Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-01-2020, 23:58   #3
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3736
Favori Güreşçisi: Matthew Riddle
RPG Karakteri: Dalton Castle
Rep Puanı: 442330
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 442330

Dalton Castle Strong'un arkasından umutlu bir şekilde bakıyor. Daha sonra tekrar konuşmaya başlıyor.

Dünya gezegeni halkı... Roderick söylediklerinde maalesef çok haklı. Mesela benim de bu gezegende tek bulunma amacım yardıma muhtaç insanlara yardım etmek, mutluluğa, bir gram sevince muhtaç insanlara mutluluk dağıtmak. Bu uğurda canımdan çok değer verdiğim oğlanlarımın canlarını bile tehlikeye attım. Sırf siz mutlu olasınız diye! Oğlanlarım da yüksek görev bilinçleriyle sizler için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadılar. Ama siz ne yapıyorsunuz?! Oğlanlarımı kaybettiğim, onları bir daha göremeyeceğiniz için sevinç çığlıkları atıyorsunuz... Bu, bu inanılması güç bir şey. İnsan ırkının ruhunda gerçekten büyük bir nankörlük yatıyor ama zamanı geldiğinde bunun da üstesinden geleceğime inancım tam. İşte o zaman sevgili dostum Roderick ve benim gibi halk kahramanlarının değerini daha iyi bilecek ve kendinize yapılan iyilikleri gerçekten hak eden bir ırk olacaksınız!

Dalton Castle'ın Roderick Strong'un fedakarlığı karşısında gözleri doluyor. Bunda insanların onu sinirlendirmesinin de etkisi var tabii. Kenardan bir sandalye rica edip oturuyor ve sessiz bir şekilde Roderick Strong'u bekliyor.
imza

"I really want to give my hands to Brock. You know, I saw him throwing everybody around. I don't care what he says or anybody else says. I don't care he wants the match or not. I'm gonna get him. I don't care. It's not up to him."

RPG Karakter:
Dalton Castle
Başarılar:
First Ever Triple Crown Champion
First ever GWA Champion
Intercontinental Champion
Current Tag Team Champion (w/ Brodie Lee)
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla