Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-09-2019, 23:56   #1
MELLA I$ MONEY
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 200
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 149373
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 149373

Standart (Güreş Dışı) Attığım Tweet'e Gelen Yorum

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle iyi geceler. Başta öylesine ifşa konusuna atmış olduğum bir tweeti paylaşmıştım kedimle. Bir embesil mi diyim ne diyim bilemiyorum tweetin altına alakasız bir şekilde 'Atatürk sevgisi ve hayvan sevgisi çok mu abartılıyor bu ülkede..' yorumunu bıraktı. Bunu buraya yazma sebebim sizden bu arkadaşı şikayet etmenizi istemek. Bu tarz insanların sosyal mecralarda barınmasını dahi istemiyor ve rahatsızlık duyuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
imza

CARMELLA&GRAVES
The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla