Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2018, 21:08   #22
FREEDOM!
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Konya
Konular: 246
Favori Güreşçisi: Mickie James
Rep Puanı: 96444
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı JustSayYes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Halkın adamı olarak bu seçimlere katılıyorum.

Sizi uyarıyorum!

Sizi uyarıyorum, eğer benden başkası seçilecek olursa,
Sizi uyarıyorum, acı çekeceksiniz
Çünkü avatarların çabucak yapılıp acıların geçirilmesi para karşılığında olacak.

Sizi uyarıyorum, cehalete gömüleceksiniz.
Çünkü yetenekler başıboş bırakılıp dehalar boşa harcanacak, çünkü öğrenim bir hak değil bir ayrıcalık olacak.

Sizi uyarıyorum, avatarlarınızla yoksulluk içinde yaşayacaksınız
Çünkü repi olmayanı umursamayan bir hükümette sosyal yardımlar ufalıp sübvansiyorlar ortadan kaldırılacak.(...)

Sizi uyarıyorum,sesiniz çıkmayacak.
Çünkü korkunun baskısı ve 1 yıl boyunca onların grafiker olmasının kasvetiyleses çıkaracak haliniz kalmayacak.(...)

Eğer ben kazanamazsam.
Sakın repsiz olmayın
Sakın avatar banner yapmayı bilmeyen olmayın
Sakın hasta olmayın
Sakın yaşlanmayın...
Etkilendim ama oyum Erem'e.
imza

Music is life.

Instagram - Twitter

rpg: mickie james

Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır