Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-10-2020, 12:49   #3
Untouchable
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 1267
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2829398
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2829398

Kanka tamam ben de onlara üzülüyorum. Çok şükür açta açıkta değiliz ama neden daha iyisi olabilcekken eldekiyle yetinelim? Elde sadece askerî ücret olan borcunu odeyemeyen adam dünya güzeli yerde yaşasa da orda gibi hisseder zaten.
imza

Bu gece yalnız olmamam gerek
Beni biliyosun, anlamam
Azalıyo bi’ de bak zaman giderek
Et acele daha da geç olmadan

Boşver inadı artık bırak oluruna

Gel de yatağım ıslansın
Sabaha kadar alev alsın, yansın

Durmam, duramam imkansız!
Bu gece imkansız

The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla