Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-01-2020, 20:02   #23
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 420
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 63707
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63707

isim: roderick strong
lakap: messiah of the backbreaker
doğum yeri: tampa, florida

GWA Kariyeri (2020-)

Roderick Strong, GWA'e geri dönüşünü 3 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşen Pasifik şovunda gerçekleştirdi. Fatal-4-Way maç içerisinde 'Evil' Kana, Braun Strowman, Kenny Omega ile karşılaşan Strong maçı kazanamasa da tuş olmadı. 12 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşen Pasifik şovunda ise tekli maçta Daniel Bryan ile karşılaştı ve bu maçtan galibiyet ile ayrılmayı başardı. Roderick Strong, Money in the Bank şovunda maça çıkmadı. Bir segmenti şovda yer aldı. Strong bu segmentte yaşlı bir kadına yardım ederken kazaya sebebiyet verdi, bir çocuğa yardım etmek isterken de diğer çocuklara zarar verdi. Böylece Roderick 'iyilik yaıpn la' Strong doğdu.

Roderick Strong, money in the bank'ten sonraki ilk şov olan 24 Ocak Atlas şovunda yine arenada bulunmasa da şovda segmenti ile yer aldı. Kanser bir çocuğa yardım ettiğini düşünerek ona öleceğini söyledi ve iyiliğini yaptı. Ardından da 26 Ocak'ta gerçekleşecek Pasifik şovunda arenada gözükeceğini, aksiyonda olacağını söyledi. 26 Ocak Pasifik şovunda Roderick Strong, Edge ile karşılaştı. Rakibine end of heartache vurduktan sonra maçı bitirebilecek olmasına rağmen tuşu bıraktı ve ringden çıkacak galibiyeti Edge'e hediye etti. Onun yaşlı olmasına rağmen iyi bir performans çıkardığını söyleyerek ona bir iyilik yaptı. Roderick ikinci iyiliğini de ona maçtan sonra saldırarak gerçekleştirdi. Edge'in bir daha sakatlanmaması için kendisini koruması için verdiği bir ders, yaptırdığı tatbikat olarak nitelendirdi. Roderick Strong bu şovu da iki iyilik yaparak kapattı. Roderick Strong bu hafta da her zamanki haline devam etti. 31 Ocak Atlas şovunda MJF'in hile yapmasını engelleyerek Adam Cole'a yardım etti ve maçı kazandırdı. Maçın ardından da Cole'u dövdü. 2 Şubat Pasifik şovunda ise geri dönen Damien Sandow'a bir hediye verdi. Bu hediye ise Hüsnü'nün Rüyası adlı bir erotik dergi çıktı. 5 Şubat Atlas şovunda Roderick Strong, Ricochet ile maça çıktı. Maçı bitirmek için tuşa gidecekken Damien Sandow onun dikkatini dağıttı ve maçı back slide ile kaybetti. Maçtan sonra Ricochet'e önce saldırıp sonra sarılmak istedi, Ricochet sarılma isteğini reddetti. Sonraki şovda Damien Sandow ile maça çıkan Roderick Strong rakibinin sivilcesini patlatarak ona yardım etti, bunu fırsata çevirip maçı da kazandı. Money in the Bank şovunda ise Roderick Strong, Almanlara muhteşem bir gösteri hazırladı. Tek problem ise bu gösterinin Almanların nefret ettiği Nazileri içermesi idi. Hitler'i öven açıklamalar yapan Strong'un sonunun ne olacağı bilinmiyor.

Armageddon'un ardından Roderick Strong, Global Insanity Series turnuvasına katıldı. İkinci gruptaydı. İkinci grubun çeyrek finalinde Ilja Dragunov'u kolayca eledi. Tabii iyiliğini de yaptı. Joey Janela'nın özel şovu olan Spring Break'te ise CM Punk'ın Open Challange'ına karşılık verdi. Maç başlamadan da hediyesini sundu, iki viski şişesiyle CM Punk'a banyo hizmeti sundu. Kemeri kazanmaya çok yaklaşsa da başaramadı. 4 Mart Atlas şovunda Roderick Strong, Bad News Barrett'ı GIS yarı finalinde yenerek turnuvada grup finaline yükseldi. Ayrıca bu maç sayesinde GWA Hardcore Şampiyonu oldu. Ancak daha sonra Barrett'a bir iyilik yaparak kemerini geri iade etti. Global Insanity Series 2.Grup Final maçını Bad News Barrett'ın müdahalesi yüzünden kaybederek turnuvaya veda etti. Sonraki şovda Bad News Barrett'ın cüretkar konuşmasını bölüp onu arena boşluğuna gönderdi, daha sonra da ona One Night Stand'de kendisiyle yüzleşmek için bir şans verdi. Hem de maçın türü Knockout or Tapout olacaktı. One Night Stand öncesi son şovda ise Ilja Dragunov'u nakavt etmeyi başardı. Böylece Barrett'a bir gönderme yaptı. One Night Stand çatıp geldiğinde Bad News Barrett ile muhteşem bir maç çıkardılar, seyircilerin bütün hakaretlerine, engel olma niyetlerine rağmen galibiyete çok yaklaşsa da maçın sonu onun için çok feci oldu. Barrett, sandalye ve telle hazırladığı yere Wasteland ile çaktı Strong'u ve Strong bilincini kaybetti. Maçı da kaybetmiş oldu. Apar topar hastaneye kaldırıldı, Mr. Ekmek'in açıklamalarına göre durumu kritik seviyede.

One Night Stand sonrası ilk Atlas şovunda Roderick Strong'u yoğun bakımda gördük. Mr. Ekmek bilincinin kapalı olduğunu ve beyninde hasar olduğunu söyledi.

maç istatistikleri:

kazanılan: 5
berabere: 0
kaybedilen: 7

başarıları:

1 time GWA Hardcore Champion

promoları ve konuşma gösterileri:

death by roderick
next level
iyilik yaıpn la
dalton castle'a yardım
dalton castle'a yardım - ikinci bölüm