Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-05-2021, 13:06   #3
damy i gospoda
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2796
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2959290
Rep Derecesi: Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paranoyak Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paranoyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paranoyak Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2959290

Okuduğum en kapsamlı kariyer incelemelerinden biri. Emeğine sağlık Mehmet.

Tam bir başarı öyküsü. Kendini bu denli satmayı bilen ve UFC'de kadınlar sikletine ilgi uyandırıp yükselmesini sağlayan önemli birisi. UFC'de aldığı iki ağır mağlubiyet sonrası kariyerine son verip film sektörüne ve oradan da WWE'ye geçiş yaptı. Oyunculuk olarak çok beğenmedim ama güreş konusunda çok doyurucuydu. Özellikle WM'de Triple H ile güreşi şiir gibiydi. Çok fazla eleştirildiği dönemler vardı. Açıkçası çoğu osuruktan nem kapan tiplerdi bunların. UFC defterini kapadı ama ben kendisini izlemek isterdim. Gerçi o kadar aradan sonra şimdiki canavar siklette pek bir başarı sağlayamazdı...
imza

Paranoyak & Mr. Bean

Paranoyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla