Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-11-2020, 10:50   #3
zitti e buoni
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2020
Nereden: Azerbaycan
Mesajlar: 16.651
Konular: 1180
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Kane
Rep Puanı: 2149263
Rep Derecesi: Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Hell's Gate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Hell's Gate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hell's Gate Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2149263
Mesajlar: 16.651

Standart Heart Broken Wrestling | Survivor Series 2030


Benim yazdığım şovlar şöyle; maçların önemli anların yazdım, sadece ilk maçda biraz ayrıntılı yazdım. Poster ve maç kartlarını kendim yaptım. Hepsini "spoiler" içine aldım. İyi okumalar.
Bu arada, zaman çizergesi 10 yıl sonrayı gösteriyor. Yani bu şov Survivor Series 2030.
Yazım hatası olduysa beni mazur görün ama dikkatle yazdım.

Heart Broken Wrestling


Poster

Yatay


Dikey
Braun Strowman vs. Big Show

Çok heyecanlı bir maç izledik. Şimdi maçın önemli anlarına bakalım:
Big Show ve Strowman yüz yüze geldiler, Strowman onu itiyor ve Big Show'dan K.O. yumruğu geliyor, Strowman ringin dışına düşüyor...... Maç, ringin dışında devam ediyor ve arka alana gittiler. Reklamların ardından Strowman'nın arka alanda maçı ele aldığını görüyoruz. Sandalyeyle vura vura ring girişine kadar getiriyor Big Show'u. Big Show ringe koşuyor, hayır ! Strowman'nın üstüne koşuyor ve SPEAR yaptı!!....... Strowman anonsör masasına Powerslam yapsada Big Show yine 2'de kickout'ladı. ringden inip ring altından masa aldı. Ringe iki masa kurdu; bir masayı ringin köşesine yaslamış, diğer masayıda ringin ortalarına kurmuş. Şimdi Big Show'u ringin kenarına yaslanmış masaya itdi, hayır!!! Big Show reverse yapıp Strowman'ı masaya itdi. Masa kırılmadı, Strowman arkasını döndüğünde, Big Show'dan Spear!! ve masa kırıldı. Hakem sayıyor 1..2..3..4..5..6..7..8.. ve Strowman kalktı. Big Show'u boğazladı. Hayır boğazlayamadı!! Big Show, Strowman'ı itip, K.O. Punch yaptı. Hakem sayıyor 1..2..3..4..5..6..7..8..9.. yine kalktı Strowman!!! Big Show kızdı K.O. Punch yapacak, yapamadı Strowman onu omzuna aldı, masaya Powerslam yapacak.... yapamadı!! Big Show kendisini geriye itmiş. Ve Big Show masaya CHOKESLAM YAPTI!!! Hakem sayıyor 1..2..3..4..5..6..7..8..9..10!! kazanan Big Show, kutlamaların ardında reklamlara gidiyoruz.

Arka alandayız görüntülere Eve Torres geliyor. Eve diyor ki; "Shayna maçlarını hep hileyle kazandı, ama Paige ona haddini bildirecek" derken Shayna, arkadan Eve'ye saldırıyor. Kameralarımız kapanıyor.

Paige vs. Shayna Baszler

Maçın başlarında Baszler üstünlüğü koruyor. Paige, masaya Rampaige DDT yaparak üstünlüğü bu sefer o ele alıyor. Maçın sonlarına doğru Paige, Shayna'ya Kirifuda Clutch + Rampaige DDT yaparak. Maçı kazanıyor ve kemerin yeni sahibi oluyor. Sırada Six Man Tag Team Maçı var.

Arka alandayız, Moxley, Foley'in canına okuyup kemeri alacağını söylüyor.
New Day vs. O.C. vs. Undisputed Era

Maçda, çokta bir şey olmuyor. Sadece hep üstünlük değişiyor. Maçın sonlarında bir kargaşa çıkıyor; Kofi, Anderson'a Trouble in Paradise yapmak istiyor ama Karl eğiliyor, Kofi de Woods'a vurmuş oluyor. Woods o darbenin etkisiyle ringin dışına uçuyor. Kofi'nin şaşırdığı sırada, O.C., Kofi'ye Magic Killer yapıyor. O.C. taunt yaparken, hakemin görmediği sırada Roderick Strong, Luke'u ringin dışına çekdi . Undisputed Era da, Karl'a Total Elimination vuruyor ve maçı kazanarak kemerlerini korumuş oluyor.

Arka alandayız, HBK biriyle telefonda konuşuyor:
HBK: Ne var Hogan?
Hogan: Ben de iyiyim çok sağol
HBK: Hogan ne istiyorsun?
Hogan: Sting'in maçı hangi türde olacak? yoksa Single bir maç mı?
HBK: Ben nereden biliyim?
Hogan: Başkan olduğun söyleniyorda o yüzden.
HBK: Başkanım ama maça çıkıyorum, neyse, Bu maçın türünü ben değil, Sting'le Taker, ortak bir kararla belirleyecek.
Hogan: O biraz zorda, neyse, görüşürüz.
HBK: Görüşürüz.

HBK, kameraya şöyle söylüyor; Sakın başkan olmayın, tamam mı?

Mick Foley vs. Jon Moxley

Muhteşem bir HIAC maçı izliyoruz:
Manyak derecede bir Hardcore maçı izliyoruz. Üstünlük görmüyoruz, bir o vuruyor, bir bu. Kafesin kenarı kırıldı. Ve biraz kafes üstü izledik. Foley kafesin üstünden, anonsör masasına bile düştü. Maçın bir diğer önemli anı, Foley'in telli eliyle, Mox'a Mandible Claw yapması oldu. Mox resmen kan kusuyor. Sonra Foley, ringe raptiyeler döküyor. Moxley bu sefer raptiyelerin üsten Piledriver yapıyor, ama yine kickout!! Mox, bu sefer de Mr. Socko'yu alıp, Mandible Claw yapıyor ama Foley maçı yine bırakmıyor. Mox çıldırıyor ve telli sopayla Foley'in kafaya vuruyor + Paradigm Shift'le maçı kazanıyor. Ve Yeni Hardcore şampiyonun kutlamasıyla kameralar kapanıyor.

Arka alandayız, Will Ospreay gözüküyor kameralarımıza ve şöyle söylüyor:
Hak ettiğim kemeri alacağım, Page hep beni hile hurdayla yendi ama bu sefer istesede hile hurdayla yenemeyecek. Çünkü asılan "Hangman" Adam Page olacak.
Bret Hart vs. Shawn Michaels

Maç 60 dakikalık olduğu için uzun sürüyor. Şunuda belirteyim, Hart'ın ringe girişinde yuhalamalar yükseliyor. Neyse, maçda üstünlük el değistiriyor hep:

HBK, maçın ilk 5'ci dakikasın Bret'i itip, SCM yaparak durumu 1-0 yapıyor.....maçın 30 dakikası bitti, iki güreşçi de yorgun. Buda ne?!! Bret, HBK'ye, Sharpshooter bağlamak istiyor ama HBK engel olmaya çalışıyor. Bret sol tarafa çekmeye başlıyor HBK'nin ayağını. HBK de kendini sağ tarafa ittiriyor. Bret bu sefer, HBK'nin ayağını sağ tarafa çekdi ve BAŞARILI!! HBK kurtulmak istiyor ama en sonunda pes ediyor. Durum 1-1...... Maçın son 2 dakikasında Bret masaya Piledriver yapıyor ama HBK yine kickout'luyor, HBK roll up yapıyor, durum 2-1. Şimdi de Bret'den roll up ve durum 2-2...... Bret bu sefer Sharpshooter bağlamak istiyor. HBK reverse'lüyor, ayağa kalktı SCM yapacak. YAPAMADI!! Bret, HBK'nin ayağından tuttu ve itti HBK yere düştü. HBK ayağa kalktı ve SCM!! BUNU YAPAN BRET HART!!!! hemen tuşa gidiyor ama son iki saniye. Hakem sayıyor 1...2.........Zaman Bitti!!!

HBK, hala kickout'layamıyor. Bret hakeme 3'cüyü de say diyor. Hakem sayıyor; ...3!! Ama süre bittiği için maç berabere. HBK ayağa kalkıyor ve bir mikrofon istiyor. Bret'se kenarda oturmuş kara kara düşünüyor.
HBK: Muhteşem bir maçdı. Kazanan Bret Hart!!! Amerikalılar Bret'e saygı duyacak!!!! Kameralarımız bu iki efsane sarılırken kapanıyor.

Arka alandayız, Scott Hall, Sting ve Hulk Hogan konuşuyorlar:

Hogan: Maç da olağız
Hall: Evet, olacağız
Sting: Hayır, olmayacaksınız
Hogan: Hadi ama brother, seninle o maçda olmalıyız. O adam çok tehlikeli. Onunla en son maça çıktığımda kafam karpuz gibi açılmıştı.
Hall: Katılıyorum.
Sting: Ama o adam, eski adam değil.
Hogan: Yine de geliceğiz.
Sting: Gelmeyeceksiniz
Hogan: Geleceğiz
Sting: Gelmeyeceksiniz dedim!

Ve Sting odadan çıktı.

Hall: Gideceğiz diyil mi?
Hogan: Kesinlikle.
"Hangman"Adam Page vs. Will Ospreay

Maçın türü şu; girişin kenarında gördüğün halatla boynu asılan güreşçi eğer 10 saniye boyunca kurtulamazsa, maçı kaybedecek.

Maç muhteşem geçiyor, maçda Buckshot Lariat'lar, Oscutter'lar havada uçuşuyor. Maçın sonlarında Page üstünlüğü ele alıyor ve Ospreay'i asıyor. Ospreay ayaklarıyla düğümü açarak kurtuluyor. Ve havada Corcscrew Shooting Star Press yapıyor iki isim de yerde..... Ospreay üstünlüğü ele aldı. Oscutter + Deadeye yapıp, Page'i asıyor; 1..2..3..4..5..6..7..8..9..10 Maçı Ospreay kazandı!!! Hemen sağlık ekipleri geldi ve Page'e boğazlık takıp ambulansla hastaneye gittiler. Kameralarımız Ospreay'in kutlamasıyla kapanıyor.

Arka alandayız. Kenny Omega, Lesnar'ın menajerinin ihanetinin ardınan çok değiştiğini söylüyor. Ve bu maçın önceki maçları gibi olmayacağını söylüyor.
Undertaker vs. Sting

Maç yumruklaşmayla başlıyor. Maça arada Hulk ve Scott da karışıyor. Undertaker baya formunda ve üstünlük onda..... Maç dışarıya taşınıyor, Undertaker, Sting'i anonsör masasına yaslıyor ama ring girişinde Hogan, Hall ikilisini görüyor Undertaker. Ve dikkati dağılıyor. Sting masanın üstünden, Taker'ı masaya çekiyor ve Scorpion Death Drop!!!! Masa kırıldı!!! Şimdi Sting Taker'ı ringe atıyor. Ringde de Scorpion Death Drop!! tuşa gidiyor ve 1-0........ Maçda Sting'in üstünlüğünü görüyoruz. Undertaker reverse yaptı. Ve Snake Eyes!! hayır yapamadı. Bu sefer de Sting reverseliyor ve Stinger Splash. Bir kez daha Stinger Splash yapacak hayır bu sefer de reverse Taker'dan Tomstone Piledriver'a çevirdi tuşa gidiyor 1-1........ Şimdi yumruklaşmalar görüyoruz. Bir o vuruyor, bir bu. En sonda Sting Taker'ı yere atıyor ve Scorpion Lock, Taker bayıldı. durum 2-1. Sting bir kez daha Scorpion Lock yapmak istiyor. Taker dan Hell's Gate, Stingin ağzından hafif kan geliyor ve pes etdi, durum 2-2...... maçın sonlarına doğru Sting Scorpion Death Drop yapıyor ama sonuç yok. Şimdi ringe masa kurdu. Taker Chokeslam yaptı masaya ama yine sonuç yok. Bu sefer Scorpion Death Drop yaptı Sting. Taker'dan Sit Up, ayağa kalkıp Tombstone Piledriver yaptı. Sting karşılık bile veremedi. Tuşa gitmedi Undertaker. İki efsanede yerde...... kalkmaya çalışıyorlar ama kalkamıyorlar. Şimdi ellerini bir birlerinin üzerine koydular. hakem de iki eliyle sayıyor: 1.1.....2.2.....3.3!!!
İkim isimde tuşa gidip kazandı. Peki sonuç?
Hakem iki isminden elini kaldırdı sonuç berabere! kazanan yok!
Sting şaşkın bir şekilde olayı anlamak istiyor. Undertaker'sa kızmış. Sting, Taker'a elini uzatıyor. Taraftarlardan "YES!" chant'leri yükseliyor. Undertaker Sting elini sıkıyor ve güzel maç olduğunu söylüyor. Kameralarımız bu ikilinin galibiyetlerini kutlamasıyla kapanıyor.

Arka alandayız, Eve Torres, Paige'e teşekkür ediyor intikamını aldığı için.


Brock Lesnar vs. Kenny Omega


Maç tam Main Event'lik maç oluyor. Omega maçın başların üstünlüğü ele alıyor. Lesnar hep kickout'luyor. Maçda ard arda 26 tane Suplex görüyoruz ama Kenny Omega maçı bırakmıyor. En sonunda Lesnar F5'ını da kickout'luyor Kenny Omega. Lesnar çıldırıyor ve hakemi ringin dışına fırlatıyor, daha doğrusu HIAC kafesine fırlatıyor. Kenny Omega bu dalgınlıktan faydalanıp. V-Trigger + One Winged Angel yapıyor ama hakem yok. Dışarıdan Shane McMahon hakem olarak geliyor. Omega şöyle söylüyor: "Demek Vince'in oğlu sensin, hadi say bakalım"
Shane McMahon: 1.....2..... aaa gözüme bir şey kaçtı.
Kenny çıldırıyor ve Shane'in üzerine yürüyor. Lesnar'dan Kenny'e suplex geldi. Şimdi de Shane'in elinden tutdu şöyel söylüyor: Sağ ol.

Buda NE?!! Shane'e F5 yaptı.......... Maç arada dışarıda da sürüyor bir birlerini kafese sürtüyorlar, ayrıca şimdi normal bir hakem geldi. Lesnar masa kuruyor ringe. Kenny yine kickout'luyor, Lesnar'ın F5'ların. Lesnar'dan şimdi Kimura Lock. Kenny pes etmiyor. Şimdi ayağa kalktı ama Lesnar hala üstünde. Kenny, Lesnar'ı ringin köşesine vurdu ve V-Trigger. Lesnar'ırı ring köşesine çıkardı. Olamaz!! Şimdi sırtına aldı ve masaya One Winged Angel!!! Tuşa gidiyor: 1.....2.....3!!!!! Kazanan Kenny Omega!!!

Kameralarımız, Kenny Omega'nın köşeye çıkıp, bir eliyle karnını, diğer eliyle de kemeri tutup kutlamasını yaparken kapanıyor.

imza
#unpredictable

Forum Başarılarım

x8 Onur Kürsüsü
Kariyer İncelemelerim (x2)
Şov İncelemelerim (x2)
Ödüllü Teknoloji Bilgi Yarışması Sunucusu
Eylül ayının en çok mesaj yazan 4. üyesi
Eylül ayının en ispiyoncu 9. üyesi
Ekim ayının en çok mesaj yazan 3. üyesi
Ekim ayının en ispiyoncu 3. üyesi
AEW Full Gear 2020 Bahis Ligi İkincisi
NJPW Power Struggle 2020 Bahis Ligi Birincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması üçüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması dördüncüsü
39. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
39. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale Yarışması üçüncüsü
7. Be A Booker Oyunu | GTR Draft Game Kazananı (1.)
Elveda | Makale Etkinliği Üçüncüsü
Haftanın Parlayan Üyesi 29.11.2020
Kasım ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Kasım ayının en çok konu açan 3. üyesi
Kasım ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
NXT TakeOver: WarGames 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
TLC 2020 Bahis Ligi Üçüncüsü
11. Slammy Awards Yılın En Geveze Üyesi
11. Slammy Awards Yılın En İyi Çaylağı
Aralık ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Aralık ayının en çok konu açan 4. üyesi
Aralık ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
"Who's Body Challange" yarışması 2-si
Haftanın Parlayan Üyesi 03.01.2021 (2021'in İlk Parlayan Üyesi)
NJPW Wrestle Kingdom 15 (2. Gün) Bahis Ligi Birincisi
AEW New Year's Smash Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT New Year's Evil Bahis Ligi Beşincisi
IMPACT Hard To Kill 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Royal Rumble 2021 Bahis Ligi Beşincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması birincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Erkekler Rumble'ı Sıra Tahmini Yarışması üçüncüsü
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Royal Rumble Tarihi Yarışması ikincisi
40. Geleneksel Etkinlik Haftası Haxball Yarışması üçüncüsü
Ocak ayının en çok konu açan 3. üyesi
Ocak ayının en çok mesaj yazan 5. üyesi
Ocan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
IMPACT No Surrender 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT TakeOver: Vengeance Day Bahis Ligi İkincisi
Haftanın Parlayan Üyesi 21.02.2021
Elimination Chamber 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü
Şubat ayının en çok konu açan 5. üyesi
Şubat ayının en çok mesaj yazan 2. üyesi
Şubat ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
AEW Revolution Bahis Ligi 2021 Dördüncüsü
Mart ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Mart ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mart ayının en ispiyoncu 2. üyesi
NXT TakeOver: Stand & Deliver 2. Gün Bahis Ligi Birincisi
WM Haftasının Parlayan Üyesi (11.04.2021)
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Poster Yarışması birincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Makale ve Kompozisyon Yarışması üçüncüsü
41. Geleneksel Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması ikincisi
41. Geleneksel Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması üçüncüsü
Nisan ayının en çok mesaj atan 5. üyesi
Nisan ayının en çok konu açan 7. üyesi
Nisan ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
WrestleMania Backlash Bahis Ligi Üçüncüsü
AEW Double or Nothing 2021 Bahis Ligi Birincisi
Mayıs ayının en çok mesaj atan 7. üyesi
Mayıs ayının en çok konu açan 9. üyesi
Mayıs ayının en ispiyoncu üyesi (1.)
Bayram Özel İnceleme Etkinliği üçüncüsü
NXT TakeOver: In Your House 2021 Bahis Ligi Üçüncüsü
Hell in a Cell 2021 Bahis Ligi Dördüncüsü

Eski nick: K.R. PUNCH

Be A Booker | Illusion Professional Wrestling
GTR BaB Evreni | Global Unpredictable Wrestling
Be A Booker | WWE Brand Savaşları"Finalmente"
RPG: Kane

x1 United States Champion (Current)

Konu Hell's Gate tarafından (27-02-2021 Saat 18:44 ) değiştirilmiştir.
Hell's Gate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla