Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-10-2020, 12:51   #4
The Franchise of WCW
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 833
Favori Güreşçisi: Tay Conti
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1721271
Rep Derecesi: The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Insane Icon Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Insane Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Insane Icon The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1721271

Dünyanın en büyüğüyüz, asarız, keseriz, Fransız, Amerikan, Alman siyasetine yön veriyoruz diye övündüğü hükümeti ve devleti, Afrika kabileleriyle ve sömürülmüş devletlerle kıyaslaması da, anca böyle bir insana yakışırdı. Bakın adam demiyorum.
imza

L I K E A L A D Y

RPG
Chris Jericho
0/0

İnsanlar beni anlamıyor çünkü ben bu kulaklara göre ağız değilim.
The Insane Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla