Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-04-2016, 16:10   #5
#Outtanowhere
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 323
Favori Güreşçisi: Kalisto
Rep Puanı: 10694
Rep Derecesi: Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Hijo del Sol WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Hijo del Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hijo del Sol Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10694

Alıntı Quiet Riot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Apollo Crews çok yanlış kullanılıyor. Galiba bunu beğenmeyen tek kişi benim. Bu arada şovun en saçma anı bence Milletler Cemiyetinin dağılışı değildir yani sonuçta bu saçma stable dağıldı ve bundan böyle görmeyeceğiz varıp da saçma demek olmaz. İyi ki bitti lan deyip göbek atmak lazım. AJ Styles'ın ise hak ettiği yerde olmasına çok seviniyorum dilerim bu potadan düşüp mid card seviyesinde takılmaz daha Seth Rollins dönünce kıyamet kopacak AJ Styles ve Seth Rollins arasında da kemer feudu bekliyorum.
Saçma olan zaten "bu şekilde" dağılması. Bu stable şu maçta yaşadığı uyumsuzluğun çeyreğini yaşamadı kurulduğundan beri.
imza

Once upon a time in RPG
Kalisto
"El Campeón Intercontinental"
(not anymore)

Hijo del Sol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla