Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-08-2019, 12:47   #1
Allah Kitap Matt Riddle
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 450
Favori Güreşçisi: Ember Moon
Rep Puanı: 68053
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Balor King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 68053

Standart RPG: Nam-ı Diğer Beyaz Boğa

Free The Flame! Bu Ember Moon! Moon girişte gözüküyor! Seyircilerden destek var kendisine. Ember Moon klasik tauntu'nu atıp klasik bağırışını da yaptıktan sonra kendinden emin adımlarla ringe doğru ilerliyor ve giriyor. Omzunda Oceans kemeriyle beraber giriyor. Köşeye gidip bir kez daha tauntu'nu attıktan sonra oradan iniyor. Eline bir mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor. Bu sırada seyircilerden kendisine destek geliyor.

Ember Moon: 10 Şubat, Slamtown'da Hardcore Championship'i kazandığım gün... 10 Ağustos, Slamtown'da main event yaptığım gün... İki şovda da şampiyon olarak yer aldım ve iki şovdan da şampiyon olarak ayrıldım... Sanırım, bu şehir benim için de özel bir yer haline geldi artık. Slamtown'la her zaman ortak bir yönümüz olmuştu zaten. Savaşçı ruhumuz... 10 Şubat'ta da öyleydi, 10 Ağustos'ta da. Birlikte olduğumuz her vakit birlikte savaştık ve savaşmaya da devam edeceğimize inanıyorum. Tüm rakiplere karşı...

Moon'a bu sözler ardından destek gelirken tekrar konuşuyor.

Ember Moon: Şimdiyse siz ve Johnny Mundo'nun önünde Negro gibi yeni bir rakip varken benim önümde de yeni bir rakip var... Rush, nam-ı diğer Beyaz Boğa. Aslında, aklıma Beyaz Boğa olarak değil de geçen şovda yaptığı konuşmayla geliyor. Kendisini Slamtown'da aptal beyaz inek sürüsünün içindeki zeki siyah inek olarak görüyordu. Açıkçası ben kendisinin bu konuda biraz kafa karışıklığı yaşadığını düşünüyorum. Bir inek mi yoksa bir boğa mı bence buna karar verebilmiş değil. Şayet bir inekse eğer onun da herkes gibi bir sürüye ihtiyacı var, arkadaşlara ihtiyacı var. Fakat kendisinin buna pek meraklı olduğunu sanmıyorum. Eğer bir boğaysa -ki bu doğru olabilir- renk körü olmasının doğurduğu sebebiyetle siyah-beyaz gördüğü bu dünyada bazı yanlış ayrımlar yaptığını düşünüyorum. Etrafındaki hiçbir şeyin gerçek rengini göremediğini ve gördüğü tüm siyah-beyaz şeyler üzerinde yanlış yargılar yaptığını düşünüyorum. Yaptığı her hata için siyahı suçluyor ve beyazları temiz tarafı olarak kabul ediyor. Aslında bunun için de onu suçlamamak gerek. Siyahın kaderi suçlanmak olduğu gibi beyazın da kaderi kirlenmek. Siyah herkesin olduğu gibi Rush'ın da geçmişi ve pislikleriyken beyaz da geleceği ve umutları. Beyaz Boğa tüm siyahlarını kendisinden atıp yükleyebileceği boş bir vagon arıyor. Tüm beyazlarını da kendi benliğine dolduruyor. Yoksa... Kendisine Beyaz Boğa demesinin sebebi de bu mu? Kusursuz bir insan olduğunu düşünmesi mi...?

Seyircilerden karışık sesler yükselirken Ember Moon tekrar konuşuyor.

Ember Moon: Eminim öyle olduğunu düşünüyordur ama keşke her şeyin en doğrusunu düşünebilsek... Öyle değil mi? Her neyse, Beyaz Boğa, Oceans Championship için bana meydan okudu ve bu hafta karşılaşacağız. Hazır ol Rush, beyaz benliğini siyahla kirletmeye geliyorum! Siyah-Beyaz bu dünyanı tamamiyle KARARTMAYA geliyorum! Aynı Aleister Black'e yaptığım gibi!
imza

queen in the north

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Johnny Gargano
Austin Theory
Asuka
Tessa Blanchard

26. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
26. Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 1.'si
2018 Mutlu Yıllar Makale Etkinliği 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2.'si
29. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
29. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
x2 Onur Kürsüsü
GüreşTürkiye 8. Yaş Şenlikleri Logo Yarışması 2.'si

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve Güncel GWA Oceans Şampiyonu
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla