Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2020, 22:53   #2
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 357
Favori Güreşçisi: Sting
RPG Karakteri: Chris Hero
Rep Puanı: 1142322
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1142322

Sayısal verileri okuyunca, Sting ile tekrar gururlandım. Ayrıca, 3 saniye süren maçı da biliyorum. Aklımdan asla çıkmayan bir maç. Yazıdan da anladığımız kadarıyla, Halloween Havoc, ilklerin PPV'idir. Özellikle HIAC ile özdeşleşen Thunderdome konsepti, buna verilebilecek en iyi örneklerden biri. Bana göre, HH tarihinin en iyi maçı, DDP vs. Goldberg olsa da, ben biraz kendi açımdan bakıyorum, yani objektif bir görüş değil. En iyi maç, Rey ve Eddie arasındaki maçtı, gerek sağlam bir storyline'a oturtturulması gerek maç içi olaylar. Gerçekten tarihe geçen maçlardan biri diyebiliriz. Senin de incelemene dayanarak anlıyoruz ki, 1998 yılı, Halloween Havoc'un rezillik yılıydı. Scott Hall vs. Kevin Nash maçının bitiş şekline kimse anlam veremedi. Sonradan uydurulan kayfabeyi kimse yutmadı. Ayrıca, Warrior vs. Hogan, HH tarihinin değil Pro Wrestling tarihinin en berbat maçlarından biriydi fakat Warrior vs. Hogan o dönemlerin efsanevi sayılabilecek feudlarından biri olduğu için kimse pek gıkını çıkaramadı. Asıl rezillik, TNT'nin '98 Main Eventi yayına girmeden yayını kesmesiydi. Buna da değinmişsin. Bana göre Halloween Havoc tarihine damga vuracak bir başka maç böylece saçma bir şekilde gölgelenmiş oldu. WCW Monday Nitro'da telafi edilmeye çalışıldı ama, ne kadar, tartışılır.

Bizlere bu köklü ve güzel PPV'in tarihini incelediğin için çok teşekkürler. NXT Halloween Havoc için çok fazla beklentim olmasa da, geçmişe dair böyle ayrıntıları ve tekrarlamaları sevdiğimden, takip edeceğim ve gün geçtikçe daha çok meraklandığım bir PPV. Host olarak Shotzi'nin görevlendirilmesi, işe değişik bir renk kattı. Zaten ilk adımını da bu haftaki NXT şovunda attı. Neler olacağını gerçekten merak ediyorum. Ellerine, emeğine sağlık. Makale ve incelemelerinin devamını diliyorum. +Rep.
imza

Konu The Insane Icon tarafından (17-10-2020 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir.
The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla