Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-02-2020, 11:16   #48
Banned
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 13.418
Konular: 652
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Ace Austin
Rep Puanı: 84286
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 84286
Mesajlar: 13.418

Standart6.Bölüm Sezon Finali

Son görev zamanı gelmişti. Artık bu oyundan çıkma zamanıydı. Oyuncular da, yöneticiler de son görevlerini aldılar. Son adamdan önce öldürmeleri gereken birkaç hedef vardı. Üyelerin ilk hedefi Tommy Vercetti'yi satan adam olarak tanıtılan bir mafya üyesiydi. Üyelerde Mr.Pacman, The Speedrunner ve Blissfan bu adamın evini bastılar. Adamı yatağında yakalayan ekip gözünü kırpmadan hedefini öldürdü ve oradan ayrıldı. WLR, Makerz, Basaranflair ve Kuti Mysterio da diğer hedefe doğru yola çıktılar.

Bu hedef biraz zordu. Vice City'nin çöplük alanında duruyordu ve alanı koruyan düzinelerce koruma vardı. Takımın geri kalanını beklemeyen ekip saldırıya geçti. Adamların çoğunu öldürdükten sonra sona yaklaşırken ekibin geri kalanı da oraya yetişti ve çatışmaya katıldı. Bütün ekip kötü adamların geri kalanını kolayca temizledi ve son kalan hedefi de ortadan kaldırdılar. Şimdi sırada son adam vardı. Vice City Limanına gitmeleri söylendi üyelere. Üyeler hiç vakit kaybetmeden arabalara bindi ve limana doğru yola çıktı.

Yöneticilerin işi daha zordu. Buradan gitmeden önce ayakta kalan son mafya babalarını öldürmeleri gerekiyordu. İki zor hedefi hızlıca öldürmelilerdi çünkü üyeler son aşamaya gelmişti bile. Hiç vakit kaybetmeden hedeflerini ortadan kaldırdılar ardından onlara da Vice City Limanına gitmeleri söylendi. Silahlarını ve zırhlarını yeniledikten sonra onlar da limana geçti ve üyelerle karşı karşıya geldiler.

Bu sefer bir fark vardı. Üyeler, yöneticilerin isimlerini görebiliyorlardı. Tabii görünce de hemen hatırlamışlardı daha önce karşılaştıklarını.

Makerz:Gür.. Ne oluyor burda lan?

The Peep's:Sakin olun. Son görevdeyiz artık. Dışarı çıkma zamanı geldi hızlıca halledicez bu işi.

WLR:Son görevdeyiz de, hedefler görünmüyor onu ne yapıcaz? Öylece bekliyoruz burada.

Punk City:Birazdan belli olur kimi neyi vuracağımız.

O anda iki tarafında hedefleri belli oldu. Üyelerin hedefi yöneticiler, yöneticilerin hedefi de üyelerdi. İki taraf da bir süre elini silahına götürmedi. Sadece birbirlerine korku içinde baktılar.

Kuti Mysterio:Bunu yapamayız. Birbirimizi mi öldürücez yani bu mudur olay?

The Peep's:Başka bir çaremiz yok. Ya bunu yapıcaz ya da sonsuza kadar burada kalıcaz.

Makerz:Ben bu işe girmem abi kusura bakmayın. Siz vuracaksanız vurun birbirinizi.

Makerz silahını bırakıp oradan uzaklaşmaya başladı. Makerz liman bölgesinden çıktıktan sonra birden teleport olmuş gibi kayboldu ortadan. Oyuncular şaşkındı.

MrPacman:Oha adam yok oldu?!

The Peep's:Başka bir yere teleport oldu sadece. Görevden çıktığı için eve falan teleportlanmıştır büyük ihtimalle.

O anda BlissFan silahını çekti ve etrafa ateş etmeye başladı. Yöneticiler bunu uyarı ateşi olarak algılayıp siperlere geçtiler. İki taraf da karşılıklı ateş etmeye başlamıştı artık. Yöneticiler çok güçlüydü. Üyeler onları vursa da canları çok az gidiyordu. Üyelerin mermisi bitmek üzereydi ve yavaş yavaş pes etmeye başlamışlardı. En sonunda ateş etmeyi bıraktılar. Onlar bırakınca yöneticiler de ateşi kesti. İki taraf siperlerden çıktı ve tekrar karşı karşıya geldiler.

Üyeler silahlarını bıraktı ve teslim oldu. Gür ve ekibi eğer üyeleri tutuklarsa onlar kazanacaktı ama o zaman üyeler oyundan çıkabilir mi çıkamaz mı bilmiyorlardı. Durum böyle olunca yöneticiler de silahlarını bıraktılar. İki taraf da birbirine bakıyordu. Birden limana bir karakter girdi. Karakter sadece siyah bir gölge gibiydi. Üzerinde isim vb. yazmıyordu. Üyelerden biri ateş etmeyi denedi ama duvara ateş etmekle aynı tepkiyi aldı.


Gizemli Karakter:Tebrikler. Ölmediniz ama öldürmeyi de beceremediniz. Oyundan çıkmanız için size verilen tek fırsatı kullanamadınız ve boşa harcadınız. Büyük hayal kırıklığına uğradım yine de büyük hizmetlerde bulundunuz bu yüzden siz beceriksizleri affedeceğim. Bundan sonra forumunuza şirketimiz her türlü desteği sağlayacak. Ayrıca kullandığınız gerçeklik gözlükleri de sizde kalabilir hatta bu oyunun ileri seviyelerini oynayabilirsiniz. Vice City'den sonrası Liberty City seviyesidir. Oynayıp oynamamak size kalmış.

Gizemli figür ortadan kaybolduktan sonra oyuncular oyundan çıkmayı denedi. Çıkış butonu artık çalışıyordu. Hepsi aynı anda çıkış butonuna bastılar ama bir şeyler yanlıştı. Oyundan çıkış yapamadılar. Oyuncuların hepsi siyah bir odaya ışınlanmıştı. Hepsinin önüne bir video geldi..

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla