Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-02-2020, 15:27   #6
Banned
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 21334
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21334

Jacobs bıkkın bir şekilde saçlarını çekiştiriyor ve kafasını duvara dayıyor. Tekrardan ekibe dönüyor, yüzündeki oluşmaya başlayan kızarıklığa dokunuyor ve kendini tutmaya çalışır bir şekilde gözlerini Janela'ya kenetliyor. Ardından Rey'in elinden içeceği alıyor ve tek dikişte yarılayıp kutuyu eliyle sıkıp kenara fırlatıyor.

Jimmy Jacobs: İşte başından beri anlatmaya çalıştığım şey buydu. Fakat sen dinlemeye tenezzül etmeden saldırıya geçtin. Ben kavga istemiyorum, kargaşa veya düzenimizi bozacak hiçbir şeyi istemiyorum. Bu yüzden az önce yaptığın hareketi yok sayacağım. Gençliğine ve tepede olmanın verdiği ağır yüke yormaya çalışacağım.

Jacobs elini uzatıyor. Janela bir süre tepkisiz bir şekilde Jacobs'a bakıyor. Ardından Martini ona sert bir şekilde bakınca o da elini uzatıyor ve el sıkışıyorlar.

Jimmy Jacobs: Şunu hiçbir zaman unutma Joey, eğer sen kaybedersen ben de kaybederim, Truth'da kaybeder, diğerleri de kaybeder. Ben kaybedersem de aynı şeyler geçerli. Eğer sen kazanırsan hepimiz kazanmış oluruz. Hepimiz House of Truth'un birer parçasıyız. Onu temsil ediyoruz. Bu kişilerle alakalı bir mesele değil, sokayım kişilere! Önemli olan ev. Pazar günü Luther'a kaybedersen bu hepimiz için bir çöküş demektir. Orada Luther'la tek başına yüzleşmeyeceksin sana bunun garantisini veriyorum. Luther'ın karşısına kenetlenmiş bir House of Truth çıkacak. Ve gecenin sonunda Luther Reigns, Paul Heyman'ın bir başka başarısızlığından daha fazlası olmayacak. Çünkü ev her zaman kazanır.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır