Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-03-2019, 20:45   #14
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1500
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 154544
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 154544

Alıntı King Balor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Baba bu ne? O üst taraflardaki boş koltuklar falan? Ben de diyorum bu seyircinin neden sesi çıkmıyor.

205 Live delegelerinden acilen bir açıklama bekliyoruz.
Bu hafta arena çok boştu ama kemik 205 kitlesi vardı. Maçı izledin mi bilmiyorum da maçta da defalarca ''2-0-5'' ve ''This Is Awesome'' chantleri atıldı. Yeni yetme Humberto'ya bile chant atıldı şovda. Hem boş hem sessiz olsa neyse de kemik kitle yetti bize bu hafta. Arenanın en üst kısımlarında bile seyirciler vardı ama boşluk da çoktu işte bu hafta. Asıl bu kadar smart bir şehrin Black'e gram reaksiyon göstermemesi tartışılmalı bence. Smartlar da NXT'ye ilgi göstermiyorsa kim izliyor lan bunları?
imza

Lunatic Phenomenal isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla