna daha çok önem veriyoruz. Biz çoğu şirkette oluşan sahte oluşumlardan değiliz. Biz çıkar uğruna birbirinden faydalanmaya çalışan ikili değiliz. Biz dostuz, biz aynı anne-babadan olmasak da kardeş gibiyiz. Ve biz birbirimize güveniyoruz, neler yapabileceklerimizi biliyoruz. O yüzden başarılı olamamak gibi bir seçenek bizde mevcut değil. Biz yıllarca Rock of Horror adlı şirketin dibine vurmuş, her maçını beraber yorumlamış, her şovunu beraber izleyip orgazmın doruklarına ulaşan ikiliyiz. Biz sefir-i ROH'uz. Bizim önümüzde kimse duramaz...

Sefir-i ROH konuşmasını tamamlarken oradan bir isim geçiyor... Bu kişi... Code Yellow!

Code Yellow: Hımm, güzel takım.

İkili anlamsız bakışlarla Code Yellow'a bakarken ekrana dört takımın birer katılımcısının yer alacağı Fatal Four Way maçı ekranlara geliyor. bollarcone vs. BirazPepsi vs. M416 vs. GutiMysterio.

Kameralar ringe çevrildiğinde dört güreşçi de hazır.

Bollarcone vs. BirazPepsi vs. M416 vs. GutiMysterio.

Dört isim sırasıyla girişlerini gerçekleştiriyorlar. Maçın hemen başında BirazPepsi hemen ringden iniyor. bollarcone ve GutiMysterio ikilisi ise birlik olup hemen M416'yı köşeye alıp seri yumruk darbeleri vuruyorlar. İkili şimdi geriliyorlar. Guti Mysterio bollarcone'u elinden tutuyor ve köşedeki M416'ın üzerine fırlatıyor. bollarcone'dan Body Avalenche! bollarcone şimdi M416'yı ringin ortasına çekip tuş etmek istiyor fakat GutiMysterio aniden bozuyor. bollarcone ile arasında gerginlik oluşuyor derken GutiMysterio aniden bir tekme yapıştırıp DDT vuruyor. Tam tuşa gideceği sırada maçın başından beri ringin dışında olan BirazPepsi aprona zıplıyor. Hızla köşeye çıkıyor ve Diving Crossbody! Hemen tuş denemesinde bulunuyor fakat rakibi atıyor. 8 dakika süren bir maç izliyoruz. Maçın sonlarında 4 isimde ringin ortasında ayakta ve sıra sıra birbirlerini yumrukluyorlar. BirazPepsi bollarcone'a iplere doğru sert bir clothesline yapıştırıyor ve ikisi birden ringin dışına düşüyorlar. Guti Mysterio şu an M416'ya üstünlük sağlamış durumda. Omuzlamak istiyor fakat M416 aniden arkasına düşüyor. Ensesine sert bir dirsek darbesi patlatıyor ardından ise kaldırıp End Of Heartache ve tuşa gidip maçı kazanıyor.

Kazanan: M416

M416 ve EngineerMK ringde sevinirken bizde reklamlara gidiyoruz.

The Redmaker girişte görünüyor! Seyircilerden yoğun bir reaksiyon var. The Redmaker hızla ringe doğru ilerliyor.

The Redmaker:
öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar
ben The Redmaker burası GTR kısa zaman önce
Fingerlock master denilen gevşeğe diss attım ben tabi o da atmış
bana diyoki disste disste niye post kasıyormuşum a*ınakoyum
sende post kasmışsın dinle a*ınakoyum şikayette hem diyorsun
post kasma düzgün konu aç ama gidiyosun ya*ak gibi yıldız konusu açıyosun
a*ınakoyum ne ayaksın gevşek, postuna post dinle a*ınakoyum y*rram gibi olmuş
bizim burda ağacı kökten master'ı g*tten s*kerler olum ayık ol sen g*tün yerse mekanım gaziemir
gaziemir de delikanlı adam arkadaşın varsa mekanım izmir s*kso gaziemir kısaca brazzerslıyız okey?
bütün dinleyicilere selam söylüyorum Fingerlock'ı g*tten s*kiyorum.

Bu sırada Fingerlock Master birden seyircilerin bulunduğu kısımda görünüyor. Bariyerlerden atlayıp hızla ringe giriyor. İkili arasında seri yumruklaşmalar başlıyor. The Redmaker karşılık vermeye çalışıyor fakat Fingerlock Master aniden Clothesline yapıştırıyor. Şimdi ise bağırmaya başlıyor.

Fingerlock Master: Sizden iğreniyorum.

Birden kaldırıyor The Redmaker'ı ve bağırarak suratına tükürüyor. Şimdi ise çeviriyor ve The Rainmakeeeeer! Şimdi seri stomp darbeleri vurmaya başlıyor. Derken birden etraf karalıyor ve titantron açılıyor...

Çitos: Adresini buldum. Hasmımsın.

Kameralar arka alana çevriliyor. Punatic Henomenal görünüyor. Elinde bir telefon var, hem izleyip hemde kendi kendine bir şeyler söyleyerek ilerliyor. Kamera hafif yaklaşıyor ve söylediklerini duyabiliyoruz.

Punatic Henomenal: Abi bu bir teknik güreş ya, siz bu stili nereden bileceksiniz abi? Böyle maçlar 205 Live'da hep var abi. Niye bu kadar şaşırıyorsunuz ki abi. Açın her hafta 205 Live izleyin abi. Buddy Murphy'e bak abi, dünyanın en iyi güreşçisi abi, eee ne de olsa 205 Live güreşçisi abi. NXT ne abi? Yetiştirme şovu değil mi orası ya?? Lan ne cahil heriflersiniz, adamlar puroresu stilinde güreşiyor, bu stili ilk benim dedem 1949'da ortaya attı benden daha mı iyi bileceksiniz?

Punatic Henomenal böyle söylene söylene ilerlerken kameraya The Lone Woman denk geliyor...

The Lone Woman: Sen kafayı sıyırmışsın...

World Beginner Maniac vs. WolverineJeanTR

Gecenin bir diğer maçındayız. Seyircilerden neredeyse hiç reaksiyon yok. İkili maça çok hızlı başlıyorlar. World Beginner Maniac hemen bir Dropkick vuruyor. WolverineJeanTR yerde kalıyor fakat çabuk toparlanıyor hemen ayaklanıp karşılık vermek istiyor ve bir Clothesline darbesi yapıştırıyor. World Beginner Maniac yerde fazla kalmıyor. Lou Thesz Press geliyor ve ardından seri yumruklar atmaya başlıyor. WolverineJeanTR korunmaya çalışıyor fakat World Beginner Maniac çıldırmış gibi yumruklar vuruyor. Şimdi World Beginner Maniac bırakıyor onu. Ayağa kalkıyor ardından ise WolverineJeanTR'yi kaldırıyor. Karnına bir tekme geçiriyor, kafasından kavrıyor derken WolverineJeanTR aniden reverseliyor. Sert bir Pele Kick yapıştırıyor. World Beginner Maniac yerde kalıyor. Fakat yine hızla ayaklanıyor. Tam bu sırada WolverineJeanTR'den Back Handspring Kick! WolverineJeanTR'den sert bir diz darbesi. Şimdi ise köşeye getiriyor World Beginner Maniac'ı fakat World Beginner Maniac aniden bir headbutt patlatıyor. WolverineJeanTR darbenin etkisiyle geri geri gidiyor. World Beginner Maniac taunt atıyor ardından ise koşarak Bicycle Knee Strike! Yere düşmeden WolverineJeanTR'yi yakalıyor ve Brainbuster! Hemen tuşa gidiyor: 1...2...3! World Beginner Maniac kazanıyor!

Kazanan: World Beginner Maniac

Maç başında hiç reaksiyon yoktu fakat maçın ardından seyirciler çoşmuş durumda. World Beginner Maniac hakemi çağırıyor. Hakem World Beginner Maniac'ın elini kaldırıyor. WBM ringi bu görüntülerle terk ediyor.

WolverineJeanTR maçın ardından toparlanmaya çalışıyor. Kaybetmenin verdiği sinirle yerlere vurmaya başlıyor. Bir süre diz üstü çöküp kendi kendine bir şeyler söylüyor. Tam ayağa kalkıp ringi terk edeceği sırada birisi onu arkasından kavrıyor ve German Suplex! Bu Çitos! Çitos hemen WolverineJeanTR'yi kaldırıyor ve birde Package Piledriver! WolverineJeanTR hareket bile edemiyor. Seyircilerden ağır yuhalamalar var Çitos'a karşı. Çitos bir mikrofon alıyor ve tek bir söz söyleyip ringi terk ediyor.

Çitos: Hasmımsınız...

MAIN EVENT ZAMANI!

Sırasıyla güreşçiler ringe geliyor. Son olarak Hüüdwin'in müziği duyuluyor... Bir süre gelen giden yok. Ringdeki güreşçiler ve seyirciler onu bekliyor ancak girişte yaprak bile kımıldamıyor. Ancak bir anda girişte bir asker üniformalı birisi beliriyor... Elinde bir mikrofon var.

Asker: Neden burada olduğumu sorguladığınızı görür gibiyim... Öyle bakmayın, tabii ki, güreşçi triplerine girmeyeceğim. Hüüdwin bugün burada olamayacak çünkü bizim tarafımızdan askere alındı! Yıllardır üniversitesi var dedik, müsamaha gösterdik, adam okuyacak dedik daha sonra çağırırız dedik. Bitirince gelip 6 ay görevini yapar dedik ama yok, bu adam 247372 yıldır üniversiteyi bitiremiyor. Bir de ne duyduk? Devam eden üniversitesinin üzerine bu sene bir kez daha sınava girip yeni bir bölüm kazanacakmış. NAH KAZANIRSIN!

Asker mikrofonu bırakıp, oradan ayrılırken Emrah Amir girişte görünüyor.

Emrah Amir: Belliydi böyle olacağı, sözleşme imzalanırken bunları onunla konuşmuştuk, ama bizi dinlemedi. Neyse konumuza dönelim, Hüüdwin yerine Six Pack Challenge maçı için birisini ayarladım. Bol şans!

Emrah Amir oradan ayrılırken yeni bir müzik duyuluyor ve bu isim CIA! CIA hızlı adımlarla ringe doğru geliyor ve maç başlıyor.

GTR Intercontinental Championship Match
Good Influence vs. OhYouMind vs. Gündüz vs. HoneyZakerz vs. The Lone Woman vs.CIA

Maç hızlı bir şekilde başlıyor. Ortalık bir anda curcunaya dönüyor. Maçın başlarında Gündüz üstünlüğü ele alıyor. Bir süre üstün bir şekilde götürüyor maçı. Ancak HoneyZakerz ani bir roll-up ile Gündüz'ü elemeyi başarıyor.

Eleyen: HoneyZakerz Elenen: Gündüz

İlk eleme sonrası maç biraz daha hızlanıyor. Ringde güzel bir brawl dönüyor adeta. Maçın ilerleyen dakikalarında CIA, OhYouMind'e vurduğu Scull Crushing Finale sonrası onu elemeyi başarıyor...

Eleyen: CIA Elenen: OhYouMind

Bu eleme sonrası 4 isimde ringde. Birbirlerini süzüyorlar ve ikili ayrılıp birbirlerini yumruklamaya başlıyor. Üst düzey bir brawl dönüyor ringin ortasında, bu brawl sonrası CIA ve The Lone Woman üstün çıkıyor. İkisi de rakiplerini ringden dışarı yollamayı başarıyorlar. Ardından birbiriyle yumruklaşmaya başlıyorlar. The Lone Woman, CIA'i tutup DDT ile yere vuruyor. TLW, Misery için bekliyor ancak bir anda HoneyZakerz ringe damlıyor. TLW arkasını dönüyor ve Superkick! HoneyZakerz hemen F-5 için kavramayı deniyor ancak The Lone Woman ani bir hareket ile onu Misery pozisyonuna alıyor ve başarılı! Tuşa gidiyor, 1...2...3!

Eleyen: The Lone Woman Elenen: HoneyZakerz

Ancak Good Influence hemen ringe fırlıyor, The Lone Woman'ı tutup ring dışına fırlatıyor. CIA'yi kavrıyor ve Dirty Deeds! Good Influence hemen tuşa gidiyor, 1....2... ama olmuyor! CIA attı! Good Influence çıldırıyor... Hemen ayağa kalkıyor ve CIA'in doğrulmasını bekliyor. Şimdi doğruluyor ama CIA bir anda arkaya geçiyor ve Skull Crushing Finale!! Hemen tuşa gidiyor, 1....2...3!

Eleyen: CIA Elenen: Good Influence

The Lone Woman ringe giriyor şimdi. İkili yüzleşiyor. Bir anda yumruklaşmaya başlıyorlar! İkisi de gerçekten maç boyunca iyi bir performans gösteriyor. Ve göstermeye de devam ediyorlar. Maçın sonları büyük bir heyecana sebep oluyor. Maçın sonlarına doğru The Lone Woman ve CIA tuşu bulmaya yaklaşsalar da maçı bitirecek hamleyi yapamıyorlar. Maçın sonunda CIA, The Lone Woman'ı Skull Crushing pozsiyonuna alıyor ve başarılı! Tuşa gitmek istiyor ancak IŞIKLAR KESİLİYOR!

BİR SÜRE SONRA IŞIKLAR AÇILIYOR AMA O DA NE!? THE LONE WOMAN, CIA'NİN ÜZERİNDEN TUŞA GİDİYOR. 1....2....3!

Elenen: CIA

Kazanan ve Yeni Kıtalararası Şampiyonu: The Lone Woman

The Lone Woman ne olduğunu anlamamış bir şekilde unvanını alırken, CIA ölü gibi iki seksen yerde uzanmış vaziyette. The Lone Woman güçlükle köşeye çıkmayı başarıyor ve unvanını havaya kaldırırken bizde bu görüntülerle birlikte ilk şovumuzun sonuna geliyoruz. Esen kalın efendim.

imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: -

Konu Attitude Adjustment tarafından (17-04-2019 Saat 00:00 ) değiştirilmiştir.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla