Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-06-2020, 11:25   #121
Pipe Bomb !
Memotion76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2020
Mesajlar: 1.569
Konular: 50
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 81373
Rep Derecesi: Memotion76 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Memotion76 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Memotion76 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Memotion76 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Memotion76 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Memotion76 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Memotion76 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Memotion76 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Memotion76 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Memotion76 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Memotion76 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Memotion76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Memotion76 Memotion76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 81373
Mesajlar: 1.569

Standart

GTE #3

GTE'in Heat öncesi olan son şovu her zamanki gibi coşkulu bir şekilde başlıyor.

Black Star vs. Deadman Undertaker - Normal Maç


İkili birbirine yaklaşıyor. İkiside iplere koşuyor, Black Star, Deadman Undertaker'a Cross Boddy yapıyor. Black Star, Deadman Undertaker'ın ayağını kaldırıyor 1.- Deadman Undertaker Kick-out yapıyor. İkili toparlanıp ayağa kalkıyor. Deadman Undertaker, Black Star'ın karnına tekme atıyor. Ve Side Headlock yapıyor. Black Star iplere gidiyor ve Deadman Undertaker'ı diğer iplere atıyor. Black Star, Deadman Undertaker'a Power Slam için yakalıyor! Deadman Undertaker çırpınmaya başlıyor. Black Star, Deadman Undertaker'ı düşürüyor. Deadman Undertaker yerde Black Star'ın karnına yumruk atıyor. Ayağa kalkıyor ve Pedigree yapıyor. PIN'liyor. 1..2- Black Star Kick-out yapıyor! Deadman Undertaker köşeye gidiyor. Black Star'ın kalkmasını bekliyor. Deadman Undertaker, Black Star'a Super Kick yapıyor! PIN'liyor. 1..2- Black Star ikide Kick-out yapıyor! Deadman Undertaker çıldırıyor, ringi yumrukluyor. Deadman Undertaker, Black Star'ı ayağa kaldırıyor. Deadman Undertaker, Black Star'a Pedigree yapıyor! Bir kere daha PIN'liyor. 1..2- Black Star yine Kick-out yapıyor! Deadman Undertaker STF yapıyor! Black Star iplere gitmeye çalışıyor! İpleri tutuyor. Deadman Undertaker, Black Star'ı ringin ortasına çekiyor yine STF yapıyor. Black Star dakikalarca yerinde duruyor. Hareket etmiyor. Hakem, Black Star'ın bayıldığını fark ediyor. Hakem maçı bitiriyor, Maçı K.O ile Deadman Undertaker kazanıyor. Black Star dakikalar sonra kendine geliyor. Bariyerlere tutunup arka alana gidiyor.


Black Star biraz tökezleyerek sağlık ekibinin yanına geliyor. Ardından kameralar birden bire kapanıyor.

??? vs. Marvolo Riddle - ?

Marvolo Riddle gülümseyerek alaycı bir şekilde ringe geliyor. Köşesine gidiyor ve güle güle bekliyor. Seyircilerin arasından birisi bariyerleri tekmeleyip, deviriyor. Bir anda Marvolo Riddle'a arkasından saldırıyor. Marvolo Riddle neye uğradığını anlamadan o kişi yumruklar tekmeler savuruyor. Marvolo Riddle yere düşüyor. O, ringden çıkıyor ve bir sandalye alıp ringe giriyor. Marvolo Riddle, o kişinin "AMANETE" yumruk atıyor. Bir anda yere düşüyor. Marvolo Riddle, onu ayağa kaldırıyor. Acımasızca her yerine vuruyor. Yerden sandalyeyi alıyor. Ve o adama çok sert bir şekilde vuruyor. Adam yere düşüyor ve sürünerek iplere gitmeye çalışıyor. İpleri tutup ayağa kalkıyor ve Marvolo Riddle ona Clothsline yapıyor. Adam ringin dışına fırlıyor. Ama ayakta! Marvolo Riddle'ı ayaklarından tutup ringin dışına çekiyor. Marvolo Riddle'ı kucağına alıyor ve bariyerlere vuruyor. Adam ringe girip sandalyeyi alıyor, sandalyeyi Marvolo Riddle'a vuruyor. Sandalyeyi geri ringe fırlatıyor. Spikerlerin arasına dalıyor ve bir mikrofon alıyor. "Marvo sana çok yazık oldu. Şuan acı çekiyorsun ve bu beni çok mutlu ediyor." Birkaç saniye soluklanıyor ve konuşmasına dikkat ediyor. "Benim kim olduğumu soruyorsunuz. Ben Khrimur yani şirketin en iyisi, kimse önüme çıkamaz! Ben hepinizi ÖLDÜRÜRÜM! KİMSE BANA VE GÜCÜME LAF EDEMEZ. BEN GELECEĞİN ŞAMPİYONUYUM" diyor, mikrofon fırlatıp arka alana gidiyor.


Khrimur arka alanda ayaklarını yere sertçe vurarak gidiyor. Önüne gelenleri itip, çarpıyor. Memotion76 ile karşılaşıyor. Memotion76 omzuna bir kaç kere vuruyor. Khrimur, Memotion76'nın elini tutup resmen yerinden çıkarırcasına omzundan atıyor. Ve "SAKIN KARŞIMA ÇIKMA!" diyor ve gidiyor.

Basaranflair vs. Keremk69 - Normal Maç

Basaranflair maç başlar başlamaz. Keremk69'a Clothsline yapıyor. Keremk69'u ayağa kaldırıyor ve Belly-to-Belly Slam yapıyor. Basaranflair köşeye çıkıyor ve Leg Drop yap- Keremk69 yan tarafa kaçıyor. Basaranflair yere çok şiddetli bir şekilde kalça ütü düşüyor. Keremk69 hemen koşarak iplere gidiyor ve Basaranflair'a Dropkick yapıyor. Ardından köşeye çıkıyor. Keremk69 yasak olmasına rağmen Basaranflair'a Diving Knee Drop yapıyor! Hemen ringin ortasına çekip PIN'liyor 1..2..3! Seyircilerin hemen hemen hepsi Keremk69'u booluyor. Keremk69 gülüyor. Ve ringden ayrılıyor.


Keremk69'u arka alanda Amin Asifzade karşılıyor! Elinde bir çift muşta var! Keremk69 neye uğradığını şaşırıyor. Amin Asifzade yorgun halde olan Keremk69'a saldırıyor. Hiç durmadan yumrukluyor. Keremk69 dayanamıyor, yerde düşüyor. Keremk69 sürünerek Amin Asifzade'den kaçmaya çalışıyor. Birden bire Amin Asifzade yere düşüyor. Arkasında Kuti Mysterio çıkıyor elinde bir sandalye var. Yere atıyor ve Keremk69'u ayağa kaldırıp, hızlıca gidiyorlar.

Kuti Mysterio arka alanda Memotion76'nın yanına gidiyor. Ve ismini degiştirmek istediğini söylüyor. Memotion76 alaycı bakışlarla "Bakarız, hadi baybay" diyor. Ve Kuti Mysterio maçına gitmek için ringden ayrılıyor.

Stayin' Alive vs. Mr. Pacman - Normal Maç

Mr.Pacman maça Arm Wrench ile başlıyor. STA, Mr.Pacman'e Side Kick yapıyor ve kurtuluyor. Mr.Pacman, STA'a Short Arm DDT yapıyor. Ve Headlock yapıyor. STA olduğu yerde dakikalarca kalıyor. Kaçmak için ayağa kalkıyor ama Mr.Pacman, STA'ı yere düşüyor ve devam ediyor. STA zorluklada olsa iplere yetişiyor ve kurtuluyor. Mr.Pacman köşeye gidiyor ve STA'ın kalkmasını bekliyor. STA ayağa kalkınca Mr.Pacman Lou Thetz Press yapıyor, 3-4 yumruk atıyor. STA, Mr.Pacman'i üstünden atıyor. STA koşarak iplere gidiyor ve Mr.Pacman'e Back Breaker yapıyor. STA PIN'liyor 1..2.- Mr.Pacman ikide Kick-out yapıyor! STA köşeye çıkıyor. Diving Headbu- Mr.Pacman yan tarafa çekiliyor. STA kafa üstü yere düşüyor. Mr.Pacman fırsatı değerlendirip bir Headlock daha yapıyor. Ve kimsenin beklemediği bir şey gerçekleşiyor. STA pes ediyor! Mr.Pacman yerden kalkıp galibiyetini kutluyor. STA birazcık toparlanmışa benziyor. STA yavaş, yavaş arka alana gidiyor.


GOH vs. Hell Ember76 - Normal Maç

Maç başladığı anda GOH, Hell Ember76'ya Clothsline yapıyor. Hell Ember76 yerden hemen kalkıyor ve herkesi şaşırtıyor. Hell Ember76, GOH'e arkası dönük iken Neckbreaker yapıyor. Ardından bir aparkar- GOH, Hell Ember76'ya Eye Poke yapıyor! Hell Ember76 hemen gözlerini tutuyor. GOH, Hell Ember76'ya Russian Legsweep yapıyor. Ve PIN'liyor 1- Hell Ember76 birde Kick-out yapıyor. GOH, Memotion76'yı ayağa kaldırıyor. İplere koşuyor, Clothsl- Hell Ember76, GOH'i boğazından tutuyor. Ve Chokeslam yapıyor! PIN'liyor 1..2.- GOH ikide Kick-out yapıyor! GOH kick-up yapıyor! Hell Ember76'ya Package Piledriver yapıyor! PIN'liyor. 1..2- Hell Ember76 ikide Kick-out yapıyor! GOH, Hell Ember76'yı kaldırıyor. F-5 yapmak için omuzunun üstüne alıyor ve fırlatıyor! Hell Ember76 ayaklarının üstünde düşüyor! Hell Ember76, GOH'in boğazını tutuyor. Havaya kaldırıyor ama GOH havada DDT yapıyor. Hell Ember76 çok sert bir şekilde kafa üstü düşüyor! GOH, Hell Ember76'yı PIN'liyor 1..2..3! GOH zıplaya zıplaya ringin içinde kutlamasını yapıyor. Ve Ringden ayrılıyor.


Eyys vs. CakeVis - No Holds Barrett Submission Maçı (CakeVis'in Contenderlığı için.)

İkili birbirlerine yaklaşıyor. Laf dalaşına giriyorlar. Ardından ikiside ringin dışına gidiyor, Eyys bir üstünde çiviler olan sopa, CakeVis ise jiletli bir sopa alıyor. İkili aynı anda sakince ringe giriyor. CakeVis önce davranmak için Eyys'e sopasını sallıyor, Eyys eğiliyor ve Eyys kendi sopasıyla CakeVis'in bacağına vuruyor. CakeVis sopasını düşürüyor. Yerinden zıplayıp iplere doğru gidiyor. Eyys iplere tutunan CakeVis'i kaldırıyor ve ringden zemine Flapjack yapıyor. Ardından iplere tutunuyor, CakeVis'in kalkmasını bekliyor. CakeVis ayağa kalkınca, Eyys iplerden CakeVis'in üstüne atlıyor. Eyys yere hafif bir şekilde düştüğü için hemen ringden kendi sopasını alıyor. Eyys sopasını havaya kaldırıyor, CakeVis'e yaklaşıyor. CakeVis'den Low-Blow geliyor. CakeVis ayağa kalkıyor ve Eyys'e Bulldog yapıyor. CakeVis ringin altından bir merdiven çıkarıyor. Ringe giriyor ve merdiveni köşede olan boşlukların arasına yatay bir şekilde koyuyor. Ringden çıkıp, Eyys'i ringe atıyor. CakeVis, Eyys'i merdivene doğru fırlatıyor. Eyys hareketsiz duruyor. CakeVis, Eyys'i ayağa kaldırıyor ve merdivenin üstüne Power Bomb yapıyor! Eyys acıdan belini tutuyor. CakeVis merdiveni yerinden çıkarıp köşeye dikey bir şekilde koyuyor. CakeVis, Eyys'in bacaklarını tutuyor ve merdivene doğru atıyo- Eyys merdiveni tutup iplere gidiyor ve CakeVis'e Flying Clothsline yapıyor. Eyys ringden çıkıp bir masa alıyor. Masayı ringe sokuyor. Ve kuruyor. Sonra Eyys ayakkabısının yan tarafından bir çakmak çıkarıp masayı yakıyor! Eyys, CakeVis'i ayağa kaldırıyor merdivene doğru Suplex yapıyor. Ardından Eyys, CakeVis'i ayağa kaldırıyor iplere koşuyor. Eyys Clothsl- CakeVis yanan masaya doğru Eyys'e Arm Drag yapıyor! Eyys acıdan çırpınıyor. CakeVis Merdiveni düzgünce kuruyor ve en üst basamağına çıkıyor. Eyys'e Leg Drop yapıyor! Ardından Anaconda Vise yapıyor. Eyys iplere gitmeye çalışıyor. Eyys ipleri tutuyor ama CakeVis bırakmıyor. Eyys pes ediyor! Ardından Kazanan ve Contenderlığını koruyan CakeVis galibiyetini kutluyor.
Memotion76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla