Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-04-2019, 22:47   #2
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sivas-Merkez
Konular: 444
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 63550
Rep Derecesi: The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Game's Crippler The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63550

WrestleMania 29'da kullanabilecekleri tüm seti kullanmışlardı bakalım burada ne yapacaklar, çok merak ediyorum her sene olduğu gibi. Daha dün gibi de hatırlıyorum şovun sneak peek'ini... Vay anasını gece gece duygulandım.
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla