Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-10-2020, 12:56   #5
sectumsempra
Severus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 132
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Heath Slater
Rep Puanı: 600114
Rep Derecesi: Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Severus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Severus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Severus Severus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 600114

Eline sağlık dostum güzel bir yazı olmuş. Efsane Warrior vs Hogan maçının bu PPV'deymiş hatırlamış oldum. TNT Allahsızlık yapmış, ana olayı yayınlamamak yapılacak iş değil ne olursa olsun. Önümüzdeki özel şovdan tek beklentim Priest vs Gargano maçının sağlam geçmesi. Onun dışında fazladan bir şey görür müyüz bilemiyorum.
imza
Eski Nick: Mr.Rated R-Superstar

Severus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla