Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-01-2020, 01:52   #4
end of heartache
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 419
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 59339
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 59339

Standart RPG: dalton castle'a yardım - ikinci bölüm

Roderick Strong'u arabayla Dortmund sokaklarında Dalton Castle'ın oğlanlarını ararken görüyoruz. Arabasıyla sokakta yürüyen gençlere durumu izah ediyor ve onlara Dalton Castle'ın oğullarını görüp görmediklerini soruyor. Bunu çoğu kişi ters karşılayıp Strong'a deli gözüyle bakarken bazı Almanlar ise söylediklerini dili bilmediklerinden dolayı anlamıyor bile. Strong uzun arayışlar sonucunda bir ara sokakta 5 adet üstü başı dağınık gencin sohbet ederek kaldırımda oturduğunu görüyor. Arabayı yanlarına çekiyor.

Roderick Strong: Merhaba gençler, sokakta kalmışa benziyorsunuz. Yoksa siz onlar mısınız?

Genç: Kimiz? Ve sen kimsin or*spu çocuğu?

Roderick Strong: Sakin ol dostum, senin gibi bir delikanlının ağzına böyle şeyler yakışıyor mu? Dalton Castle'ın kaybolan oğulları? Sizleri onun yanına götürmeliyim, sizsizlikten yataklara düşmesine ramak kaldı. Ben de ona yardım etmeye çalışıyorum, bu tabii ki size de yardım oluyor. Roderick Strong muhteşem bir insan, bir taşla iki kuş vuruyor! Aynı anda altı kişiye yardım edebiliyor.

Gençlerden birisi, başta Roderick ile konuşan gencin kulağına bir şeyler fısıldıyor. Genç sırıtarak Roderick'e dönüyor.

Genç: Bizi bulduğun için sana minnettarız ahbap, sonunda kavuşacağız. Onu çok özledik.

Roderick Strong arabasında Dalton Castle'ın oğullarını bulduğuna çılgınlarcasına sevinirken arabanın kilidini de açıyor ve gençler arabaya biniyorlar. Roderick Strong son sürat arenaya geri dönüyor ve otoparka park ediyor. Gençler etrafa hayran gözlerle bakarken Strong gençleri soyunma odasına götürüyor. Önceden hazırladığı Dalton Castle'ın oğullarının kıyafetlerini onlara veriyor ve giymelerini söylüyor. Gençler soyunma odasında üstlerini değiştiriyor ve Strong'un yanına dönüyorlar.

Kameralar Signal Iduna Park'ı dışarıdan çekiyor ve ardından arenaya dönüyor. Roderick Strong tek başına girişte gözüküyor, Dalton Castle heyecanla oturduğu yerden ayağa kalkıyor ancak yanında kimsenin olmadığını görünce üzgün bir şekilde geri oturuyor. Roderick Strong elindeki mikrofonla konuşmaya başlıyor.

Roderick Strong: Hey, hey! Üzülme Dalton, kendini topla çünkü sana bir değil.. iki değil.. üç değil.. dört değil.. tam beş adet sürprizim var! Unutma ki Roderick Strong asla pes etmez, ne kadar çaba gerektirirse gerektirsin ondan yardım isteyen birine derman olmadan ona geri dönmez. Oğullarını buldum Dalton!

Dalton Castle heyecanlı gözlerle tekrar ayağa kalkıyor, ringin en ucundaki iplere kadar geliyor Bu sırada birinci oğlan Roderick Strong'un yanına geliyor.

Roderick Strong: İşte birinci oğlan, küfürbaz oğlan! Bunun ağzı çok bozuk Dalton, buna bir çeki düzen vermen gerekiyor. Ben onunla konuşurken bana demediği kalmadı ancak ben onu tabii ki affettim, ancak başkaları benim kadar iyi karşılamayabilir ve oğlunun başının derde girmesini istemem. Acilen Küfürbaz Oğlan'a terbiye eğitimi vermelisin ve onu topluma, insanlığa layık biri haline getirmelisin.

Roderick Strong, Küfürbaz Oğlan'ı ringe doğru yollarken ikinci oğlan geliyor.

Roderick Strong: İşte benim sana büyük hediyem, İyiliksever Oğlan! Aralarında en sevdiğim bu oldu, iyi bir oğlan yetiştirmişsin Dalton. Muhteşem birisi, bana çok benziyor. İnsanlara yardım etmekten hiç çekinmiyor, bana anılarını anlattı ve aslında onu yanımda tutmak çok isterdim. Belki onu benim yanıma geri yollarsın ne dersin, ama biraz hasret gidermeniz için onu da sana yolluyorum. Hadi İyiliksever Oğlan, git ve özlem gider.

Roderick Strong üçüncü, dördüncü ve beşinci oğlanı çağırıyor.

Roderick Strong: İşte bunlar da o ağzından düşürmediğin, çok özlediğini her seferinde söylediğin Olay Yeri İnceleme Oğlan, Adil Oğlan ve Yatak Oğlan! Onları sana tanıtmakla uğraşmayacağım çünkü sen onları benden iyi tanıyorsun ve yardımı bekleyen milyonlarca insana yetişmem gerekiyor. O yüzden seni oğlanlarınla baş başa bırakıyorum, teşekkür konusunu da daha sonra konuşuruz canım dostum. Roderick Strong yardım için Dortmund'daydı ve dostuna yardımını esirgemedi. Dortmund sokaklarında sanırım yardıma muhtaç çok fazla insan varmış, sokaklarda gezerken bunu da fark etmedim değil. Merak etme Almanya, merak etme Dortmund çünkü Roderick Strong burada!

Roderick Strong üç oğlanı da Dalton Castle'ın yanına yolluyor ve ringe gözleri dolu gülümseyerek bir süre baktıktan sonra arka alana dönüyor. Dalton Castle ve 5 oğlanı ringde baş başa kalıyorlar.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Violence of the Year (2019)

Roderick Strong

GWA Hardcore Champion (less than 1 day)

Konu Ben Kero tarafından (23-01-2020 Saat 01:56 ) değiştirilmiştir.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla