Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-07-2018, 20:20   #43
American Hardcore Icon
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1317
Favori Güreşçisi: Dillapidated Boat
Rep Puanı: 53428
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Redemption gibi güzel bir şovla dönememiştim ama her sene güzel olan Slammiversary ile şirketi haftalık izlemeye dönmeyi planlıyorum, olayları takip ettim ve arada olan güzel maçları da izledim ama şovları tam bir izlemek lazım. Karttan umutluyum, umarım bu karta ihanet etmez şirket. YT kanalında yayınlanan SL öncesi videolarla da hype tavan yaptı bende. Heyecanlıyıs.
imza

Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla