Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-02-2020, 21:34   #33
Tonight's the Night!
Bonez Crusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 371
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 6556
Rep Derecesi: Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın.
Bonez Crusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bonez Crusher Bonez Crusher isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 6556

17 yaşında ki çocuğu bile korumaya çalışırken içinde ki rakip takım duygularını bastıramayan holiganlar kendinizi çok belli ediyorsunuz. Mustafa ile çevremde yakın olan bir sürü insan var. Kendi yaşı 17 değil 2000 doğumlu bu çocuk ve 2 yaş küçük kayıt edilmiş kimliğe. Yani şu an aslında 19 yaşında olan bir oyuncu kendisi. Aynı zamanda da büyük bir Fenerbahçe'li kendisi. Onu da geçtim Fatih Terim'in 3. döneminde toplanıp bir araya getirilen bu milenyum jenerasyonu Fatih Terim'e rest çekemez, Fatih Terim'e kafa tutamaz. Profesyonelce önüne sunulan sözleşmeyi reddedince sorun yok, Galatasaray oyuncu ayırt etmeksizin her oyuncusuna yaptığı kadro dışı açıklamasını yapınca sorun var, öyle mi? Geçin bu işleri arkadaşlar. Sırf Galatasaray'lı değilsiniz diye Mustafa'yı korumayın. Ben daha 14 yaşına bu çocuk ilk sahaya çıktığında bu günlerin geleceğini biliyordum. İçinde Fenerbahçe sevgisi varken kalamazdı bu çocuk kulüpte. Galatasaray'da sonuç olarak yıllarca yatırım yaptığı oyuncusunu Fenerbahçe'ye madem kaybedecek, madem Mustafa menajerlere para verip profesyonelce karar verebiliyor Galatasaray yönetimi de yapabileceği en güzel işi yaptı. Kolay kolay kimseyi taraftarın önüne atmaz bu yönetim. Çıkıp Belhanda'yı, Arda'ları savundular ikiye bölündüler. Mustafa Kapı için direk bu açıklama yapılıyorsa olaylar benim bile tahmin ettiğimden daha büyük demek ki. Mustafa'nın Avrupa vizyonu, gelecek görememesi falan inandığım şeyler değil. Mustafa Galatasaray alt yapısının altın çocuğuydu illa geleceği vardı bu kulüpte. Yönetim de onu Ozan Kabak örneği gibi oynatıp satmak istiyordu.
imza
Blood. Sometimes it sets my teeth on edge, other times it helps me control the chaos.

"Tonight's the night. And it's going to happen again and again. Has to happen. Nice night. Miami is a great town. I love the cuban food, pork sandwhiches, my favourite. But I'm hungry for something different now."
Bonez Crusher isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla