Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-03-2020, 18:33   #8
X'O
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: Samsun Üni:Ordu
Mesajlar: 13.418
Konular: 652
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Ace Austin
Rep Puanı: 84286
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 84286
Mesajlar: 13.418

Standart


WWE Wrestlemania 36
Performance Center
5 Nisan Pazar 2020(Tek Gece Olarak Bookladım)


Aleister Black Def. Bobby Lashley
Aleister için çok basit bir maç oluyor. Maç başladıktan 20 saniye sonra Black Mass vuruyor rakibine ve maçı kazanıyor. "Hiç gerek bile yoktu." yüz ifadesi ile ringde oturarak galibiyetini kutluyor Black.

The Fiend def. John Cena - Firefly Fun House Match
WWE maçın türünü beklenmedik şekilde iyi değerlendiriyor. Fiend, John Cena'ya maç boyunca eskilerden anılar hatırlatıyor ve Cena'nın psikolojisi ile iyice oynuyor. En sonunda da Cena'yı Sister Abigail ile tuş edip maçı kazanıyor. Maçtan sonra Firefly Fun House'dan çıkıyor Fiend ve evi Cena içindeyken ateşe veriyor! Fiend'in ateşleri izleyerek galibiyeti kutlaması eşliğinde maçı kapatıyoruz.

NXT Kadınlar Şampiyonluğu Maçı
(C)Rhea Ripley def. Charlotte Flair
Charlotte ara ara üstün götürse de Rhea bütün hırsı ve azmiyle bu maçı koparıyor ve tariha harika bir Wrestlemania Moment ekliyor kendi adına ve NXT Kadınları adına. Rhea Ripley'in galibiyet sevinci ile devam ediyoruz.

Kadınlar Takım Şampiyonluğu Maçı
(C)The Kabuki Warriors def. Alexa Bliss & Nikki Cross
Asuka ve Kairi'nin çılgınlıkları ve dansları ile geçen bir maç izliyoruz. Alexa kendi başına zorlasa da kazanmaya yetmiyor. Maçı da Nikki'nin yanlışlıkla Alexa'ya vurması ve sonrasında tuş olması ile kaybediyorlar. Kabuki Warriors tabii klasik sevinçlerini yapıyor maçtan sonra. Alexa ise oldukça sinirli.

Dolph Ziggler Def. Otis
Kadın için savaş Wrestlemania ringinde son buluyor. Dolph Ziggler'ı Otis'i Mandy'nin yardımı ile tuş ederek maçı kazanıyor ve kızı da kapıyor.

Kevin Owens def. Seth Rollins
Pazartesi gecelerinin Mesih'i bu sefer ilahi güçlerini kullanamıyor. Kullandıysa da Kevin Owens'dan stunner yedikten sonra hepsi gitmiş gibi görünüyor. Owens domine bir şekilde kazanıyor maçı ve Wrestlemania gecesini ayakta kapatıyor.

AJ Styles Def. The Undertaker - Boneyard Match
Müthiş bir maç izliyoruz. İki isim de maçın türünü sonuna kadar hissettiriyor bize. Maçın sonlarındayız. Styles Taker'ı gömmek üzere mezara doğru sürüklüyor. Taker'ı bir anlık bırakıyor ama o da ne! Taker bir an diriliyor ve kalkıyor ayağa. Styles'ın boğazına yapışıyor ve Chokeslam vuruyor. Styles yerde hareketsiz. Undertaker şimdi hazırlığını yapıyor derken birisi Taker'ın sırtına kürekle vuruyor. Kim bu? Sting! Sting Taker'a saldırıyor! Styles kendine geldiğinde karşısında Sting'i görüyor ve korkudan ne yapacağını bilemiyor. Sting elindeki küreği bırakıyor ve oradan ayrılıyor. Styles da mezarın içine düşen Taker'ı gömüp maçı kazanıyor.

RAW Kadınlar Şampiyonluğu Maçı
Shayna Baszler Def. (C)Becky Lynch

Becky'nin maç boyunca adamım, überim, süperim nidalarını bol bol duyuyoruz kendisinde ancak Shayna Becky'nin ağzına ağzına vurarak maçı da kemeri de kazanıyor.

Edge Def. Randy Orton - Last Man Standing
İki isim bizi adeta geçmişe götürüyor performansıyla. Edge rakibini ışıklandırmalara Spearlayarak yere yıkıyor ve bu harika maçın kazananı oluyor.

Smackdown Kadınlar Şampiyonluğu
Lacey Evans Def. (C)Bayley, Sasha Banks, Naomi, Tamina

Evans maçta kimseyi tanımıyor alayına giderini yapıyor yetmiyor Bayley ve Sasha'yı birbirine düşürüyor. Maçı da Naomi'yi tuş ederek kazanıyor Evans ve yeni şampiyon oluyor.

SD Takımlar Şampiyonluğu Üçlü Merdiven Maçı
(C)The Miz & John Morrison Def. The Usos, The New Day

Harika çift, harika bir maç çıkartıyor rakipleri ile birlikte. Bol bol spot izliyoruz maçta. Merdivenden zemine düşenler, merdivenden spiker masasına düşenler her şey kusursuz gidiyor. Morrison ve Miz maç sonunda rakiplerine nispet yaparcasına aynı anda çıkıyorlar merdivene ve aynı anda söküyorlar kemerleri.

RAW Takımlar Şampiyonluğu Maçı
(C)The Street Profits Def. Austin Theory & Angel Garza

Hızlı bir maç oluyor. Austin Theory yeteneklerini bol bol sergileme fırsatı buluyor maçta ama kaybetmekten kaçamıyorlar. Kazanan taraf The Street Profits oluyor.

Kıtalararası Şampiyonluğu Maçı
(C)Sami Zayn Def. Daniel Bryan

Gönüllerin taze şampiyonu Zayn rüyasının çabucak bitmesine izin vermiyor ve Wrestlemania'dan galibiyetle ayrılıyor. Maçı Bryan, Gulak'ın hatalı müdahalesi sonrası yerde kalarak kaybediyor. Maçtan sonra sinirlenen Bryan Gulak'ı dağıtıp ringden öyle ayrılıyor.

Evrensel Şampiyonluğu Maçı
Roman Reigns Def. (C)Goldberg

The Big Dog Reigns maça çıkıyor her şeye rağmen ve aslanlar gibi de savaşıyor. Maçın bir anında iki isim de aynı anda Spear için koşuyor birbirlerine son anda duruyorlar o anda Reigns bir Superman Punch vuruyor ardından bekletmeden de bir Spear atıyor ve Goldberg'i mağlup edip yeniden ana kemere kavuşuyor.

WWE Şampiyonluğu Maçı
Drew McIntyre Def. (C)Brock Lesnar

Vee geldik gecenin en önemli olayına. Hemen hemen herkesin desteklediği McIntyre kemeri mükemmel bir sonra alıyor. Maça Broken Dreams + Gallantry Remixi ile giriş yaptığını belirtmekte fayda var. Maçı üstün götüren taraf Lesnar oluyor bir süre ancak McIntyre sonlara doğru toparlayıp ard arda saldırılarla üstünlüğü ele alıyor. Yerden kalkamayıp ne yapacağını şaşıran Lesnar kemeri alıp gitmeye kalkışıyor ancak onu Heyman durduruyor bunu yapamazsın diyor. O esna da McIntyre da hakem ile meşgul. Lesnar Heyman'ı sinirli şekilde itince Heyman Lesnar'a low blow atıyor! Lesnar acı içinde yere yığılıyor McIntyre da bunu görüp Lesnar'ı içeri sokuyor. Lesnar acı içinde ayağa kalkıyor ve Claymore! McIntyre tuşa gidiyor ve kazanıyor! Yeni WWE Şampiyonu Drew McIntyre oluyor! Konfetiler, pyrolar ve McIntyre'ın sevinci eşliğinde Wrestlemania 36'yı kapatıyoruz..
imza


Lets talk about me... Lets talk about the 6 foot 8 frame, the 37 inch vertical leap, the black steel that drips down my back AKA the bullet proof mullet, the Google prototype scopes with built in LCD LED 1080p 3D Sony technology, the ethiopean poisonous caterpillar AKA slick daddy. Lets talk about the cabinets right behind me that go 40 feet deep into the wall that houses the other 95 percent of my trophies, the awards, the certificates all claiming first place, right? Let me give you a little inside glimpse into the hotshot video gaming lifestyle of the two-time international video gaming superstar. Because that's what this channels about, that's what this domains about, that's what this societys about.
You're looking at the face of Twitch and God damn, is Twitch lucky.
GTW Career
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır