Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-02-2020, 20:50   #3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 28142
Rep Derecesi: OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 28142

Truth Martini, Joey Janela'nın dibine kadar girip gözlerinin içine bakıyor. Truth Martini'nin ciddi bakışlarından sonra Janela sakinleşiyor. Ardından Jimmy Jacobs'u kontrol edip ona da uzun uzun bakıyor. Ardından Janela'nın tekrardan dibine giriyor.
Truth Martini: House of Truth'ta herkesin bir yetkisinin olduğunu; fakat son kararı benim verdiğimi unutma Joey. Bu hem senin için geçerli hem de Jimmy Jacobs, senin için geçerli. Jimmy Jacobs sen Atlas'ta fevri bir karar verdin. Bunun bir daha olmamasını sağlayacağım. Ayrıca Janela, sen de bu karara ağlama. 7 ay bu şirketi beraber taşıdık. 2 metre olup 100 kiloyu zar zor kaldırabilen bir adamdan mı korkacaksın şimdi? Gerçekten kemeri kaybedeceğine mi inanıyorsun? Hiç sanmıyorum. Omzunda taşıdığın ünvanı sadece ben istediğim zaman kaybedebilirsin. Jimmy, her ne kadar kararını onaylamasam da bu kemerin korunacağının garantisini verdiğim için çok da sinirli değilim. Eğer birbirinizi dert edecekseniz, birbirinizin arkasını kollamayacaksanız ikiniz de buradan bir daha dönmemek üzere çıkıp gidebilirsiniz. Ben de başka birisini star yaparım. Etrafa nasıl davranmanız önemli değil, fakat bu oluşum içindeki davranışlarınıza ikiniz teker teker dikkat edeceksiniz. Spring Break'te de bize yakışanı yapıp ammbalaj sarmaya devam edeceğiz.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır